Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předčasný nákvět rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Zuraxan
Nový Člen

Karma uživatele Zuraxan - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 49

Ostrihat? a co kdyz to neudelam? xD Nezacne rust uz?

Naposledy upravil Zuraxan 14-04-2009 v 21:28 PM

Old Post 14-04-2009 v 20:04 PM
Zuraxan je offline   Profil uživatele Zuraxan   Find more posts by Zuraxan   Foto galerie člena Zuraxan   Click here to Send Zuraxan a Private Message   Add Zuraxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 50

já když sem dělal řízky z trochu nakvetlejch kytek tak sem ty blizny ostříhal a pak dál normálně rostly...

Old Post 15-04-2009 v 11:57 AM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 51

Sorry chlapci ale stříhat se nemusej, sem tam nějaká blizna nevadí, trochu by vadilo, kdyby zakončovala ale i tak by za réžimu 18/6 nebo prostě v létě začla růst z jiný větve po chvilce dál

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 15-04-2009 v 12:28 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Ok chlapy, díky za infa... souhlasím s apartmanem, kámoš měl loni to samé, někdy v červnu se kytka zase pustila do růstu... nicméně mám o kytky takovej přirozenej strach, tak jsem se raději zeptal... DVORKA

Old Post 15-04-2009 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Apartman
trochu by vadilo, kdyby zakončovala


To je jako co?!

To DVORKA:
Pro kytku je vždy velký stres přecházet z květu zpět na růst,já bych to prostříhal a modlil se ať mi nezhermí

to myslíš že bude probíhat co,když to tak necháš,pořád není ten den dost dlouhý

Old Post 15-04-2009 v 12:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

15.4.2009
Východ:
05:10
Západ:
18:51

takhle dneska vychazi a zapada slunce, pocitej s cca hodinou svetla navic a vyjde ti 14 hodin a dejme tomu 30 minut. to podle me je docela sok pro kytku ktera byla zvykla na 18/6 . tot asik vse. Jinak ja taky takhle parkrat zkousel blbnout a ta kytka se vetsinou spravila, ale uz to nebylo to samy jako rizek kterej jsem zasadil az pozdeji a mel jakztakz normalni periodu. Bylo to take ridsi,listnatejsi.


Jinak tadyk je Východ a západ slunce 2009 : http://calendar.zoznam.sk/sunset-cz.php

Old Post 15-04-2009 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

SIMOR : ok prostříhat, myslíš jako ustříhat ty kvítky? nebo počkat a udělat tohle až déle?

Old Post 15-04-2009 v 17:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Předpěstování - květení Příspěvek č. 56

Zdarec, zasadil jsem kytky cca 1.4. a odrůdy jock horror a chronic mi začali kvést (aspoň jsem odstranil samce ), jsou v horší půdě ... ostatní odrůdy (jack herer, bila vdova, orange bud, haze, mistery kush) ty nekvetou ... mám ostřihat paličky, nebo je nechat růst s nima ?

Old Post 29-04-2009 v 09:21 AM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Re: Předpěstování - květení Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od M.a.a.x.
Zdarec, zasadil jsem kytky cca 1.4. a odrůdy jock horror a chronic mi začali kvést (aspoň jsem odstranil samce ), jsou v horší půdě ... ostatní odrůdy (jack herer, bila vdova, orange bud, haze, mistery kush) ty nekvetou ... mám ostřihat paličky, nebo je nechat růst s nima ?


V podstate je to jedno, ale radsej tie palicky odstrihni. Mozu sa tam tvorit niektore rastlinne hormony, ktore su potrebne v kvete, ale nepotrebne pre fazu rastu ( nie som si tym isty ).

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 29-04-2009 v 09:36 AM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

jj taky sem si něco posral letos
já sem odstřihl květy a dávám pod zářivky (2*36 ale doporučuju klidně silnější - ono to slunko bude žhnout víc potom) na periodu 22/2 (podle doporučení) a až se vzpamatujou budu snižovat). taky sem zalil kopřivama (dusík) a vrba (růstový hormon-experiment) a dal větší vlhkost (sáčky, občas sundám a přiložim větrák) aby to byl pro ně šok - najednou do jinýho prostředí kde jim všema směrama chci naznačit že maj růst
je to šok velikej takže se seknou na určitou dobu


jinak k tvýmu dotazu - já bych ostříhal pokud nejsou květy hodně malý

Old Post 29-04-2009 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 59

Přesně z tohohle důvodů razím názor, že sázet dřív jak začátkem května je blbost. Z mých osobních mnohaletých zkušeností jasně vyplynulo, že rostlinky zasazené v květnu jsou vitálnější, protože nemusí prožívat teplotní šoky jako ty dubnové. V extrémním případě, jako je ten tvůj rostlinky začnou nakvítat, což je zásadní problém. Pokud je začneš nutit do růstu už nebudou zcela košér - jednocípé a trojcípé listy, pomalý růst až stagance atd. Možná se nakonec rozrostou, ale květnovky a klidně i červnkovky jim daj s přehledem na prdel...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 29-04-2009 v 12:51 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 60

díky za rady, paličky ostřihám, jinak kytky jsou v bytě v teple takže bez teplotních šoků a naproti je lampa, nechávám ještě chvilku v noci roztáhlý žaluzie, aby nekvetli... nadruhou stranu ty co ukázali pohlaví tak samice 9/2 samci

Old Post 29-04-2009 v 13:50 PM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noobák
Stálý Člen

Karma uživatele noobák - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 61


čus, chtěl bych se zeptat, jestli vám příde normální, že kytce, která byla v kýbli předpěstovaná na 18/6 po dobu cca 1 měsíce, vysazená ven na začátku května, začaly na začátku července růst blizny? xD ona sice byla v kýbli asi dva dny na 12/12, ale protože se pak nevešla, tak musela jít ven...



kýbl 15~70W noname in progress

Old Post 30-06-2010 v 20:03 PM
noobák je offline   Profil uživatele noobák   Find more posts by noobák   Foto galerie člena noobák   Click here to Send noobák a Private Message   Add noobák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 62

Podle mě kytka ukazuje pohlavní zralost a připravenist na květ.
Pokud se nebude dál vyvyjet květ tak se ničeho neboj. Já v boxu mám kytky a už mají skoro všechny pohlavý ale pořád rostou vegetativně. až po přepnutí se kytky vrhnou na květovou fázy.

Old Post 30-06-2010 v 21:19 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noobák
Stálý Člen

Karma uživatele noobák - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 63

de o to, že já teď budu 14 dní pryč a nebudu se jí moct věnovat... ale hnojim dál na růst, tak snad to bude v cajku



kýbl 15~70W noname in progress

Old Post 30-06-2010 v 21:24 PM
noobák je offline   Profil uživatele noobák   Find more posts by noobák   Foto galerie člena noobák   Click here to Send noobák a Private Message   Add noobák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Dotaz Předčasný květ Příspěvek č. 64


Zdravím Vím že tohle téma je tu už asi po 100....ale co jsem koukal tak jejich rostlinky mají tak 30cm když jim začínají kvést ale moje má tak sotva 10cm? O.o Jedná se o model red dwarf, to asi není moc v pořádku co? :/

Old Post 07-07-2014 v 16:47 PM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5704500 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív