Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plantabox poškozuje Vaše rostliny z důvodu použití nekvalitnich materiálů (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 33

Zdarec v úterý tam jedu, mam tam cestu tak se tam rovnou zastavim. Ozvu se jak to dopadlo.

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 15-11-2008 v 16:40 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 34

jj kluci je to jasny, u kamose to bylo uplne to samy,
2BB: no kamo prezijou_neprezijou, listi, kteryma dejchaj maj jeste par zdravejch, takze urcita sance tady je, kazdopadne je to zkurveny.. podle palicek jsi nekde okolo 35-40 dne, tak si myslim ze ty tri tejdny jeste daj, ALE VYKOPNOUT Z BOXU!!!

Old Post 15-11-2008 v 16:45 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeduvka
Nový Člen

Karma uživatele Jeduvka - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 35

Diky za odepsani. Volala jsem tam a rikali mi to sami ze to poslali na rozbor a ze se prej vsude siri tato "fama". Jak je videt fama to nebudeAzajimalo by me proc me prisel plantabox s cinskym navodem a k tomu jeste nemeckej navod na uplne jinej typ boxu...No nic pro me je uz jasno, reklamace(volam v utery) a pristi box s certifikatem ze neni z pvc ale z pe

Old Post 16-11-2008 v 08:42 AM
Jeduvka je offline   Profil uživatele Jeduvka   Find more posts by Jeduvka   Foto galerie člena Jeduvka   Click here to Send Jeduvka a Private Message   Add Jeduvka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 36

saiklon: rad bych je někam přesunul, ale neni kam, leda pod okno u my postele a to se neda PĚkně táhnou. A i kdyby, za týden bez světla se vytáhnou a už by s toho nebyli salamy. Raději to seknu. A budu se připravovat na další POKUS.

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 16-11-2008 v 12:31 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 37

Mno pokud je z PVC, tak je to nahovno, protože je známý, že působením tepla a záření na PVC se z něj uvolňují toxické látky (chlor,různé příměsi-mohou být i kancerogenní, změkčovadla) a má taky špatný vlivy na živ. prostředí, potažmo na vaše kytky.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 16-11-2008 v 12:43 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 38

jeduvka
http://www.growshop.cz/katalog/sezn...bbbe75cf077020d
osobně mam XL a mohu říct že jsem spokojenej maximálně.

Old Post 16-11-2008 v 13:31 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 39

Ahoj ted mam brouka v hlave vyndej te mi ho. Ve sve skrini z lamina jsem použil takove ty 15cm dlouhe valečky co se davaji do tavíci pistole ktera to rozehreje a ja tim zapatlal nejake diry muze to skodit jako PVC ?? holky zacinaj nejak žloutnout od shora.

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Old Post 18-11-2008 v 17:47 PM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 40

to kingpinos: kamarád měl terárium s chameleonem a měl tam i živí kytky. vyplnil tim spáry a díry ( nevim přesně co to bylo ale taky se to strkalo do tavící pistole) a za pár dní bylo všechno chcíplí. Prej se všechno živí OTRÁVILO.

Já bejt tebou okamžitě to vyndám.

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 19-11-2008 v 12:41 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 41

mel jsem tim opatlany kapilaroví system ten jsem vyrval hned ven ale co je pruser mam opatlane i kolinka od LIBRA truhliku takze jsem v prd....to vyndat a predelat nepujde jen tak.

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Old Post 19-11-2008 v 16:07 PM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohyx
Stálý Člen

Karma uživatele Kohyx - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 42

Zdravim, pěstuji v hlíně a v Plantaboxu a sazenice mi jdou hned od startu do žluta. Jedu cfl 125w a royality mix. Nwm jestli je to plantou nebo tim mixem protože je předhnojenej. Kurnik sem ted dost nasranej. Skusim nake kytky vyndat a uvidim jestli se daj dohromady. Firma Planta ale u mě zkončila!!!! Zdrarec a nešetřete kupte HOMEbox......ja ho taky chtěl ale prodavač mě vnutil tenhle...zdar

Old Post 21-11-2008 v 08:59 AM
Kohyx je offline   Profil uživatele Kohyx   Find more posts by Kohyx   Foto galerie člena Kohyx   Click here to Send Kohyx a Private Message   Add Kohyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 43

zdary KOHYX: radši to hned všěchno vyndej a reklamuj. Uděláš nejlíp. Jinak ti to chcípne jako mě.

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 21-11-2008 v 11:22 AM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 44

No tak teda, v utery sem byl z plantaboxem u nas v gshopu na reklamaci, typci ze me byli ponekud zaskoceni, nestacili se divit, neverili mi ani slovo, navic mi rikali ze vetsina veci na grower.cz neni zalozena na pravde a at si radeji pohlidam teplotu s tim ze to zezacatku nemam tolik hnojit

Ze trech typu co tam byly mi jen jedinej rekl ze by tomu veril, bohuzel ne majitel, ten ze mne skutecne udella debila, a nebidl mi abych si ho u nich dal do komisniho prodeje, ale ze za nej vic jak 3k nedostanu.. Nicmene v kvetnu co jsme ho tam kupovaly jsme mu tam za nej nechali 6.5k!!! opravdu pekne chovani majitele jednoho severoceskeho shopu, to ze se bude jebat jsem cekal, nicmene cekal jsem nejake konstruktivnejsi reseni jeho,jejich problemu. ale ze ze me bude delat kretena, ze je to nesmysl, ze HB a PLB jsou ze stejneho matrilu, ze tahle hlaska, ze jsou planty na picu je akorat obchodnickej tah.. apod

Kdyz jsem na otazku jakou tam mas teplotu? ironicky odpovedel -5 tak mi stroze odpovedel ze je to malo, ze tam musi bejt vic apod..

Jsou to bisnismeni a ne zadny groweri, ty by si podle miho nedokazali vypestovat ani rajcata na zahonu..

TOT MA ZKUSENOST

jenom me sere co ted s nim budu delat.. jestli jim ho tam nechat za trojku a skutecne ze sebe udelat kretena, anebo jestli pockat az jim ho tam prijde vratit vic lidi a udelat nejakou vetsi reklamacku..

CO MYSLITE???

Naposledy upravil saiklon 21-11-2008 v 12:06 PM

Old Post 21-11-2008 v 12:01 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

saiklon: a nemáš nějakýho známýho, kterej si PLB u nich taky kupoval? popřípadě zkus někoho najít

popřípadě (pokud na to máš nervy) zkus na ně ještě jednou zatlačit, ať ti dokážou (papírem), že ten PLB opravdu není vyrobený z PVC (něco takovýho: http://www.homebox.net/dhtml/downlo...ial_Homebox.pdf )

a popřípadě jim můžeš dát nastudovat toto: http://www.buy-the-homebox.com/shop.../PEvsPVC_en.pdf

a pokud to nepujde tak prostě jednej ofenzivně

==========================================

EDIT: btw. můžeš uvést ten growshop... jako varování pro ostatní (growery i growshopy)

Naposledy upravil 21-11-2008 v 12:59 PM

Old Post 21-11-2008 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 46

mirkoff: mam jednoho znamyho ale ten ho nastasti pro nej prodal, ja nevim kde ho prodat a tady na g. to delat nebudu, kdyz vim ze je to ojeb..

S tim PVS jsem jim to rikal ale ty kkti mi nato oponovali s tim ze napousteci stul na ebbflow je taky z pvc a nicemu to nevadi, s tim ze tam by to melo vadit hlavne kdyz jsou tam koreny.. jak rikam, bylo videt ze se kluci moc neorientuji a spis to ze se jim nechtelo nic resit..

Old Post 21-11-2008 v 12:23 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohyx
Stálý Člen

Karma uživatele Kohyx - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 47

Zdarec, dnes sem psal do pěsto....cz že chci u nich reklamovat zakoupený Plantabox. Nejdříve sem tam volal vše proběhlo v celku v poho a pak sem byl poprosen o zaslání přesného mailu o problému a ten sem taky poslal. Mam známou v growpl...cz té sem dnes psal o mém problému a na krámu je pozastavila z prodeje. Na internetu na nějakých www u amíku sou už také zmíňky o plantě jako nevyhovující pro pěstování proto sem urgoval na reklamaci tohodle výrobku. Planta šla dost dolů cca. kolem 2990kč za 1x1x2 m což myslím že je rozumné ale kytky bohužel v Plantě nejedou jak maj. Mé sazenice jsou jak pampelišky a po 14ti dnech dokonce i listy usychaj do úplného zániku. Projel sem semena za x set a sem nasranej jak kulwa. Kytky sem dnes vyndal měli by se snad zpamatovat box balim do krabice a budu čekat na vyjádření pěsto...cz Jestliže nepochodím jedu na vlastní náklady do ÚstínL a tam jim to politicky vysvětlim. Myslím, že se budou cukat má poslední nabídka bude koupi Home a doplatku. Myslím, že na to přistoupí a když ne tak budu wostrej. Vím že právo jako kupujícího je na mé straně a že by určo prohráli. Jesli že budou urgovat na teploty atd box jim tam rozbalím ať mi to ukážou jak tam kytky pojedou.....

Chlapy děte do toho.... Zdraví Kohyx

Old Post 21-11-2008 v 22:29 PM
Kohyx je offline   Profil uživatele Kohyx   Find more posts by Kohyx   Foto galerie člena Kohyx   Click here to Send Kohyx a Private Message   Add Kohyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 48

navrhuji vám cestu negativní reklamy, pány z Gshopu by to mohlo přivést k rozumu. Vypiště zde zvětšeným písmem Gshopy odmítající uznat reklamaci. Možná by nebylo od věci založit thread čistě o tom, ať je dle názvu pro-otevření-vábicí. Jinak osobně bych se je snažil dotlačit k výměně za HB bez doplatku jakožto náhradu vzniklých škod, ale to už by bylo úspěšné jen pro ostrolokťáky

EDIT: Po nátlaku majitele serveru jsem musel příspěvek zeditovat, protože slůvko "asi" chápe jako sprostou pomluvu.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Naposledy upravil Hanyz 21-12-2008 v 11:58 AM

Old Post 21-11-2008 v 22:39 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7709450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív