Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Postupná sklizeň.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 1

Tschus,,, letos me po asi 4 letem pestovani napadlo, co takhle sklidit rostlinu na etapy......
Vychazel jsem z teorie, ze cim necham rostlinku dyl zrat, tim je ucinek ganji a jeji najezd tvrdsi.
Sklizel jsem tedy letos rostlinku nadvakrat.
Horni cast asi v 1/2......a mesic nato druhou polovinu....
horni vzorek je takovy lehci, ale raus trva mnohem dele a mam pocit ze mne osobne sedi lip.
Druha pulka ma strasny najezd.......po druhem prdu me totalne zkrouti a mama hrozne krecovite pohyby........
nezkousel jste to nekdo taky?
Dalsi vihoda je v tom, ze rostlinka je pak v prirode nenapadnejsi a i v pripade, ze o vasem policku nekdo vi, tak vam neukradne vsechno..................................
Mimochodem, kdo me letos ukradl ty tri kvetiny.........
priznejte se dobrovolne...... (stejne´s je vytrhl moc brzo blbe)
Ale zpet k problemu.........mate s tim nekdo zkusenosti? delate to taky nekdo tak, nebo si myslite ze je to hovadina......
Ja osobne mam dva modely z 1 kytičky.....

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 28-11-2001 v 14:12 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vypisuj
Nový Člen

Karma uživatele vypisuj - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 2

Ja si zas mysli ze je najlepsie nechat rastlinu dozriet...ucinky ktore opisujes u druhej vzorky by som skor pokladal za prezretu ganju...chce to odhad 8)
ale aj trpezlivost :}
nech rastu...

Old Post 03-12-2001 v 10:35 AM
vypisuj je offline   Profil uživatele vypisuj   Find more posts by vypisuj   Foto galerie člena vypisuj   Click here to Send vypisuj a Private Message   Add vypisuj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 3

Já takhle sklízím, ale jenom indoor, venku je to asi jinak.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 18-12-2001 v 13:34 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2weeno Příspěvek č. 4

A pozoruješ ňákej rozdíl?

Haman - Flying smokers

Old Post 19-12-2001 v 19:05 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 5

Ta druhá je vždycky jen pro chlapy.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 19-12-2001 v 20:25 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

tak temer po roce... Příspěvek č. 6

Po bezmala roce jsem si vzpomnel na tento muj lonsky pokus....
Vcera pri totalnim odlehcovani kytky od listi jsem se rozhodl opet kytku pripravit o cast jeji chlouby.......
Letos jsem to vzal pro zmenu od pasu dolů... tim by teoreticky mela vsechna ,,energie,, proudit primo do hlavnich hornich palic.....
No uvidimež
Spodky uz se susi a rekl bych ze budou mooooc dobre...
jak na tom budou vrcholky???
Mno tesim se....

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 10-09-2002 v 09:04 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 7

jo já taky sklízim outdoor kytky postupně, podle toho jak jsou zralý paldy, beru to po větvích, každá palice zraje jinak a je blbost sklízet nezralý když ostatní už zralý jsou

Old Post 10-09-2002 v 15:02 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

Pohodička to weena Příspěvek č. 8

weeno,jsi dobrej vtipalek a mas pravdu ta druha pozdni je vopravdu jen pro nas ane pro fenky.

Don't worry be happy!

Old Post 22-09-2002 v 13:33 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 9

Určitě všem můžu vřele doporučit postupnou sklizň protože jak už řekl ddevil tak dalo by se říct že člověk má z jedné kytky dva modely o růzmém high a většinou spodky kytek bývají opravdu brutálnější !! Nehledě na výnos který je samozřejmě o něco větší......

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 22-09-2002 v 14:35 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabias
Nový Člen

Karma uživatele zabias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 10

zdar lidi myslim ze se bavite presne o tom na co hledam odpoved doufam ze ji najdu. nevite jak zklízet vícenasobne. kdysi jsem to udělal a povedlo se dnes na to nemam asi odvahu jde o indoor. Pred tím jsme zkratka jenom přepnul znovu na rust a po 10dnech až vyrostli nalší stonky nad palicema tak sem znovu zapnul na květ ale fakt nevim jestli to nepřezraje podle mne jo a na to před ti si už moc nepamatuju

Zabias

smoke for all

Old Post 24-07-2003 v 15:35 PM
zabias je offline   Profil uživatele zabias   Find more posts by zabias   Foto galerie člena zabias   Click here to Send zabias a Private Message   Add zabias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Sklízení na etapy... Příspěvek č. 11


Tak mě tak napadlo , jelikož mě lampa nedokáže prosvítit celé tak metr vysoké miláčky(paldy rostou od půlky kyti nahoru, níž už jsou jen malé zárodky, které nedostávají tolik světla-boužel nemám potřebný prostor do stran, abych kyti roztahal a tím prosvětlil), že bych mohl sklidit kyti nadvakrát...mám tři modely, z nichž dva by měli zrát za 55-60 dní a třetí model tak za 75...udělal bych to tak, že sklidím největší paldy na oněch dvouch modelech, tím mohl snížit lampu a malé paldy by mohli ještě nabrat na síle během oněch 20ti dní co poroste třetí modelus...co na tento nápad říkáte?

Old Post 02-03-2009 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Problém vidím především v tom, že ty dva modely budou po Flushingu a pak bych opět nasadil hnojiva pro druhou etapu...nemáte s tím někdo zkušenost?...co to udělá?

Old Post 02-03-2009 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 13

Objeveni Ameriky

Old Post 02-03-2009 v 20:21 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od jufik
Objeveni Ameriky
asi tak

Old Post 02-03-2009 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 15

Klidně to tak udělej, je to normální praktika Je jedno jakej je to model, pokud spodní palice ještě nejsou, tak je nech pod lampou dýl a neřeš kolik dní to má růst dle banky. Skliď je až budou

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 04-03-2009 v 08:02 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroSSty
Stálý Člen

Karma uživatele FroSSty - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16

V miru to jde.. Kytkam to ocividne nevadi.. Jedine co se ti nemusi zdat je ze budou lehce odlisne zkurovat.. Podle toho jak to setnes zalezi jaky tam budes mit pomer C , D, nebo N cannabidiolu..

edit: B ne D..:-D sorry..

Stop bitching around and do something useless..:-D

Old Post 10-03-2009 v 09:20 AM
FroSSty je offline   Profil uživatele FroSSty   Find more posts by FroSSty   Foto galerie člena FroSSty   Click here to Send FroSSty a Private Message   Add FroSSty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2020 - Průběžná sklizeň - 1 odpovědí
07-09-2003 - Více násobná sklizeň - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6256730 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív