Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Homebox vs Darkbox vs Darkstreet vs Green Room ostatni mobilni boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Pěstebni boxy, jaký z nich to u vás vyhrává ?
Homebox
Secret Jardin
Green Room (Growth Technology)
BudBox
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 17

Já mám darkstreet a nic moc teda... Šedá fólie vevnitř neodráží snad nic (dalo mi to míň g než v dřevěné nabílené skříni), ve tmě je přes stěny vidět obrys stínidla a výbojky (měl jsem jen 250) a po celém povrchu se dělají mikro dírky které dělájí něco jako hvězdnou noční oblohu ... Trubky v sobě kmitají, musel jsem vystužovat a lepit aby se to náhodou nerozpadlo, Dvojité dno má taky, s tím otvorem pro ventilaci se to dělá asi všude stejně (ale hlavu do ohně bych za to nedal), dva pasivy dole, zipy po první kole drží, nedrhnou a řekl bych že ještě něco vydrží no každopádně ale za tyhle peníze vhodná alternativa ale pokud to miluješ, tak není co řešit (a darkstreety nebrat) ale jen moje zkušenost zdar

Old Post 13-05-2009 v 14:02 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 18

Tiez som vlastnik dark streetu. Isiel som do tohto vyrobku s tym ze bolo menej penazi a tym padom som za tu cenu cakal aj mensiu kvalitu.(planovany na dve rundy), Dost mi vadilo zo zaciatku jak sa zachytaval zips do takej tej bocnej latke pri zipse.Nasledkom toho na par mm jak keby jemne natrhli nitky.Cez box mi nepresvitami nic. Dalsie vec ze napriklad ofukovy vetrak mi porobil cierne cmuhy cez tu sedu foliu. Pisu jej 80% odraz(no newiem) ale neprisudzoval by som tomu podstatne zniizeny vynos. Na podlahe neni pevna vanicka ale len taka jak gumena vlozka. Cez stropny otvor som dokazal akurat narvat Sonoflek s vnut. priemerom 125.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 13-05-2009 v 14:51 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 19

Kurna tak dlouho sem vahal az to zalozil nekdo jinej , koupil sem si HB XXL a sem velice spokojen jak zpracovanim tak funkčnosti , takze

1. kvalita - řekl bych dobra až nadprůměrna
2. prusvitnost - temeř zádna , pres zips jsou z obou stran limce , jedine misto kde to trochu prosvita jsou dole privody vzduchu ale kdyz to vevnitr dobre srovnaš tak je to perfekt .
3. mobilita - ja sem ho poprve slozil za hodku bez navodu , pak sem to musel predelat , dal sem jinak ty umelohmoty spojky a napodruhy za 35min postavenej , skladat do krabice sem jeste nezkousel
4. material - neni to PVC vice je tady http://homebox.net/dhtml/nopvc.php , da se to umejt zevnitr i z venku v pohode .
5. opotrebeni - to sleduju jedine u zipu v miste kde se strka ten zobacek do jezdce , tam se to trochu optřepilo ale ne nejak moc 1-2mm jinak tam nic jenho pohybliveho neni .
6. nosnost - no u HB XXL tvrdej 50kg dohromady , ja tam mam povesenejch tak 15 a uplne v klidu .
7. podlaha - u HB jsou podle velikosti na podlaze vanicky zhruba s 12cm okrajem takze se tam vejde dost vody kdyby ti to preteklo
8. prakticnost - no otvoru je tam dostatek 2x260 strop na bocich po jednom 160 a diry na elektriku tak na boku po jedne prumer 10cm , dost drzaku je na strope + k tomu bylo 10ks pasek na povesenich tech veci
9. ne , koukal se na oboje a nedelaj
10. kvalita cena - ja ho kupoval tady od jednoho člena s dobrou slevou tak sem nadmiru spokojen .

http://homebox.net/dhtml/index.php
http://www.secretjardin.com/

Jinak jak rika kolega Machoman HB je super , ja sem slysel jen trochu dost stiznosti na Secret jardin hlavne na jinejch forech ..

Jinak diky za založeni tohoto tematu , ja se k tomu dokopaval asi 2měsice , cau Hlava

Old Post 13-05-2009 v 22:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hysteric
Stálý Člen

Karma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 86  

Darkstreet 100 Příspěvek č. 20

Jsem majitelem boxu dark street 100,tak se pokusím ho nejak ohodnotit...

Na zacatek bych rad podotknul ze me stal 2400,coz je dost lidovka

Kvalita- celkem dobry je to i celkem stabilni az na ten zip,kterej se opravdu zasekava,ale chce to ten spravnej grif a dobrý

Průsvitnost- neprosvita,jen u pritahu,ale to tusim ze vsechny boxy

Mobilita- na poprve stal za 20min. (nesmite u toho bejt holt tak mooc )

Materialy- rek bych ze dobry,přežil i polití kyselinou ta folie sice asi moc neodrazi,ale stejne to na výnos ma malej vliv,řek bych ze sou dulezitejsi veci....

Nosnost-nevim nevesel sem se na to ale filtr a tak udrzi bez problémů

Podlaha-z jakysi gumy,taky přežila kyselinu,a taky par litrů vody zadrží...ale cekal sem to lepsí(ale mozna sem to spatne postavil)

Praktičnost-tady to bude horší... po otevřeni dveři zustane od zeme asi 10cm platna,takze tam ty svy 30kg tezky bublaky davam dost ztuha...kdyby se oteviral az na zem,bylo by to lepsi... otvoru taky moc není,ale me to staci,pritah pro zvlh.,odtah by se mel 160ka vejít...a kabely sem taky protáhnul bez problémů...

Kvalita/cena- levnejší box sem nesehnal,takze si na kvalitu nestezuju,za ty prachy...

a opotrebení po jednom kole nemuzu posoudit.... tot vse

4th round Killing Fields

3rd round Power plant

2nd round-White Rhino

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=737657#post737657

1st round Hashberry

Old Post 14-05-2009 v 11:16 AM
Hysteric je offline   Profil uživatele Hysteric   Find more posts by Hysteric   Foto galerie člena Hysteric   Click here to Send Hysteric a Private Message   Add Hysteric to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 21

Diky za nazory..

rad bych kvalitni box takze koupim asi HB, ale predevsim bude rozhodovat financni situace.


jeste se chci zeptat jestli se da homebox(XL 120x120x200) popr darkstreet stejny velikosti otevirat bez problemu i ze stran? mam dve 45l NFT=blba manipulace, tak abych se dostal bez problemu i ke kytkam z boku...

Old Post 14-05-2009 v 21:34 PM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Darkstreet 100 Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Hysteric

Praktičnost-tady to bude horší... po otevřeni dveři zustane od zeme asi 10cm platna,takze tam ty svy 30kg tezky bublaky davam dost ztuha...kdyby se oteviral az na zem,bylo by to lepsi...



citace:
Původní příspěvek od mopagi

jeste se chci zeptat jestli se da homebox(XL 120x120x200) popr darkstreet stejny velikosti otevirat bez problemu i ze stran? mam dve 45l NFT=blba manipulace, tak abych se dostal bez problemu i ke kytkam z boku...


No to sem tam zapomel doplnit a je to celkem koukam dulezite , HB se otvira celej predek , na tydle strance dole http://homebox.net/dhtml/product_family_homebox_xl.php , u SJ tam ze strany a zhrora, zespoda zustava limec , sice ne tak velkej ale v tom rohu muze trochu vadit viz ... http://www.secretjardin.com/index.php/darkRoom , nejlepsi je se asi na to jet podivat to G shopu kde to maj vystaveny , zatim cau Hlava

Old Post 14-05-2009 v 23:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 23

Nemohl by sem někdo nahodit nějaký fotky různých boxů???shánim box100x100 anevim jestli homebox darkbox nebo darkstreet...peněz na vyhazování nemam, ba právě naopak........možná by mi stačil ten darkstreet, moh bych si ho vylepit diamantovou folii kterou mam doma pěknej pár kousků......tak třeba kdyby někdo vyfotil pár fotek i detaily věcí který na tom nejsou uplně dokonalý, přece jenom výrobce to vždycky fotí tak aby to vypadalo, co si budem povídat že
kdokoliv udělá nějaký SLUŠNÝ fotky ten má u mě k+

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 14-05-2009 v 23:46 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 24

Jen bych podotknul že řešit nejakou odrazou folii (myslím jestli v tom boxu je bo není) je zbytečnost. Duležitá je praktičnost toho boxu a jeho kvalita zpracování,ne blbá folie...

HB se dá rozepnout ze všech stran jak se nekdo nahoře ptal.

Brdaaak 01 - co chceš konkretne vyfotit? Fotek HB je všude hromada.

Old Post 15-05-2009 v 10:07 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Re: Re: Darkstreet 100 Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Hlava


No to sem tam zapomel doplnit a je to celkem koukam dulezite , HB se otvira celej predek , na tydle strance dole http://homebox.net/dhtml/product_family_homebox_xl.php , u SJ tam ze strany a zhrora, zespoda zustava limec , sice ne tak velkej ale v tom rohu muze trochu vadit viz ... http://www.secretjardin.com/index.php/darkRoom , nejlepsi je se asi na to jet podivat to G shopu kde to maj vystaveny , zatim cau Hlava



aaaa diky ti, takze uz mam jasno...HB je jasna volba

Old Post 15-05-2009 v 10:27 AM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 26

MACHOMAN::::no zajímaly by mě právě různý ty problémy co popisoval pALICZaKoff, prostě kdyby ty lidi co na něco skuhraj aby to nahodili v detailu...pan.smakovicka povídá něco malinko jinýho, možná jsem zaujatej na ten dark street...mam to v hledáčku, i právě mi bylo mírně doporučeno secret jardin....ale nejsem rozhodnutej vyloženě pro dark street, jde mi o to , abych viděl komu co na tom vadí, nechci si pořizovat něco čeho se budu brzo chtít zbavit, a taky myslim že pokud je něco zevnitř šedý, že by to nebylo od věci vybavit lepším odrazem......když lidi říkaj 80% odrazu-no nevím.....snad mě chápete...a nenašel jsem moc fotek a temat kde by setyhle problémy rozebíraly, pokud jo , pošlete linka už nebudu rušit...prostě shánim box a do tejdne chci mít uplně jasno, spíš dřív...a vim že je spousta jiných cizojazičných foor, jenže já když rozumim a chápu každej 4-5 výraz tak sorry, z toho nic nepoberu, dik za jakýkoliv odpovědi

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 15-05-2009 v 23:20 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 27

Brdaaak_OO1 : na nějaké fotce z groušopu jsem viděl že darkroomy jsou oproti DS vevnitř světlejší navíc má více otvorů no jak je vidět na oficiální sajtě secret jardinu...
Co mě akorát mrzí je ta prosvítavost i když tu byla jiná zkušenost stejně jak s tím zipem... On je to dobrý box, mouchy (spíš mušky) má ale to snad všechno co začíná a pokud nemáš peníze nazbyt tak určitě neprohloupíš

Old Post 16-05-2009 v 08:04 AM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 28

pALICZ....no mě tak nějak zajímá hlavně ta prosvítavost...nemoh bys to vyfotit po tmě, aby bylo vidět jak to prosvítá.....právě pokud je to dark tak tzo prossvítat nesmí podle mě, dík za odpověď...asi mi nezbyde než si koupit darkstreet, bral bych bazarovej homebox všema deseti, jenže není nabídka...

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 16-05-2009 v 10:21 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hysteric
Stálý Člen

Karma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 86  

to brdaaak Příspěvek č. 29

jako vyfotit ti to muzu,ale garantuju ti ze neprosvita ani kousickem(krome pritahu...)... navic by ta fotka byla bez blesku jen cerna

ja si myslim ze za ty prachy dobry...

4th round Killing Fields

3rd round Power plant

2nd round-White Rhino

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=737657#post737657

1st round Hashberry

Old Post 16-05-2009 v 10:29 AM
Hysteric je offline   Profil uživatele Hysteric   Find more posts by Hysteric   Foto galerie člena Hysteric   Click here to Send Hysteric a Private Message   Add Hysteric to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 30

no super ttak se na ty fotky vyhoukejte, asi to jinak než darkstreetem nedopadne, když mě něco bude vadit tak sem ty fotky naházim já

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 16-05-2009 v 10:43 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Obecné darkstreet Příspěvek č. 31

servus,

koupil sem darkstreet 100, fungl novej za 2800,-
postavil sem ho na poprvy za 10min, a to je styl.
se zipem zadny problemy nemam, nikde neprosvita,
otvory sou akorat. stoji pevne, nese filtr i TT.
+je k tomu prenosna taska jako na golf. hole
odraz nicmoc, ale to neni tak podstatny si myslim,
vylepovat ho nejakou folii je utopie
kdyz to porovnam s homeboxem, kterej v ty velikosti
stoji skoro 2X tolik, tak nechapu homeboxare
pro cesty štrýtu sou nejlepsi boxy z darkštrýtu

chronic; mazar, g13froc; nirvana-special, g13froc; mazar, peacemaker; peacekeeper 0.07kW

* * * tune da grower radio * * *

Old Post 24-05-2009 v 12:22 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macally
Nový Člen

Karma uživatele macally - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 32

cau. ja vlastnim Darkroom 120x120x200 a muzu jedine doporucit. Konstrukce zarucene pevna (drzi lampu, UFO, vetraky..), material taky. Zip se mi zasekl jednou, ale to protoze sem jelito. Jinak mam i verzi darkstreet na matku (400 W) a ten mi prijde jako trosku odflaklejsi verze darkroomu. material mi neprijde uz tak pevny, ale vaznejsi problemy sem zatim nemel. Akorat pri sestavovani se mi naprosto rozparala ta spodni vana.

Old Post 26-05-2009 v 20:54 PM
macally je offline   Profil uživatele macally   Find more posts by macally   Foto galerie člena macally   Click here to Send macally a Private Message   Add macally to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1038610 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív