Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tráva a sex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

hmm.. Příspěvek č. 65

mě se na sexu po ganje líbí ta"animálnost"..tak jako vnímám silněji všechno ostatní, tak i partnerčiny vůně a chutˇ jsou celkem hukot! strašně mě rajcuje pozorovat ji, jak se zmítá ve vášni a vědomí toho, že za to můžu já je prostě nepopsatelně příiemné. samo že se z tohoto rituálku nesmí stát rutina, ale to je stará pravda již mnohokrát vyřčená...stay free!

Varukerova kytí 2005
Varukerovy kytky 2006

zas další zamotaný hlavy kvůli podzimu ...

Old Post 06-07-2007 v 10:58 AM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 66

ano ano anooooo. zvysi mi to chut na sex tak o 100%. jo jo, tesim se na vecer

my first time

Old Post 07-07-2007 v 18:50 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jelitnik
Nový Člen

Karma uživatele Jelitnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 67

tobe zvysi, a tvoji "oběti" kdyz to pri seznamovani prezenes asi snizi. přeboř

feel fresh

roll hard go PRO!

Old Post 10-11-2007 v 20:42 PM
Jelitnik je offline   Profil uživatele Jelitnik   Find more posts by Jelitnik   Foto galerie člena Jelitnik   Click here to Send Jelitnik a Private Message   Add Jelitnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

na tom lsd je to fakt pekelny zatim nejintenzivnejsi sexualni zazitek na jekekoli droze..jinak zhulenej je to super...

Old Post 11-11-2007 v 08:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 69

myslim že to stojí za vyzkoušení.byl by to dobrý zážitek.
jenže není s kým :(

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 13-11-2007 v 12:41 PM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dingo
Stálý Člen

Karma uživatele Dingo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 70

Doporucuju ... ale jak uz tu bylo zmenino, neni pevne dany, ze trava zvysi chut na sex .... zalezi na plno faktorech

Ja jsem s pritelkyni uz rok a oba mame radi chut, vuni a stav travy .... takze se tomu nebranime. Jen z jeji strany to neni tak casto xD .... ale abych presel k tematu, sex s pritelkyni je uzasnej, protoze oba mame harmonickej vztah zalozenej na duvere a to je znat i v sexu, jsme jako jedno telo a vnimame pritom snad vse, vuni, dotyky, teplo ..... a kdyz na to hupsnem zkoureny, tak ten pozitek je nekolikrat lepsi ale hlavne i delsi .... takze huleni a sex -> doporucuju

ale jak rikam, zalezi na plno okolnostech a nesmi to byt porad, aby se ztoho nestala stereotypni zalezitost ....

Old Post 14-11-2007 v 22:35 PM
Dingo je offline   Profil uživatele Dingo   Find more posts by Dingo   Foto galerie člena Dingo   Click here to Send Dingo a Private Message   Add Dingo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 71

sex,drugs and rock n roll

Old Post 14-11-2007 v 22:47 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 72

sex, drugs and Drum and Bass je lepsi kombinace

Old Post 15-11-2007 v 14:57 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mus4k
Stálý Člen

Karma uživatele mus4k - 90% PěstitelskáKarma uživatele mus4k - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Kripix
sex, drugs and Drum and Bass je lepsi kombinace


tak bych to viděl takyi když někdy v tej největší kaši je lepší filmekstejně se na něj nikdo nedívá

Komu se nelení tomu se zelení





Old Post 15-11-2007 v 17:50 PM
mus4k je offline   Profil uživatele mus4k   Find more posts by mus4k   Foto galerie člena mus4k   Click here to Send mus4k a Private Message   Add mus4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od mus4k

i když někdy v tej největší kaši je lepší filmekstejně se na něj nikdo nedívá



LOL to je pravda, kdyz na kasi tag jedine film,aspon je pak duvod se na nej divat podruhy,kdyz si rikam, ku..va o cem to vlastne bylo??? ....sex to si ja osobne ani nedovedu predstavit....

peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 02-02-2009 v 17:41 PM

Old Post 15-11-2007 v 18:17 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
idjoemert
Nový Člen

Karma uživatele idjoemert - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 75

Ani jsem ty příspěvky nečetl vřele .......skus si to sám.

Old Post 17-11-2007 v 16:25 PM
idjoemert je offline   Profil uživatele idjoemert   Find more posts by idjoemert   Foto galerie člena idjoemert   Click here to Send idjoemert a Private Message   Add idjoemert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piška
Nový Člen

Karma uživatele Piška - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 76

Zdar ,no musim potvrdit sex po huleni je zažitek,mam mladyho kamoše,se kterym jsme ze začatku jen palili,ale ja pak byla uplně vlačna chtěla se mazlit a strašně mě bavilo ho drždit,držel se zpatky ale pak podlehl,udělali jsme si spolu bezva letni prazdniny,chlapci odcheji ale HULENI ZŮSTAVA!!!!

:leaf

Old Post 27-10-2008 v 08:25 AM
Piška je offline   Profil uživatele Piška   Find more posts by Piška   Foto galerie člena Piška     Add Piška to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

zhulenej nejakoby mně sex,když jsem spálenej odpuzovaljá když se zhulim,tak na sex nemám ani pomyšlení..toť moje zkušenost.

Old Post 27-10-2008 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toast
Nový Člen

Karma uživatele toast - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 78


citace:
Původní příspěvek od Kerbcrawler
sex,drugs and rock n roll


rodiče mají radši onanii, rohypnol and country


ale k tématu, hulení a sex je supr kombinace

eat_r@bbit

Old Post 18-11-2008 v 17:30 PM
toast je offline   Profil uživatele toast   Find more posts by toast   Foto galerie člena toast   Click here to Send toast a Private Message   Add toast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 79

No já zhulený na sex myslím míň než normálně,ale když na to dojde,to je pak hotová extáze

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 18-11-2008 v 21:35 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 80

jasne "trava a sex" to je ako "bongo a voda" mozem len doporucit...fakt najlepsie v najvyssom stupni vypatlanosti to sa sustredite len na jednu vec a tym padom je to ovela intenzivnejsi zazitok...
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 19-11-2008 v 06:48 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2005 - Tráva a Bůh - 52 odpovědí
28-03-2008 - ganja a sex - 207 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7362740 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív