Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Recepty v obrazech :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Tor@ Bor@
Stálý Člen

Karma uživatele Tor@ Bor@ - 16% PěstitelskáKarma uživatele Tor@ Bor@ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 17

Sibiřští šamani si delali kouřovou lázen, ze semen konopí, rozdelali ohen, nechali tam rozžhavit kameny, na ktery pak naházeli semena(možná i vetší části kytek) a pak přes to udelali neco jako iglů a do nej pak vlezli a koupali se tam v kouři.
Myslim že taky dobry využití semen.

Free Bagdad

Old Post 12-03-2003 v 02:29 AM
Tor@ Bor@ je offline   Profil uživatele Tor@ Bor@   Find more posts by Tor@ Bor@   Foto galerie člena Tor@ Bor@   Click here to Send Tor@ Bor@ a Private Message   Add Tor@ Bor@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pukachu
Nový Člen

Karma uživatele Pukachu - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 18

to: Tora Bora
Zajimavy napad . těch seminek museli použivat asi HAFO že?

Puka Puka Puka ............... chuuuuu....

Old Post 21-03-2003 v 21:33 PM
Pukachu je offline   Profil uživatele Pukachu   Find more posts by Pukachu   Foto galerie člena Pukachu   Click here to Send Pukachu a Private Message   Add Pukachu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pawes
Stálý Člen

Karma uživatele Pawes - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 19

2 Tora Bora: radši vnitřní kouřovou lázeň, šetří to brčko i semínka:-))

Old Post 24-03-2003 v 07:38 AM
Pawes je offline   Profil uživatele Pawes   Find more posts by Pawes   Foto galerie člena Pawes   Click here to Send Pawes a Private Message   Add Pawes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 20

Semínka nejsou špatný ...... ale kdo nezkusil neví

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 28-03-2003 v 18:44 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Příspěvek č. 21

Cus srooga> vo vejkendu jsme udelali ty tvoje cookies a musim rict, ze jsou maximalne exkluzivni. Vetsina se schodla ze takovouhle funkcni dobrotu jeste nepozreli. Akorat dle toho tvyho receptu to vyslo na vice nez 20ks {to ale neva, mozna je to tim, ze jsme je dost natunili tema orechama a pod.} Jinak byli exklusiv. Vice takovejhle dobrtot. N4
P.S.> mozna priste pouziju misto ty polevy jenom cokoladu, Ta poleva hrozne rychle tuhne a musis moc rychle nakladat do kosicku. Nehlede na to, ze vysledny produkt bude o neco mekci {ne ze by byli tvrdy, ale ta tuhost ty polevy je znat}

Stay high if u can

Naposledy upravil nobody4 31-03-2003 v 21:38 PM

Old Post 31-03-2003 v 21:31 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 22

Nedávno jsem měl uplně peckovní perník, ale tohle vypadá líp Tak to příště, až bude zase nějaká chalupa,tak to prubnem Jinak díky za obohacení jídelníčku! K+

Old Post 06-04-2003 v 01:28 AM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Chemie Sýrové pečivo Příspěvek č. 23



Nazdar Kuchtíci

Po delší odmlce zase nějaký pics vydařený konopný pochutiny.
Tentokrát sem dělal Sýrové tyčinky (spíš čtverečky - líp se odlepujou po nakrájení).
Dělal sem je k narozkám pro kámoše, kterýmu nechutnaj ty mí "sladký sračky", takže spíš něco pro solimilce.


Je to úplně obyčejnej recept na sejrový pečivo:

• 200g hladké mouky
• 80g tuku
• 70g strouhaného sýra (cihla)
• 2 žloutky

• sůl, pepř
• doporučuju chili, kari, kmín, česnek - to všechno podle vašich chutí.

Tohle je množství cca na jeden plech a něco. Doporučuju zdvojnásobit poměry, aby toho bylo víc - když už se s tim člověk drbe

Do prosáté mouky dáme jemně strouhaný sýr, rozsekný tuk (samozřejmě konopné máslo, klidně můžete přestřelit o 100g - maximálně to bude mastnější...zmaštěnější ),
sůl, koření a se žloutky vypracujeme tužší těsto. Vyválíme placku na pomoučeném vále, rádýlkem nakrájíme požadované tvary a pak přeneseme na vymazaný plech.
Pečeme do růžova/zlata v rozpálené troubě cca 15 minut.

Je dobrý pečivo před pečením ještě dozdobit strouhaným sýrem, drceným kmínem prostě čímkoliv, co máte rádi.
Chili kapka na ozdobu (k pifku) a je to!

Účinnost samozřejmě záleží na množství a kvalitě konopnýho tuku.
Tyhle tyčinky sem dělal z másla, který se vařilo 28 hodin , a bylo ze sklizňovýho šrotu. Takže stačí si dát 5 kousků a je to dost znát.
Je taky dobrý počkat s konzumací do příštího dne. Tyčky sou po upečení spíš upražený a do druhýho dne trochu zvlhnou a jsou pak víc žrací...

Srga!

Naposledy upravil Srooga 22-04-2003 v 16:30 PM

Old Post 22-04-2003 v 16:23 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Příspěvek č. 24

sroogic varic zmastovic> hej man that's cool. Zkousel jsi nekdy pouzit jinej sejrec?

tora bora> no tak ti nevim, ale pokud nejsi velkovyrobce, jako ze asi ne. Myslim, ze tolik semen nemas a jestli jo musela to bejt hrozne spatna sklizen {a jestli jo, fak te lituju a preju, aby se ti to uz nestalo}

Nehlede na to, ze nejsi indian {tak ti nevim, ale kour ze semen je fakt kentus a prumernej evropan by se asi udusil} Jestli to nemelo nejakej ritualni vyznam, jimz davali na jevo urcitou oddanost k danemu obradu {neco jako, kdyz vydrzis v takovymhle kouri je, videt ze jsi chlap a mas o danej ritual opravdovej zajem apod.}

Stay high if u can

Old Post 24-04-2003 v 20:45 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 25

kolacky i syrove pecivo vypadaj vazne chutne +K

s holkou sme delali chleb..odporucam ..kdyz sem to jed s ketschupem tak sem zhulenej zapomel ze je v tom ganja..a bylo pak celkem vesele..jinak to melo sqely aroma..recept klasika chleb..a drcena ganja..mnam

Old Post 10-05-2003 v 15:36 PM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Chemie Bílé koláčky z Marrakéše Příspěvek č. 26








Nazdar Mlsouni !

Dostala se mi do ruky taková ta profláklá knížečka Vaříme s konopím. Musim říct, že co se receptů týče - nic moc. Je to samá kandovaná palice a salát z listů Při představě, že bych měl sníst jednu palici v cukru se mi ježí bodliny na hlavě, heh. To bych asi dopad zle...

Jediný co mě tak nějak přišlo normální je tenhle recept. Hlavně spůsob hrnkovýho dávkování, takže se to krásně přepočítává při změně množství.
Když sem dokončil a ochutnal těsto, tak sem zjistil že je to LINECKÝ!
Né úplně stejný, je tam trochu jinej poměr surovin a místo cukru med, ale jinak hodně podobný. No, newa. Lets Matling!

Budete potřebovat:

• 1 šálek rozpuštěného konopného másla
• 1/2 šálku medu (cukru), med je ale lepčí
• 3 šálky mouky (doporučuju hladká/polohrubá napůl)
• 1 vejce
• 1 lžička PRDOPEČ (kypřící prášek )
• 2 vanilkové cukry
• mandle (nebocokolivámchutná)

Rozpuštěné máslo smíchejte s medem.
Vejce rozšlehejte s vanilkovým cukrem a práškem do pečiva.
To všechno důkladně promíchjte s moukou. Mělo by vám vzniknou hladké těsto, ze kterýho udělějte kouli/šišoid a nechte aspoň hodinu ztuhnout v lednici.

Odleželé těsto potom rozválejte na cca 0,5cm tlustou placku, ze který jednoduše vykrájíte kolečka. Ta se pak dají náležitě dozdobit, například symbolem Grower.cz nebo mandlí a zase čímkolivámchutná.

Pečeme na vymazaném plechu v troubě vyhřáté na 200°C po dobu 10ti minut. (chce to odzkoušet na první várce - kažá trouba peče jinak)

A pak už se múžete jen v klidu nadlábnout a čekat až vás to zmastí

Srga!

Old Post 26-05-2003 v 20:39 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 27

heule sroogo, to sou neuviritelne kruty sucuunky,heh, jak to vidim, aakbych nejradsi vyzral do monitoru diru, bhuuehhe
- !!!SROOGA is aesthetic mister number one!!!

Old Post 27-05-2003 v 12:30 PM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 28

hele srooga, Tvůj 1. recept je nesmysl, leda tý mouky dát 10x tolik - 80 dg. Pekl jsem to .

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 27-05-2003 v 13:33 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 29

2 Psilos: Jak vidíš z fotek, já taky
Zajímalo by mě, co se ti nepovedlo???

Smícháním nemá vzniknout těsto, ale řídká kaše, která se naleje do těch košíčků...takže si MUSEL udělat špatně něco ty.

Jestli ses z toho pokoušel něco uplácat, tak to bohužel nejde...

Nobody4 to pek taky a problém neměl...

Srga!

Old Post 27-05-2003 v 13:40 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blek
Stálý Člen

Karma uživatele blek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 30

Ja to teda pek taky přesně podle tvýho receptu (až na množství vitamínů) a výsledek byl přesně podle tvejch mejch představ a dokonce sem udržel všechny cookies v košíčkách. Poprvý sem měl takovej divnej stav že sem po tom celej den když mě začal chytat hlad neměl chuť na nic jinýho než na ty čokodobroty.
Takze jedinou výtku mam k tomu, že si zamlčel tu vysokou návykovost.Nebejt pevný vůle a pomoci partnerky tak bych to snad............................nepřehulil.

Old Post 27-05-2003 v 14:13 PM
blek je offline   Profil uživatele blek   Find more posts by blek   Foto galerie člena blek   Click here to Send blek a Private Message   Add blek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 31

I když jsem tam dal mouky 10x tolik, bylo to furt řídký. Upek' sem to a dlo se to.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 28-05-2003 v 07:03 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 32

2 Psilos:

Hm, chlapíku, mam pocit že to moc nečteš...
MÁ TO BEJT ŘÍDKÝ, MÁ TO TÍCT A MÁ SE TO NALEJVAT DO TĚCH KOŠÍČKŮ

Plačeš na špatnym hrobě, hehe

Srga!

Old Post 28-05-2003 v 07:19 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0273850 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív