Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ebb and Gro II. (3xs.a.g.e,2xBD,1xmazar)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Hydroponie Ebb and Gro II. (3xs.a.g.e,2xBD,1xmazar) Příspěvek č. 1





Hola amigos

System stejnej jako poslední kolo jen hydrotonu na kytku je víc (10l) a zmenšil se počet osazenstva z 12ks na 6ks.

Kytky v systemu 14 dnů,ale delal jsem z nich řezivo na out tak jsou krapet ošmikany.

Momentální hodnoty: pH 5,9 ec 0,76 (Metrop-MR1,calgreen)

Teplota kolem 28,vlhkost netuším ale zvlhčovačka jede na plny koule.Oproti poslednímu kolu bez ní rozdíl moc nepoznávám.

Zaplavení jede 2xden(á 2min) a to po začatku rozsvícení lampy a před koncem,zaplavovací hladina je přesne nad horní urovni velké rw kostky.

Uvažuju jeste nad sítí,bo tam má 2ks dost sativoidního phena sage a i na lepší vyplnení prostoru se bude hodit.Snažím se to ted hlavne roztahovat do šířky na vyplnení plochy,jak přepnu dám od začatku sodík a počítám že se vetšina dotáhne akorát.

Foto1:sage Foto2:black domina Foto3:mazar

Mazar šel do systemu o týden pozdej a teprve včera se zaštipaval.

Naposledy upravil Machoman 12-04-2009 v 18:34 PM

Old Post 12-04-2009 v 00:02 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2





Ve středu přepnuto,dneska 3/12

V systemu na růstu cca.18dní (never more) ale to bylo dany menším počtem kytek.Dneškem taky nahodím sodík.Ten zvlhčovací krám sem vyhodil hned po přepnutí.

ec 0,72 pH 6,1

Old Post 18-04-2009 v 07:29 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 3

cus cus... jen otaka, proc chces menit sodik za metlu tak brzo ? co te vede k tyhle zmene oproti minulymi kolu ? pokus ?

Old Post 20-04-2009 v 09:56 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
cus cus... jen otaka, proc chces menit sodik za metlu tak brzo ? co te vede k tyhle zmene oproti minulymi kolu ? pokus ?


Čágo,kytky sem dost roztahal do šířky a ted je potřebuju popohnat zase do výšky a to se jim pod MH moc nechtelo.

Takhle brzo sem ješte sodík nedával-uvidíme

Jinak kytky začínají fest sosat,tak počet ciklů upraven na 3 (začatek,pulka,konec)

Old Post 20-04-2009 v 09:58 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 5

takhle jsem to udelal kdyz jsem jel v eaf sensi skunk,, rust jsem ho jel pod nlite 220W a pak jsem to presadil do eaf.... prepnul a hned tam dal sodik.... vysledek byl takovej ze kytky uplne brutalne vyjeli do vysky s tim byly dost ridky a hrozne se roztahly i patra pricemz moc novejch pater nenarostlo.. proste hlavni rust byl hnanej do vetvi...pritom samotnej sensi skunk jak jsem ho jel predtim tohle vubec nedelal ze by takhle vystrelil....nevim no znova bych uz to asi neudelal

Old Post 20-04-2009 v 10:32 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
takhle jsem to udelal kdyz jsem jel v eaf sensi skunk,, rust jsem ho jel pod nlite 220W a pak jsem to presadil do eaf.... prepnul a hned tam dal sodik.... vysledek byl takovej ze kytky uplne brutalne vyjeli do vysky s tim byly dost ridky a hrozne se roztahly i patra pricemz moc novejch pater nenarostlo.. proste hlavni rust byl hnanej do vetvi...pritom samotnej sensi skunk jak jsem ho jel predtim tohle vubec nedelal ze by takhle vystrelil....nevim no znova bych uz to asi neudelal


Tak přesne kvuli tomu to delám

Kytek tam mám málo a potřebuju co nejlíp využít plochu=potřebuju dlouhy vetve ktery roztahám přes sít.

Všechny ty geny už sem videl (třeba s.a.g.e jel od začátku jen pod sodíkem,mazara sem na vlastní oči indoor nevidel,ale ten na 100% nepřeroste) tak jako správenej chlap se toho nebojím!

Jak se v posledním kole probíral ten pomalejší nákvet s MH na kvetu,tak ted uvidím sám jak to bude. 36 hodin tmy před přepnutím sem nezkoušel. Ani v ten rychlejší nákvet neveřím.

Old Post 20-04-2009 v 11:45 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 7

ohledne ty tmy 36 hodin... tohle kolo jsem to prubnul...sem akorat 14 dni po prepnuti a nakvet bych rek ze je tak nejak stejne jedu i stejnou genetiku jako kola predtim...ikdyz rek bych ze kytky tolik nevyjely jako predtim...brzo soudit jeste uvidi se tak za tyden.

Jinak, co pouzivas ted za zdrojovou vodu ze se drzis tak nizko s EC ?

Old Post 20-04-2009 v 12:49 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 8


citace:
Původní příspěvek od FrYnK
ohledne ty tmy 36 hodin... tohle kolo jsem to prubnul...sem akorat 14 dni po prepnuti a nakvet bych rek ze je tak nejak stejne jedu i stejnou genetiku jako kola predtim...ikdyz rek bych ze kytky tolik nevyjely jako predtim...brzo soudit jeste uvidi se tak za tyden.

Jinak, co pouzivas ted za zdrojovou vodu ze se drzis tak nizko s EC ?


Zdrojovka furt stejná (ec 0,45-0,5) uvidíme kdy si řeknou o víc žrádla(zatím si nestežují).Nejvíc bych se chtel dostat na ec 1,0-1,2 ale zatím brzo soudit.

S takhle nizkym ec bych si u bcuzzu nelajznul.

Jinak co se pH týká tak první týden kdy sem to dal do systemu a sral na to se vyšplahlo na cca 7,5...na kytkách sem to nepoznal,jelo to pořád stejne.

Naposledy upravil Machoman 06-09-2009 v 21:04 PM

Old Post 20-04-2009 v 12:56 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 9

pekny teda... bych nerek ze jim staci takhle malo EC pritom vypadaji fakt v pohode a vitalne... ja jim ted s metropama v dripu davam 1,5 a zdrojovku mam 0,3 a taky jsou spokojeny a vypadaj zdrave... je zajimavy jak ruzny systemy snasej ruzny ec... mi prijde to eaf pomalu jak aero

Old Post 20-04-2009 v 13:01 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
pekny teda... bych nerek ze jim staci takhle malo EC pritom vypadaji fakt v pohode a vitalne... ja jim ted s metropama v dripu davam 1,5 a zdrojovku mam 0,3 a taky jsou spokojeny a vypadaj zdrave... je zajimavy jak ruzny systemy snasej ruzny ec... mi prijde to eaf pomalu jak aero


Přesne tak,tenhle system si vystačí opravdu s minimen hnojek.Jinak podle me dost lidí solí kytkám zbytečne moc,bo veří že čím vetší ec tím vetší pálky.Už minuly kolo sem si všimnul,že na kytkách se nepoznal rozdíl u ec 0,8 a 1,2 tak proč solit víc když stačí mín

Celkove sem to posral s tak malym počtem kytek,výnos zase pujde dolů,ale snad bude co nejvíc šikovne prosvetlenych pálek.

Další kolo budu napouštet kokos

Old Post 20-04-2009 v 13:59 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

pěkný kyblíčky kolego...
S tou zdrojovkou jsi mě překvapil,myslel jsem že mojich 0,28 jen tak něco nedostane.
Jinak s tím přiživováním,jsem stejného názoru,u některých kytí jsem končil i na 1,8 max a nikdy jim nic nechybělo,ba naopak,zdravě se culily až k samému konci.(a to do mě někteří hučeli,že jek nemaj 2 tak jsou podvyživený )
S výnosem bych do žita nešel,ještě se to může brutálně rozjet,základ je.

Tož Ti přeju bezproblémovej groow.

pic...

PS: měnil jsem sodu za MHáčko druhý den po přepnutí a žádné vystřelení ani delší internody jsem nikdy nezaznamenal,po předchozích výměnách po 10ti dnech,takže neopodstatněná připomínka,a to jsem takhle jel vícero modelů
Jediné co jsem zjistil je,že kytí přešlo dříve do květu

Naposledy upravil 20-04-2009 v 17:34 PM

Old Post 20-04-2009 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 12






10/12

ec 0,9...pH už drží kolem 6,0

Za pár dnů vymením roztok za čisou vodu,nechám 2dny a nasadím MR2.

Old Post 25-04-2009 v 21:32 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 13






17/12

Dneska první den na MR2 ec 1,0

Old Post 02-05-2009 v 21:27 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 14





25/12

ec 1,15 pH 6,2

Black dominy si nejak nedokážu představit neštipnuty,na to že jsou 2xzaštipnuty(i bočaky) a geny indikoznejšího ražení se to fest vytahlo.Jeden vrch se mi povedlo spálit výbojkou,která byla tak 5cm od nej-zralej je na amputaci,ale dostane ješte šanci.

Nejlepší nákvet a i nejrychlejší bude sage2 kterej je schovanej v rohu za BD

Jak to budu sekat nafotím to zvlášt

Old Post 10-05-2009 v 20:43 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 15




31/12

Jen pár fotek,jak najdu nabíječku docvakám.Foto zadní části bedny sage2 a sage7.

ec 1,3 pH 6,0 kytky jsou po 3 dením proplachu na vode.

Old Post 16-05-2009 v 20:31 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 16






35/12

ec 1,3 je už hranice,víc nemá smysl

Foto2:Takhle to pak vypadá když je výbojka ve vzdálenosti 5cm od vrcholovky

Nejmenší bombardák je rozhodne mazar(hned na začatku vpravo),zato slušne orosenej.


Old Post 20-05-2009 v 12:30 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7307690 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív