Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuanová politika (legalizace, dekriminalizace, etc..)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Jaký přístup k marihuaně by jste zvolili VY?
zachovat stávající stav
dekriminalizace
úplná legalizace
"holandský model"
všechny ty hašišáky poslat na Sibiř
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Jé, já myslela, že jsem registrated a né un...,
každopádně vám všem děkuji za vyjádření názoru, protože toto je přesně to, co jsem v tuhle chvíli potřebovala osvětlit
dal by se nazvat "holandský model" částečnou legalizací? a nebo je pojem částečná legalizace úplná blbost?
jináč já bych tu květinku samozřejmě osvobotila úplně, ale co pak s tím co by asi nastalo?...to netuším
woodstock

Old Post 22-03-2003 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 18

ja osobne xapem "holandsky model" ako "ciastocnu legalizaciu" (je obmedzovane predajne mnozstvo, miesta na hulenie, pocet pestovanych rastlin...co napr. zase u vinica kt. je legalny nie je. teda si aspon myslim. nazorov je ale asi viacej.

Old Post 23-03-2003 v 18:58 PM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

diks moc za odpověď, to jsem přesně chtěla slyšet a to vždycky člověka potěší, dostane-li odpověď takovou jakou chtěl
čaj woodstock
taky si myslim, že nejdme připraveni na úplnou legalizaci, takže zlatá střední cesta-dekriminalizace

Old Post 28-03-2003 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 20

Já samozřejmě hlasuji pro úplnou legalizaci ale myslím to jako cíl. Nemyslím si, že by to měl být nějaký skok. Předpokládám, že by k tomu vedl nějaký postupný proces.

nemo

Old Post 28-03-2003 v 20:07 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishutca
Stálý Člen

Karma uživatele Mishutca - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 21

No mne osobne by stacila dekriminalisace pokud se timtedy mysli beztrestne pestovani a drzeni urciteho mnozstvi jakkoliv "silne" travy pro vlastni spotrebu-takovej kompromis ne?

Old Post 02-04-2003 v 08:37 AM
Mishutca je offline   Profil uživatele Mishutca   Find more posts by Mishutca   Foto galerie člena Mishutca   Click here to Send Mishutca a Private Message   Add Mishutca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kjubiq
Nový Člen

Karma uživatele Kjubiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 22

jestli se taky muzu vy....vy....no vyjadrit taaaaak bych to nechal na prirode a zakazal bych vyrobu jakejkoli drog...:-)...a povolil konzumaci...a pak nakazte prirode aby ta nase bohem dana konopna rostlina nevyrostla...a ona stejne vyroste a nebudem nic vyrabet, takze vzuru do konzumaceeeee....Ich bin vykasos tak to me jen tak napadlo...

CUBAlibre

Old Post 08-04-2003 v 21:03 PM
Kjubiq je offline   Profil uživatele Kjubiq   Find more posts by Kjubiq   Foto galerie člena Kjubiq   Click here to Send Kjubiq a Private Message   Add Kjubiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boylucky
Nový Člen

Karma uživatele boylucky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 9 

Chce to změnu Příspěvek č. 23

Co se týče hlasování tak sem vybral dekriminalizaci. Bylo by to hodně v klidu kdyby každej mohl pěstovat pár rostlinek na zahrádce a vyměňovat vzorky a tak. Teď je to na hovno. Musí se to schovávat a nebo pěstovat někde kde na to nikdo nepřijde. No a když na to nekdo narazí tak je to všechno na nic. Buď sklidí za vás a nebo to napráská chlupatejm.

No to jsou ale všechno jenom takový řeči který asi všichni znáte. Každopádně jsem chtěl říct, že pokud s tím nězačneme něco dělat a budeme si tady o tom jenom psát tak se nic dít nebude.... MMM byl určitě dobrej počin.... dík všem co se na tom podíleli a co tam byly. Ale chce to další akce a další zviditelnění týhle problematiky.

Už se přece musí začít něco dít!!!!!!!!

Tak přemejšlejte jak...................

a když na něco přijdete tak sem s tím.................



Good luck......

Old Post 06-05-2003 v 12:37 PM
boylucky je offline   Profil uživatele boylucky   Find more posts by boylucky   Foto galerie člena boylucky   Click here to Send boylucky a Private Message   Add boylucky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 24

Jsem pro absolutní legalizaci jako cíl.Samozdřejmě předchází kroky jako dekriminalizace , holandskej model.... Prostě nesnáším systém, kterej mi přikazuje co může a nemůže vyrůst. A svobodná volba vedle svobodnýho projevu je základním stavebním prvkem nejen demokratických zřízení ,ale i osobní spokojenosti každýho z nás.
/teda alespoň mojí/

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 06-05-2003 v 12:59 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoveho
Stálý Člen

Karma uživatele hoveho - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 25

mne by sa najviac pacil stav, aky je s alkoholom. nie je zakazane chlastat, ak si v "civile" (myslim tym, ze neriadis auto, nie si v praci....)

ak by to bolo uplne legalne, tak by som bol dost nestastny v obchode:
"prosim si 10dkg sunky"
"hhh..hh.hhh"
"halooo, sunku!"
"cha cha chaaa"
"mozete mi dat tu sunku?"
"ak sa pozries hlboko do svojho ...chaa chaa cha ...vnutra uvidis rakety, kt odpaluju rusi na mesiac.. cha chaaa.. piju rozky... cha cha chaaa"

obavam sa, ze taketo rozhovory by boli realne.

hvh

ps: myslite, ze ked vam to nepodpisal havel, ze klaus bude maksi?

Old Post 09-05-2003 v 10:22 AM
hoveho je offline   Profil uživatele hoveho   Find more posts by hoveho   Foto galerie člena hoveho   Click here to Send hoveho a Private Message   Add hoveho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 26

poxybujem ze klaus podpori dekriminalizaciu marihuany...

Old Post 10-05-2003 v 08:21 AM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rosti
Nový Člen

Karma uživatele Rosti - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 27

klaus asi ne
ale ganjova revoluce postupuje zdola a az dorazi ke klausum na dvorek tak uz budou hulit vsichni a obloha uz bude zelena
vivat ganja!!!

Thanks for all for moonlight and heaven

Old Post 10-05-2003 v 08:28 AM
Rosti je offline   Profil uživatele Rosti   Find more posts by Rosti   Foto galerie člena Rosti   Click here to Send Rosti a Private Message   Add Rosti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLKOV
Stálý Člen

Karma uživatele KLKOV - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

Upozornění Příspěvek č. 28

2 mAv
komplet s tebou souhlasim K4U

2 Gunmen
si děláš prdel s tou legalizací tvrdejch drog nebo to myslíš vážně!!! Jestli to myslíš vážně tak jseš u mě absolutní idiot zasluhující kopnutí do ksichtu!!!Toť vše (a nejsem žádnej ortodoxní hulič, tvrdý jsem si taky prožil a dneska bych je tak spláchnul do hajzlu!!!!!)

Old Post 12-05-2003 v 14:27 PM
KLKOV je offline   Profil uživatele KLKOV   Find more posts by KLKOV   Foto galerie člena KLKOV   Click here to Send KLKOV a Private Message   Add KLKOV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 29

mAv & KLKOV: ale chlapci... ešte som nezažil, aby sa mi normálny hulič vyhrážal kopaním do ksichtu, máš blbý model, mal by si ho zmeniť alebo úplne prestať... sú ľudia, ktorým škodí aj B-komplex
A k tej totálnej legalizácii, už som to tu písal, tak si to pozrite http://grower.cz/forum/showthre...64320#post64320 nech ste v obraze

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 14-05-2003 v 15:01 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klier
Stálý Člen

Karma uživatele klier - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 30

Ja sem pro plnou legalizaci , proc ne ustanovit vek (18) od kteryho se smi hulit , hezky by si to stat zdanili (prodej) , polisi by se uz nemuseli zabejvat chytani lidicek ktery maj doma skrin nebo maj nekde vysazeny policko ganji nebo si nekde v klidu hulej a nebo i ti ktery to prodavaj. Urcite by se ceny vyrazne snizili coz by pomohlo nasim kapsam a penezenkam. Sice by na zacatku vypukla nejaka hulici manie, vsichni co hulej by hulili o sto sest , ale za chvilku by je to asi preslo. Clovekl by se nemusel bat ze ho zabasnou , zlikvidujou mu kytky a ze ho buou prudit kdyz si da nekde spicka......

Ja sem pro, sem presvecen ze by to pomohlo oboum stranam jak konzumentum tak i tem co nekonzumujou. Podle me je veskery odpor proti pesteni marny, nase policie neni schopna proti huleni bojovat, i proesto se o to snazi ,protoze musi, marne bojuje a straci sili , at radsi bojuje proti necemu co ublizuje nasi spolecnosti, nez aby nam ublizovali jeste navic sami.

Old Post 15-05-2003 v 10:34 AM
klier je offline   Profil uživatele klier   Find more posts by klier   Foto galerie člena klier   Click here to Send klier a Private Message   Add klier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 31

mAv, o.k. opýtam sa takto: poznáš štát, kde by tvrdá represia viedla k štatisticky významnému zníženiu percenta závislákov (hocijakého druhu)? Ja nie, navyše vynaložené prostriedky sú v prudkom nepomere k dosiahnutým "úspechom". Proste percento závislákov v spoločnosti je sociálna záležitosť a skoro vôbec nezávisí od tvrdosti represie. Je to niečo podobné ako homosexualita, tie 4% sú viac-menej konštantné nezávisle od krajiny alebo sociálneho/filozofického systému. Kým nepadnú ceny drog, tak narkomafia bude mať navrch, pretože z vysokých ziskov zaplatia akékoľvek obranné opatrenia. A ceny padnú až vtedy, keď štáty drogy zlegalizujú a začnú ich ponúkať za výrobné náklady. Jediný problém je v tom, že nie sme navyknutí na takýto spôsob uvažovania, zdá sa nám to "nemorálne", ale je morálnejšie udržiavať nezmyselnou represiou vysoké ceny fetu? Alebo vieš si predstaviť mladého toluenistu (napríklad), ktorý by chcel prejsť na háčko a VĎAKA REPRESII sa k droge nedostane?

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 19-05-2003 v 14:16 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 32

čo myslíš, koľko sú výrobné ceny narkotík v pomere k súčasným trhovým cenám? Tipujem takých 1-5 %, iba dnešná represia vyháňa ceny tak vysoko. Takže čo by sa stalo, keby sa fet dal kúpiť v lekárni tak ako dnes aspirín? Mafia by sa musela preorientovať na niečo iné, pretože feťáci by si to kupovali v lekárni, feťáci by nemuseli prepadať staré babky v parku kvôli dvom stovkám v peňaženke a milióny, ktoré dnes vrážame do polície, protidrogových psov, laboratórií apod. by sa mohli použiť na liečenie závislákov, ktorí s tým BUDÚ SÚHLASIŤ (ostatných nemá význam liečiť, opýtaj sa lekárov). Toto je podľa mňa humanita, a nie sekírovanie starého dedka, ktorý si pestuje doma marišu na boľavé kĺby...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 21-05-2003 v 13:06 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2012 - legalizace x dekriminalizace - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3006980 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív