Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 33

Zajímalo by mě, jak je to s únikem pachu...jestli přes ty zipy neutíká, nebo jak moc...

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 29-07-2009 v 14:21 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 34

Viděl bych to tak: Kdo cenu neřeší, HomeBox GO IT!! Přístup ze tří stran, může být pro dost uživatelů prioritou, zvlášť pokud zabudujete větší systém hydro/aero, viděl bych to jako nutnost. Pohodlný přístup k zadím rostlinám každopádně oceníte.

Ovšem pokud rozhodují finance, tak bych řekl, že neprohloupíte nákupem DS ani DR. Spíš jde o to co od boxu očekáváte a jaké vychytávky potřebujete pro váš konkrétní grow.

Vlastním HB, a jsem nadmíru spokojen. Asi dvě největší nevýhody těchto boxů co jsem zaznamenal: pokud vám jde o zvukotěsnost, poohlédněte se radši po něčem jiném, je v tom dosti slyšet veškerá ventilace, i blbej větrák na ofuk. Ale vedle postele to nemám x neřešim!! Další věc kterou do příštího kola určitě vychytám, je to, že když zapnete silnější ufo, stěny boxu mají tandenci se vcucnout směrem do vnítř, což je logické. Když máte box plný zeleně a zevnitř zatlačíte na stěny boxu směrem ven, zjistíte o kolik místa se okrádáte. Mám XeLko a na každé straně to dělá dobrejch 15-20 čísel (měřeno tak, kdyby se stěny zafixovali ve vypouklé poloze), což je poměrně dost místa na dalších pár šišek! A jako že každá se počítá.. Samozřejmně u menších boxů nemusí být tento defekt tak markantní, možná žádný, když sou stěny perfektně napnuté. Řešení už je na každém kutilovi individuální. Osobně si myslím, že u těch větších rozměrů mohl výrobce dát ještě jednu příčku doprostřed na každou stěnu.. Ale co, řešení se vždycky najde..

to Killer_Queen: Bez pacháče je ten smrad opravdu všude, prej až na ulici, tvrdili navštěvy. Po nainstalování pach. filtru jednoduše luxus!! Když přijde známej do místností, tak se sice okamžitě zmíní, to je zase smrad, ovšem já nic necítím, jesli von si na to ten můj nos už dávno nezvyk Káždopádně už mi to neříkaj hned ve dveřích a po baráku taky nic. Dokonce od té doby co sem tam prdnul pacháč, i mothers přestala nadávat a to je co říct, ta na to byla "alergická". Samozřemostí je non-stop zaplá ventilace, jinak ten filtr ztrácí smysl!!

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 31-07-2009 v 01:50 AM

Old Post 29-07-2009 v 22:52 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Bean
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Bean - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 35

Ja mam Darkroom 80x80 cm, na vetsi bohuzel nebylo misto, kazdopadne muzu jedine doporucit.

Postavenej za ctvrt hodiny, konstrukce pevna - drzi Maxtube i ufo, material sten ma luxusni odlesk, akorat ty otvory na ventilaci maj strasne malej prumer. Jo a zip prosvita asi na dvou mistech, ale jenom naprosto minimalne...

Old Post 23-08-2009 v 15:44 PM
Mr.Bean je offline   Profil uživatele Mr.Bean   Find more posts by Mr.Bean   Foto galerie člena Mr.Bean   Click here to Send Mr.Bean a Private Message   Add Mr.Bean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 36

Viděl někdo HOMEBOX Light ? Jak je to s průsvitností? A má být uvnitř stříbrný, jakou má odrazivost ?

Old Post 01-09-2009 v 18:16 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 37

Mr. Bean
tak m i nahohou DR 80 mame taky. Stoji namilimetr vedle postele takze s tim mistem jsme taky tak trocha omezeni.

Ale muzu jen doporucit. Masivni konstrukce [dobra nosnost], neprosvita jen na nekolika minimistech o velikosti propichnuti spendliku, zip je v poradku, nezasekava se nic, je tam vnejsi a vnitrni potah na eliminaci prosvitani u vedenych trubek z a do boxu [takze neprosvita ani u pritahu a odtahu]. prosvita jen a pouze pokud mate v zadu a na boku otevreny ''okna'' na pasivni pritah. Odraz to mas asi taky dobrej v tom se moc nevyznam, vse je omyvatelny a vodotesny.
Skladacka na 10 minut. pristup jen z jedne strany [pri vetsich velikostech boxu samozrejme 2+] Kdyz je postavena uz kontrukce docela nemotorne se tam ten hlavni potah a vubec cela podlaha dava, ale je to jen o sikovnosti .... HLAVNE DO BOXU NEJAK NEZASAHOVAT !!! NIC NERVAT A DO NICEHO NEREZAT !!!

Me hodnoceni 9/10

S ostatnimy boxy sem nepracoval takze nemuzu porovnavat ale mezi DR a HB moc velky rozdil asi nebude.

EDIT:nasel jsem i web:
http://www.secretjardin.com/index.php/darkRoom

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Naposledy upravil kokodc 04-09-2009 v 10:24 AM

Old Post 03-09-2009 v 19:03 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 38


Tak mám nový HB L silver , ale aby se zas tak nechválili, tak při vybalování jsem zjistil, že ve švu u střechy to špatně ušíli. Byla tam látka za stehem přišitá jen sotva milimetr, tak se udělala díra v délce asi 5 cm.
Takže stane se, ale kvalita zde utrpěla.
Jinak stříbrná odrazová plocha vypadá slušně.

Old Post 05-09-2009 v 15:28 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Tak mám nový HB L silver , ale aby se zas tak nechválili, tak při vybalování jsem zjistil, že ve švu u střechy to špatně ušíli. Byla tam látka za stehem přišitá jen sotva milimetr, tak se udělala díra v délce asi 5 cm.
Takže stane se, ale kvalita zde utrpěla.
Jinak stříbrná odrazová plocha vypadá slušně.


Hele , to je docela vada vyrobku , bež to normalne reklamovat , at ti to vymneni za novej , to uz se bude jen trhat dal ....cus Hlava

Old Post 05-09-2009 v 15:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 40

No všiml jsem si toho až po složení a je mi to jasné, že to není dobré. Už jem poslal foto výrobci (pro zajímavost), ale docela mě štve to zase balit a posílat na reklamaci , mám tam už plno.
Ale pošlu to.

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Hele , to je docela vada vyrobku , bež to normalne reklamovat , at ti to vymneni za novej , to uz se bude jen trhat dal ....cus Hlava

Old Post 05-09-2009 v 15:47 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 41

koukal jsem,že ten dark room má udělaný "dveře" na bočních stranách pro lepší přístup,to jsem u HB neviděl,takže když budu chtít přístup z boku musím rozepnout celou boční stěnu?
http://www.secretjardin.com/index.php/darkRoom
http://homebox.net/dhtml/product_family_homebox_xl.php

Old Post 06-09-2009 v 10:55 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 42

To je docela šíkovný vstup u Darkroom , HB má sice vstup který se dá rozepnout do široka , ale zase mě nevyhovuje ono spojování zipu nahoře, takže to nejčastěji jen neuplně rozepnu a strčím tam hlavu. Každé řešení má své pro a proti.
Kontaktoval mě výrobce HB a až sklidím obsah boxu, tak máme uskutečnit výměnu za nový kus.
citace:
Původní příspěvek od grubba
koukal jsem,že ten dark room má udělaný "dveře" na bočních stranách pro lepší přístup,to jsem u HB neviděl,takže když budu chtít přístup z boku musím rozepnout celou boční stěnu?
http://www.secretjardin.com/index.php/darkRoom
http://homebox.net/dhtml/product_family_homebox_xl.php

Naposledy upravil Bárt 15-09-2009 v 17:06 PM

Old Post 06-09-2009 v 11:19 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 43

Tak jsem mohl porovnat HB L silver a Darkroom (oba se stříbrnou odraz. plochou). Zipy jsou teď stejně robustní , ale u Darkroom jde zip víc ztuha zapínat (pomůže promázat silikonovým olejem). Stříbrná plocha je lepší trošku u Darkroom, síla materiálu obdobná a provedení také (stejný počet vstupních otvorů). U Darkroom jsou z každé strany vstupy v různých velikostech, takže se taky každý dostane z boku , HB je potřeba pří rozepínání spojovat zipy uprostřed což je zdouhavější, to u mě vyhrává Darkroom který otevřete celou stranu jedním zipem.
HB má, ale navíc zase bílou vaničku na dně (dobré u hydro).
Takže vzhledem k rozdílu ceny, doporučuji Darkroom, kvalita je na úrovni HB silver. Dark street je cenově ještě níž, ale má slabší zip (nemusí znamenat, že je méně trvanlivý), slabší materiál a horší odrazové vlastnosti a asi nemá boční vstupy, ale za ty prachy má na to nárok.

Naposledy upravil Bárt 15-09-2009 v 17:03 PM

Old Post 13-09-2009 v 13:22 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 44


Ukazka nosnosti konstrukcie u Dark street 100x100x200.
2x filter, 2x vetrak, lampa a velky ofuk

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 15-09-2009 v 13:29 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 45

spoko
to iste si idem kupit ja hned jak predam svoj darkroom80

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 15-09-2009 v 15:37 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Palec dolů HB silver Příspěvek č. 46

Tak jsem zjistil u HB silver, že spodní zip dole není zakončený a po zapnutí mi zůstal jezdec v ruce. Ta švadlena musela být snad zhulená , dvě vady je fakt moc.

Old Post 18-09-2009 v 08:30 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: HB silver Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Tak jsem zjistil u HB silver, že spodní zip dole není zakončený a po zapnutí mi zůstal jezdec v ruce. Ta švadlena musela být snad zhulená , dvě vady je fakt moc.


Reklamuj.

Jinak seš asi první od koho slyšim stížnosti na kvalitu HB

Old Post 18-09-2009 v 08:36 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

HB silver Příspěvek č. 48


Já taky.

Old Post 18-09-2009 v 08:41 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7385840 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív