Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Report chyb
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Chroust
taková chybička podle mě, nad tlačítky nové téma a odpovědět je čas, že? a proč je tam 23:02 a ja mam 0:02?

to je jenom blbý nastavení, čr patří o pásma gmt+1 a defaultní nastavení na fórech je gmt, jenom si to nastav v nastavení pod názvem time offset

EDIT /// sorry za používání nadbytku tvarů slova nastavení, vypadá to debilně

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 26-06-2008 v 23:43 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Minichat Příspěvek č. 18

Dost často mi vypadává minichat. Kopne to tam:

The connection has timed out
The server at grower.cz is taking too long to respond.

a nazdar.
Někdy se to chytne napoprvý, ale občas a častějch musím proklikávat Reload třeba minutu.. dvě.. tři. Dneska je to obzvlášť vrchol. Odešlu tak půlku toho, co napíšu.
Myslel sem si, že je to mým připojením, jenže--- nikde jinde se mi to nestává. Jiný fóra jedou, jenom Grower se seká.
Takže čím to?

EDIT PO DVOU MĚSÍCÍCH naprosto nasrávacího minichatu: Pokud by to náhodou někdy někoho zajímalo, tak používám Mozillu Firefox 1.9.0.3105.
Updateoval jsem předevčírem. Žádná změnu v tomhle problému nenastala.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 08-09-2008 v 11:50 AM

Old Post 20-07-2008 v 09:20 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fires
Stálý Člen

Karma uživatele Fires - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 19

Zdravim nevim jestli je to normal ale nebylo to tak. Ke svemu threadu muzu pripojovat fotografie jen po jedne ( vybrat soubor, upload, a znova) nemuzu jich vybrat proste 5 jen jednu .. thread je v Indoor - micropestovani - fires dream 150w

btw : prosim o prejmenovani na Fires Dream 250w ( puvodne mela byt 150w ale je 250w dost to mate dekuju moc.)

Kdo žije zbraněmi, zemře zbraněmi. - Bob Marley

Omluvte ze pisi bez diakritiky.

Old Post 08-08-2008 v 21:27 PM
Fires je offline   Profil uživatele Fires   Find more posts by Fires   Foto galerie člena Fires   Click here to Send Fires a Private Message   Add Fires to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 20

nevim kam směřovat mé skromné přání a nechcu vuli tomu zakládat nový thread

nešel by v četu mrkající smajl, psat tradičním "středník závorka" místo "wink" ?

Naposledy upravil dokktor 03-12-2008 v 13:29 PM

Old Post 28-09-2008 v 20:37 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

jak zobrazit text smazaných ůživatelů Příspěvek č. 21

Tohle by se rušit nemuselo, spousta lidí to zná si myslim.

Takže až si budete chtít přečíst příspěvek někoho kdo se již smazal, třeba jako Svahadji zde , stačí zmáčknout quote.

Poslední dobou získává tenhle trik bohužel na aktuálnosti .[

show must go on

Old Post 28-09-2008 v 21:15 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 22

poslední dobou mám problém s linkováním z chatu. linky ven fungujou bez problémů, zato ani jeden link na jakýkoliv thread tu na G mě tam neodkáže a vypíše to No thread specified.

win XP, Opera 9.20

edit: updatem na 9.6 se to spravilo

Naposledy upravil dokktor 10-10-2008 v 15:37 PM

Old Post 09-10-2008 v 17:45 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

linky s odkazy na fora, ktere mi chodi na mail, jsou nefunkcni (vsechny konci newpost)

Old Post 10-10-2008 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 24

Při založení tématu v zahradnickém bazaru mi ho nejde upravit ani smazat. hlásí mi to že nemám oprávnění

Old Post 12-10-2008 v 16:45 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Wik
Při založení tématu v zahradnickém bazaru mi ho nejde upravit ani smazat. hlásí mi to že nemám oprávnění


To je v poradku, tak to ma byt, pokud chces neco provest s inzeratem, kontaktuj MODy. zatim

Old Post 12-10-2008 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 26

1.) Pokud přidám více fotografií k příspěvku, ve výpisu se mi objeví informace o úspěšném vytvoření u každé fotky tolikrát, kolikátá je to fotka v pořadí.

2.) Když už nejde reagovat v bazaru, tak by bylo dobré ho vyřadit ze sekce "nezodpovězená témata".

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 15-10-2008 v 00:56 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 27

na chatu me to vzdy po chvilce hodi o obrazovku nahuru, dela to s/bez zapnutym autoscrollem, mam firefox, dela to i vic lidem ale nevim co maj za prohlizec

je to dost neprijemny kdyz clovek kazdou chvili musi stahnout historii chatu dolu aby videl nejnovejsi prizpevek

Old Post 15-10-2008 v 13:44 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Zdravim...
Asi pred rokem jsem se zde za polatek registroval..Par mesicu po registraci mi byl ucet zablokovan z neznameho duvodu(teda aspon si nejsem vedom zadneho poruseni pravidel)..psal jsem asi 10 x mail na webmaster@grower.cz..bez odpovedi..Tak jsem si ted uz zdarma zalozil novy nick..ale asi po tydnu nebo 5ti dnech se mi zase ucet zablokoval...proto uz mam ted zalozeny asi 3.ucet protoze ty zablokovane nejdou ani smazat..jde se jen prihlasit a prohlizet forum...


mate nekdo podobny problem?je to nejaka chyba fora?

uz se nechci zase po tydnu nove registrovat a hledat na foru lidi se kteryma jsem byl domluveny na koupi rizku atd...Proto svuj problem pisu tady a doufam ze mi bude vysvetlen...dekuji...

Old Post 19-10-2008 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Miles
Zdravim...
Asi pred rokem jsem se zde za polatek registroval..Par mesicu po registraci mi byl ucet zablokovan z neznameho duvodu(teda aspon si nejsem vedom zadneho poruseni pravidel)..psal jsem asi 10 x mail na webmaster@grower.cz..bez odpovedi..Tak jsem si ted uz zdarma zalozil novy nick..ale asi po tydnu nebo 5ti dnech se mi zase ucet zablokoval...proto uz mam ted zalozeny asi 3.ucet protoze ty zablokovane nejdou ani smazat..jde se jen prihlasit a prohlizet forum...


mate nekdo podobny problem?je to nejaka chyba fora?

uz se nechci zase po tydnu nove registrovat a hledat na foru lidi se kteryma jsem byl domluveny na koupi rizku atd...Proto svuj problem pisu tady a doufam ze mi bude vysvetlen...dekuji...


jakej byl tvuj puvodni nick?

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 19-10-2008 v 16:11 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Minichat Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox
Dost často mi vypadává minichat. Kopne to tam:

The connection has timed out
The server at grower.cz is taking too long to respond.

a nazdar.
Někdy se to chytne napoprvý, ale občas a častějch musím proklikávat Reload třeba minutu.. dvě.. tři. Dneska je to obzvlášť vrchol. Odešlu tak půlku toho, co napíšu.
Myslel sem si, že je to mým připojením, jenže--- nikde jinde se mi to nestává. Jiný fóra jedou, jenom Grower se seká.
Takže čím to?

EDIT PO DVOU MĚSÍCÍCH naprosto nasrávacího minichatu: Pokud by to náhodou někdy někoho zajímalo, tak používám Mozillu Firefox 1.9.0.3105.
Updateoval jsem předevčírem. Žádná změnu v tomhle problému nenastala.



Jo nekoho to zajima , proc pouzivas prastarou Mozillu ?? stahni si verzi 3.0.3.. a pojede to bez problemu , dobrej prohlizec je taky Opera nebo Google Chrome , jinak je to otestovano na vetsine dostupnejch prohlizecu ...


farda co mas za OS ?

Old Post 19-10-2008 v 16:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

prvni jeste zaplacenej jsem mel DoDoSlav

Old Post 19-10-2008 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 32

winXP prof. SP2+updaty
je mozny ze to je tim ze mam firefox ve verzi 2.xx?

Old Post 20-10-2008 v 09:01 AM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1137020 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív