Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak nejlépe klíčit semínka, aneb zaručte si úspěch při klíčení semínek!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Kolik průměrně klíčíte semen najednou?
5 a méně
5 až 10
10 až 50
50 a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
zizala75
Nový Člen

Karma uživatele zizala75 - 41% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 17

to Sciurus: Má doma 30% peroxid vovíku. To bude asi silné kafe na přidání do nálevu pro semínka. Kolika procentní roztok mám použít a jaké množství? Je to důležité? Mám doma dost dobrej filtr na vodu a ktomu používám vlastní vodu z 30m vrtu. Tudíž žádná chemie na upravu vody. Voda je dost měká a mohu použít ještě vívod filtru ještě před mineralizací. Něco podobného jako destilka. Díky za rady.

Old Post 13-09-2008 v 16:46 PM
zizala75 je offline   Profil uživatele zizala75   Find more posts by zizala75   Foto galerie člena zizala75   Click here to Send zizala75 a Private Message   Add zizala75 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lienbow
Stálý Člen

Karma uživatele lienbow - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18

co se tyce toho peroxidu tak ten radsi nepouzivam, ale muj zpusob je taky ucinej, prevar vodu nech ji vychladnout pak pridej trochu stimulaxu, riprav si vodotesnou krabicku na dno dej vatu cele to zalij pripravenym roztokem at to trochu plave a nakonec uloz seminka na vatu a prikrij tenkym papirem tento zpusob mi zarucil pres 95% uspech

Old Post 29-10-2008 v 17:30 PM
lienbow je offline   Profil uživatele lienbow   Find more posts by lienbow   Foto galerie člena lienbow   Click here to Send lienbow a Private Message   Add lienbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

tenhle postup praktikuju dlouho. spokojenost

Naposledy upravil 10-12-2010 v 08:31 AM

Old Post 04-11-2008 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamal.vyhulenec
Nový Člen

Karma uživatele jamal.vyhulenec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 20

čau ten spusob z uterkou fakt mega dobře funguje dal sem si na vatu 2 seminka a zhinili my pak sem skusil tan zpsob z uterkou a do 2 dny připraveny do zeme fakt SUPR!!

Každe zhulene brko je 1 hřebik ve tve rakvi tak hůl at z ní nevypadnes.

Old Post 20-12-2008 v 19:29 PM
jamal.vyhulenec je offline   Profil uživatele jamal.vyhulenec   Find more posts by jamal.vyhulenec   Foto galerie člena jamal.vyhulenec   Click here to Send jamal.vyhulenec a Private Message   Add jamal.vyhulenec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sams
Nový Člen

Karma uživatele sams - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 21

a kde seženu ten peroxid vovíku????

Old Post 31-12-2008 v 14:29 PM
sams je offline   Profil uživatele sams   Find more posts by sams   Foto galerie člena sams   Click here to Send sams a Private Message   Add sams to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamal.vyhulenec
Nový Člen

Karma uživatele jamal.vyhulenec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od sams
a kde seženu ten peroxid vovíku????

Normalně v lekarně a neni ani drahy

Každe zhulene brko je 1 hřebik ve tve rakvi tak hůl at z ní nevypadnes.

Old Post 31-12-2008 v 14:38 PM
jamal.vyhulenec je offline   Profil uživatele jamal.vyhulenec   Find more posts by jamal.vyhulenec   Foto galerie člena jamal.vyhulenec   Click here to Send jamal.vyhulenec a Private Message   Add jamal.vyhulenec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 23

to sams: třeba v lékárně

to zizala75: dle FAQ se na klíčení může použít i 35% H2O2 - 10 kapek na 1 litr odstáté vody

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 30-01-2009 v 13:07 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yancy
Nový Člen

Karma uživatele yancy - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 24

caff, tak ja som to skusil tiez, myslim ze je to fakt super sposob a len chcem tiez upozornit na to prevarenie...je to nutneeee

skus ma zastavit ked idem hulit...skus ma zmenit...

Old Post 11-02-2009 v 22:25 PM
yancy je offline   Profil uživatele yancy   Find more posts by yancy   Foto galerie člena yancy   Click here to Send yancy a Private Message   Add yancy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 25

Grower komunito nedavno jsem se bavil s tipem uz je to starsí panacek a dosla řec na brka ...a hned u klíčení mi tvrdil, že kdyz na kapesník přidam nadrcený PARALEN tak je 100ˇ% klícivost minimalní sance nakazy plísní nebo podobných geň ...a celkove jsou prej kytky odolnejsí vuci nepříznivím vlivum. z prvu mi to přislo jako blbost ale s odstupem jsem si říkal ze to nemusí být uplna pi*ovina ... prej se to dřív delalo normalne , mate stím nekdo nejake zkusenosti ? asi udelám malí testík ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 05-03-2009 v 13:11 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 26

Taky jeden napíšu převařte písek navlhčete a hoďte do něj semínka tadá stálá vlhkost při vyndavání se netrhaj kořínky (jako třeba u vaty) atd atd

Old Post 07-03-2009 v 16:26 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThurieL
Nový Člen

Karma uživatele ThurieL - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 27

Kličím zasadně ve vatových tamponcích azalívám vlážnou odstátou vodou:-D jinak za skvělý nápad k+

Old Post 08-03-2009 v 16:23 PM
ThurieL je offline   Profil uživatele ThurieL   Find more posts by ThurieL   Foto galerie člena ThurieL   Click here to Send ThurieL a Private Message   Add ThurieL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od kouba
Grower komunito nedavno jsem se bavil s tipem uz je to starsí panacek a dosla řec na brka ...a hned u klíčení mi tvrdil, že kdyz na kapesník přidam nadrcený PARALEN tak je 100ˇ% klícivost minimalní sance nakazy plísní nebo podobných geň ...a celkove jsou prej kytky odolnejsí vuci nepříznivím vlivum. z prvu mi to přislo jako blbost ale s odstupem jsem si říkal ze to nemusí být uplna pi*ovina ... prej se to dřív delalo normalne , mate stím nekdo nejake zkusenosti ? asi udelám malí testík ...
výsledky testu najdete zde : http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 jinak ^^ je to uplný nesmysl ... gepassa

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 19-03-2009 v 09:34 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 29

Čavos,
o klíčení je tu toho na G dost; existuje hodně způsobů klíčení a každý má zkušenosti s různými způsoby. Já když nechávám klíčit seeds, tak to dělám následovně:
250 ml den odstáté vody, přidám 1ml (30%) peroxidu vodíku. To naleju do postřikovače. Vezmu pokud možno neprůhlednou krabičku s víkem. Vložím dovnitř pár útržků jemného toaleťáku, postříkám přiměrěně roztokem a přikreju zas 3-4 útržky papíru. Uzavřu to hermeticky a dám na kamna (20-25°C). První klíčky vylezou do 24hod. Tento způsob je osvědčený.


V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 22-03-2009 v 16:09 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CYBORGSKUNK
Nový Člen

Karma uživatele CYBORGSKUNK - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 30

Zdar
Tak ja zasadne nejdrive na 24 hod mezi dva kusy toaletaku navlhceny
odstatou vodou a pak rovnou do hliny,vetsinou do tydne vsechno venku ale obcas par jedincu i do 10 dnu,v kazdem pripade uspesnost tak 95% a hlavne vsechno co vyleze vyborny kytky!Shit dont growe UP))

Old Post 04-03-2010 v 13:37 PM
CYBORGSKUNK je offline   Profil uživatele CYBORGSKUNK   Find more posts by CYBORGSKUNK   Foto galerie člena CYBORGSKUNK   Click here to Send CYBORGSKUNK a Private Message   Add CYBORGSKUNK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecka
Nový Člen

Karma uživatele pecka - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 31

Kluci díky za zkušenosti, pořídila jsem si mix za peníz a tak bych to nerada zdrdelila. Jinak jsem kdysi dostala semínka a od té doby mám skvělou úrodu, ale netuším co pěstuju. To co se mi dere ze země po celé zahradě i dvorku je neuvěřitelné, s lítostí chodím a prothávám, jsou to krásný rostliny.
Rostliny předpěstovaný ze semen, jsou proti těm samovolně vzrostlým úplný chudáci, ale jak jsem nahlásila, vím prd co je to za odrůdu a zatím nemám odvahu si zahulit, dělám mazání z vyskočky nebo Alpy a mastičky, podle recepisů zde získaných. Proto teď zkusím vypěstovat něco co bude na dárečky. Taky doufám, že to budou krásný rostliny.

pecka

Old Post 29-05-2010 v 06:50 AM
pecka je offline   Profil uživatele pecka   Find more posts by pecka   Foto galerie člena pecka   Click here to Send pecka a Private Message   Add pecka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breb
Nový Člen

Karma uživatele breb - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 32

Mladé šlohnu nepoužitou original zabalenou vložku,čistou nádobku,destilovanou vodu z benzinky.
Vložku namočit do destilky nechat nasáknout přebitečnou vodu slít,položit seminka, zabalit do igelitu,položit na monitor.
Za 24hodin 80procentní 48h 98procent.

Old Post 30-05-2010 v 01:52 AM
breb je offline   Profil uživatele breb   Find more posts by breb   Foto galerie člena breb   Click here to Send breb a Private Message   Add breb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2038360 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív