Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Obecné Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc Příspěvek č. 1


Zdravím pestitele bez rozdilu veku,
na uvod - nejsem nijaky provokater!, a opravdu je mi 52 let!,
nez jsem udelal registraci,tak urcite jiz dva tydny procitam dostupne prispevky z fora ale potrebne info pro moje pouziti mi uteklo nebo neni pripadne je jenom castecne a moc jsem z toho nezmoudrel.
Vzhledem k memu veku se ucit kourit uz nebudu,ale potreboval bych kyticky zpracovat na masticku - recept na uvareni mam z tohoto fora a osobne sem uspesne varil 3x s par darovanych davek suseneho.
Potrebuju se ale osamostatnit a tak zacinam !!! , proto mi nenadavejte ani nekamenujte pro moje neskusenosti.
Mam zasazenych 8 kyticek,rostou v pokoji za oknem v panelaku na parapetu ( mam aj nejake foto,ktere prilozim na posouzeni )
Ted ta zasadni potrebna informace - pro vareni masti musim dotahnout kytku az do stadia kveteni nebo mi bude postacovat postupnym prostrihavanim a susenim pouzit samotne listy?, budou takto sbirane listy obsahovat nejake procento THC, pripadne v jakem obdobi nebo delce rustu se THC zacina v listech objevovat? , procital jsem prispevky o likvidovani samcu , ale to se asi tyka pro koureni ?! , pro vareni masti vyuziju samci i samici kytky nabo samci nemaji obsah THC ?
Mam zasazeno ve dvou tuhlikach po 4 ks s darovaneho noname seminka.
Naklicene to bylo na mokre bunicite vate a po vykliceni 8 z 15-ti prenesene do zeminy pro kytky a kaktusy.
Jelikoz kliceni nebylo najednou,prvni truhlik ma 2 kytky uprostred nejvetsi , po dvou dnech sem dosadil ty krajni a po tydnu byl osazen druhy truhlik se 4 kytkama ve stejny den a ty maji stejny vzrust.
Zalivam 2x denne v mensich davkach a 1x tydne pridavam tekute hnojeni VERMIFLUID a 1x tydne NPK 7+3+5 FERTILISER .
Dik za vsechny nazory , rady , a odpovedi.

mimacka

Old Post 21-04-2009 v 22:23 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 2


prilozene druhe foto pro znazorneni velikosti

mimacka

Old Post 21-04-2009 v 22:33 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 3


prilozene treti foto z celkoveho pohledu v umistneni a porovnani velikosti vzhledem k tydennimu odstupu zasazeni

mimacka

Old Post 21-04-2009 v 22:35 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 4

zdravim tě.
měl bys je dost možná zaštipnou, alespon některé (kazda druha)
na jake straně máš okna, nejlépe jih až jiho západ

na vaření můžeš použít všechen materijál co vyroste, nejvice teh je však v dívších kvítkách, resp. v priskiřici na květech

přeju hodně uspěchů.

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 22-04-2009 v 05:41 AM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

vzhledem k tomu, že slunce na první fotce na paneláky v pozadí poměrně intenzivně svítí a na parapetu je poměrně intezivní stín tipoval bych že okno bude na východ, což je docela dost blbé...Poohlédl bych se po okně na jih, nebo při možnosti zahrádky vysadil tam, už jen kvůli tomu, že rostliny budou limitované vzrůstem vzhledem k malým truhlíkům.
Samec vs Samice, nejvhodnější na vaření sou samičí květy, ale ze samce se dá také vařit..

Old Post 22-04-2009 v 06:55 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 6


Dik za prvni reakce a rady.
Musim si pujcit kompas a upresnit polohu okna,ale spis to bude na vychod - slunicko tady sviti od rana do poledne a na opacnej strane mi to sviti od poledne do vecera.Jedina moznost je stehovat kazdeho pul dne , ale nevim jak by to stehovani snaseli , nebo pri dobrem pocasi je prozatim dat na venkovni parapet - prilozil jsem dopoledni foto,ty predesle se fotili odpoledne.
Bohuzel zahradku nemam a z meho okruhu neni nikdo tak dobry rodinny pritel,kdo by si to dal k sobe do zahradky i z duvodu obav o policejni navstevu.

mimacka

Old Post 22-04-2009 v 07:32 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 7

Zdravím, pokuď jste tolik vážně limitován umístěním a není možnost je dát na slunečnější okno příp. balkón .. budete mít slabší kytky které se spíše potáhnou, méně listů a paliček tzn. méně léčivého materiálu.

Pokuď je možnost na ně otevřít okno, příp. umístit na vzduch - neváhejte - kytky zesílí a nebude je třeba toliko podpírat.

Ať se daří !

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 22-04-2009 v 07:39 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 8

ahoj, můžu se tě zeptat na co používáš mast? Jsi invalidní důchodce?

Old Post 22-04-2009 v 08:53 AM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 9

From to junfun:
Prvni mast na zkousku mam od znameho,kteremu jsem postavil levne herni PC (muj konicek).Ja ji pouzil na ekzem na kuzi nohou a manzelka na bolesti na nohu,kterou mela sroubovanou zelezama po uraze.V obou pripadech to zabralo lip jak samotne tabletky a mazani od doktora.
Mast varim timto postupem:darovane susene listy jsem namocil do 60% domaci slivovice,zavrel v patentni sklenici do tmy na 3 tydny za obcasneho promychani.Cast vznikle tinktury sem potom odlil do hnedej lekarnickej lahvinky pro prime mazani na ekzem a zbytek tinktury i s listim jsem dal do lekarnickej vazeliny do sklenenej misi na peceni a udrzoval v troube pri teplote 100 - 110 st.C 3 hod a druhy den znova 3 hod a slil jsem vyslednou vazelinu spet do kelimku a dal do lednicky.
Seminka mam od stejneho znameho,ktery mi to sehnal pres dalsiho znameho - zkratka komplikovana cesta k uspechu.
Jestli nebude jina moznost ( letos uz seminka asi nesezenu a pripadne i nestihnu zasadit do vhodneho pribytku,kter budu muset postavit),tak se pripravim na pristi rok s nejakou skrini a skusim pro osobni vareni masti neco zasadit indor.
Nejak reakce na muj prispevek se objevili,ale stale nemam informaci
1./jestli pro ucinne uvareni masticky mi kytka musi vykvest nebo kdyz se to nepovede dotahnout do kvetu jestli staci zpracovat pouze samotne listy,?
2./jsetli muzu nechat samce i samice,?
3./od jake doby rustu obsahuji listy potrebne latky pro zpracovani do masti,?
4./pred zpracovanim do masti musim nechat pozbirane listi ususit nebo je muzu zpracovat i v zelenem stavu,?
5./je teplota 100 - 110 st.C dobra pro vareni masti,pripadne pri jakej teplote se potrebne latky dostanou z listu do vazeliny,?
Dik vsem - ti mladsi by se vyjadrili ze jsou to otazky jak od lamy !!!,ale jeste jednou NEKAMENUJTE moji malickost.
Osobne se policejni navstevy jako nekurak nebojim a v nynejsi dobe kdy pestovani neni trestne ??? jenom zpracovani nebo distribuce !!!??? , navic mam v lednici jeste nejakou uvarenou mast k lecebnym ucelum osobni potreby jako nazornou ukazku prislusnikum.Do oken snad moc lidi necumi a kdyz tak pocitam i s nejakou tou vzdalenosti - jsem v 7 poschodi a okolo jsou panelaky 5 poschodi.Mam smulu - muj panelak jako jediny na sidlisti je bez balkonu !!!
Bohuzel zahradku nemam a z meho okruhu neni nikdo tak dobry rodinny pritel,kdo by si to dal k sobe do zahradky i z duvodu obav o policejni navstevu.
Auto mam ale neni zadna vhodna lokalita pro out, protoze okolite zalesnene plochy tady kolem temelina navstevuji jak cetni houbari tak mistni lidi na vychazky a jeste nepocitam to mnozstvi prochazejicich turistu a chataru ( potkavam toho hafo kdyz chodim do lesa ja - a to je horsi jak to mit za oknem.

mimacka

Old Post 22-04-2009 v 09:31 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 10

Zdravím.

Ja by som to na vašom mieste fakt na obed presúval z východného okna na západné, resp. by som to nechal na západnom, do ktorého svieti slnko od obeda do večera, vtedy je svit intenzívnejší a dlhší než pred obedom.
Ďalej k tomu pohlaviu. V podmienkach, v akých to máte teraz, sa podľa mňa pohlavie ukáže dosť rýchlo. Bolo by vhodné vyhodiť samcov, lebo by mohli znehodnotiť prípadné vykvitnuté samičky, ktorých obsah THC je neporovnávateľný so samčou rastlinou alebo so samičou rastlinou vo vegetatívnej fáze. A k tej masti - netuším ako sa robí, takže s detailmi okolo toho nemôžem radiť.
Ozaj, a v prípade dobrého počasia a vánku dajte zelinky vonka na parapetu, čerstvý vzduch a vánok ich oživí a posilní, a je tam aj trocha silnejší slnečný svit.
A keď ste spomínali, že zalievate 2x denne, tak to by som určite obmedzil na 1x za 2 dni...

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Old Post 22-04-2009 v 10:13 AM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc Příspěvek č. 11

palomiii - hele já se nedivim proč máš ty dvě červený karmy hráblo ti?

citace:
Původní příspěvek od mimacka
pro vareni masti musim dotahnout kytku az do stadia kveteni nebo mi bude postacovat postupnym prostrihavanim a susenim pouzit samotne listy?, budou takto sbirane listy obsahovat nejake procento THC, pripadne v jakem obdobi nebo delce rustu se THC zacina v listech objevovat? , procital jsem prispevky o likvidovani samcu , ale to se asi tyka pro koureni ?! , pro vareni masti vyuziju samci i samici kytky nabo samci nemaji obsah THC ?


to samý mě zajímalo taky. na mast musí být kytka nejlépe plně dozrálá ! samotné listy na mast taky stačí ale opět platí že by měly být z dozrálé kytky ... postupné prostříhávání listů bych ani nedělal - kytky s takovýma podmínkama at si regulujou samy co potřebují za listy ... takhle by ses mohl ošidit a ne málo pokud bys otrhával po celou dobu listy
samci se nekouří, jdou do mlíka nebo tak...samci taky mají obsah thc, avšak ne tolik jako samice a jsou dřív zralejší...kdy přesně a kolik thc kytka produkuje ti nikdo neřekne - záleží podle odrůdy a podmínek


co se týče semínek nebál bych se klidně si koupit semena technického konopí nebo třeba ze zverimexu krmení pro ptáky - to sice neobsahuje thc ale cbd ano a to se do masti použít dá (to jsem vyčetl) (ne semínka samotný, mám na mysli kytky : )

ad 4/ - usušený materiál rozhodně ! neusušený obsahuje vysoké procento látek kyselých které by nemuseli mít pozitivní reakci ze strany pacienta

a co se týče pěstování prostě nešetři a dej jim ty nejlepší podmínky které dostat mohou ! tzn hodně slunce, čerstvý vzduch, kvalitní voda a hnojiva (více dusíku v růstu, více fosforu v květu), potom také kvalitní vzdušná půda a co nejvíc místa pro kořeny a kytka se odvděčí

Naposledy upravil 22-04-2009 v 10:58 AM

Old Post 22-04-2009 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od palomiii
to mimacka: radil bych vam jko lidem se zdravotnima problemama spis naucit se pokurovat BLUNTY a uvidite jak vam to dlouhodobe pomuze s problemy(zdravotnima)...jo a model bych doporucil Jack Herer-medical cannabis, aby byl vysledny efekt(lecebny efekt) opravdu znat...nb este leda zkusit BONG...nb varit piko..kdyz je clovek naspeedovany tak sem cetl ze to udajne docela dobre a dlouhodobe leci chronicke nemoci...nb tripa a hlavne varit caje ty fakt leci je to dokazane dlouhodobim vyzkumem! Takze: zbluntovat ,ztripovat,zpikovat,zbongovat,zesklenenkovat,zhoubovat, HLAVNE vybrat dobre a vidiny na lepsi casy urcite prijdou...ae ty nonamy nemaj skoro zadny efekt pro vase vyuziti, jelikoz obsahuji velmy malo % THC a CBD...tak neshledanou a HITS FROM DA BONG BITCHIES :-)



Ty ses ale vymletej degen, kam to speje proboha.....

Old Post 22-04-2009 v 11:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 13

palomiii- Fakt ti asi hrablo takovej sajrajt jako piko a lék .

Pokud vím tak u mastí není nejdůležitější THC ale kompletně látky obsažené v konopí.

Mast můžeš dělat klidně i ze samců a třeba jen z lisů. ( I kdyby záleželo na THC tak měl jsem samce který v mléku mazal víc jak samice, 5 hodin jsem nebyl schopnej pohybu měl jsem halucinace jak svin.)

Old Post 22-04-2009 v 11:29 AM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 14

přidávám odkaz na srovnání samců a samic ohledně obsahu thc ve vývojových fázích. http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=161681

Mimochodm samci se dají taktéž využívat, ale pro kuřáky je jejich největší nevýhoda v tom, že thc a jiné látky jsou rozmístěny v kytce rovnoměrněji než-li je tomu u samic. Samice vytváří palice v nichž se většina látek "koncentruje".Přeji hodně zdaru

Old Post 22-04-2009 v 12:11 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 15


Zdravím tě,
tak pokud máš ty kytky pouze na mast je to v pohodě. Nebude tomu třeba věnovat žádnou zvýšenou pozornost. Konopí je totiž plevelná rostlina. Starej se o ně jako o pokojové rostliny, které určitě máte doma taky. Snad jen pro lepší samozásobitelnost bych ti na příšti rok doporučoval nesázet do truhlíku, ale každou kytku zvlášť (to má víc důvodu, ale nebudu to rozebírat) cca 3,5 - 4,5 l pro kytku. Jako zeminu použij Zahradnický substrát od AGRA namíchaný s Perlitem, pro toto pěstování ideální stav, myslím, že není třeba tady žádné konopné alchymie. Pro tvůj účel bude stačit hnojivo KRISTALON / Start na celé období růstu, v době kvetení bych použil třeba staré, osvědčené OBM. Určitě se neboj pár kytek zaštípnout, získaš tím lepší rozvětvení tím pádem víc listů a víc zeleného materiálů. Jinak podle fotek vypadají dobře, prostě stará dobrá okenní klasika takhle jsme začínali pěstovat v roce 1990 a na tu dobu to byly pecky. Tak přeju hodně zdaru a kdyby něco určitě dej vědět. Zatím...

Pro co největší dosažení efektivity léčebných látek konopí je pokud kytka opravdu dozraje, včetně všech jejich listů. Rostlina v růstu THC neobsahuje (kdyby si chtěl zas někdo přihřát polívčičku klidně si s ním o tom podebatuji, píšu to zjednodušeně) obsahuje spoustu látek např. kyselinu kannabidiolovou (CBDA), která se v době květenství a následným sušením přeměňuje na THC. Což znamená, že nejlepší pro výrobu masti jsou kytky, které jsou mírně přezrálé, protože THC degraduje přezráním a sušením na CBD jenž má ty nejdůležitější analgetické vlastnosti. Při déle nezpracovávánem materiálu, který není dobře uskladněn degradují všechny účinné látky na CBN. Takový materiál lze pak nanejvýš použít za surového stavu jako koření do jídla proti Parkinsonově chorobě.

Na mast lze použít i samčí rostliny ty však dozrávají daleko dřív než samičí. Pokud budeš mít oboje pohlaví, budeš mít i dostatek semen na příští rok.

Foto: na balkóně je 15 kytek a ty co se nevejdou jsou za oknem, tedy fotka těch co se nevešly

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Naposledy upravil YagoMan 22-04-2009 v 15:24 PM

Old Post 22-04-2009 v 14:47 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 16

přiložim pod kotel

za 1) OT bannanujte palomila

a dále k tématu

nejsem si jistej, jestli je thc právě tou aktivní látkou při léčbě kloubů, exémů... atd... Už z důvodu, že lidé kteří pěstí pro mast nevytrhávají samce. Nicméně z osobní zkušenosti vím, že výrobky z technického konopí nejsou tak účinné. Bylo by lepší nechat kyti plně dozrát, aby se maximalizoval obsah účinných látek. Sušení, ikdyž je to ilegální , doporučuji. Nejlépe 2-3 měsíce.

Okno vidim v tomto případě jako poslední možností, která není zdaleka dostačující. Pro výrobu kvalitní masti je potřeba vcelku velké množství zeleného materiálu. Doporučuji poptat místní huliče (to jsou ty grázlíci v parku, co stojej dokolečka, kouřej jedno cigáro dohromady a ještě se tomu smějou ), jestli by někdo ochotně neprodal igelitku listí třeba za kilo nebo flašku ferneta. Pokud trváte na samovýrobě, tak si pořiďte skříň.

zbytek v PM

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 22-04-2009 v 15:44 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0090660 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív