Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plantabox poškozuje Vaše rostliny z důvodu použití nekvalitnich materiálů (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 97

máš plantabox??

Old Post 21-02-2009 v 16:47 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolfa
Nový Člen

Karma uživatele coolfa - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 98

tak to sem necekal co to vyraby za sracky kamoska taky jela v plantasraci a vsechno zdechlo ted si vykutla skrin a vali tak jak ma

Old Post 13-03-2009 v 23:45 PM
coolfa je offline   Profil uživatele coolfa   Find more posts by coolfa   Foto galerie člena coolfa   Click here to Send coolfa a Private Message   Add coolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od indicky-konopi
listy...proc? mam tenhle box http://www.klecka.cz/growshop/Homebox

No jako stránky co jsi napsal jsou originál Homebox, a jestli tam máš znak Homeboxu, tak bych problém neviděl v boxu, ale v něčem jiným....

Old Post 14-03-2009 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 100

já když jsem koukal do growshopu na homebox, tak tam byl vyfocený homebox a až doma jsem zjistil, že to nemá značku a návod, kde se dal přečíst jen obrázek, jinak čínské znaky

pravý homebox má znak a vevnitř je malý našitý lísteček, jako u trička, na kterém je jen PE, návod sice nebyl česky, ale anglicky a podrobný, krok za krokem

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 14-03-2009 v 10:43 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od elop
já když jsem koukal do growshopu na homebox, tak tam byl vyfocený homebox a až doma jsem zjistil, že to nemá značku a návod, kde se dal přečíst jen obrázek, jinak čínské znaky

pravý homebox má znak a vevnitř je malý našitý lísteček, jako u trička, na kterém je jen PE, návod sice nebyl česky, ale anglicky a podrobný, krok za krokem


Faaakt? Tý jo, tak to bych byl pěkně nasranej kdyby se mnou tak vymetli..... A podával jsi aspoň štíznost nebo něco? Nebo Ti ho vyměnili?

Old Post 14-03-2009 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telnet
Nový Člen

Karma uživatele telnet - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 102

Môžem sa tu nikoho spítať či iba Plantabox má tie problémi alebo aj Homebox, Secret Jardin - Darkroom,,, lebo rozmýšlam nad kúpou boxu ale toto som tu nečakal že to ničí planty

Predám usporku 200w kvet + tienidlo 75eur do odvolania! SR prosim správu tu na grower

Old Post 25-03-2009 v 16:59 PM
telnet je offline   Profil uživatele telnet   Find more posts by telnet   Foto galerie člena telnet   Click here to Send telnet a Private Message   Add telnet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 103

Ne tento problém s umíráním kytek má pouze PLANTABOX.. homebox ani darkstreet ho nemají...vlastní zkušenost

sry ani darkroom

Old Post 25-03-2009 v 20:58 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

jj, taky vím jen o Plantaboxu.... kámoška na tom dost pohořela....

Old Post 26-03-2009 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellspawn
Stálý Člen

Karma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 105

keď uvažujete na darkroom-om, street-om skúste growshopy v UK, na stránke http://www.secretjardin.com/index.php/wheretobuy sú kontakty.Vychádzajú podstatne lacnejšie ako u tuzemských..aj so shipping-om.

hellspawn

Old Post 26-03-2009 v 18:13 PM
hellspawn je offline   Profil uživatele hellspawn   Find more posts by hellspawn   Foto galerie člena hellspawn   Click here to Send hellspawn a Private Message   Add hellspawn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telnet
Nový Člen

Karma uživatele telnet - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 106

Dakujem za odpoved,, Darkstreet a Darkroom sú o jedného vírobcu tak si nerob halavu premna je to to isté

Dakujem ti: vojtiiisek

Predám usporku 200w kvet + tienidlo 75eur do odvolania! SR prosim správu tu na grower

Old Post 27-03-2009 v 15:23 PM
telnet je offline   Profil uživatele telnet   Find more posts by telnet   Foto galerie člena telnet   Click here to Send telnet a Private Message   Add telnet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 107

mě v bylo v growshopu řečeno že plantabox se vyrábí ve stejné továrně jako homeboxy... Ale to už měl chlápek asi moc zhulenýho.páč to jsou uplně jiný firmy( podle mě)

nemáš za co

Old Post 27-03-2009 v 22:42 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 108

já mám homebox XXL zakoupen na pestovani.cz . Leží ve sklepě. Zkusím reklamovat. Dám vědět.
PEACEMAKER

Naposledy upravil PEACEMAKER 12-04-2009 v 19:28 PM

Old Post 12-04-2009 v 17:19 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 109

for PEACEMAKER: taky ti v něm žloutnout kytí??.. a jak?.. od stonku,ke špičce listu?.. Oni se vyrábí ve stejné továrně ale né ze stejného materiálu a o závadným homeboxu jsem nikdy nic neslyšel

flatboy napsal:

krása, kdyby šlo mrdat s kytkama tak na ženské seru...

Old Post 12-04-2009 v 20:23 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moonspell
Nový Člen

Karma uživatele moonspell - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 110

no ja mama orig homebox,kupovanej tady od typa,ale vypada fakt oirg,logo atd...a resim uz druhy kolo zahadnej problem,kyti umiraj....

je teda mozny ze by to co dela plantabox moh delat i homebox????

a druha dulezita otazka - da se to nejak vychytat?napada mne celej box zevnitr oblepit nasa folii nebo nejakou klasickou reflexni,ale nevim jestli by to pomohlo? pokud je teda problem v tom boxu...

Old Post 14-04-2009 v 11:53 AM
moonspell je offline   Profil uživatele moonspell   Find more posts by moonspell   Foto galerie člena moonspell   Click here to Send moonspell a Private Message   Add moonspell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 111

jak ti kytky umíraj??.. nehledal jsi nějakej jinej problem? v čem pěstíš?..
Ten plantabox je vyrobenej z PE takže při vysokým světle či teple( to nevím co to ovlivnuje) se vypařujou toxický látky co kytkám zabrání v přísunu železa atd atd....umřou.. ale at už je to ta teplota nebo světlo tomu asi nezabráníš a koupil bych new..

flatboy napsal:

krása, kdyby šlo mrdat s kytkama tak na ženské seru...

Old Post 14-04-2009 v 17:45 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 112

Tuším, že původní boxy jsou od švýcarů-ten já nemám. Kupoval jsem jej schválně protože byl levnějsí(ve faktůře mám psáno Homebox ale pamatuji si že na stránkách psali darkbox..?? tak nevim).. Co si vzpomínám tak první příznaky vypadaly na nedostatek hořčíku ale tím to nebylo. Šlo to rychle a na všech rostlinách, tak jsem myslel že je něco špatně ve vodě- Zase omyl. Pak jsem se někde dočetl že to může být boxem..no.. Listí žloutlo a usychalo postupně všude. Vůbec to nerostlo. Sklízel jsem asi 20cm kytky.
CHáá Srát na box. Dnes jsem vychytal v NJ v akci OSB desky za 73kč/10mm za m2..

Old Post 14-04-2009 v 23:02 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5613060 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív