Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 81

Velmi dobra je na ven Hollands Hope

Old Post 09-05-2006 v 14:07 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 82

s White widow zkušenosti mám jako uživatel a letos sem ji i venku vysadil.

Doporučuju nejvíc zmašťovák a hlavně ta chuť....můj nejoblíbenější model.

Jdi do toho.

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 23-05-2006 v 11:29 AM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidam
Stálý Člen

Karma uživatele Aidam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 83

Ještě k tomu Early skunku.....Já ho měl před dvouma rokama na balkoně a byl sem s nim dost spokojenej.Začal kvést už v druhý půlce července a sklízel sem ho v půlce řijna a byl moc dobrej.Ten rok sem měl vedle ještě Purple1,kterej měl trošku větší výnos,ale chutnal jako strašný seno.Ten Early skunk byl o třídu lepší.Doporučuju....

Old Post 17-06-2006 v 21:11 PM
Aidam je offline   Profil uživatele Aidam   Find more posts by Aidam   Foto galerie člena Aidam   Click here to Send Aidam a Private Message   Add Aidam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
activep
Nový Člen

Karma uživatele activep - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 84

ja mam letos super skunk ale podle em by sis me l koupi top 44 vyroste to za 2 mesice a jede to jakoze strasne rychle a vynos ej z toho maxuimalni co muze bejt jako ale tj na tobe kazdy seminka s nirvana shopu na outdoor
sou dobry moc jako to se neboj

Old Post 21-06-2006 v 13:54 PM
activep je offline   Profil uživatele activep   Find more posts by activep   Foto galerie člena activep   Click here to Send activep a Private Message   Add activep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bransfer
Stálý Člen

Karma uživatele bransfer - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 85

please help !!!

ktore z tychto druhou mi dozreju pestovane vonku v polke maximalne na konci septembra, piste z vlastnych skusenosti nie co je na obale. Zaujima ma :

Early california - seeds
Hindu Kush - sensi seeds
Shaman - dutch passion
Magic Crystal - master seeds
Sadhu de luxe - mandala seeds

thanx !!!

Old Post 09-03-2007 v 15:06 PM
bransfer je offline   Profil uživatele bransfer   Find more posts by bransfer   Foto galerie člena bransfer   Click here to Send bransfer a Private Message   Add bransfer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 86

Ja muzu doporucit na out Skunk#1, kamos ho valil ve foliaci a ze dvou kytek mel 10l huleni, palice tvrdy jak beton a zhuluje ukrutne... na out az moc prekvapujici...
Pak mam jeste odzkousenej Passion #1, jednuduchy na pestovani, vydrzi i sucho, zhuluje taky dobre, az na vynos kterej je mensi je dobrej...

Old Post 29-03-2007 v 11:34 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 87

Pokud bych mohl doporučit odrůdy na out tak asi tak 75% odrůd od dutch passion Ale tak ať nejsem jen rozum tak výborné zkušenosti z PowerPlant, Bílé odrůdy (WW,GWS, PM, WR.. ale dojedou trošku později), klasiky jako Orange Bud, Duddha, Santa Marie, BlueBerry, Skunkové, a všechny outdoory (jako Durban, Hollnads Hope, passion 1...) takže vlastně dojdeme k tomu že na out je vhodné skoro všechno krom extrem sativ jako Haze a jí podobní "rozmazlenci"

[size=1]

Old Post 02-04-2007 v 08:53 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od Wokap


... Nirvanu NEBRAT ani zadarmo!!!


No vidíš, já minulej rok dostal jako bonus Skunk Red Hair právě od Nirvany a byl výbornej a to jak výnosově tak i účinkama.
Takže pomalu s tím blitím

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 02-04-2007 v 10:52 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 89

Wokape ty seš vemeno- Nirvana tady roste spoustě lidem moooc dobře- takže asi bude spíš problém jinde... u nás se tomu říká "posraný ruce"


Za sebe můžu s klidem doporučit B52, Hindu Kush a Nirvana Special. Naopak nedoporučuju ty jejich rádoby "early" odrůdy.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 02-04-2007 v 11:05 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 90

2 Taxem: Člověče i to je možný, ale měl jsem od nich loňskou sezonu DP a ten prostě nedokvetl minimálně o měsíc. Ostatní kytky jsem sklidil v pořádku a včas(no name), ale Durban z Nirvany mě přesvědčil o tom, že od téhle banky neobědnám už nikdy nic...

A k těm early odrůdám - nezbývá mi než s tebou souhlasit. Kámík jel Early Misty a taky mu zůstala venku skoro pez šišek... Já říkám Nirvanu nebrat...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 02-04-2007 v 11:30 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 91

Wokap: ale to,že tobě se posral DP a někomu nedokvetla EM ještě neznamená,že Nirvana má špatný odrůdy!!! Sou nejlevnější, takže se nedaj čekat zázraky- ale je spousta pěstitelů, co na ně nedaj dopustit.



citace:
Původní příspěvek od Wokap


co to tady bliješ za sračky? Koupils někdy nějakou genetiku od Nirvany? Nirvanu NEBRAT ani zadarmo!!!


Sračky tady bliješ ty a navíc tím uplně zbytečně plašíš nováčky. Z jedinej špatnej zkušenosti odsuzuješ celou seedbanku! A to jako proč a jakým právem? Koukni např. do mýho loňskýho Outdooru, jak taky může vypadat Nirvana

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 02-04-2007 v 12:49 PM

Old Post 02-04-2007 v 12:33 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox

Sračky tady bliješ ty a navíc tím uplně zbytečně plašíš nováčky. Z jedinej špatnej zkušenosti odsuzuješ celou seedbanku! A to jako proč a jakým právem?


Jakým právem? Právem vyjádřit svůj názor Taxeme... Bylo zde napsáno, že je Nirvana je špičková banka a já s ní takovou zkušenost nemám. Už nikdy bych si od nich neobědnal. Doufám, že ti toto vysvětlení stačí - pokud ne, tak do mě klidně šij dál...

Jestli se ti zdá, že jsem se vyjádřil moc hrubě, tak to prostě napiš, ale nechoď kolem toho jako slečinka! Já to tak necejtim. Activep tu píše, že " kazdy seminka s nirvana shopu na outdoor sou dobry moc jako to se neboj" a mě to přišlo jako zhovadilost největší, proto jsem na to reflektoval. Howk...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 02-04-2007 v 15:40 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 93

tayem: si samozvaný prorok.... nirvana je fuj a to my nikdo nevymluví, proč sou ty semínka o X% levnější než od ostatních seedbanek?
tak třeba proč mají vietnamci levnější boty NIKE než originální firma NIKE?

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 02-04-2007 v 16:17 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 94

Já jsem byl venku spokojen s Pure Power Plant. Dvě kytky na zahradě a mám toho na 2 roky.
JInak letos jsem koupil semena Sensi Seeds - E. Skunk a E.Girl
Mám tedy i nějakou Nirvánu, ale o tom bych se tu nerad rozepisoval

Každopádně letos sázím na Early Girl od Sensi Seeds a PPP

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 03-04-2007 v 07:09 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od Wokap


co to tady bliješ za sračky? Koupils někdy nějakou genetiku od Nirvany? Nirvanu NEBRAT ani zadarmo!!!


--------
Od Nirvany už kupuji (pochopitelně i od jiných společností) pár let a neřekl bych, že jsou to sračky. Na rozdíl od jiných společností (např.BC Bud) však musím souhlasit, že Nirvana se v posledních 2 letech nějakým způsobem přestala věnovat genetice a jen jede tak říkajíc na pověst z minulosti (volnoběh - neutrál).

Nicméně většina semen, která jsem od nich objednal, vyklíčila a pokud se jim dostalo patřičné péče (outdoor), tj. hnojky, slunce, voda, zastřihování atd. přinesla slušné výsledky. Některá semena od Nirvany jsou - na základě osobních zkušeností - opravdu velice dobrá, a na druhé straně může člověk nakoupit "vietnamské" zmetky. V našem oboru pěstování je to skoro vždycky jako sázka do loterie.

Old Post 04-04-2007 v 00:59 AM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 96

ČUS,tak letos sem obědnal Early mysti,z minule mam zkušenost že indoor modelům se nedaří venku z důvodu toho že nestihnou dozrát protože to plesniví a musíš to sklidit aby ti je plíseň nezežrala celí,.,,talže letos čistokrevnej out

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 10-04-2007 v 23:18 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6232800 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív