Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předčasný nákvět rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1

mám na poli taqy dvě kyti který kvetou...U mě kvetení bylo způsobeno tím, že jsem brzy vysadil (málo světla)....měl jsem to na balkoně za sklem,... a když jsem to vysadil nemůžu si to vynachválit...něco nehoráznýho! Úplná nádhera...mám foto ...snad se ti to ukáže...je to něco fakt neuvěřitelnýho...když jsou vedle kyti co mají první patro a vedle toho ta máme, která kvete....po vysazení to vše neuvěřitelnou rychlostí zmohutnělo a krásně to voní, jako před sklizní....být tebou radoval bych se... :-) taq snad se mi povede foto :-)

Old Post 19-05-2003 v 21:52 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 2

heh mám dvě kyti a ty už taqy krásně kvetou. U mě to bylo způsobený tím, že ještě byla malá perioda světla (brzo sazený) doma za oknem. Začlo mi to dělat blizničky, potom malé paličky a jakmile jsem to hodil ven neuvěřitelně to zmohutnělo a nehorázně to voní (jako před sklizní :-) a když si představím, že to bude kvést až tak do září, října no mazetz) :-) hale podle mě bys měl být spíš hodně mooc spokojen! Jinak jestli se mi to povede zkusím ti sem hodit photo, ale budu to zkoušet poprvé tak snad....čus měj se

Old Post 19-05-2003 v 22:23 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 3

tak snad je to vysazený ven tak před 3-4 týdny....moc si to cválím :-) tak připojuju photas

Old Post 19-05-2003 v 22:25 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 4


koukám a photo nikde :-((( kur*a!

Old Post 19-05-2003 v 22:37 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 5


heh a je tu...takže ti jich sem hodím víc, abys viděl jak mi to přesně kvete venku a je to focený 16.5.2003 :-) minulý páteq

Old Post 19-05-2003 v 22:41 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 6

ta prostřední skupinová photo - tam poznáš jak vypadají kyti o 2-3 týdny mladší....myslím ty velký...už tu mámu (co kvete ve prostřed) předběhly, je tam vidět ten rozdíleq :-) roste pomaleji do výšky...ale dost mě to překvapilo, páč jsem čekal že to pojede od hodně pomaleji....takže pohoda...zkusím ti ještě jednu photo ze zhora celkem libovka...

Old Post 19-05-2003 v 22:54 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 7

hmm taxe omlouvám, že jsem tu toho tolik zas*al....Vkládání fotek mi na groweru mooc nejde :-(
Ať to roste čau

Old Post 19-05-2003 v 23:19 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 8

Cuzz lidi
U předpěstovanejch kytek se to stává normálně, že některý vykvetou.
Pak se zase sami vrátěj na růst, až přibude světla.

Ale ta Domesticanovo palda už je fakt dost velká. Ta by mohla už normálně dokvíst, perioda - neperioda. Sem zvědavej jak se vivine, mrška jedna...

Srga!

Old Post 20-05-2003 v 06:57 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 9

to Srooga

hehe já taqy a mooc :-) škoda, že jsem začal fotit až teď....A jinak vás budu průběžně informovat :-)
čusa ať to roste

Old Post 20-05-2003 v 13:22 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 10

ničehož nic se neboj

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 20-05-2003 v 18:25 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klpof
Nový Člen

Karma uživatele klpof - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 11

No me uz taky zacaly kytky kvest, sazel sem je v breznu, nejakej cas sem je pestoval doma, v dubnu sem je presadil do prirody a dneska koukam, uz to kvete. A co vic : 5 ze 7 sou samice. Ty samci uz sou nejmin tejden odkvetli. Podle me je to fakt zpusobeno nedostatkem svetla. Dyt dneska je den dlouhej jen 14 hodin. Spis by me zajimalo, jestli to nema vliv na pohlavi, myslim teda tohleto brzke zasazeni a predcasny kvet...

Old Post 20-05-2003 v 22:30 PM
klpof je offline   Profil uživatele klpof   Find more posts by klpof   Foto galerie člena klpof   Click here to Send klpof a Private Message   Add klpof to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petes
Stálý Člen

Karma uživatele Petes - 51% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 12

No mě taky kvetou, jsou 3 Afganci a mam je na stromech, maj od východu do západu přímé světlo tak je to fakt divné že začly tak brzo, ta nej má tak 80-90 čísel tak doufám že z toho něco bude.......:-)

Old Post 27-05-2003 v 09:41 AM
Petes je offline   Profil uživatele Petes   Find more posts by Petes   Foto galerie člena Petes   Click here to Send Petes a Private Message   Add Petes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodriguez2
Nový Člen

Karma uživatele rodriguez2 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 13

cus
hele, nechci vam kazit radost nad tim predcasnym kvetenim,ale myslim, ze z toho nic moc nebude (urcite teda ne 3metrovy giganti), protoze ty kytky uz presly z vegetativni faze do generativni a zpet to proste NEJDE .... pocitejte, ze vyrostou este tak o 1/3 svy soucasny vejsky a to bude vse.takze s nakou kvantitou moc nepocitejte, ale na druhou stranu tech par iontu bude urcite v cajku ;-)

Old Post 27-05-2003 v 23:32 PM
rodriguez2 je offline   Profil uživatele rodriguez2   Find more posts by rodriguez2   Foto galerie člena rodriguez2   Click here to Send rodriguez2 a Private Message   Add rodriguez2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 14

No nevim mě minulej rok hodilo pár kytek taky pálky brzo ale pak opadaly a byly z toho kytky přes 2 metry. Letos mi to udělala jenom jedna kytka passionu 1 tak uvidim jakej bude.

Old Post 01-06-2003 v 15:24 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 15

no problem growers
i když vám řízky venku brzy vykvetou,není s nima konec
stačí ostříhat většinu paliček,přemístit kytky na slunnější místo a
pořádně zahnojit /např. WUXAL/
a řízky se opět rozletí

Old Post 02-06-2003 v 08:11 AM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 16

To rodrigue: Nevim kde si to sehnal že se kytky zpět do růstu nevrátěj vrátěj stačí vyzkoušet a pak můžeš ruzumovat. tím nechci bejt chytrej ale mam to vyzkoušený. ČUS BUS

Old Post 04-06-2003 v 19:00 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6751710 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív