Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec dolů otone, Příspěvek č. 33

to je smutný...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 31-05-2002 v 14:55 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hackmatt
Nový Člen

Karma uživatele hackmatt - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Palec dolů jazda ;-) Příspěvek č. 34

zdrawim!
uz nikdy jazdit pod vplyvom THC ;-)
vyhulili sme s kamosmi (styria) dva speky a isli sme sa na sa na letisko (taqa skusobna draha kde zacinaju autoskoly
dal som auto kamosovi a taku depresiu som este nezazil:-) rozbehol to asi na 60 a snazil sa slalomovat pomedzi pneumatiky (pneumatiky na zemi namiesto kuzelov), vypinal som mu motor za jazdy, myslel som ze sa prevratime..a vraj to zazivali aj oni ked som soferoval
neviem kazdy asi len sebe veri
potom sme skusali zrychlenie a ine hovadiny, celi bez seba sme z toho boli, gumy len taq piskali, auto dostalo zabrat ako po najazdeni 1000km
obcas sme mali taqe vypady, ze njekto zabudol vytiahnut rucnu brzdu pri pohinani alebo sa mu brzdit nexcelo, ked to uz bolo taq pekne rozbehnute..
asi pol nadrze sme spalili, prisiel domov a az som to auticko lutoval ked som si uvedomil co sme mu robili..
fakt je to super, vynikajuci adrenalin, ale tomu kto nema doma jedno auto navyse by som to neodporucal, dost su reflexy spomalene, sustredite sa len na rychlost, aj ked sa vam to nezda, ja som si to len na kamosoch vsimol a nebol som velmi odlisny od nix myslim..a este nieco lepsie je ist sa vozit nikde mimo premavky, v meste je to dost brutalne, velmi sa to nevidi, ale ked ste dobre vypaleni, sustredite sa ako xcete ale na dost veci sa zabuda.
taqze opatrne ked sa oddate THC a rychlosti ;-)))

Old Post 03-06-2002 v 22:11 PM
hackmatt je offline   Profil uživatele hackmatt   Find more posts by hackmatt   Foto galerie člena hackmatt   Click here to Send hackmatt a Private Message   Add hackmatt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hackmatt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mirďa
Nový Člen

Karma uživatele Mirďa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 1 

Palec nahoru Joo mašiny!! Příspěvek č. 35

Nejlepší ze všeho je, když za mnou přijede kámoš na chopperu 1800 a su zkouřená na kurvy a řekne že se jedem projet asi tak na30km. To je potom největší náhul jako prase, ten zvuk je mazanej super je že vidím brutálně velký muchy a hlavou vždycky jim uhýbám a kámoš ze mě vůbec nechápe co dělám, protože on nehulí tak mě nedokáže pochopit, ale vy mě určitě chápete!!Jenom jednou jsem si troufla řídit zhulená fichtla, byla to pohoda jenom sem napálila na hříšti do lavečky ale to se dá!! Tak čest

Old Post 04-06-2002 v 07:42 AM
Mirďa je offline   Profil uživatele Mirďa   Find more posts by Mirďa   Foto galerie člena Mirďa   Click here to Send Mirďa a Private Message   Add Mirďa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 Maggie Příspěvek č. 36

Tak to je jasný, že když je člověk zhulenej, tak ho to ovlivní při řízení... ale mně se fakt zhulenýmu řídí úplně super a nikdo mi to nevyvrátí... Samozřejmě nelítám po silnicích 150 úplně bezhlavě... (teda kromě dálnice, ale tam se dá celkem v klidu valit tak 180 bez vážnějších problémů). Nesnáším třeba lidi, co machrujou, jak jezděj rychle a jakej dělaj bordel, a přitom omezujou a ohrožujou ostatní řidiče. Taky takovejch pár znám a těm bych přál, aby si pořádně rozsekali tlamu a pak daj pokoj. Já už sem si tlamu rozsekal a mám ponaučení... hulit ale budu dál (když sem se vyflákal, tak sem zrovna teda zhulenej nebyl... jinak by se to nestalo, to mi věřte).

live ganja, live!!!

Old Post 04-06-2002 v 17:48 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 37

Hm, já mám kámoše, kterýmu se zase dobře řídilo vožralýmu... Taky si myslel, že to je super a že se mu nic nestane... tím tě nechci nějak naštvat, ale prostě si myslím, že tohle za volant nepatří.

Old Post 06-06-2002 v 13:56 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 38

Přesně tak můj názor je takovej že vožralý a zhulený lidi by neměli jezdit autem nebo něčím co by mohlo ohrozit ostatní neviný civilisty když se jim to líbý tak ať se jedou projet někam kde nikomu neublíží......... a jestly se jim tam něco stane tak je to sice smůla nikomu bych to nepřál ale aspoň neohrožujou ostratní..

Byl se v nemocnici na pokoji s klukem kterýho jako malýho (10 let) srazilo auto ( vožralej řidič) a když se naněj koukněš a on kůly tomu už nikdy nebude chodit bez berlí a snima (ještě blbě )

neni to nic super............

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 06-06-2002 v 20:33 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 39

V tomhle stavu (ani po pivkách) nejezdim, je to celkem nebezpečné-nevíš co se stane, na lecos můžeš zapomenout a nechtěl bych vidět přeplněnou křižovatku bez světel-asi by se nic nestalo, ale ty psycho stavy fakt nemusim, ale jako spolujezdec je to výborný.
Ale plánuju na kole někam do přírody, dřepnout na stráň civět do dálky, kousek popojet zase civět ..., ale mimo provoz-jen tak pro pohodu

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 08-04-2003 v 21:29 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 40

Souhlasim s Kvetakem - řídit zhulenej je fakt blbost!!!!!!!!!

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 08-04-2003 v 22:23 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 41

THC za volant, to můžu, jezdím mnohem pomaleji, protože se mi zdá, že je to hroznej foffr. Alkohol za volantem mám už za sebou, kromě vyjímečných situací NIKDY!!!

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 09-04-2003 v 09:32 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
0X0da
Stálý Člen

Karma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 45 

THC x chlast Příspěvek č. 42

Daamy a paanowe,
jezdit zhulenej je vobcas docela supr v aute, ale s masinou mi to proste nejde do hromady, z ty vypalenosti me to vykopne a sem spis takowej nablblej, no nemam to rad. Gdyz ses vypalenej tak si f tom pribrzdis, neb mas hrachy, no ale gdyz to zalejes par pifkama tak mas pocit ze fsechno vyjde a kalis to vo 106, pricemz z trafky mas f palici furt bordel a nestihas -> CRASH!!! Ani jedno nejni tak nebezpecny jako kombinace obojiho. Negde sem cet statistiku smrtelnejch nehod v Anglii po THC a v 90% tam byl chlast taky! a casto jen malicko! Taxi dawejte bacha, at nemusime delat taky takovy statistiky.
Joo, ale uplne jiny je to v letadle, tam gdyz si pribrzdis tak spadnes, navic je tam fuura budiku, pacek, klapek a vubec je stim vic prace, tak to proste nestihas. V USA testovali na dobrovolnicich, dopravnich pilotech marinol (synteticky THC) v simulatoru no a prej stim zvladli letet ale pri pristani to spolehlive rozsekali!

Old Post 09-04-2003 v 10:03 AM
0X0da je offline   Profil uživatele 0X0da   Find more posts by 0X0da   Foto galerie člena 0X0da   Click here to Send 0X0da a Private Message   Add 0X0da to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 43

zatim sem se k tomu dostal jenom parkrat abych zkourenej ridil ale je to prdel, hlavně to chce odpovídající muziku

_______________
born to be high!!

Old Post 09-04-2003 v 13:17 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 44

jo jo, jezdit zhulenej je nejlepsi na svete. Naopak nejhorsi je jezdit vozralej a do toho jeste (lehce) vyeckovanej... to sem nejak nedal a rozsekal sem sloup, takze chlast za volantem uz nikdy. Kdybych tehdy hulil, tak bych se nevysekal, to vim naprosto jiste, kdyz sem zhulenej, tak totiz na sobe pozoruju, ze se do jizdy vic zazeru a jedu mozna i lip nez normalne. Ale jak rika uzzi, chce to odpovidajici muziku

live ganja, live!!!

Old Post 09-04-2003 v 13:43 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 45

Jo je to zábava. Když jezdim normálně tak jezdim jak čuně, až se stydim. Když jedu vypálenej, tak je 50 v obci luxus - spis tak 40 a cucet kolem a pohupovat v rytmu hudby případně si ještě mlátit do volantu. V tom je vzor Big Lebowsky, jak jede, řvou mu starý Creedence a mlátí do stropu až mu stoho upadne žváro. Bombová scéna.
Jinak bych to ale nepovažoval za úplně bezpečný, snad jen ta nízka rychlost to omlouvá. Ono se do toho člověk zažere a myslí si jak jede úpln ěparádně, ale pak nějaká zarostlá značka a ouuuu...

Jo a taky nejvíc odsuzuju, kdyz nedko jezdí vožralkej. A štve mě, jak se to v čechách - zvlášť na vesnicích, kde se zná každej s každym toleruje. Fuj 3x

Old Post 09-04-2003 v 14:38 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Palec dolů proboha Příspěvek č. 46

Jediný co k tomu můžu říct je to, že zhulenej nebo vožralej může za volant sednout jenom polomozek. Představuje pak nebezpečí nejenom pro sebe, (to už je ostatně jeho věc) ale především pro ostatní. Zvláště pak ve čtyřlitrovym BMW, jako pan.sele.
Nikdo mi nevnutí přiblblou teorii, že zhulenej jezdí vždy pomalu a opatrně, protože po hulení člověk může pokaždý dělat úplně jiný věci.
Tráva je v tomhle ohledu úplně stejná jako chlast. To uzná, každej, kdo je aspoň trochu soudnej.
A pění ód na THC v mozku řidičů mi připadá jako pěkná zoufalost. Vůbec se mi hnusí tohle glorifikování konopí. Sám trávu kouřim, ale rozhodně si nemylim, že je to zdravější než pivo a cigára, nebo že mi dokonce prospívají její léčebné účinky. Je to všecko plusminus stejný. Zase to s tim STYLEM nepřehánějte.

Old Post 09-04-2003 v 14:53 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 47

já bych řekl že to zas tak špatný neni

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 09-04-2003 v 17:32 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 48

jO TAKY jsem to praktikoval , kdyz bylo koureni a ted neni, jezdil sem hodne casto zkourenej , obcas sem mel z toho stihy ze jsem jel hrozne pomalu a nekdy zas nejvetsi nalada , to bylo samy hej : '' levotociva zatacka , boucham tam dvojku aneb damy a panove mam rizeni plne pod kontrolou '' .Ze zacatku sem se hodne bal ale potom si clovek zvykne a jde to samo , radsi ale si zajedu sockou do mesta do nejaky knajpy a dam burta. Souhlasim s tim ze je to nebezpecny. Treba jednou sem mel v patek od sesti , v pet sem vstal a dal si osobacka , oci jeste zavreny , najizdel sem na hlavni a na chvili sem myslel na nejaky picoviny a hle malem sem byl v protijednoucim aute kdybych to ve spravny situaci nestrh. Taky mam casto takovou suvereni naladu ze si ani kouskem svy mysli nepripustim ,ze by se neco mohlo stat . Vim nahoda je kokot...
Tak zatial.


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 09-04-2003 v 20:43 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7062090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív