Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Bajza
Nový Člen

Karma uživatele Bajza - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 49

Já jezdím skouřenej velmi rád, ale nesmím na ničem ulítnout. Mám docela silnou motorku 110Ps a na ní je to úplně skvělí. Dám si tykadlo a vychutnávám si jízdu. Zkouším rychle akcelerovat a pak zase brzdit je to skvělej adrenalin. Pozoruju, že mě klací skouří ještě víc když jezdim. Jestl ije to vyším adrenalinem nevim, ale je to skvělí.

Old Post 10-04-2003 v 10:33 AM
Bajza je offline   Profil uživatele Bajza   Find more posts by Bajza   Foto galerie člena Bajza   Click here to Send Bajza a Private Message   Add Bajza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 50

jojo, s Gizmem sme jeli už i kolikrát vyduněný do Rakouska stylem :
10 km před hranicema špek, pak sme teda "ukryli" přepravky a fajfky do kapes, a jeli sme .

A zpátky to samý .
Prdel musí bejt

Old Post 10-04-2003 v 13:51 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 51

>Karmínový král.
Tak mi hochu připadá, že vůbec nevíš o co de... Tys asi nejel nikdy vyhulenej. A podle tech veci co si napsal mi taky pripada, ze ses takovej svatecni hulic, ale radsi si poradne zachlastas, protoze kecy o tom, ze chlast a cigara sou lepsi jak huleni me celkem zarazi od nekoho, kdo je clenem groweru... ja mam s hulenim za volantem jedine dobry zkusenosti. Nerikam sice, ze je to narez a ze vsichni lidi by meli jezdit nonstop vyhuleni, ale kdyz si to vychytas, tak je to proste na pohodu (jako zase tim nemyslim to, kdyz si das dva jointy nejakyho nejvetsiho brutu, ze skoro ani nevidis 2 metry pred sebe... soudnej clovek, jak ty rikas, by mel poznat, kdy jeste zvladne nekam jet a kdy je lepsi radsi jit pesky...).

a mimochodem pan.sele ma podle toho znaceni co napsal Mercedes Benz a ne Bavo....

live ganja, live!!!

Old Post 10-04-2003 v 18:44 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sam 3
Stálý Člen

Karma uživatele sam 3 - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 52

lepší je řídit na kouli...ale nesmí se do toho hulit holand, jinak to člověk nepochopí....zelí zpomaluje koordinaci, je to sice prdel, ale po dvou pivech to není takový nebezpečný jako po hulu...

Old Post 10-04-2003 v 19:14 PM
sam 3 je offline   Profil uživatele sam 3   Find more posts by sam 3   Foto galerie člena sam 3   Click here to Send sam 3 a Private Message   Add sam 3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phoenix
Nový Člen

Karma uživatele phoenix - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 53

Zažil jsem jednu příhodu, kdy se spukaný kámoš zadíval na bilbord, sjel do protisměru, na poslední chvíli strhnul na svou stranu volant a minul kamion. Co z toho plyne? Ganja za volantem NE. Na druhou stranu je pravda že ganja nejen za volantem pomáha lidem co maj roztroušenou sklerózu, z vás ji tu nemá ale asi nikdo.

Old Post 10-04-2003 v 19:35 PM
phoenix je offline   Profil uživatele phoenix   Find more posts by phoenix   Foto galerie člena phoenix   Click here to Send phoenix a Private Message   Add phoenix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 54

Já nevim. řídim taky nějaký ten pátek a za tu dobu je hulení za volantem asi nej. Ale je to o tom mít to vychytaný a nezasekávat se na píčovinách. Spíš jen tu jízdu líp prožívat. Já zhulenej rád poslouchám dobrou hudbu, cpu se něčim nejlépe sladkym(třeba Coca Colové medvídky od haribo) a jedu si pěkně pomalu prostě si to dávám. Nikam nechvátat, nechovat se hekticky, občas někde zastavit na vyhlídce. Alkohol jsem zkoušel je to o ničem a E je mooc hustej stav. Mám radši pohodu a hulení mě vždycky uklidní. Toť vše....

Old Post 10-04-2003 v 23:47 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

........ Příspěvek č. 55

souhlasim s abra007xas ja sice jeste ridicak nemam (teprve se na nem pracuje) ale s kamosem posledni dobou jezdime spukani docela casto a je to fakt psycho. parkrat mel sice na male ale to byly jenom takovy decentni chyby. do protismeru jeste nikomu nevjel.............. ale kdyz se jezdi v klidku. pomalu. tak to nema chybu.

Old Post 11-04-2003 v 07:02 AM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 56

Hmmm, je to váš názor. Uvidíme.
Gizmo, je pravda, že jsem sváteční hulič a občas si rád dám dobrý víno. Prostě nejsem maniakálně ortodoxní hulič. A taky nejezdim zhulenej ani přivožralej. A nemám rád lidi, který to dělaj...
Toť vše...
PS Omlouvám se, že jsem urazil tvou pýchu sele....( )

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 13-04-2003 v 09:42 AM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maňas
Nový Člen

Karma uživatele Maňas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 57

Zhulenej bych teda řídit nemoh. Zkusil sem to jednou v autoškole (tam se přece musí zkusit všechno) - prdel to sice byla, ale proti předpisům...

Old Post 14-04-2003 v 12:17 PM
Maňas je offline   Profil uživatele Maňas   Find more posts by Maňas   Foto galerie člena Maňas   Click here to Send Maňas a Private Message   Add Maňas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 58

Spalenej sem ridil snad 1000x a je to prdel jako normalne. AKorat me vzdycky chyta psycho v zacpach..........

KE?

Old Post 15-04-2003 v 18:01 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 59

Podle mě je to pičovina řídit zhulenej, v tomle bych klidně bengum i fandil. Podle mě když ti děla dobre ridt zhulenej tak jed nekam kde nido neni a tam se treba p... ale abys srazil někoho na prechodu ze jsi se zasek a spletl si brzdu s plynem tak to fakt sory... jo a K-

Old Post 15-04-2003 v 21:34 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 60

tak z toho K- nic nebude no.......

Old Post 15-04-2003 v 21:36 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyva.swyna
Nový Člen

Karma uživatele dyva.swyna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 61

nazdarek
no nahuleny som soferoval len raz a bolo to celkom ok, len clovek nesmie zabudnut ze soferuje, inac hulit ako spolujazdec za jazdy je jeden z najlepsich zazitkov co si s ganjou rad doprajem

Old Post 16-04-2003 v 00:27 AM
dyva.swyna je offline   Profil uživatele dyva.swyna   Find more posts by dyva.swyna   Foto galerie člena dyva.swyna   Click here to Send dyva.swyna a Private Message   Add dyva.swyna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
venda
Nový Člen

Karma uživatele venda - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 62

no, rekl bych ze ridit zfouklej je individualni vec, negdo si zahuli a nemuze si ani votevrit dvere vod auta, antoz ridit. jinej zase ridi dobre. ja se radim spis do ty druhy skupinky, teda az na par drobnejch uletu. treba takhle jedu po nocnim chicagu a vidim stopku, tak sem se na ni samozrejme zastavil, ze...no jo, jenze sem se tam nejak zasekl a stal sem na tej stopce v uplne prazdnej ulici bez aut, lidi asi 10 minut. nevim co sem si myslel ale byl to hustej zasek!!! jinak takovejch podobnejch je vic, ale rozhodne zadny, kde bych sebe nebo nekoho jinyho ohrozoval...sou i horsi a nezhuleny pripady. treba takovy mexici sou strasny prasata na silnicich.
a o alkoholu se nechci ani zminovat, to uz je jina pohadka. nastesti zazitky s alkoholem nemam..ja kdyz piju tak max. 3 pifka ... vic ne!!! jo jinak hulim za volantem celkem casto a za dva roky jezdeni v 8 milionovim meste sem se ani jednou nevysekal....diky bohu nebo kdo tomu napomaha...
peace out

venda benda

venda

Old Post 16-04-2003 v 02:15 AM
venda je offline   Profil uživatele venda   Find more posts by venda   Foto galerie člena venda   Click here to Send venda a Private Message   Add venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

to Bajza: taky mám podobný pocit .. no je to skoro nepopsatelný na mašině a stačí Jawa 350 Chopper a pohoda MAXMAXMAX jen kdybych si dal celýho špeka WW sám tak bych do toho asi nešel jinak zhulenci na silnici určitě NERISKUJOu tak jou ZKALENCi takže bych to viděl takhle

Old Post 20-04-2003 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhozeney
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhozeney - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 64

zkusil sem si ridit zesmahlej a nelibilo se mi to.. nedelam to a v aute s vyhulenym ridicem se necejtim dobre... nehodu sem nemel, ale stat se to ne moji vinou a mit podezreni tak trvam na testech THC a adkvatnim trestu... nase protidrogovy zakony stojej za hovno, ale dopravni predpisy se hodi dodrzovat...

Old Post 22-04-2003 v 02:58 AM
Vyhozeney je offline   Profil uživatele Vyhozeney   Find more posts by Vyhozeney   Foto galerie člena Vyhozeney   Click here to Send Vyhozeney a Private Message   Add Vyhozeney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0311690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív