Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » TEST - Kleaner, přípravky proti drogovym testum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 17

no tak to je v háji přátele,
já si myslel až na mě bude bude mávat červenou plácačkou pán v bílém klobouku a košili...tak sem si mysel že si to stříknu do držky......a budu ready hmmm pěkněj sen ale realita je asi jinde )

Old Post 16-12-2008 v 21:53 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
no tak to je v háji přátele,
já si myslel až na mě bude bude mávat červenou plácačkou pán v bílém klobouku a košili...tak sem si mysel že si to stříknu do držky......a budu ready hmmm pěkněj sen ale realita je asi jinde )
taky sem myslel

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 16-12-2008 v 22:25 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 19

Nejsem zadnej puritan,ale co je moc je moc....Kdyz mi nedavno prisel mail od groweru a v nem reklama jak poleno na podobny pripravek,tak sem myslel,ze to semnou slehne...Takovimhle zpusobem podporovat huleni za volantem ...Az zas nekde nektery z hulicu ridicu bude psat ze jeho huleni nikomu neublizuje,tak proc neni legal,vzpomente si na tenhle topic....Nemam nic proti tomu,kdyz si nekdo da na x hodinovy ceste naky to brcko,ale tenhle pripravek(v pripade ze by opravdu fungoval tak jak ma)je prima cesta k tomu,ze se ridici budou bezestrachu vyhulovat...Jak se vam budou rano posilat spunti do skoly,kdyz budou autobusaci,taxikari a dalsi ridici vypaleny jak cip?
Pak nema v bedne bezet reklama,kde si da zenich praska a v tu chvili se mu manzelka rozcakne o predni sklo....
Vim,sem trochu off,ale proste mi to nedalo...pak kdyztak smaznu

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 17-12-2008 v 07:52 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 20

nooo ono je tam psaný jakoukoliv látku ... to ti musí ten rypáček vypálit....

Old Post 17-12-2008 v 09:53 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 21

aha asi už mi docvakává proč k tomu vyrobku píšou všude tolik informací
v e-shopech

Old Post 17-12-2008 v 09:55 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 22

když je na štítku psaný na krk...to je jak vnitře použití vnitřní nebo vnější?)

Old Post 26-12-2008 v 17:52 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 23

zdarec, němčouři na mě několikrát na hranicích vytáhli vodičku, kerou mi potřeli dlaně - ty pak následně zfialověly a to byl pro ně impuls začít se mi hrabat ve věcech a tělních otvorech..Lidem co jezdí do rajchu se to určitě šikne, ale u nás berou sliny,takže vyhozený prachy.
...Ale kumpána asi před 14ti dny brali policajti půl hodiny po tom co jsme dávali špeka, strčili mu špilek s vatou do tlamy, pak jej dali do roztoku a nic!! Borec tomu doteď nemůže věřit, zhulení jsme byli když odjížděl solidně! Asi fízl něco posral. Každopádně kumpán naposledy hulil před jízdou...
Asi rozpoutám vlnu nevole, ale já jsem přesvědčený, že pod vlivem THC jezdím opatrněji a jsem ochotný se podrobit řidičským testům které by toto potvrdily nebo vyvrátili..takže pokud toto čte nějaká šfestka stačí napsat pm a pokusím se vám to dokázat :-)

Old Post 27-12-2008 v 15:47 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht
zdarec, němčouři na mě několikrát na hranicích vytáhli vodičku, kerou mi potřeli dlaně - ty pak následně zfialověly a to byl pro ně impuls začít se mi hrabat ve věcech a tělních otvorech..Lidem co jezdí do rajchu se to určitě šikne, ale u nás berou sliny,takže vyhozený prachy.
...Ale kumpána asi před 14ti dny brali policajti půl hodiny po tom co jsme dávali špeka, strčili mu špilek s vatou do tlamy, pak jej dali do roztoku a nic!! Borec tomu doteď nemůže věřit, zhulení jsme byli když odjížděl solidně! Asi fízl něco posral. Každopádně kumpán naposledy hulil před jízdou...
Asi rozpoutám vlnu nevole, ale já jsem přesvědčený, že pod vlivem THC jezdím opatrněji a jsem ochotný se podrobit řidičským testům které by toto potvrdily nebo vyvrátili..takže pokud toto čte nějaká šfestka stačí napsat pm a pokusím se vám to dokázat :-)
s tim rizenim ti davam za pravdu

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 27-12-2008 v 17:40 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht
zdarec, němčouři na mě několikrát na hranicích vytáhli vodičku, kerou mi potřeli dlaně - ty pak následně zfialověly a to byl pro ně impuls začít se mi hrabat ve věcech a tělních otvorech..Lidem co jezdí do rajchu se to určitě šikne, ale u nás berou sliny,takže vyhozený prachy.
...Ale kumpána asi před 14ti dny brali policajti půl hodiny po tom co jsme dávali špeka, strčili mu špilek s vatou do tlamy, pak jej dali do roztoku a nic!! Borec tomu doteď nemůže věřit, zhulení jsme byli když odjížděl solidně! Asi fízl něco posral. Každopádně kumpán naposledy hulil před jízdou...
Asi rozpoutám vlnu nevole, ale já jsem přesvědčený, že pod vlivem THC jezdím opatrněji a jsem ochotný se podrobit řidičským testům které by toto potvrdily nebo vyvrátili..takže pokud toto čte nějaká šfestka stačí napsat pm a pokusím se vám to dokázat :-)


Jenom bych k tomuněco doplnil. Člověk, jak známo, disponuje schopností učit se. Nejdřív se musí naučit chodit, mluvit, atd. Jednou se taky učí řídit. Asi se všema tady se shodneme na tom, že člověk kterej sedne do auta a neumí řídit je nebezpečnej. Ale naučí se řídit a pak je to jenom o tom, jak cvičí a jak se zlepšuje.
A teď se dostávváme k jádru pudla. Podle stejný teorie si myslim, že stejně semůže naučit řídit i zkouřenej člověk. Prostě je to o tréninku. Je jasný že člověk kterej neni zvyklej řídit pod vlivem sedne za volant a průser je na střeše. Ale tvrdit, že člověk kterej pod vlivem jezdí několik let, že řídí stejně jako člověk v mnou uváděným prvním příkladě, je prostě pizomost. Tohle je jednoduše záležitost tréninku. A i ty reflexy se dají vycvičit.

Nesnažim se tady tvrdit že řídit pod vlivem je dobrý. Ale tvrdit že to nejde protože "člověk má zpomalený reflexy TEČKA" je taky blbost.

Old Post 02-01-2009 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPDPD
Stálý Člen

Karma uživatele OPDPD - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 26

Ne asi já taky jezdim zkouřenej a jezdí se mi lépe něž z střízlivej lepší soustřeďení a tak asi tak 4 roky ale když jsem začínal tak bych si to nedovolil je to fakt o cviku

Old Post 02-01-2009 v 17:50 PM
OPDPD je offline   Profil uživatele OPDPD   Find more posts by OPDPD   Foto galerie člena OPDPD   Click here to Send OPDPD a Private Message   Add OPDPD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 27

...no ono je i hulení o cviku, pravideljně se mi stává, že když jsem v půlce 100fkového brka, tak to někomu podám a dotyčný mi to po chfíli vrátí, že už má dost a já to fklidu dojedu...(to se nebavím o lulinech kteří dokonce zvraceli a nebo je musela stará nebo kumpán dovést domů..)

nebo rozjedeme brko s více lidma a v půlce se dívám,že su na to sám
:-)....15 let hulím,12 řídím...a ty jejich testy mě stresují jaxfinja!!!

Nechci si tady honit triko jakej sem frajer kolik toho vyhulím nebo jak mám dobrou trávu... ramon mě jen inspiroval tím tréningem...vypadá to, že už budu asi trénovanej teda :-))

jdu potrénovat krapet! hojas

Old Post 03-01-2009 v 13:28 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht
...no ono je i hulení o cviku, pravideljně se mi stává, že když jsem v půlce 100fkového brka, tak to někomu podám a dotyčný mi to po chfíli vrátí, že už má dost a já to fklidu dojedu...(to se nebavím o lulinech kteří dokonce zvraceli a nebo je musela stará nebo kumpán dovést domů..)

nebo rozjedeme brko s více lidma a v půlce se dívám,že su na to sám
:-)....15 let hulím,12 řídím...a ty jejich testy mě stresují jaxfinja!!!

Nechci si tady honit triko jakej sem frajer kolik toho vyhulím nebo jak mám dobrou trávu... ramon mě jen inspiroval tím tréningem...vypadá to, že už budu asi trénovanej teda :-))

jdu potrénovat krapet! hojas


moje řeč

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 03-01-2009 v 16:44 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht
...no ono je i hulení o cviku, pravideljně se mi stává, že když jsem v půlce 100fkového brka, tak to někomu podám a dotyčný mi to po chfíli vrátí, že už má dost a já to fklidu dojedu...(to se nebavím o lulinech kteří dokonce zvraceli a nebo je musela stará nebo kumpán dovést domů..)


jest to pouze o trainingu jedincově!

hehe, ale poslední dobou třeba sleduju to, že k nastoupení stavu mi stačí tak jeden-dva potahy, a je to. Pak ale zase můžu vykouřit vagón

Old Post 05-01-2009 v 07:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

thc cleaner Příspěvek č. 30

Zdravím,

předem se omlouvám pokud to tu již někde je, asi jsem špatně hledal, poněvadž jsem nenašel...

Takže, má otázka zní, jestlipak máte někdo zkušenost s THC cleanerem http://growshop.cz/katalog/detail/1...r---sprej-100ml ?

Dotaz prostřednictvím mne vznesl kámoš, ale taky by mě zajímalo zdali to opravdu funguje, i když mně by to bylo k ničemu

Díky za názory, popsané zkušenosti a tak podobně.

Čus.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 12-03-2009 v 13:23 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 31

Pro ty hloupejší jako sem třeba já-k čemu to vůbec je?

Old Post 12-03-2009 v 13:25 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 32

Psát to umí, ale už číst ne? (info v odkazu) Je to nějaká sračička, kterou si nastříkáš do pusinky a zneutralizuje thc v slinách, takže když ti chlupatí vrazí do pusinky pejpr testr na THC a jiné sračičky, nic to nenaměří... prej

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 12-03-2009 v 13:32 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1907420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív