Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plantabox poškozuje Vaše rostliny z důvodu použití nekvalitnich materiálů (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 49



Panove,mam uplne stejne priznaky v teto Plantaboxzmrdce,takze chlorin rikate.No tak to uz vim co mi zabilo prvni varku feminizovanych semenacku za 150 ecek a ted se mi dal chlorin previt jeden, do jeste pred tydnem krasne zelenych klonu.Semenacky to odrovnalo behem 3 dnu co jsem jim odstranil dekl ze skleniku.No a tyhle jsou 8 dni v Plantazmrdoboxu,nyni uz jsou tedy vyndany z toho pekelneho stroje a jsou ve volnem prostoru a tu smrdici zrudu jsem okamzite odnes z domu.Haleluah TX.

Old Post 22-11-2008 v 02:18 AM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 50


Bych to videl na nove logo neco jako CHLORIDHYDROPONIC absolutne PE free.
No naslo by se uplatneni. Ze zubari uzivaji chlorid na beleni naseho zacouzeneho chrupu neni zadnym tajemstvim a proto PLANTABOX dej do pokoje pust TV s komedialni zalezitosti a vsedni v Plantabox a po tydnu budes mit chrup jak Kaja Gotu.

Naposledy upravil TERMIX 22-11-2008 v 04:12 AM

Old Post 22-11-2008 v 03:58 AM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 51

nebejt to v oboru ve kterym to je, tak na ne podam zalobu

FIRST INDOOR 150W

Old Post 22-11-2008 v 05:53 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohyx
Stálý Člen

Karma uživatele Kohyx - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 52

Zdar, kytky sem vyndal zatím ale žádné zlepšení není. Jsou venku jen jeden den ale určo se postaví nja nohy. Plantasráč reklamujte!!!!!

Jdu do toho....

Zdraví Kohyx

Old Post 22-11-2008 v 10:39 AM
Kohyx je offline   Profil uživatele Kohyx   Find more posts by Kohyx   Foto galerie člena Kohyx   Click here to Send Kohyx a Private Message   Add Kohyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 53

kluci musite jim to zacit vracet v co nejvetsim mnozstvi, vsechny posilat do prdele nemuzou

Old Post 22-11-2008 v 11:27 AM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 54

Hellou boys, osobní zkušenost s Plantaboxem nemám. Nikdy jsem v něm nepěstoval. Stal jsem však u zrodu dvou neúspěšných projektů.

Jednalo se o Plantabox L a Plantabox XXL. Jak to všechno začalo? Týpek si objednal na netu Homebox za výhodnou cenu, někde ze Severu Čech. Ironii osudu však bylo že mu PPL dovezlo balík ve kterém byl Plantabox. V té době se to nijak neřešilo, jen zvláštní pocit že při objednání Homeboxu došel Plantabox.

Týpek řekl bych zkušený pěstitel, pěstuje už roky. Měl zkušenosti jak s hlínou tak s bublery a i s dripem.

Rozjel drip ale klony rostly jen pomalu a stále víc a víc žloutly. Až se rozhodl tyto vyhodit a rozjet druhé kolo s pocitem že něco zdupal. Druhé kolo však totožný scénář. Tak se rozhodl že kašle drip a jede hlínu kterou "umí každý". Ale ani toto se mu nedařilo. V jeho případě to dopadlo tak že celý projekt zabalil a zbyly jen smíšené pocity!

Druhý projetk začal rovnou v hlíně a dokud byly kytky přikryty pod igelitem (ve snaze o odružení co nejvyšší vlhkosti) tak bylo všechno v pohodě. Kytky rostly, byly zelené. Po odstranění igelitu a následném přepnutí na květ se všechno začalo srát. Kytky žloutly až uschly.
Následovalo tedy kolo otázek na které se nedaly nalézt odpovědi. A tak po určité době došlo k přemístění boxu do zcela jiných prostor. Jenže se vše opakovalo.

Věřím že jakmile se dozví o zdoji jejich problémů tak vyzkoušejí (využijí) reklamaci.

peace

Old Post 23-11-2008 v 15:25 PM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohyx
Stálý Člen

Karma uživatele Kohyx - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 55

Zdravim, dnes sem Plantu zabalil. Měl sem stejný problém z UnL mě taky došel Planta za cenu Home asi tak před měsícem cena Home 5490 a planta za 2990kč cca. Ihned následovala smršť telefonů a po úspěšném vysvětlení na můj účet došel doplatek za tuhle situaci. Asi zkoušely blbost lidí nebo co! To mě taky vytočilo. A takhle sem se dostal k Plantě protože sem box zanechal doma dostal prachy na účet a byl redy. Ale redy sem byl jen do té doby co sem tam zasadil první várku která pošla během měsíce do poslední kytky. Kytky jsem dal ven z boxu do volného prostoru pod 125w white cfl a nic jiného mi nezbyde než čekat. Nechal sem naklíčit další seeds tak uvidím jak to pojede bez Plantasráče.
Zatim zdaryjary

Old Post 23-11-2008 v 16:35 PM
Kohyx je offline   Profil uživatele Kohyx   Find more posts by Kohyx   Foto galerie člena Kohyx   Click here to Send Kohyx a Private Message   Add Kohyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohyx
Stálý Člen

Karma uživatele Kohyx - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 56

Zdary, chci se ještě zeptat na květináče TEKU 6.5l. Byly taky ňák zajímavě cítit co na to říkáte?? Koukám že na nějakých fotkach jsou k vidění. Díkes

Old Post 23-11-2008 v 16:41 PM
Kohyx je offline   Profil uživatele Kohyx   Find more posts by Kohyx   Foto galerie člena Kohyx   Click here to Send Kohyx a Private Message   Add Kohyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 57

Ahoj lidi tak dneska se mi ozvali z HYDROPONIKU že mi Plantabox vymění za Homebox a bez příplatku.
Prej se domnívají že se do objednávky přimíchaly boxy s obsahem PVC.
Aspoň že to takhle dopadlo.


ČÉGO

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 24-11-2008 v 13:16 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohyx
Stálý Člen

Karma uživatele Kohyx - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 58

Zdar, se máš..... :-)

Old Post 24-11-2008 v 14:09 PM
Kohyx je offline   Profil uživatele Kohyx   Find more posts by Kohyx   Foto galerie člena Kohyx   Click here to Send Kohyx a Private Message   Add Kohyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 59

ty vole tojo - to se mas, to me na pestovani.cz poslali do pice.. ach jo, ja sam jsem jim dokonce sam nabizel ze bych vymenil za HB s priplatkem :-( ale nic.. no jo tady se pozna spolehlivost shopu..

Old Post 24-11-2008 v 14:44 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 60

saiklon- mailem nebo po telefonu? Lidi maily nic nevyřešíte, musí jim volat a být na ten telefonát připravení i na každou jejich odpověď

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 24-11-2008 v 14:48 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 61

Tak growshop klečka prý aféru plantabox řeší, jak píšou v jejich e-shopu. Možná by nebylo špatné na to v pěstování.cz pak odkázat, až jim přijdou výsledky expertízy.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 24-11-2008 v 15:04 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 62

saiklon:tak tam zkus zajed osobně a uvidíš,že už tak neoblomný nebudou.Osobní setkání je lepší,než nějaké dopisování.To radím i ostatním,nenechte se při reklamaci odbýt ,podle mě jde o zdraví škodlivý výrobek a neměl by se vůbec prodávat.

Old Post 24-11-2008 v 15:09 PM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od saiklon
ty vole tojo - to se mas, to me na pestovani.cz poslali do pice.. ach jo, ja sam jsem jim dokonce sam nabizel ze bych vymenil za HB s priplatkem :-( ale nic.. no jo tady se pozna spolehlivost shopu..


tak pestovani.cz ...

konečně to z tebe vypadlo

jak jsem koukal do jejich nabídky, tak už Plantabox vůbec neprodávaj a určitě věděj proč, takže by jsi na ně měl opravdu pořádně udeřit, vem si sebou nějakýho velkýho kámoše, nebo klidně dva jdi si s nima pohovořit ještě jednou

Old Post 24-11-2008 v 15:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 64

kucí diky za ohlasy, kazdopadne si prectete prosím jeste prispevky 20,31,33 tam se vse doctete...

EDIT:

chlapy tak je vsechno jinak!

Ted mi volal kamos ze tam byl, a jak pise KOHYX tak vsechny meni za originaly

takze se semnou nechteli zabejvat jelikoz jsem u nich byl prvni

v kazdym pripade tedy i pestovani.cz se pochlapilo a menit budou!!

Timhle by se melo vsechno vyresit.. jen skoda tech skurvenejch rezu

zdar

Naposledy upravil saiklon 24-11-2008 v 15:35 PM

Old Post 24-11-2008 v 15:18 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0081200 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív