Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Chuanito Esteva
Nový Člen

Karma uživatele Chuanito Esteva - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 65

Mzslím, že zkuřenej za volantem je ta největší pohoda. Neznám nikoho kdo jezdí zkouřenej za volantem, že by řekl " Mě to nebaví "

Old Post 22-04-2003 v 08:12 AM
Chuanito Esteva je offline   Profil uživatele Chuanito Esteva   Find more posts by Chuanito Esteva   Foto galerie člena Chuanito Esteva   Click here to Send Chuanito Esteva a Private Message   Add Chuanito Esteva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pawes
Stálý Člen

Karma uživatele Pawes - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 66

dělat řidiče někde na akci je tak trošku za trest, no brčko ten trest mění na parádní pohodičku....někdy i na výhodu.... kočičky se spíš koukaj po střízlivejch:-))))

Old Post 22-04-2003 v 08:31 AM
Pawes je offline   Profil uživatele Pawes   Find more posts by Pawes   Foto galerie člena Pawes   Click here to Send Pawes a Private Message   Add Pawes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishutca
Stálý Člen

Karma uživatele Mishutca - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 67

Vobcas gdyz jedu vypalenej tag trochu zazmatkuju. Nejradsi se zmastim a jezdim po kraji na ruzny vyhlidky (na speka) to je pak pohodicka odpoledne na "cerstvym vzduchu"

Old Post 22-04-2003 v 08:52 AM
Mishutca je offline   Profil uživatele Mishutca   Find more posts by Mishutca   Foto galerie člena Mishutca   Click here to Send Mishutca a Private Message   Add Mishutca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 68

>sam 3
řídit na kouli je největší pi*ovina jakou můžeš udělat, jednou jsem to udělal a dost hustě jsem se rozsekal..... (no je fakt že jsem do toho měl ještě 0.9 promile).

live ganja, live!!!

Old Post 23-04-2003 v 20:05 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 69

>Karmínový Král

sorry, že jsem na tebe tak vyjel. chápu že někdo prostě nemá rád zhulený lidi za volantem, třeba když s tím má špatný zkušenosti. já mám ale s hulením za volantem zkušenosti hodně dobrý a proto v tom budu pravděpodobně pokračovat nadále. o alkoholu a koulích to ale říct nemůžu a proto zase nesnáším když někdo jezdí nakalenej nebo skoulovanej (to už je fakt pěkná blbost). samozřejmě se ale po zhuleným řidiči minimálně požaduje aby byl schopnej odhadnout, kdy ještě bude schopnej vůbec nastartovat, natož někam jet....

>pan sele
tak tomu říkám drsná kára, tos musel vypláznout pěknou vatu, co? ...hmmm 5,5 litru, to už asi celkem jede

live ganja, live!!!

Old Post 23-04-2003 v 20:18 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
los_pavlos
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 70

Ja si opravdu na rizeni ulitavam, kdyz si dobre zahulim. Jezdim hodne opatrne, ale snazim si vychytavat uplne jinej styl rizeni nez ostatni. Nekdy je to fakt sranda.

Old Post 24-04-2003 v 11:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digo
Stálý Člen

Karma uživatele digo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 71

já jezdim nerad zbuřtěnej. jezdim pak hrozně pomalu a sem takovej vyplašenej hned ze všeho. něco jinýho je když se du vyblbnout někam na pole nebo na ňákym plácku. to je pak pohoda. jeden tejpek vyprávěl, že jezdil v noci po ňáký vopuštěný ranveji a největší hukot je to rozjet a vypnout světla na chvíli. musíte to mít ale vypočítaný a znát terén.

Old Post 24-04-2003 v 11:46 AM
digo je offline   Profil uživatele digo   Find more posts by digo   Foto galerie člena digo   Click here to Send digo a Private Message   Add digo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 72

Seli : Kdyz se ti to nelibi tak ridit nemusis , to asi nebudes dobry ridic a dobry ridic i zhuleny se nikdy , rikam nikdy nesplete brzdu s plynem to fakt sorry ale to se ti nemuze stat , pokud jsi uz ridil task bys to mel vedet , jestli ne tak sorry.
A bengum bych fandil aby ti nakopali prdel.


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 26-04-2003 v 11:22 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 73

to já si dám pár pořádnéjch bouchů hašíku sednu si na mojí babetku a jen tak se projíždím a vychytávám dobrý místečka kde je klid a nikde nikdo. pak tam zajdem s kámošema na špečka a vínečko a je to vžydycky uplně v pohodě. párkrát se mi s kámošem ten má německýho zündappa (50ku) podařilo najít vopuštěnou boudu kde jsme si to zpravili a chodili tam celý prázdniny no prostě nádhera. viva sqoteringu

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 26-04-2003 v 14:55 PM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 74

dřív sem řídil zhulenej a rád, teď už řídím jenom když nutně musim a občas i prdíka před cestou cám

free smoke for everyone!!!

Old Post 27-04-2003 v 00:02 AM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoM
Nový Člen

Karma uživatele NoM - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 75

Vcera, kdyz jsem byl na vylete v Ceskym raji, jsem to zhulenej cestou na 90ce rozpalil na 160ku, coz byl sice mazec, ale kriticky priznavam, ze jsem kokot a uz to fakt nikdy delat nebudu... Na svoji obhajobu ale musim rict, ze to byl uplne rovnej usek silnice, kde jsem jel jen ja s Fordakem a jeste jeden Medour, kterej si to hasil, tipuju tak 180kou...

Old Post 27-04-2003 v 16:48 PM
NoM je offline   Profil uživatele NoM   Find more posts by NoM   Foto galerie člena NoM   Click here to Send NoM a Private Message   Add NoM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer
Nový Člen

Karma uživatele Homer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 76

jezdím rád zhulenej...motorka je na to nejvíc.Člověk sjede z cesty na hukot místo a hulí a jezdí a hulí a j.......

Old Post 28-04-2003 v 11:08 AM
Homer je offline   Profil uživatele Homer   Find more posts by Homer   Foto galerie člena Homer   Click here to Send Homer a Private Message   Add Homer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kastekniv
Nový Člen

Karma uživatele Kastekniv - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 77

Auto a THC je to nejlepší co existuje. Auto a cokoli (Alkohol, Papers, atd..) jinýho je kravina, dobrá pro sebevrahy.

Old Post 30-04-2003 v 08:18 AM
Kastekniv je offline   Profil uživatele Kastekniv   Find more posts by Kastekniv   Foto galerie člena Kastekniv   Click here to Send Kastekniv a Private Message   Add Kastekniv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pako
Stálý Člen

Karma uživatele Pako - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 78

NEJLEPSI VYDEOHRA NA SVETE

Old Post 01-05-2003 v 21:40 PM
Pako je offline   Profil uživatele Pako   Find more posts by Pako   Foto galerie člena Pako   Click here to Send Pako a Private Message   Add Pako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 79

nepamatuju se kdy sem jel nezhuleny,mozna vlastne dnes rano do prace

keep
balkon 2002

Old Post 02-05-2003 v 11:32 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandy
Nový Člen

Karma uživatele Sandy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 80

Podle mých zkušeností je trik v uvolnění - je potřeba se zbavit úzkosti a nezmatkovat. Pak je to pohoda, člověk prolne se svojí károu (můj 30 let starej busík je úžasnej!) i okolím. Jen jednou se to vymklo, měl jsem pocit že si s busem lítám a tu silnici pod sebou vlastně nepotřebuju. Pro jistotu jsem se jí ale držel , takže to dobře dopadlo...

Old Post 02-05-2003 v 18:31 PM
Sandy je offline   Profil uživatele Sandy   Find more posts by Sandy   Foto galerie člena Sandy   Click here to Send Sandy a Private Message   Add Sandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5415060 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív