Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 33

Jestli máš pocit, že bys ho měl ucvaknout, tak ho ucvakni, nic tím nemůžeš zkazit. Každej zastříhává své kytky. Ale s citem, ne všechny listy. Kytka je ve stádiu růstu docela potřebuje. Koukni sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...ht=zastrihavani a sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...t=zastrihavani.
Zatial

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 08-04-2003 v 05:19 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuclear
Stálý Člen

Karma uživatele Nuclear - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 75  

Pohodička Příspěvek č. 34

Záleží částečně i na tom, co máš za kwjetinu. Takové Blueberry potřebuje pořádně a často stříhat, ať mu narostou pořádný pačesy (poněvadž když ne, tak spláčeš nad výdělkem...teda nad sklizní), narozdíl třeba od Mazárku, který se větví skoro sám.Samozřejmě že u většiny modelů to brutálně zvedne výtěžek, ale každý zástřih ti tak na týden zastaví růst, a někdy může kytku oblbnout tak že už se nezvedne,takže žádné radikálnosti. Zkus napsat co to máš za druh,pomohlo by to...Každopádně nestříhej dřív jak před druhým patrem!

Old Post 12-04-2003 v 14:58 PM
Nuclear je offline   Profil uživatele Nuclear   Find more posts by Nuclear   Foto galerie člena Nuclear   Click here to Send Nuclear a Private Message   Add Nuclear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 35

Hledej. Walhalla2000 to tady pekne rozepsal i z nakresem.

vriter@cz

Old Post 14-04-2003 v 17:55 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 36

Ja to delam nad druhym petilistem a zda se mi to OK. A ziletkou, zadny nuzky...

KE?

Old Post 15-04-2003 v 20:24 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dj.Kopito
Stálý Člen

Karma uživatele Dj.Kopito - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 37

Ja sem taky nikdy kytku nezastrihaval a nemuzu si stezovat ale mozna to skusim kdyz vas tady tak ctu.

Old Post 27-04-2003 v 18:41 PM
Dj.Kopito je offline   Profil uživatele Dj.Kopito   Find more posts by Dj.Kopito   Foto galerie člena Dj.Kopito   Click here to Send Dj.Kopito a Private Message   Add Dj.Kopito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dj.Whiteass
Nový Člen

Karma uživatele Dj.Whiteass - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 38

ja zastřihávám měsíc před sklizní

Old Post 04-05-2003 v 22:49 PM
Dj.Whiteass je offline   Profil uživatele Dj.Whiteass   Find more posts by Dj.Whiteass   Foto galerie člena Dj.Whiteass   Click here to Send Dj.Whiteass a Private Message   Add Dj.Whiteass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 39

Ja nad 3-4 patrem + po celou dobu rustu, hlavne nejvyssi vrchol, aby taky mely sanci ty spodni + kombinace s ohybanim, nebo pletivo...
Jinak tejden pred prechodem na kvet mi uz pride pozde........No a pak este taky obcas tak tejden pred sklizni na ohutnani

Old Post 05-05-2003 v 16:57 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavsedl
Stálý Člen

Karma uživatele pavsedl - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 40

Takže po několikaměsíčním pozorování jsem došel k závěru ohledně zastřihávání či nezastřihávání ... teda v období květu ..

Na dvou různých modelech ( #1 a Durban ) jsem zjistil, že v období květu je lepší odstřihávat větší listy, a to po celý rostlině ... yasně, že né dohola ... ale jen ty největší ...
Tam, kde jsem střihal šla kytka tak o 10 - 20 % víc do paliček než kytka, u který jsem střihal opravdu minimálně...

No, takže střihat, střihat střihat .... můj názor ..

.. I po špatné sklizni je třeba zasít
...
Passion #1 250 W

Old Post 06-05-2003 v 16:04 PM
pavsedl je offline   Profil uživatele pavsedl   Find more posts by pavsedl   Foto galerie člena pavsedl   Click here to Send pavsedl a Private Message   Add pavsedl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 41

Jenom, bych chtel upozornit, ze tu dochazii k mixu dvou temat...

1. Strihani listu v kvetu (zrani) - urcite ano (viz. pavsedl)
X
2. Strihani kyti (vzrostnejch vrcholu, vetvi) v dobe rustu - ano =zvetseni vynosu, tvarovani kyti a pro prizpusobeni podminkam (vyska pestirny apod.)
- zalezi na odrude i na jednotlivych kyti (nektere se vetvi samy, jine caste nebo razantni strihy spatne snasi)
- a taky samozrejme na pestiteli, jak se mu to libi

Old Post 07-05-2003 v 11:07 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Obecné Vidim to jinak... Příspěvek č. 42

Nuclear:

Sorry, ale nemuzu s Tebou souhlasit. Zrovna jsi natrefil na modely, ktere jedu uz 4. sklizen a vidim to takhle:

Mel jsem 4 Blueberry a 3 z nich jsem zastrihl, jednu ne. Ta jedna nezastrizena byla ma nejkrasnejsi kytka-rozvetvena, krasne zelena, vonava a bylo na ni cca. 60g sucheho matrose a diky tomu, ze jsem nezastrihaval i jedna cca. 25cm velka palice. Takze nad skliznijsem rozhodne neplakal. Ty dalsi 3 byly sice kvalitni, ale spise mensiho vzrustu, ne takove vynosy a ne tak orosene.

Taky jsem mel 3 Mazary - 2 zastrihnute, 1 ne. Tady byly vsechny 3 perfektni, na kazde kytce +- to same mnozstvi, ale ta nezastrizena byla nejvice orosena a na Mazara extremne fialova. Nadherna sladka vune.

Takze si myslim, ze je to hodne individualni:
A: druh (na nekterych sitech popisuji jednotlive modely s doporucenim zastrihavat/nezastrihavat) - nektere se k zastrihovani vylozene hodi, jine vubec;
B: genetika - ta hraje roli hodne dulezitou, s nekterou kytkou muzes delat cokoliv a stejne nebude nic moc;
C: prostredi - at uz svetlo, hnojiva, mnozstvi vody, vetrani, puda atd. atd.

Jen pro doplneni - mam 400W a jedu bio, ze semen od Dutch Passion.

We be doing whatever we want

Old Post 11-05-2003 v 11:57 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vosa
Nový Člen

Karma uživatele vosa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 43

1. listy stříhat v květu 100% a i mimo hlavně ty velký který stíněj
2. stříhat patro to musí každej poznat sám jestli jo nebo ne, já ho stříhnul nad 3 patrem.

Old Post 01-06-2003 v 11:30 AM
vosa je offline   Profil uživatele vosa   Find more posts by vosa   Foto galerie člena vosa   Click here to Send vosa a Private Message   Add vosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 44

Tak POzOOOR odpovim vam na vaši otazku :::udelal sem takovej pokus protoze me zajimalo jak to je s tim strihanim esi to pak dela veci palicky nebo jak to je. vybral sem si na svy kyti 2 stejny vetve- se stejne velkyma palickama.na jedny sem ostrihal fsechny listy a na druhy sem fsechny nechal. a vysledek?? ta co ma listy tak ma o dost vetsi palicky a ta co sem ju vostrihal ma takovy chaby. tagze z tutoho pokusu plyne ze moc nestrihat. ja striham listky jenom dy s nak brani slunicku aby proniklo k nize polozenym palickam. tak p

extravaganja

Old Post 21-08-2003 v 20:47 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 45

samozrejme se musi pocitat s tim, ze pokus sem delal jen s uplne oholenou vetvi a vubec nestrihanou vetvi. ale mem pocit ze nejlepe by z toho vysel jakysi kompromis mezi ostrihanou a neostrihanou vetvi.chce to s rozumem a prostrihavat se to musi aspon quli svetlu. me osobne prekvapilo, ze ostrihana vetev nesla do paliicek.

extravaganja

Old Post 21-08-2003 v 20:54 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Invisible
Nový Člen

Karma uživatele Invisible - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 46

To Zmrskank: Jestli jsi u tý větve ostříhal všechny listy, tak by to mohlo bejt i tim, že potom neměla žádnou zelenou plochu na fotosyntézu. Všeho s mírou...

Jinak k tomu stříhání v době růstu: Mám kytky, který se mi větví jenom v místech, kde jsem je zaštípnul, takže si myslím, že kdybych nestříhal vůbec, tak se to nevětví taky vůbec.

Pár kytek jsem zaštípnul FIM technikou, ale byl jsem nakonec rád, že se vůbec zberchaly. Asi jsem něco pokazil. Jestli někdo máte zkušenosti s touhle technikou, tak odpovězte.

Mařka, tráva, ganja, frutta, zelí, hulo ... jednou za rok, za měsíc, týden, denně, každou hodinu ... od dětství, v pubertě, na stará kolena ... outdoor, indoor ... Je to jedno! Hlavně, že roste!!!

Old Post 21-08-2003 v 21:40 PM
Invisible je offline   Profil uživatele Invisible   Find more posts by Invisible   Foto galerie člena Invisible   Click here to Send Invisible a Private Message   Add Invisible to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 47

to neviditelny: jasne no byl to experiment

extravaganja

Old Post 26-08-2003 v 20:18 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 48

2Invicible: ja to zkousel letos poprve a povedlo se mi to 2/3 (ta treti se rozvetvila normalne) - koukni se na thread v mym podpisu, ale jsou tam zatim fotky ze zacatku cervence (a je tam vyfoceny vetveni)

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 26-08-2003 v 22:27 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0991780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív