Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak na spravné klíčení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Pospi
Stálý Člen

Karma uživatele Pospi - 93% PěstitelskáKarma uživatele Pospi - 93% PěstitelskáKarma uživatele Pospi - 93% PěstitelskáKarma uživatele Pospi - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 52 

Pohodička Kličky Příspěvek č. 49

... No ja osobne hned jakmile mi vyleze klicek jak rikas ty 2 mm (hlavne aby byla praskla ta slupka) tak je hned dam na vlhkou hlinu klickem dolu samozrejme...(v hline muzes udelat malej dolicek nez tam polozis seminko)... ... zalejvam rozprasovacem...

Zatim zdar

Old Post 16-11-2002 v 22:20 PM
Pospi je offline   Profil uživatele Pospi   Find more posts by Pospi   Foto galerie člena Pospi   Click here to Send Pospi a Private Message   Add Pospi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

možná máš starý semínka Příspěvek č. 50

Já měl podobný problém měl sem 200 semínek modelu co sem si přivezl z holandu, a ani jendu mi nevyšlo,vždy vylezl malý klíček a pak nic,myslim že máš špatná semínka budto jsou ztará nebo byla špatně skladovaná atd.... radši si sežen semínka z tohoto roku a nebudeš mít problém

Old Post 16-11-2002 v 23:15 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychotrop
Nový Člen

Karma uživatele psychotrop - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 51

no ja sem si myslel že to je kvuli p.h vody ... zkusim to dat hned do hliny , a to seminko ma jit videt nebo hloubeji do hliny ? svitit na to mam nebo radši ve tmě ?
THC world

Old Post 17-11-2002 v 00:41 AM
psychotrop je offline   Profil uživatele psychotrop   Find more posts by psychotrop   Foto galerie člena psychotrop   Click here to Send psychotrop a Private Message   Add psychotrop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychotrop
Nový Člen

Karma uživatele psychotrop - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 10 

Obecné Příspěvek č. 52

zatim jsem je dal do hlíny , klíček asi 1 mm , uvidím jestli zhnije .......

Old Post 17-11-2002 v 12:04 PM
psychotrop je offline   Profil uživatele psychotrop   Find more posts by psychotrop   Foto galerie člena psychotrop   Click here to Send psychotrop a Private Message   Add psychotrop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychotrop
Nový Člen

Karma uživatele psychotrop - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 10 

Obecné Příspěvek č. 53

TO hlosan : a nešlo by to dat do kelimku s hlinou pod povrch asi 1 mm a zavřít kelímek a položit na topení ??

Old Post 19-11-2002 v 22:05 PM
psychotrop je offline   Profil uživatele psychotrop   Find more posts by psychotrop   Foto galerie člena psychotrop   Click here to Send psychotrop a Private Message   Add psychotrop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker139
Nový Člen

Karma uživatele smoker139 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 5 

Hydroponie klíčení a zalévání Příspěvek č. 54

Dal jsem seminka do vody a mam je tam uz 48 hod. A stale nic. Vubec to seminko neprasklo. Mam tu vodu v misce (tmavé) a prabvidelne ji prikryvam vlhkyma kapesníkama. Vzal jsem 2 seminka tedy (nevyklíčená),dal 2cm do černozemě a trochu zalil. Ted jen cekam jestli neco vyroste. Muze mi nekdo rict proc ty seminka v te vode nevyklicila? Jsem si jist ze je to kvalitni seminko A muze mi jeste nekdo rict jak mam zalivat ty 2seminka,co jsem dal do cernozeme? PROSIIM

Old Post 15-03-2003 v 22:12 PM
smoker139 je offline   Profil uživatele smoker139   Find more posts by smoker139   Foto galerie člena smoker139   Click here to Send smoker139 a Private Message   Add smoker139 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoker139! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sam 3
Stálý Člen

Karma uživatele sam 3 - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 55

já dávám semena mezi vlhký ubrousky a přiklopím v misce kde je tak 23stupňů. Ubrousky vlhčím a za tři dny.......

Old Post 15-03-2003 v 22:27 PM
sam 3 je offline   Profil uživatele sam 3   Find more posts by sam 3   Foto galerie člena sam 3   Click here to Send sam 3 a Private Message   Add sam 3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 56

Jestli je to semeno je dobre tak by melo vyklicit do dvou dnu.jinal ty semana zalevej dak akorat to musis poznat podle sebe kolik to potrebuje zalejt.Staci kdyz tam nalejes tak slkenicku vody

Old Post 16-03-2003 v 10:03 AM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 57

tak to ti pravděpodobně v té hlíně asi trochu shnije , mrkni se sem na první foto . Dva talíře , vata , hajzpapír , ubrousek a na to semíka . To pak celý šoupneš nekam kde je nejlíp 21°C do 24hod by měli první prasknout a za par dni jak již na zmiňované fotce .

Měj se

Hlava

Naposledy upravil Hlava 22-04-2011 v 02:11 AM

Old Post 16-03-2003 v 13:23 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker139
Nový Člen

Karma uživatele smoker139 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 58

OK. Tak jsem to dal do pruhledne krabicky,do toho mokrou vatu a na vatu ubrousek. Dal jsem tam seminka a cekam. Mam jeste dotaz. Ty seminka na ty vate maji byt spis ve tme nebo na dennim svetle. Zarivku nemam.

Old Post 16-03-2003 v 16:50 PM
smoker139 je offline   Profil uživatele smoker139   Find more posts by smoker139   Foto galerie člena smoker139   Click here to Send smoker139 a Private Message   Add smoker139 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoker139! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 59

Joo, s tou vodou a tmavou miskou a kapesnickama to je doost dobry! Me vetsinou do 24h vsechna seminka na boku jiz praskaji - ale to take hodne zalezi na teplote - obecne pro klliceni seminek je ideal 32°C ( dle knihy L. Dupala) a tma ! Podrobne botanicke informace ke konopi jsem sice myslim nikde nezahlid, ale nepamatuju, ze by to na strankach Dutch passion ci Paradise seeds psali nejak vyrazne jinak!
Ty hry s pruhlednejma miskama a papirovejma kapesnickama ci co jsou dle me vic pracne a rizikovejsi a spis usmevne, nez 100% uspesne
No, hlavne to ted stotricetdevitko furt nezalejvej a nech to bejt, at si to vysycha - lepsi je mirna vlhkost, nez tezka mokra zem !!

Naposledy upravil Galen Aldaron 06-08-2004 v 23:49 PM

Old Post 16-03-2003 v 22:31 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
okocha
Nový Člen

Karma uživatele okocha - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 7 

Palec nahoru kliceni Příspěvek č. 60

moje mamka ktera je profesionalni pestitelka /ne ganja/ mi rikala ze je nejlepsi dat seminka primo do hlina asi tak centimetr, hlina musi byt vzdusna/nejlip raselina pro vysevy/ a vlhcit rozprsovacem,,, vpripade ze dam prednost kliceni, neni dobre nechat seminka klicit primo na prudkem svetle, spise ve stinu,,,,seminka pokud jsou funkcni vyklici do dvou az tri dnu,,,,,,,zdar a silu a hodne stesti

Old Post 19-03-2003 v 20:49 PM
okocha je offline   Profil uživatele okocha   Find more posts by okocha   Foto galerie člena okocha   Click here to Send okocha a Private Message   Add okocha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 61

.............a pak se pres to hodi igelitak a nemusis ani zalejvat

Old Post 21-03-2003 v 16:10 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker139
Nový Člen

Karma uživatele smoker139 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 62

Tak za 5 dni ani klicek. To je v prdeli. Ale nevadi,vyzral jsem na to. Ty seminka jsem dal normalne do hliny a co se nestalo... Za 4 dny tam uz je (kyticka ) velka asi 4cm Takze predkliceni je na hovno. Nechce mi nekdo dat radu jak mam pokracovat..eee. treba kdyz me to bude rust na krivo a bude se to chtit klatit k zemi?

Old Post 21-03-2003 v 17:06 PM
smoker139 je offline   Profil uživatele smoker139   Find more posts by smoker139   Foto galerie člena smoker139   Click here to Send smoker139 a Private Message   Add smoker139 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoker139! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 63

Podle mne je lepsi dat semena primo do hliny. Seminka ktre jsem nechaval naklicit vetsinou nenaklicili. z 95% mi seminka vyklici primo¨z hliny.

vriter@cz

Old Post 23-03-2003 v 08:39 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sam 3
Stálý Člen

Karma uživatele sam 3 - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 64

dobrý semeno vyklíčí vždycky, ještě se mi nestalo aby nevyklíčilo, to na něj vůbec nesvítím a mám ho na stole

Old Post 23-03-2003 v 10:12 AM
sam 3 je offline   Profil uživatele sam 3   Find more posts by sam 3   Foto galerie člena sam 3   Click here to Send sam 3 a Private Message   Add sam 3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8228730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív