Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Indica vs Sativa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

Já si myslím, jak zde již bylo napsáno, že rozdíl mezi sativou a indicou je ten, že: sativa oproti indice se ráda vytahuje a nemusí mít sama o sobě tolik větví (ale to je jen na šlechtění), takže je indica svym způsobem menší, silnější a má větší listy, tim pádem lepší, tvrdší a ne tolik vytahaný palice. Samozřejmě ne vždy! Takže byla indica dříve spíše více šlechtěna, než seté konopí, proto v určité době dospěla lepších výsledků než sativa. Ale ohledně %THC bych neřekl, že indica musí mít větší obsah, aspoň pokud se to dá říci o přirozenym pěstování venku, které závisí na mnoha faktorech, a to právě jde....

Old Post 19-08-2009 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorax
Nový Člen

Karma uživatele Thorax - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 98

Zdar, ted mě napadá otázka : jaká konkrétní odrůda je podle vás nejlepší na ten veselej, vysmátej, energetickej stav?

Old Post 22-09-2009 v 19:56 PM
Thorax je offline   Profil uživatele Thorax   Find more posts by Thorax   Foto galerie člena Thorax   Click here to Send Thorax a Private Message   Add Thorax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

jestli chces videt ctje energeticky tak si dej power planta ... (ae ne toho meho posledniho xD) je snim aj dost fun treba ve skole, mezi vice lidma a tak ..

Old Post 27-09-2009 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 100


Měl jsem Durban Poison od DP, píšou, že je to 100 pro sativa a mělo to široký listy jako snad žádná indika, tak ftom mám taky trochu bordel.

Old Post 27-12-2009 v 20:27 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od groover
Měl jsem Durban Poison od DP, píšou, že je to 100 pro sativa a mělo to široký listy jako snad žádná indika, tak ftom mám taky trochu bordel.
zdar to na fotce rozhodně neni durban je to naka indica

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 13-01-2010 v 20:43 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 102

Je to 100 % Durban Poison od Dutch passion, origoš ze semínek v originálním balení od DP, měl jsem 2 oba byly stejny, záměna nemožná...široky listy jako jsem neviděl u žádné jiné indiky. Takže tak.

Old Post 14-01-2010 v 19:32 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 103

Souhlas, taky jsem měl od DP Durbana pěknýho širokolisťáka. I ty účinky nejsou příliš "sativové", spíš naopak. Takže bůhví, co to vlastně prodávaj. Já byl vlastně dost zklamán...

Old Post 15-01-2010 v 10:32 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 104

To Thorax: taky bych ti mohl doporucit PPP ,,pure power plant,, nebo arjans ultra haze...velice socialni hulivo :-D


Let´s GROW

Old Post 04-02-2010 v 15:57 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker 161
Nový Člen

Karma uživatele smoker 161 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 105

ahojte všeci groweři chtel bych poprosit jestli by mi to nekdo nedokazal rozeznat jestli sativa nebo indica dík moc

Old Post 27-05-2011 v 17:12 PM
smoker 161 je offline   Profil uživatele smoker 161   Find more posts by smoker 161   Foto galerie člena smoker 161   Click here to Send smoker 161 a Private Message   Add smoker 161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od smoker 161
ahojte všeci groweři chtel bych poprosit jestli by mi to nekdo nedokazal rozeznat jestli sativa nebo indica dík moc


Je to na prvni strance tohoto trýdu , přispěvek č. 11 !!!!

Old Post 27-05-2011 v 17:31 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od D..omino
To Thorax: taky bych ti mohl doporucit PPP ,,pure power plant,, nebo arjans ultra haze...velice socialni hulivo :-D


Let´s GROW


PPP je z mých zkušeností snad nejvíc "sativoidní" kouření... takový nakopávák jinam

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 27-05-2011 v 19:04 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

Miluju sativový High!Když jsem pořádně vysmátej, zamyšlenej, mám chť něco vymejšlet, baví mě každá maličkost C. Indica mi moc nejede. Prostě někde sedět na lavičce zkašenej jak debil a čumět do blba ^^ Sice většina odrůd v dnešní době je na 50/50 vyšlechtěno, ale snažím se vyhledávat sativovější odrůdy. Toť vše

Old Post 19-06-2011 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 109

Oživuji téma a přidám možná trochu jiný rozměr.
Osobně mám teda rád všechny typy jak indiky, tak sativy, i hybridy, Právě pro jejich různorodost, ale nejraději mám indiky a indikoidní hybridy.
Pozastavil bych se spíš nad typem osobnosti člověka.
Mě vyhovují indiky pro jejich sílu a zklidnění a chápu, že pokud někdo není "horkokrevný" tak mu toto může přijít jako hodně stoned, byť je to pro mě akurát a fpoho a taky jsem schopný zamýšlet se nad každou maličkostí.
No a někteří kámoši to mají podobné a nedopadá to jako zkašenej na lavičce. A jsou zase jiní compadres co mají raději sativky a jsou schopní se mocně vypálit, že pak jsou zkašení.
Zkašenost je spíš o tom, že nevím kdy přestat a odpálím se jak Saturn5.
A né že to nejde, jen je to někdy vhodné a jindy zase ne. Záleží na každé svobodné bytosti jak to vnímá.
To je o lidské psychice, povaze atd. Jak kdo snáší který model a co zrovna chce za stavy.

P.S. U tak starých dredů je krásně vidět jak se během let doplňují a mění informace, od začátku dredu ke konci.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 30-06-2014 v 11:40 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 110

Sativa - úzke listy, väčšinou nižší obsah THC, energetický skúr

Indika - široké listy, vyšší obsah THC, pohodový až utlmujúci skúr (väčšine ľudí sa chce po indike spať), čítal som taktiež že indiky sú odolnejšie ako sativy

Ruderalis - to je divé konope ktoré dorastá do 60 cm a má thc pod 5%, seedbanky krížia svojich miláčikov s ruderalis aby dosiahli automaty

Old Post 29-06-2016 v 12:15 PM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wees123
Nový Člen

Karma uživatele Wees123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 111

Zdarec potřeboval bych poradit pěstuju asi podruhe a mám neznámé semena a jedna kytka roste jako svícen max 1,5m a druhá jede strasné bomby nahoru potřeboval bych vědět jestli se nejedná o techniku popřípadě hodím aktualní foto díky za případnè odpovědi a rady

Old Post 01-08-2018 v 00:38 AM
Wees123 je offline   Profil uživatele Wees123   Find more posts by Wees123   Foto galerie člena Wees123   Click here to Send Wees123 a Private Message   Add Wees123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 112

Indika na mastičky, Sativa na pěkný večer )

Old Post 03-11-2021 v 10:06 AM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7439810 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív