Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » TAG: Pěstování pomocí opravdového Aerosolu (úvod do problematiky)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Vysokotlaké aeroponické pěstování:
Mě hodně zaujalo, půjdu do toho!
Mi připadá příliš komplikované, raději bych jel (jedu) nízkotlaké pseudo-aero.
Aeroponie není nic pro mě, zlatá hlína / hydro.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 65

Reagoval jsem na tvoji zkušenost s domácí vodárnou, píšeš že se ti nelíbila a že byla hlučná, nevím kde sji ji kupoval (sice jsi házel nějakej link) ale já ať se koukám kde to jde nikde k této kategorii vodáren s jet čerpadlem nepíšou že jsou nějak tichý...
na tento typ vodárny mířím i s připomínkou na účinnost čerpadla, jelikož ne každé čerpadlo dokáže dobře zhodnotit energii kterou mu dodá motor...

něco jsem si o tom tvým zázraku našel....
informace čerpám z datasheetu přímo od výrobce
http://www.shurflo.com/pdf/rv/produ...093-204-113.pdf

1)maximální průtok (bez zátěže)
shurflo ne 10,1 ale 7l
mg4 100l

2)při zatížení tlakem 1,4 bar
shurflo 4.5l/min při proudu 3,3A příkon=40w
mg4 80l/min příkon bude jen těžko 1000w jelikož čerpadlo jede téměř naprázdno, nedokážu odhadnout, změřím. Ale co je jasný že mg4 dává 18.2x víc vody než shurflo (80/4,5) když shurflo žere 40w tak mg4 (pokud má stejnou účinnost) může žrát až 720w, což podle mě nebude...

3)zpětný ventil? není potřeba...

4)záruka...
mg4 určitě 2 roky
shurflo... přečetl sis záruční podmínky? pochybuju že ti ji uznaj když jim řekneš že se ti to vrtělo vkuse
..Whisper King 5 YEAR LIMITED WARRANTY
co se životnosti týče... musíš uznat že určitě dýl vydrží mašina která jede jen část celkové doby s velikou rezervou výkonu než menší 12v motorek kterej jede 100% času a na plnej ceres. Jen tak nahodím o technologii požitýho motoru jsi zatím nepřemýšel... 12v komutátorový s per.magnetem x 230v asynchronní s kotvou nakrátko...

5)filtrace
to že tam dáš pořádnej fitr když za tím máš trysky náchylný na ucpání a ve vodě ti plave bůhvíco je asi jasný...

6)běh nasucho
to že mg4 nemá ochranu neznamená že to chvíli nevydrží, stejně tak i tvoje shurflo ji nemá a ne proto že by mu nevadilo jet nasucho... pokud necháš jakýkoli jet den nasucho, výsledek bude stejnej...

Hele stačí, už mě to neba, každý má svoje a jen proto že jsi na první pokus koupil levnej rabish nemůžeš zatracovat celou skupinu čerpadel.
Uznávám že shurflo je čerpadlo akorát pod šestku, malý a czech-growerský.
Avšak příznivci ultimátního, maximálně spolehlivýho řešení mi dají zapravdu...
Všechno je to o tom jakým stylem pěstuješ...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 19-03-2009 v 06:38 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan_chodny
Nový Člen

Karma uživatele pan_chodny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 66

1-průtok je mi šum a fuk, protože mi to utýhne v klidu a to mi stačí, každý má jiné nároky
2-spotřeba by mě u toho tvého zajímala, tak až ji teda změříš, tak ji tu prosím hoď
3-jiní pěstitelé mi řekly že zpetný ventil tam být musí (bez něj mi to ani nechtělo jet)
4-že se mi to vrtělo v kuse jim určitě neřeknu ))))
5-není třeba komentář ))
6-no kt omu taky nemám co dodat

domácí vodárny nezatracuju, ale podle toho co jsem měl mi nepřišli vhodné
do shurfla jsem šel kvůli hluku
to bylo pro mě to nejdůležitější
že mi to odejde určitě dřív než za 5 let je mi naprosto jasné
pokud máš nějakou solidní altenativu k shurflu, taksem s ním(super tichouuuuuuuu)
u vodáren je expanska, ale vzhledem k tomu že s 8 tryskama mi to čerpadlo vychlastá 40l zísobník roztoku hooodně rychle, tak si myslím že by stejně vodárna jela skoro pořád
ty máš kolik trysek?

Old Post 20-03-2009 v 14:55 PM
pan_chodny je offline   Profil uživatele pan_chodny   Find more posts by pan_chodny   Foto galerie člena pan_chodny   Click here to Send pan_chodny a Private Message   Add pan_chodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 67

citace:
u vodáren je expanska, ale vzhledem k tomu že s 8 tryskama mi to čerpadlo vychlastá 40l zísobník roztoku hooodně rychle, tak si myslím že by stejně vodárna jela skoro pořád

nepojede skoro pořád, pojede s nějakou střídou - chvilku jo, chvilku ne. Tu střídu (zlomek nebo %) určuje poměr toho jak rychle se voda načerpá a jak rychle odtíká...

mám právě mg4 a stejně jak ty 8 trysek, jenže jsem upravil spínání na hodně nízký tlaky... spíná od 1,2 do 2,5 barů, v systému jsem použil redukční ventil, takže do tysek jde 1,5 a chvílemi 1,2 baru. časově to vypadá tak že to 8 minut jede z tlakovky a pak na cca 20 s sepne čerpadlo... střída 1/24 hluk cca jak tišší akumulátorovka na 1/2 otáček.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 21-03-2009 v 05:43 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan_chodny
Nový Člen

Karma uživatele pan_chodny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 68

každopádně momentálně mě nejvíc zajímá hlučnost
i ten whisper king je hlučný (proti vodárně co jsem měl opravdu jenom šeptá )
a chtěl bych něco opravdu moooc tichého, ať negrozí že sousedi začnou zjišťovat co mi to pořád hučí

nevíš o něčem pro mě?
řekl bych že ani ta vodárna co doporučuješ nebude tišší než to shurflo

Old Post 24-03-2009 v 21:46 PM
pan_chodny je offline   Profil uživatele pan_chodny   Find more posts by pan_chodny   Foto galerie člena pan_chodny   Click here to Send pan_chodny a Private Message   Add pan_chodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 69

o moc asi ne, myslím že nic co má dělat solidní tlak a průtok nebude úplně tichý... hele zkus nízkotlaký aero, čerpadlo u toho skoro neslyšíš, jen dopadající kapky.
no a samozřejmě nejtišší možný způsob pěstění - v hlíně :-)

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 25-03-2009 v 05:41 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 70

Myslim si,ze Whisper King nacpanej do drevotriskovy bedny odhlucneny rockwoolem ani nemukne(doufam,ze moc netopi,jinak pochvili opravdu ani nemukne )

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 25-03-2009 v 07:15 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan_chodny
Nový Člen

Karma uživatele pan_chodny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 71

to expiry - ni whisper celkem topí, takže počítám že v bedně by ho tepelná pojistka brzo vypla

taky mě to napadlo, vzal jsem dřevěnou bednu, vevnitř nalepil speciální protihlukovou desku (něco jako molitan, ale má to na jedné straně takové pyramidky na rušení zvuku), je to přímo dělané na odhlučnění průmyslových strojů

čerpadlo jsem měl položené na 1cm tlusté gumě a přiklopil jsem ho tou bednou
k tomu aby se mi to přehřálo jsem se ale ani nedostal, protože jsem nezaznamenal žádný rozdíl v hluku

tak jsem se na to vy..... a polepil jsem tím celý strop
a teď se modlím, aby to fungovalo a aby zá pár dní nepřišli sousedi co mi to tam už 14dní hučí )))

Old Post 26-03-2009 v 18:42 PM
pan_chodny je offline   Profil uživatele pan_chodny   Find more posts by pan_chodny   Foto galerie člena pan_chodny   Click here to Send pan_chodny a Private Message   Add pan_chodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 72

hele já bych tu odtlumenou bednu nezatracoval...co to zkusit chladit tou protékající vodou... myslím tím omotat to čerpadlo hadicí s přívodní vodou... nebo celý čerpadlo zamotat do igelitu a ponořit ho do vody kterou by nasávalo... plus to celý zakrabicovat. ony často dost hučí samotný trubky, dělají to rázy způsobené nerovnoměrnou dodávkou vody od čerpadla - to by řešila malinká expanzka těsně za čepadlem taktéž zakrabicovaná. mohlo by to fungovat...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 31-03-2009 v 13:06 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan_chodny
Nový Člen

Karma uživatele pan_chodny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 73

zamotat čerpadlo do igelitu a ponořit mě nenapadlo ))
celkem dobrý nápad

že mi hučí samotné trubky jsem taky zjistil, ale mám takový dojem, že mi to dělaly od začátku

a k tomu igelitu, jak zajistíš, že to čerpadlo na 100% odizoluješ od rostoku?
že ti ten igelit třeba vibracema nepovolí?

a když to čerpadlo bude vlastně zahřívat vodu, tak se zvýší teplota roztoku a bude tam větší pravděpodobnost tvoření řas, ne?

Old Post 31-03-2009 v 20:17 PM
pan_chodny je offline   Profil uživatele pan_chodny   Find more posts by pan_chodny   Foto galerie člena pan_chodny   Click here to Send pan_chodny a Private Message   Add pan_chodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 74

řasy se tvoří tím že to do roztoku jde světlo, při vyšší teplotě zahnívají kořeny, zhoršuje se dýchání a příjem živin. pokud vím tak jsem tomu spočítal reálnej příkon nějakejch 30w to by nemělo nijak zvlášť zvýšit teplotu...
s tím igelitem, mno nejlíp to jde tak že vezmeš čtverec čerpadlo postavíš doprostřed dráty a hadice natáhneš směrem vzhůru k nim ohneš ten igelit, nahoře to něčím ztáhneš, prostě tak abys neměl žádný spoje pod hladinou...
vydrží to i když se mi to moc nelíbí jelokož to čerpadlo je pravděpodobně stavěný na práci v suchým prostředí a pokud se v tom obalu udělá vlhko tak to čerpadlo bude trpět. ale co koukám tak ty to čerpadlo pořád pokládáš na nějakou centimetrovou gumu, podle mě by bylo lepčí ho zavěsit na pavouky (gumový popruhy, jak se s tím přidělávají věci na zahrádku u auta) tím se ti zruší vibrace do podlahy a to se vyplatí :-)

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 01-04-2009 v 02:12 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 75

Nemate nekdo nahodou nejaky prebytecny trysky od DripWorks?Potreboval bych aspon 6ks->na cene se urcite nejak domluvime...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 10-04-2009 v 12:22 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 76


Ahoj všem aeropěstitelům
Hodně mě zaujala tato metoda pěstování pomocí vysokotlakého aera, ale je to tu takové nedodělané… zajímalo by mě jak jste kdo pokročil, nebo jste zůstali u své staré osvědčené metody??
Já osobně se chystám na podobný systém.
Prostor pro systém 120x150 zaplní home made vana s rozměry cca 120x140x60 (dxšxv)
trysky použiji mlhovací GARDENA
http://obchod.remont-cerpadla.cz/za...ova-tryska-5-ks
Akorát ty vodárny a čerpadla do karavanu se mi zdají jako naprostá pitomost - drahé a neúčinné. Když jsem si to tak pročítal, tak mě napadlo použít klasické OBĚHOVÉ ČERPADLO. To je přímo konstruováno na tlak a na časté spínáni, já ho mám doma v plynovém kotli už 9 let a ještě jsem na něj ani nešáhl a funguje výborně…
http://obchod.pumpa.cz/zbozi/181-gr...behove-cerpadlo
Cena je krásna dá se sehnat za 500-2000 i víc korun a ten tlak co dává až 10 baru při malé spotřebě a je krásně tichý.
To stoji za zvážení…. Co na to říkáte?

Old Post 28-10-2009 v 16:58 PM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 77

Trysky bych dal spíš odspodu ať stříkaj nahoru. Máš jich tam celkem akorát, možná by stačilo i míň. S tím čerpadlem tě bohužel nepotěším, jelikož má výtlak jen 5m zdaleka neudělá ten tlak co potřebuješ, v baráku sice vytlačí mnohem výš, ale to je daný tím že na druhé straně de voda zase dolů...

Zvaž možnost použít spodek nádrže jako zásobník do kterýho by prorostly kořeny.
Sám ho jedu tak se kdyžtak ptej...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 28-10-2009 v 17:26 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 78

Nazdárek ,tak na oběhový čerpadlo zapomeň , ne jen tak pro nic za nic se jmenuje oběhový... maličko studuj, mrkni na tlaky na průtoky a vůbec mrkni na to co má jaký použití... Jinal Surflo smart můžu jen doporučit. Trysky gardena už ne. Jo a až budeš vědět a budeš mít správný trysky a správnej tlak aspoň 60 PSI ,tak zjistíš, že trysky patřej ROZHODNĚ nahoru. Kártmen se moc plete, ono to nestříká, ale mlží... stejně jako občas i on.A i kdyby jsi měl nízkotlaký pseudoaero. tak trysky stejně nahoru, to je základ .Z praxe poznáš proč....

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 30-10-2009 v 09:17 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 79

Hele, chtěl použít gardeny, ty spíš stříkají než mlží sám jsem je používal a fungovaly, máš pravdu že nejsou dokonalý, musíš jich pár vyhodit než vybereš komplet sadu dobrých. To co ty trysky produkujou je směs větších kapek plus cca 20% aerosolu to že je natočíš nahoru ti pomůže ten aerosol udržet ve vzduchu aby se zbytečně rychle neutopil na dně nádrže. Pozitivní u nich je že když použiješ dobrou filtraci - velkej předfiltr před čerpadlem plus flitr spojenej s redukčním ventilem od gardeny můžeš odjet celý komlo anž bys do toho musel lízt.
Pod jedno šestikilo budeshrflo bohatě stačit, jen si ověř jestli na něj nemáš moc trysek. Jedna gardena při 1,5 baru co leze z redukčáku vezme (podle prodejce) 16l/hod. Co se týče tlaku tak 60psi (americká jednotka, odpovídá 4,1 Bar v české míře) je určitě pěknej tlak, ale určitě seženeš trysky co udělají krásnej aerosol i při menším tlaku. Popravdě teď budu s jednou Brněnskou firmou řešit výrobu trysek co by se daly použít jako náhrada těch garden, aby dělaly lepší aerosol při nižším průtoku, ale stejným tlaku, uvidím co mistři tryskaři vymyslí...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 30-10-2009 v 13:14 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 80


Takže počet trysek jsme pozměnili na 9 a půjdou teda zespodu, jen pořád nevím jaké jsou ty nejlepší... K tomu čerpadlu - našel jsem čerpadlo také určené do karavanů a podstatně levnější než Shurflo - Vodní elektrické čerpadlo Geo Duplo plus 12V http://www.e-karavan.cz/42_52-zbozi...2373d9a9214a5fe na těch 9 trysek to musí stačit bohatě.

Old Post 30-10-2009 v 16:00 PM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5315640 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív