Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Lis na hašiš
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 33

šel by udělat i za 500 plus minus bez toho frézování, nedomyslel jsem to. zbytečně jsem platil moc. jak jsem už psal výše

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 05-06-2009 v 15:12 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Jaká vlhkost vstupní suroviny? Příspěvek č. 34

vojtaxxx: Zdar chlape, jak vlhký materál jsi do toho strkal? Jde mi o to, že když přeseju v booblebagu paličky s lity a zbyde mi takový vlhký knedlík (budoucí haš), jestli ho do toho lisu můžu dát hned, nebo musím nějak tu vodu dostat ven předem. Díky za radu

Old Post 06-10-2009 v 12:25 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 35

já dělal suchou metodu přes síto jak to bude s ice-o-lator nevím. já bych to lisoval radši až suchý, ale ty už bys měl z toho tvýho "vlhkýho knedlíku" po uschnutí finální kompaktní produkt který nebude potřeba listovat.

někde tady běží už thread s výrobou haše mokrou cestou

zkus tohle ale nečetl jsem to
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 07-10-2009 v 14:46 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

rozhodne nelisovat mokry... mohlo by to vevnitr zatuchnout/splesnivet...

Old Post 07-10-2009 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 37

Myslim že by to nebyl problem takove lisy udelat, klidne i jinych rozmeru nebo i jine veci ono by bylo možna lehči udelat takovy ručni lis jak prodavaji v g.shopu tu tubu na takove " piškoty .. Vše by bylo opracovávano na obrabecich strojich takže vše je přesny .. připadne PM a třeba se nejak domluvime .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 06-11-2009 v 11:18 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38


hh vy jste ale koumáci :-) a mě napadají samé pí... . No k té stříkačce teď me napadlo že bych vzal trubku s vnitřním průměrem třeba 1 cm ? (velikost je teď pasé) a doní vložil kulatinu 1cm průměr. a pěkně hodil do svěráku (podélně) a tím si udělal docela silný lis na hash.

PS:sry za ten obrázek nechtělo se mi s tím srát ale snad to pochopíte.

Old Post 08-11-2009 v 21:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Zkoušel jste někdo Pollen T-PRESS
Vypadá docela zajímavě a ta cena není zas tak zlá,,,,

Old Post 18-08-2011 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od white_apple
Zkoušel jste někdo Pollen T-PRESS
Vypadá docela zajímavě a ta cena není zas tak zlá,,,,


Zdar ,pokial je to z hliniku (akoze vyzera ze je) tak je to sh*t..
podobny mam doma a pri utiahnuti som strhol zavit jak nic,takze padelky nebrat


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 22-08-2011 v 11:15 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xXx-cavimanus
Nový Člen

Karma uživatele xXx-cavimanus - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Host
hh vy jste ale koumáci :-) a mě napadají samé pí... . No k té stříkačce teď me napadlo že bych vzal trubku s vnitřním průměrem třeba 1 cm ? (velikost je teď pasé) a doní vložil kulatinu 1cm průměr. a pěkně hodil do svěráku (podélně) a tím si udělal docela silný lis na hash.

PS:sry za ten obrázek nechtělo se mi s tím srát ale snad to pochopíte.


přes ten svěrák měto, taky napadlo, jen byto chtělo uříznout trubku, a na jednu stranu dát kus plechu a další stranou stlačovat. To bych vyřešil zas trubkou, ale menším průměrem a ořezat kus plechu do tvaru kruhu a hodit do svěráku....

Pěstu zdar!

Old Post 31-08-2011 v 14:10 PM
xXx-cavimanus je offline   Profil uživatele xXx-cavimanus   Find more posts by xXx-cavimanus   Foto galerie člena xXx-cavimanus   Click here to Send xXx-cavimanus a Private Message   Add xXx-cavimanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 42

http://www.e-grow.cz/products/lis-na-tabak-rucni/

Old Post 23-06-2012 v 19:37 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od usersony
http://www.e-grow.cz/products/lis-na-tabak-rucni/


máte s ním přátele někdo zkušenost?
to se nějak šroubuje nebo na jakem je to principu?
dobrá cena

Old Post 16-02-2013 v 17:30 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 44

cena sice dobrá ale už jen tak od pohledu bych tomu moc neveril

Old Post 18-02-2013 v 14:54 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od miravlak
cena sice dobrá ale už jen tak od pohledu bych tomu moc neveril


http://www.youtube.com/watch?v=1buSgDNfGFQ

3:20 zhruba , funguje to dobre

Old Post 18-02-2013 v 15:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 46

Projížděl jsem toto téma a našel jsem http://www.grow4u.cz/shop/detail/20...is#.UhxfXBu-2VY vypadá to dobře a ta cena není špatná

Old Post 27-08-2013 v 09:13 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 47

http://e-fimo.cz/extruder-pro-model...&utm_medium=CPC



Používám toto a jsem spokojený. Ještě když to trochu nahřeju horkovzdušnou pistolí, tak to pěkně drží v sobě, že to můžeš nosit i v kapse. Je fakt, že už tomu odchází ten závit, ale taky už dostal celkem zabrat

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Old Post 30-09-2013 v 00:58 AM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 48

...kostičky žetonky kolečka...já nevim no, je mi celkem jedno jak bude hash vypadat chci ho kouřit ne s nim hrát piškvorky...já po extrakci jen hnětu a hnětu a hnětu a mám z extraktu vždycky plastic nebo min poloplast krásně hnědé barvy..jenom co se týká suché extrakce(kiffu)...je lepší ho při stlačování lehce zahřívat...velice slušnej lis se dá při troše šikovnosti vyrobit z heveru od auta...
..odkaz už nevim ale objevil se třeba v díle StrainHunters expedice Marocco..vyráběl půl až kilový kostky...při několika otočkách..

Old Post 12-02-2017 v 14:28 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2735260 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív