Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tráva a sex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 81

Dalo by se říct že Marihuana má jisté afrodiziační účinky v závislosti na použité dávce a obsahu THC.Nejlepší je se odkouřit jen jak to de,protože čím větší zmaštěnost,tím intenzivnější prožitek.Hlavně u žen to zajištuje přirozené uvolnění a to každý partner dokaže víc než dost ocenit.

Old Post 12-03-2009 v 22:06 PM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lasko666
Stálý Člen

Karma uživatele lasko666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 82

Podla mna sex nikdy z nicim nebude ako z marihuanou proste ten pocit je uzasny a citim sa ako keby som bol v nebi uplne .... ale nedokazem sa s kockou rozpravat bo ma nic rozumne nenapada

Old Post 16-03-2009 v 20:08 PM
lasko666 je offline   Profil uživatele lasko666   Find more posts by lasko666   Foto galerie člena lasko666   Click here to Send lasko666 a Private Message   Add lasko666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lasko666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onyx
Stálý Člen

Karma uživatele Onyx - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 83

Zavisy od situacie...Niekedy ked som nafajceny niesom schopny ani nemam chut,niekedy sa zas strasne uvolnim a je to proste uzasne

Old Post 16-03-2009 v 20:41 PM
Onyx je offline   Profil uživatele Onyx   Find more posts by Onyx   Foto galerie člena Onyx   Click here to Send Onyx a Private Message   Add Onyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84

Tráva a sex někdy dobrá jindy špatná volba jde o to jaká je chuť ale prožitek se rozhodně umocní a orgasmus je úplná nádhera .....

Old Post 17-03-2009 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

http://www.super.cz/bulvar/verte-ne...ni-spermii.html

Old Post 14-02-2010 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
73huli
Nový Člen

Karma uživatele 73huli - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 86

Milujeme s přítelkyní slunce a trávu. Ten sex je opravdu super, dá se říci, že 10krát lepší než bez hulení. Jen to nesmím přehnat, abych fungoval :-) . Věk se projevuje občas...

Old Post 06-04-2010 v 06:25 AM
73huli je offline   Profil uživatele 73huli   Find more posts by 73huli   Foto galerie člena 73huli   Click here to Send 73huli a Private Message   Add 73huli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 87

zhulený vydržím déle.né a né se udělat a přitom iiiiiáááááááá vítr jak svin v zádech. Jakože to stojí za to a ono když sem zhulený tak si to dokážu vyvodit tak jednoduše že fakt stojí Y! ááá. Ono ale zas čistá hlava je čistá hlava a po takovém krásném milování si dát až pak práska jen tak v trenkách nejlépe přímo v postely oáááá paráda. No ale pak by to semnou lomcovalo znova,takže ááááá znova na to a pak až by to stálo za to zlato....

Tak i tak dokážu být romantický jako i jinak uchylný,ale když se na to vyloženě těším tak si tu žilku neodpustím Jeaaa

Old Post 07-04-2010 v 22:48 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 88

skouřenej ze skera mi to nevyhovovalo nikdy,neni to ono.... na piku sem si parkrat vrz ale ocas byl pologumovej,to samý lsd,psylocibin,mdma.... prostě nejlip s čistou hlavou..... Pak sem tvrdej jak skála

Old Post 16-04-2010 v 21:35 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 89

Ahoj,

Včera byl mezinárodní den ženského orgasmu a jako správní groweři jsme svým partnerkám udělali včera večír pěkný den.
Nicméně mám jednu takovou věc, která mi celkem vrtá v hlavě. Všiml jsem si při delším pozorování, že i když jsem v šíleném zeleném rauši, tak hned po sexu jsem skoro střízlivý.
Chvilku po akci se zelený rauš pomalinku vrací v menší intenzitě či se už nevrátí vůbec. Přítelkyně má podobné vnímání.
Podle mého se v těle vyplavuje nějaký hormon, který nějakým způsobem blokuje vliv THC na mozek. Nemá někdo s tímto zkušenost či alespoň nějakou stopu, který hormon by to mohl způsobovat?

Využiju příspěvku ještě k jedné věci ohledně sexu. Včera jsme s přítelkyní zkoušeli novou verzi konopné mastí. Mast je dělána z konopného GHI, konopného extrapanenského olivového oleje a aloe very.
S pár kapkama jsem potřel přítelkyni všechno podstatné jak uvnitř, tak i zvenku. Přítelkyně pociťovala velmi příjemné pocity hlavně uvnitř na Gbodu a celkově příjemný vliv masti což se dalo čekat.
Mnohem zajímavější bylo, že jí to pak trochu zhulilo. Celkem mě to překvapilo, že i pár kapek masti dokázalo tímto způsobem aplikace člověka ovlivnit. Ještě ráno měla mírně narůžovělé očička.
Četl jsem, že lignin, obsažený v gelu aloe, dokáže prostupovat velmi hluboko do lidské pokožky. To možná pomohlo tomu, že THC bylo mnohem lépe absorbováno a mělo ten následek malého zeleného opojení.
Já osobně jsem byl sice nezhulený ale po ulehnutí jsem měl před očima různé fleky, které jsem ještě nezažil ani po mojí extra silné dávce zeleného dryjáku, které lidi kosí jak smrtka. Těžkoříct čím to, uvidíme při dalším testování
Ráno však bylo všechno fajn a žádné následky nebyly zaznaménány až na chuť opáčka.
Pokud by měl někdo podobné zkušenosti či by mě mohl nasměřovat k výsledku vědění co za tím vším stojí a jak to funguje tak budu rád

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 09-08-2017 v 13:16 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2005 - Tráva a Bůh - 52 odpovědí
28-03-2008 - ganja a sex - 207 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7345790 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív