Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kdy zacina doba kvetu a hnojeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Kdy podle vás začíná skutečná doba květu a hnojení?
- Jakmile vidím první náznaky květů
- Jakmile začnu svítit na květ 12/12
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 17

Prepnul jsem na kvet,vysadil slozku grow a uz dostavaji jenom bloom+micro (AH)..Na mezifazi jsem se jednoduse vykaslal.Takhle jsem to udelal hlavne kvuli tomu,aby to neprerostlo,takze jsem zvedavej..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-02-2006 v 15:53 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezelda
Nový Člen

Karma uživatele thezelda - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 18

trochu offtopic ale....co je pravdy na tom, že tráva v květu je jedovatá?

Old Post 20-02-2006 v 18:12 PM
thezelda je offline   Profil uživatele thezelda   Find more posts by thezelda   Foto galerie člena thezelda   Click here to Send thezelda a Private Message   Add thezelda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 19

no,ja ted zrovna prepinam......a rikal jsem si,ze to kyti bude vymenovat tekutiny a ziviny tak do tri dni....a ze by nebylo uplne hezky je prepnout v jedny noci na 12/12..jako ze pondeli 18/6,utery 12/12...takze jim posouvam cas cca o 3/4 az hodinu za den.....a s tim pomalu zvysuju hnojka na kvet....(jeden den 5% davky,druhej 10%.pattej 30% cca)a ubiram rustovy.....takze kdyz jsou uplne preply,dostanou plnou davku hnojiv na kvet a minimum na rust.....takovej setrnej nastup.tech 10% cca je proto,ze hnojim docela casto,tak hnojim malyma davkama
taky je pak vlastne videt prvni paldy,kdyz jim teprve zacnes poradne zatmivat a hnojit
OT:cetl jsem ted thread o huleni pres ovoce,prubnul,doporucuju

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 09-04-2006 v 22:10 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niga
Stálý Člen

Karma uživatele Niga - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 20

ADD: doba kvetu - tiez by som sa priklanal k pocitaniu od doby ked to prepnes na 12/12. IMHO to tak isto pocitaju aj seedbanky.

ADD hnojenie: V hydre by som zacal hnojit hnojivami na kvet pri prepnuti, pripadne pri prvych znakoch kvetu.
Ale v mediu zlozenom zo zeminy, je v podstate jedno kedy sa hnojit zacne. Dokonca Ja ako outdoorak hnojim slepacincami aj 2-4 tyzdne dopredu. Zalezi to skor na tom ci nejaky druh nezacne kvitnut /a tym ostatnym davam to iste/.
Hnojivo v zemine vydrzi dlho a tym padom ma rastlina akesi predzasoby. Tak isto tam zostava dost vela hnojiva z vegetacneho hnojenia / na to vela growerov zabuda a tym dost presoluje pôdu/, takze uz nema zmysel dohnojovat.

Dali sme sa do služby ducha, preto musíme prejsť cestu života tŕnistú
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ak este nepoznate vyznam skratiek ako LOL, IMHO,.. kliknite Sem

Old Post 14-08-2006 v 19:06 PM
Niga je offline   Profil uživatele Niga   Find more posts by Niga   Foto galerie člena Niga   Click here to Send Niga a Private Message   Add Niga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 21

Velice zajímavý topik, sám jsem si tuto otázku také dostkrát pokládal. Každopádně si ale myslim, že je blbost, aby kytky věděla, že je v květu třeba den po přepnutí, podle mě musí trvat rozhodně delší dobu než rostlina zjistí, že je jiná perioda a že to není žádná haluze. Odhadoval bych to tak do týdne od přepnutí. Až přejdu na hydro, tak to zkusim otestovat na pár kytkách.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 05-11-2008 v 16:08 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šéfik libica
Stálý Člen

Karma uživatele šéfik libica - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 22

ahoj normálně vždycky přepnu jedno dvakrát proleju vodou a potom plně začnu hnojit na květ myslím si že tak hle by to mělo stačit já jsem s tím spokojen

Old Post 06-11-2008 v 13:24 PM
šéfik libica je offline   Profil uživatele šéfik libica   Find more posts by šéfik libica   Foto galerie člena šéfik libica   Click here to Send šéfik libica a Private Message   Add šéfik libica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 23

Tak to ja sem treba uplne prekvapenej ze to vubec nekoho napadne takhle resit. Mne by snad ani nenapadlo ze mam pocitat kvet odkdy kytiz hodi prvni chlupy, co je to za nesmysl?
Kytka na indooru prece zivot travi v jistych fazich nebo-li rezimech. Tyto rezimy jsou 2 zakladni: rust a kvet mozna pak vice typu kdyby sme to rozdelovali podle delky treba jako rust 18/6 nebo rust 20/4 nebo 24/0 (oznacovano taky jako 24/7 - 24 hodin 7 dni v tydnu) a pak kvet 12/12 nebo skracenej 10/14 nebo 8/16 atd. Vyjma stresovych situaci jako treba ze nejde proud nebo ze zlyhalo sepnuti lampy, je kytka pocas celyho zivota bud v jednom, nebo druhym rezimu - kvet nebo rust. Jakmile zaciti, ze den se zkratil pod urcitou delku, tedy ze je vic jak xy hodin tma, zacne kvest (=prepne se do rezimu/faze kvetu). A ano myslim ze uz po jedne noci delsi jak (cca) tech 12 hod - jak u ktery odrudy - se zacnou tvorit odpovidajivi kvetove hormony misto rustovych, jejichz tvorba v dalsich dnech samozrejme narusta.
Znaceni jako rust pro 18-ti hod. fazi a kvet pro 12-ti a tudiz 1. den kvetu = 1. den na 12/12 je zauzivany system pro indoor pestovani, ktery vyuzivaji pestitele, zdroje a seedbanky uz leta, neni na tom co zpochybnit ani zmenit a jak rikam vetsinou se snazim byt empaticky i chapavy ale tohle mne fakt nenapadlo ze by nekdo resil vzdyt to mas na kazdym schematu co se podivas myslim tabulky na hnojeni - vod AH, GH, Hesi, Bionovu, proste fakt vsichni pracujou s takovym pocitanim dnu. Taky si vem rozdily mezi sortami - mas treba grow s 5ti odrudama, vsechno preply najednou, ale po 30 dnech od prepnuti jakoze "haze ti kvete uz 5 dni" a "top 44 ti kvete uz 17 dni" hele trochu hloupost ne?
Temer kazdy druh (znacka) hnojiva podstupuje pri prepnuti nejaky druh zmeny - budto zmenu pomeru 1/2/3 (AH, GH), nebo zmena 1 za 2, A za B, Grow za Bloom (vetsina ostatnich) pripadne plus pridani nakyho dalsiho produktu nebo stimulatoru. Nektery hnojiva nemeni zlozky, jenom zvysujou pomer - jako priklad mne napadne vod Bionovy Coco Nova A/B nebo Nutri Nova A/B. Ty se nemeni, jedou se spolu jedna k jedny a jenom se zvysujou pomery. Taky Bionova uvadi pouziti PK13-14 k tomu jako prebytecne. Prave kvuli tomu jsem jim osobne ze zacatku moc neveril, ale postupne jsem videl par vyslednich produktu a treba konkretne tyto paralelni A+B (tedy ne A a pozdejc B) se u mne stabilizovali na pricce lepsiho prumeru. Apropo k tomu PK- to je treba vec, ktera se stejne jako nektere druhy boosteru, pridava kolem toho tretiho tydne a dal, coz je dalsi takovy mezibod - rostlina tu zacina tvorit kvety - prestava uz tedy rust (zvyseny narok na dusik) a zacina kvest - doslova - zacina realne tvorit kvety (dodavam ze v rezimu kvetu - tedy v kvetu uz je 3 tydny. Na zaver jeste jedna vec na kterou hodne lidi zapomina - vetsina vyrobcu hnojiv doporucuje pri prepnuti na kvet nechat zvysky roztoku nebo klidne i proste celej zvysek roztoku (klidne pulku nebo tak) i pokud je v nem rustova slozka (tedy prave pokud, nebo prave proto ze je v nem este rustova slozka). Jak uz to tu bylo receno tisickrat, kyti i 2-3 tydny po prepnuti potrebuji hodne grow slozky, dusiku. To se da samozrejme sladit v zavislosti od nevyplneni nebo preplneni prostoru - vic to tlacit do kvetu a opacne. Pak teprv ve 2.-3. tydnu kvetu (kolem 15.-20.dnu), kdyz zacnou rostliny skutecne tvorit kvetenstvi, vymenit kompletne roztok, umyt nadobu, spustit kveteni plnou parou - boostery, pk13-14, tablety, atd.
Kazdopadne kdyz si pohrajes s tim jak pozde ode dne prepnuti na 12/12 zacnes davat bloom a/anebo prestanes davat grow, mas moznost pochopit procesy jez rostlina vykonava a naucit se je efektivne ridit.
To uz bych se spis ptal jak je to u outdooru - indoor to ma jasny, tomu nikdo nic mimo 12 a 18 hodin svetla nenabidne ale co kyti venku - ty si par tydnu trapi hlavu s tim, jestli to jenom dnes bylo tak spatne pocasi nebo to je uz fakt srpen a dem na to?

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Naposledy upravil HeavyShluck 06-11-2008 v 17:57 PM

Old Post 06-11-2008 v 17:28 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 24

2 HeavyShluck:

Ja som už bol. Ešte by som dodal, bolo to tu spomínané, že zmena použitia hnojiva z rastového na kvetové je ovplyvnené, okrem HeavyShluck-ovými uvedenými faktormi, aj použitým médiom.

Ak by bolo náhle prepnutie fotoperiody pre rastlinu stresujúce, nepoužívalo by ho také množstvo growerov. Ale jeden nikdy nevie....

Marihuana je dar.

Old Post 06-11-2008 v 18:57 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhshop
Nový Člen

Karma uživatele hhshop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 25

Ahoj všem tady
Mám větší všeobecný dotaz potřebuji vědět stučně takový popisek co a jak s kytkou myslim jak na ní od základu do konce necham vykličit semínka pak je zasadim a tak mno nevim si rady vubec tak pokud se najde dobrá duše a poradí mi pořádně jak na to vše jít co potřebuji jaké světlo a tak děkuji vám moc

Old Post 28-01-2009 v 11:19 AM
hhshop je offline   Profil uživatele hhshop   Find more posts by hhshop   Foto galerie člena hhshop   Click here to Send hhshop a Private Message   Add hhshop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od hhshop
Ahoj všem tady
Mám větší všeobecný dotaz potřebuji vědět stučně takový popisek co a jak s kytkou myslim jak na ní od základu do konce necham vykličit semínka pak je zasadim a tak mno nevim si rady vubec tak pokud se najde dobrá duše a poradí mi pořádně jak na to vše jít co potřebuji jaké světlo a tak děkuji vám moc


Jóóó hošánku, takovou dobrou duši tady asi nenajdeš, dostal si se na fórum o pěstování, kde najdeš veškeré informace, které potřebuješ, takže budeš muset jako každý tady, hledat, pročítat a samovzdělávat se

Old Post 28-01-2009 v 11:28 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

hnoj to od samyho zacatku rustu kvitka... nejdriv na rust pak na kvet... kvetina jak ktera kvete... obvykle asi 1 a pul az 2 mesice... a nechej prorust tak mesic ....

Old Post 07-02-2009 v 11:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 28

na začátku normálné hnojivo pro růst

Old Post 09-02-2009 v 12:11 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 29

no to jsem hledal konečně,já to nechávám růst bez hnojiv pod zářivkou a obyčejnou úsporkou,a nemůžu si stežovat.ale určiě by tomu to hnojivo prospělo že.jinak to nevadí.?

Old Post 10-11-2009 v 23:38 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 30

Prosím o radu kdy mám přepnout na květ ?Dík.

Old Post 15-11-2009 v 12:46 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 31

2 Marselos:

Prepni na kvet vtedy, keď je rastina dostatočne narastená, aby bola bohatá na šišky. Pokiaľ máš plochu v boxe zarastenú rastlinami tak, že medzi nimi nie je voľné miesto, kde svetlo dopadá na podlahu, tak prepni.

Marihuana je dar.

Old Post 15-11-2009 v 14:02 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 32

A to se určuje jen jak je kytka košatá jo .?Já myslel že to má 1 měsic růst a další měsíc kvést.nebo jak je to daný.?dík.

Old Post 15-11-2009 v 18:46 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2019 - Kedy zacne kvitnut auto? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9236970 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív