Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE Příspěvek č. 1

Zdravím growery,kteří tuhle práci milují zduraznuji nevděčnou,ale samozřejmě zdravím i ostatní.jak začít nebo spíš jak jsem začal měl jsem tu možnost sejít se letos v létě dle mého názoru s celebritou pro milovníky konopí největšího kalibru a to ze samotním Howardem Marksem alias Mr.Nice nebo Santi Baba neže bych po tom mega prahnul,ale konopní božstvo mi bylo nakloněno samozřejmě hlavně příbuzní žijící v Holandsku.Věřím,že by vás zajímalo jak vše probíhalo a jaký onen pán je,ale bohužel to by bylo na moc dlouho a já budu rád,když vám jeho rady a poznatky týkající se selekce a crossu budu moc nabídnout a nezblázním se z toho.

A jak říkají mistři je lepší jednou vidět jak 10xčíst tak jsem se rozhodl vše co řekl H.M přesně podle něj udělat a zde zdokumentovat takže jsem zakoupil semena a co jiného než od Mr.Nice Cricital Mass a to hned 3pack původně jich bylo 6, ale 3 si nechal spolu objednávatel a další model který použiji v tomto seriále je Somango od somaseeds ani nevím proč jsem ho kupoval když na somu nemám dobré vzpomínky ale už se stalo no a že jsem ho vzal taky 3x to už nestojí ani za řeč tak to asi vše na začátek a jdeme na to

Old Post 17-10-2009 v 14:44 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

Mohl bych jsem vypsat rady které H. považuje za velice důležité ale to by nebylo ono tak začneme jedno po druhé.

dostat z H. něco o pěstování a vůbec o selekci a křížení by nad lidský ukol bavil by se o všem jiném ale nakonec se podařilo a jelikož nejraději selektím a křížím tak mé otázky se týkali pouze toho a když vezmu v podtaz že s křížením mám obrovské problémy byla řeč téměř jen o tom

1KLÍČENÍ: klíčení jak správně klíčit to považuji za hotovou věc každý to podle mě umí a každý má svůj způsob a klíčení podle H. jak klíčit mi neřekl a ani jsem neměl odvahu se zeptat no on by se spíš ptal bratránek má angličtina je na urovni plážového roznašeče nápojů ale podstatnou věc mi řekl používá semínka jen ty co prasknou do 48hod takže jsem se snažil být odborník jako on a udělat to samé

u CM mi z 50semen do 48hod prasklo 20 ptáte se jakto že 50semen když balení je po 15ks není tomu u Mr,Nice vždy pravdou měl jsem to po 15ks17ks18ks bratránek měl ještě lepší 3packy 18ks19ks19ks

u SO to bylo do 48hod 9ks ze 30ks daleko horší klíčivost a více mutace no prostě na CM SO nemělo ani náhodou u CM vylezlo všech 50ks u SO 21ks takže já budu pracovat v tomto seriálu pouze se semeny co prasklo do 48hod to znamená s 20ks CM a 9ks SO

Old Post 17-10-2009 v 15:12 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 3



takže fota jak to začínalo jsou tam fotky které nas přenesou do současnosti a rostliny jsou už vetší ale onic jsem vás neošidil


modré CM
žluté SO

Old Post 17-10-2009 v 15:18 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4



CM po 48hod zbytek semen přesunut jinam

Old Post 17-10-2009 v 15:22 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5



SO+ celkový pohled na ted už jen 25ks i mezi 48hod byly mutanti ale né v takové míře jako mezi později prasklíma takže rada H. měla něco do sebe takže současní stav 19ks CM a 6ks SO a ani ty nejsou dokonalé jak říkám jsem kokot že jsem je vůbec objědnával ještě že byly sponzoři ted bych si rval vlasy

Naposledy upravil hary 17-10-2009 v 15:32 PM

Old Post 17-10-2009 v 15:25 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6



mutanti

Old Post 17-10-2009 v 15:32 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 7



ještě pár fotek a cca za týden budu pokračovat až se to trochu pohne ale selekce samotná je tak cca na třičtvrtě roku takže to půjde pomalu

Old Post 17-10-2009 v 15:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 8

Zdar no teda musim říct, že ti docela závidím a zároven blahopřeju k takové zkušenosti. Jen mám takovou otázečku na upřesnění říkáš že ses setkal s Howardem Marksem alias Mr.Nice nebo Santi Baba ale to sou dva různí lidi. Howard Marks má alias Mr.Nice a je to bývalý pašerák, v lednu o něm poběží v kinech film a ted se věnuje spíš psaní knih, propagaci konopí ... a Shantibaba aka Scott Blakey je breeder u Mr. Nice Seeds. No to je jedno podle mě to sou 2 ze 3 největších osobností cannabis scény (tou třetí je Nevill mimochodem taky dělá u Mr. nice Seeds).
Tady je na obrázku Howard:
http://mrnice.nl/dhtml/history.php
a tady Shantibaba:
http://www.youtube.com/watch?v=i85wn9MmLNY

tak s kým si se setkal Dik?

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 17-10-2009 v 16:02 PM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

čus díky za upozornění setkla jsem se s H.M takže s tím prvním na tvém odkaze taky jsem měl po přečtení tvého upozornění hodinový tel s bratrancem aby mi vysvětlil danou situaci jak jsem říkal má angličtina je strašná tak jsem se v rozhovoru strácel a hlavně jsem lidi o kterých zde piši viděl prvně v životě jména znám ale tváře mi nic neříkali no tak jen v rychlost jak tomu to nedoruzumění došlo když mi bratránek překládl řekl santi baba má takové to postupy nedošlo mi že H.M říká jak to dělá S.B celkem trpas na druhou stranu bratránek říkalže H.M není jen pašerák ale ted vlastní nekolik plantáží venuje se šlechtění a dokonce se podíle na křížení několika modelů právě se S.B takže to vše pro upřesnění

Old Post 17-10-2009 v 21:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 10

Zdar dík za upřesnění a nový info o HM. Kdyžtak tady najdeš pár oficiálních fotek CM (neuvěřitelný sou fota celých kytek ve skleníku):
http://mrnice.nl/dhtml/media_photos...lmass&p=0&img=0

a hodně informací je na jejich foru:
http://www.mrnice.nl/forum/forumdisplay.php?f=9

to aeroman jj je to přesně jak říkáš, jinak vydání všech widow odrůd od MNS se chystá nejdřív za měsíc, nejpozděj do konce roku.

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 18-10-2009 v 07:38 AM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 11



tak se to pohnulo a je tu řízkování jelikoš jsou stonky silné a duté zvolil jsem na řízkování místo RW kokos tím předejdu uhnívání stonků zde žádnou chytrou radu nemám takže dám pár fotek a za 14dní se ozvu jak to koření

Old Post 26-10-2009 v 10:09 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12



,

Old Post 26-10-2009 v 10:13 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 13



tady je mů soukromí typ ma samce dělám to už nějaký pátek takže to na 80% poznám ještě dříve než dojde na rozlišování pohlavý sladká vůni samic a na kyslí smrad samců je dobrá poznávací značka + stavba a tvar řepíků

samci 14,3,19,7,18,13+u dvou si nejsem jist a vzhledem k tomu že mám Cm 19ks tak to vypadá minimálně na 11samic +samozřejmě zbytek který neviklíčil do 48hod takže bude z čeho vybírat

Naposledy upravil hary 26-10-2009 v 19:52 PM

Old Post 26-10-2009 v 10:16 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 14



řízky mé označení MC14 S jako samec

Old Post 26-10-2009 v 10:29 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 15



,

Old Post 26-10-2009 v 10:30 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 16

Čím svítíš , připadá mi , že patra jsou moc od sebe. CM je na málo světla citlivá a dost se táhne.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 26-10-2009 v 17:31 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9340380 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív