Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Hulič
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 1

Zdravím všechny huliče,
zajímalo by mě, jaké jsou vaše oblíbené způsoby konzumování ganji.
Jednak kouření (jointy, šlukovky, vodňasky, vaporizéry, nebo třeba vychytávky jako růže...) a jednak vaření (nějaký oblíbený recepty?)
Dík za inspiraci,
Hulič

Old Post 14-01-2001 v 14:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Zpusoby Příspěvek č. 2

Vsechny Nejradeji ciste bez tabaku !

Deu

Old Post 14-01-2001 v 15:27 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 3

Ja nejradeji čoudím z běžný fajfky na tabák,mám jednu po otcovi,mam k ni takovej citovej vztah :-))
zdárek

Old Post 20-01-2001 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Jednou jsem nemel co delat ,tak jsem vzal dvě asi tak 6 cm palice a pořádně je rozdrtil,pak jsem je dal do sklenice ..dal jsem tam lzicku nejakyho chlastu a pak jsem tam dal maslo...zamychal jsem to nehcla jsem to ustat asi tak 3 hoďky a pak jsem to namazal na chleba ...
.... :-) nooo a..... za hoďku pěkněj hukot :-))
zdárek

Old Post 20-01-2001 v 11:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 5

No to já si dělám doma fajky ze dřeva,a různých materiálů.Zrovinka nedávno se mi povedl pěknej kousek z větve /višeň/ prostě taková ta na způsob krakonošky.Povedlo se mi ji udělati z jednoho kusu a jsem s ní moca moc zpokojen.Jinak já se zabývám výrobou různých skleněnek/výborné na drsnější vzorečky/a prostě všeho přes co se kouří dokonce se dá říci že z toho žiju,prodávám své výtvory v místní čajovně,a lidi to i kupují.teď zrovinka vyrábím fajku řekl bych Africký styl kámošovi jen tak pro radost.Už zbývá jen dozdobiti a je to .....

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 20-01-2001 v 14:43 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Pořádnej nášup Příspěvek č. 6

No pro ty co mají rádi drsnější,ale opravdu drsnější stavy bych něco měl.Napěchoval jsem sklenici od tatarky a zalil to Abshintem Nechal jsem to dva týdny louhovat,a každý den pořádně protřepat.potom přidal karamel, no stačí pět velkých lžic a máte dost velký problém se vůbec postavit někdy jsem z tohoto výtvoru měl fakt drsné stavy/vlnění někdy i barevné vize/

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 20-01-2001 v 14:51 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lsdkenny
Nový Člen

Karma uživatele lsdkenny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 7

Nejlepsi je udelat si z ganji poradnej hasis...
To je potom hukot. To sou potom jiny stavy
nez kdyz to vykouris.

I lOvE yOu mArRy jEaNe...(http://lsdkenny.fbi.cz)

Old Post 20-01-2001 v 15:11 PM
lsdkenny je offline   Profil uživatele lsdkenny   Find more posts by lsdkenny   Foto galerie člena lsdkenny   Click here to Send lsdkenny a Private Message   Add lsdkenny to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lsdkenny! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Palec nahoru Haš Příspěvek č. 8

lsdkenny,
mohl bys do Kuřárny napsat příspěvek o tom jak děláš hašiš?

Spoustu lidí by to určitě zajímalo.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-01-2001 v 15:43 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Palec nahoru Jak uplacat hasis Příspěvek č. 9

Zkousel jsem obvykly zpusob vylouhovani v lihu. Do flasky jsem nadrtil travu a zalil lihem (syntetickym, nejlepsi je isopropyl). Po par dnech to uplne zcernalo a tak jsem to precedil a tu cernou tekutinu jsem vysusil. Vznikl cernej plastik a je to fakt narez...

Old Post 20-01-2001 v 22:50 PM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyloelf
Stálý Člen

Karma uživatele psyloelf - 0% PěstitelskáKarma uživatele psyloelf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 10

Koblihostrom,
Mohl by jsi ukázat několik z těch svejch skleněnek?

Old Post 21-01-2001 v 07:45 AM
psyloelf je offline   Profil uživatele psyloelf   Find more posts by psyloelf   Foto galerie člena psyloelf   Click here to Send psyloelf a Private Message   Add psyloelf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Palec dolů Skleněnky? Příspěvek č. 11

No já nemám net doma,a tady v net café nemají potřebné vybavení.Tekže foto sem asi nedostanu,zkusím se podívat do nějaké jiné kavárny no uvidíme

[Edited by Koblihostrom on 21-01-2001 at 03:29 PM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 21-01-2001 v 14:11 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Palec nahoru Ovoce,taky dobrá lufka Příspěvek č. 12

No lidičkové už jste zkoušeli huliti přec ovoce a různou zeleninku? Je to velmi snadné,stačí do jablka nebo čeho chcete udělati skrs otvor,a na konec udělat kotlík z alobalu aby se nestalo že by travička nasála ovocnou štávu.Potom zapáliti a je to.Nejen že tato metoda kouření cannabis je výhodná tím že když není přes co,tak nějaké to jablko se vžycky najde,ale i chuť si vychytáte přesně jakou chcete

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 21-01-2001 v 14:20 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Palec nahoru Orange Buds přes pomeranč Příspěvek č. 13

Fakt vychytávka

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 21-01-2001 v 15:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 14

ještě k tomu haši - kolik si dal travky do té sklenky/jak velký/kolik lihu,kolik dní si to louhoval sušil.Rozepiš se trochu pro ty méně zkušený a chápavý. Dík

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 21-01-2001 v 16:14 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

hash Příspěvek č. 15

Taky sem to zkousel takhe delat, kdyz sem to prefiltroval ususil a seskrabal a zmackal do kulicky tak to bylo v poho. Ale potom co sem ten shitek zapalil tak to bylo jak dyz palis umelou hmotu

Old Post 21-01-2001 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Dotaz Taková perlička Příspěvek č. 16

Jednou takhe už nebylo co zahulit,zastavil mě týpek a dal mi dvě pořádný hlavy.Zastavil jsem se u kámoše,ale oběvil se problém.No neměl ni přes co bychom to zčadili/ani ovoce,zeleninu/tak jsme hledali,a hledali už jsem si myslel že skočím do trafiky pro papírky,když tu najednu kámoš stojí ve dveřích a v ruce........SPRCHA.A kdyby jen on jí vzal i z hadicí.No řeknu vám to byl teda záhul.Ale sprchu se do teď nepodařilo vyčistit

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 21-01-2001 v 19:53 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3108600 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív