Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuanová politika (legalizace, dekriminalizace, etc..)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Jaký přístup k marihuaně by jste zvolili VY?
zachovat stávající stav
dekriminalizace
úplná legalizace
"holandský model"
všechny ty hašišáky poslat na Sibiř
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Souhlas s Gunmanem Příspěvek č. 33

Už jsem se podobně vzjádřil několikrát na různých místech.
I když je to opravdu nereálný...

A přestaňte konečně nesmyslně rozdělovat látky na přírodní a chemku !!!

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 22-05-2003 v 08:58 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

dekriminalizace Příspěvek č. 34

divim se na to kolik tyhle www maj přístupů, jak málo je v anketě hlasů

já osobně jsem pro dekriminalizaci, to je to co chci, aby mě nikdo nemoh buzerovat za to že hulim a pěstuju, a jestli nebudou na ulicích cofee shopy, tak to mám totálně u prdele, protože stejně nekupuju a všechno si pěstuju sám,

jen aby mi nebylo 50 až nějaká ta dekriminalizace přijde


jinak na kopání do xichtu mám podobnej názor, asi dotyčnej hulí pěkně svinskej model....

Old Post 22-05-2003 v 09:12 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 35

oton, ja budem mať 50 budúci rok a furt nič

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 23-05-2003 v 15:26 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 36

to gunman: a myslíš, že se toho ještě dočkáš?? jestli to neni jen sranda, tak mě těší, že poznávám dalšího člověka v letech mích rodičů, kterej hulí!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-05-2003 v 13:55 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nikodym
...spise THCdym!

Karma uživatele Nikodym - 4% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 70  

Obecné legál Příspěvek č. 37

Souhlas s Gunmanem. Nechci mit s chemii nic spolecneho, presto: Uz to tady kdosi rozvadel. Jedina cesta vede k prevenci. Kdo by mel zajem uzivat jakekoliv drogy (snad krome alkoholu, tabaku, konopi), tak by mel mit neco jako "drogovy ridicak", kde by prokazal alespon elementarni znalost fungovani techto latek, jejich rizik a moznosti pozdejsi lecby. Drogy by byly ve statem kontrolovane kvalite, zdanene, takze by zase tak levne nebyly, ovsem zase by to nemohlo pohltit cely prijem zavislaka. K dostani pouze na tento prukaz. To by byl konec mafii, rezani a vetsiny problemu s drogami. Stat by usetril a vydelal neuveritelne penez, ktere by mohl investovat do reklam typu: Agassi rika, ze radsi zahuli, nez aby si slehnul! a jine prevence a tez leceni zavislosti vseho druhy. Vcetne televiznich maniaku!

Nechť vás provází kouř!

Čokoláda - je něco jednoduššího?

Old Post 30-05-2003 v 14:01 PM
Nikodym je offline   Profil uživatele Nikodym   Find more posts by Nikodym   Foto galerie člena Nikodym   Click here to Send Nikodym a Private Message   Add Nikodym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ell
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 38

No a kdyz uz,tak by nam bengosi mohli rovnou i policka hlidat a opecovavat,ne)
Legalizace je podle me jediny reseni jak docilit na obouch stranach klid,ale vemte si,ze pri totalni legalizaci se na nas nabalej takovy lidi,az se mi z toho chce....ehm.Kazdy pro ma svy proti,asi by to uz nemuselo bejt takovy jako doposud.
Prave sem vcera provezla z Italie vetsi mnozstvi Hase a pohodka
Ale ze odbocuju,Makaroni maj docela nahnano pufat nekde venku celkem dost si hlidaj zadecky))))))))))))))))))

Old Post 03-06-2003 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 39

Hlasoval jsem sice pro dekriminalizaci, ale jen proto, že ji považuji celospolečensky za možnější a schůdnější. Za tři týdny mi bude 53 a legalizace je IMHO v nedohlednu, byť i je to ta nejpoctivější a pravděpodobně nejúčinnější cesta ven z té šlamastyky.
Dealerem i výrobcem musí být stát a jím licencované subjekty. Uživatelé se tak buď dobrovolně registrují a nekomplikovaně nakupují za rozumnější ceny lepší kvalitu. Stát má na ošetření problému více peněz a ještě "mapu problému". Era a Gunmann mají bezesporu pravdu. I Ell, neboť pokud mám registrované políčko (a zaplacený poplatek!) policie by měla reagovat na zloděje v mé zahradě a rovněž se snažit dopadnout zlodějě když ohlásím krádež.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 04-06-2003 v 07:57 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 40

KDU-CSL zrusit, jako prvni by sel pod gilotinu Severa a dalsi nemocni poslanci a pak by se dalo mozna neco resit, ale dokud se misto tech dedku a dementu ve vlade neobjevi nekdo s mozkem, nemame sanci pratele. Tak to bylo je a asi jeste par let bude

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 05-06-2003 v 20:29 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 41

Dekrim!

Ještě by mne zajímalo, když by k dekriminalizaci došlo (modlím se), zda by mě mohl někdo stíhat za otevření si vlastního Coffee Shopu - zkrátka vnímám to správně tak, že co není trestný je v Oaklandu?

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 06-06-2003 v 17:43 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcon
Stálý Člen

Karma uživatele marcon - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 42

Nejspis by za prodej byla mensi trestni sazba, nebo by to byl dokonce jenom prestupek. Tak je to napriklad v Britanii, nekolik coffeeshopu tam je a jsou tolerovany.

Old Post 06-06-2003 v 18:17 PM
marcon je offline   Profil uživatele marcon   Find more posts by marcon   Foto galerie člena marcon   Click here to Send marcon a Private Message   Add marcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 43

Tak to by mohlo být v pohodě, zkrátka bych si každej měsíc zaplatil pokutku a nazdar bazar...

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 07-06-2003 v 11:33 AM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 44

No dekriminalitacce je si myslim ja f klidu...kdyby byla treba ta uplna legalizace tak by se k tomu hulcu zmenil pristup a to docela dost...bylo by to podle me uplne jiny...
takhle mi to vyhovuuuje

Old Post 18-06-2003 v 23:11 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Podle mě je nutná totální legalizace. Jednak by stát získal další zdroj financí do státní kasy a druhak by velmi efektivně oddělil trh s tvrdejma a lehkejma drogama. A určitě by se o bjevily kofáče, kde bysme si mohli kupovat vychytaný modely.
Jenomže tohle nedochází (naštěstí se jich dá pár vynechat) našim zákonodárcům, který si hřejou svoje místečka ve vládě a vůbec neberou ohled na budoucnost země, mladou a hulící generaci.

Old Post 19-06-2003 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Marihuana je droga provázející člověka od začátku věků. A nejen jako droga, ale hlavně jako prostředek k obživě (semena, látky, apír, provazy a mnoho dalšího) a tak nechápu, proč na ní dnešní "osvícená doba" tolik zanevřela. Nejspíš to bude vlivem USA a jeho politiky. A u nás je to o tom, že zákony navrhujou lidi, který o tom vůbec nic neví (Severa).

Old Post 20-06-2003 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 47

Já jsem pro holandský model ale v podstatě je to docela jedno, stejně si budu hulit dál a dál a dál :-)

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 21-06-2003 v 14:41 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smallg
Nový Člen

Karma uživatele smallg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 10 

jóóóóóóóóó Příspěvek č. 48

Legalizaci pěstování!!!!!!!!!!!! jóóóóóó


dávám antidrogistům tak 3 roky maximálně 4


Počítám že to tak do 3 let přijde (snad).... a pak to bude super..... budem pěstovat uplně v klidu a budem to prostě hulit a čadit a klídek.......... jooooooooooooooooo


tak


zatím zdarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


good luck

hííí máááááááááánnnnn

Old Post 25-06-2003 v 12:28 PM
smallg je offline   Profil uživatele smallg   Find more posts by smallg   Foto galerie člena smallg   Click here to Send smallg a Private Message   Add smallg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2012 - legalizace x dekriminalizace - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7814560 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív