Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 65

čus mám Ruck 255m3, z každý strany 1 m sonoflexu a samotnej ventilátor je obalenej taky ve vykuchanym sonoflexu, větším problémem jsou ofuky, musí se často měnit

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 27-02-2009 v 11:50 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOBBY
Stálý Člen

Karma uživatele HOBBY - 90% PěstitelskáKarma uživatele HOBBY - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 66

Že do toho kecám,ty ofuky stačí jen často mazat a jsou supr....mluvím o klipsnákách....

hobbyho vnitrni

Mas problem? Si smutny? Chces pochovat?
Tak prijd k nam......."Pohrebni sluzba!"

Old Post 27-02-2009 v 11:57 AM
HOBBY je offline   Profil uživatele HOBBY   Find more posts by HOBBY   Foto galerie člena HOBBY   Click here to Send HOBBY a Private Message   Add HOBBY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 67

Já pořád nevím, co je myšleno těmi ofuky :-(

Old Post 27-02-2009 v 12:24 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 68

ofuk...větrák na rozhánění vzduchu ve skříni...taky ho mám hlučnější, a tak to řeším jednoduše tak, že ho zapnu až když ráno vstanu jinak já mám UFO 160M3,což by asi na 600W bylo málo, ale bez regulátoru s tím de krásně spát, i když je to i dost o zvyku..

Old Post 27-02-2009 v 12:35 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od HOBBY
Že do toho kecám,ty ofuky stačí jen často mazat a jsou supr....mluvím o klipsnákách....


ano, pravda, teď můj kámo vykoumal, jak jejich co nejtišší životnost prodloužit, chce to jen sadu speciálních šroubováků, na křížáky a ploché můžete zapomenout

rozebrat a jsou tam dvě ložiska, dál už nevím, nebyl jsem u toho, teď mám v boxu 2 takovéhle repasované, novější je ještě tišší než byl, ale ten starší, hodně jetej sice funguje na snesitelné decibely, ale není to ono


to LOEX: kámo není to o plíseň, vypínat ofuk? myslím teda hlavně v květu

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 27-02-2009 v 21:43 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setah
Nový Člen

Karma uživatele Setah - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od loeX
ofuk...větrák na rozhánění vzduchu ve skříni...taky ho mám hlučnější, a tak to řeším jednoduše tak, že ho zapnu až když ráno vstanu jinak já mám UFO 160M3,což by asi na 600W bylo málo, ale bez regulátoru s tím de krásně spát, i když je to i dost o zvyku..


mne teda ufo 160 bez regulatoru huci jak stihacka

Old Post 28-02-2009 v 16:11 PM
Setah je offline   Profil uživatele Setah   Find more posts by Setah   Foto galerie člena Setah   Click here to Send Setah a Private Message   Add Setah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 71

Už jsem se rozhod, jdu do TD250/100

Old Post 28-02-2009 v 17:47 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 72

Jasná vjec TDčka sou supr tichý ale uplně hluk prostě neidstraníš já mam nejslabší TD + sonoflex z obou stran a větrák je v krabici vycpanej vatou ze sona a stejně se při tom občas nedá spát :-/

Old Post 28-02-2009 v 20:41 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 73

to setah: samozřejmě že hučí, ale dá se to vychytat(sonoflex a vhodné umístění toho UFA) tak aby to člověka nebudilo..

to elop: asi by to o plísen bylo, pouze v případě, že by se nejednalo o předpěstování semínek na letošní outdoor

Old Post 01-03-2009 v 21:00 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 74

mám to vyřešené jinak,zavěsil jsem do boxu teplovzdušný ventilátor z OBI za 300,-,má už i termostat.Tam kde mam box je dokonce jen 8 stupňú.Jsem už 2týden na květu a v poho.Forky mam v galerce.Jen je trochu problém s vlhkem tak tam plánuju dát ještě tabletovou odvlchčovačku.Pěstu zdar.

Old Post 13-03-2009 v 17:02 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LH_grow
Nový Člen

Karma uživatele LH_grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 75

ked uz je debata o tych ventilatorech ake by ste odporucili na 250w skrina ma rozmer v80 s60d60 dik za odpovede

LH_LH

Old Post 24-03-2009 v 10:32 AM
LH_grow je offline   Profil uživatele LH_grow   Find more posts by LH_grow   Foto galerie člena LH_grow   Click here to Send LH_grow a Private Message   Add LH_grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 76

myslím, že podstatný je průtok m3/h, na 250tku mi stačil TD 160 m3 Silent, jenže na tvůj prostor mi přijde 250 moc, spíš tak 150tku, když máš menší prostor a vyšší wattáž, je potřeba naddimenzovat ventilaci kůli teplotě

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 24-03-2009 v 10:36 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 77

Čus, měl bych dotaz. Koupil jsem UFO RUCK 160A 480 m3/h a připojil jsem na něj Triakovej regulátor Vortice C1.5 a vlivem regulace fáze mě to deformuje signálověj (sínusovej) průběh a strašně to bzučí. Dá se to nějak odstranit? Hravě to přehlučí vlastní ventilátor kterej je samozřejmě odhlučněn.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 30-03-2009 v 18:37 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 78

Sirus řešením je výměna regulátoru za transformátorový anebo za frekvenční měnič

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 30-03-2009 v 18:54 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 79

Dík Hanyz, časem udělám, teď nejsou prachy.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 31-03-2009 v 10:38 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dymone
Stálý Člen

Karma uživatele dymone - 89% PěstitelskáKarma uživatele dymone - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 80

Zdar.
Budem stavat skrinu s rozmermi 110x55x160 SxHxV ktora ma na sebou este 40cm policu (takze klasicka 2m vysoka skrina kde je 160cm pre zavesenie oblecenia a nad tym 40cm polica). Budem tam mat 400W. Skrina bude v miestnosti kde spim, takze by som prijal co najtichsie mozne riesenie.
Moja prosba o radu, sa tyka vyberu ventilatora. Z pociatku som bol rozhodnuty pre TT 125, hlavne kvoli cene. To sa ale pre prestudovani charakteristik zmenilo. Rozhodol som sa teda zainvestovat. Otazkou teda je .. aky vybrat vhodny ventilator ? Co som si precital, tak co do minimalneho hluku, by bol vhodny nejaky predimenzovany vetrak. Vyhodou je samozrejme vetsi priemer, ktory dokaze vytvorit vetsi tlak pri rovnakych otackach ako vetrak s mensim priemerom .. tym padom aj moznost zregulovat otazky na nizsie a tym padom dosiahnut nizsieho hluku. Dalsou vyhodou je vetsi priemer pouziteho potrubia .. ktore produkuje mensi aerodinamicky hluk. O vyhode zvysenia vykonu vetraku, pri vysokych teplotach, ani nema cenu diskutovat. Pouzity bude samozrejme aj pachovy filter. Aky teda pouzit vetrak ? Stacil by na to TT160 + regulacia ? Alebo aky TD, Ufo, Ruck alebo tu chvaleny RM vetrak pouzit ? Kludne s regulaciou .. alebo regulaciu prikupit ( aj ked sa bojim toho bzucania pri nizsich otackach) ??

Zapojenie bude jednoduche: v spodnej casti bude iba pachac (ktory bude nad a-wingom), cez ktory prevediem vzduch pomocou sonoflex (aluflex, isoflex) do hornej casti skrine az ku ventilatoru, ktory bude v boxe, a z neho pojde zase kratky sonoflex k otvoru v zadnej stene skrine. Pripadne tam bude len ten otvor a vzduch sa predtlakom vytlaci sam, zalezi na vyhodach/nevyhodach a hlucnosti. Horna cast bude este ktomu vystlana cela technickym RW. V podstate to bude nieco taketo : http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=192909 .. akurat ze namiesto CT tam bude pachac nad a-wingom.

Kazdu dobru radu radu ci pripomineku, odmenim formou K+
Dik

White_box - matkarna & klonovna - all-in-one

Old Post 01-04-2009 v 02:45 AM
dymone je offline   Profil uživatele dymone   Find more posts by dymone   Foto galerie člena dymone   Click here to Send dymone a Private Message   Add dymone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9400380 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív