Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nízké teploty a jejich řešení.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
z31n4r
Nový Člen

Karma uživatele z31n4r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 33

tak teplotu jsem vyresil provizornim boxem z cca metrovych polistyrenovych ctvercu - barva je bila, takze se to myslim hodi i na odraz svetla. Mam tam okolo 25stupnu, bohuzel jsem chudej student , takze mam pouze pasivni odtah a jako pritah a zaroven ofuk vetracek z komplu ( tragedie ). Lampu mam zh ruba 50 cm nad vrskama rizku ( cca 25cm ). Duvod proc sem znovu pisi je ten, ze jsem koupil nadherne tmave zeleny rizky , ale listy co mi uz vyrostly jsou svetlejsi a mam obavu , aby dal nezloutly - zalevam zhruba kazdy druhy den - podle toho jak se mi zda vlhka puda - a to zpusobem, ze 5l kyblik proliju cca 1l vody ( 6 ph). Za napady dekuji

Old Post 28-09-2008 v 12:37 PM
z31n4r je offline   Profil uživatele z31n4r   Find more posts by z31n4r   Foto galerie člena z31n4r   Click here to Send z31n4r a Private Message   Add z31n4r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z31n4r
Nový Člen

Karma uživatele z31n4r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 34

to denulda: teplovzdusnej vetracek mam - potiz je v tom, ze nechci vyhoret - slysel jsem , ze je to dost nebezpecny nechavat to bez dozoru

Old Post 28-09-2008 v 12:44 PM
z31n4r je offline   Profil uživatele z31n4r   Find more posts by z31n4r   Foto galerie člena z31n4r   Click here to Send z31n4r a Private Message   Add z31n4r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 35

z31n4r:

Ten polystyrén máš priamo v boxe? Dávaj pozor, aby sa niečo nestalo, je to dosť horľavý materiál.

Zožltnutie listov býva väčšinou z dvoch dôvodov - nedostatok dusíka, alebo prebytok vlahy. Ja používam 6,5 l kvetináče a aj keď som zalieval každý druhý deň, nikdy som nepoužil viac ako 700 ml - ale to záleží od veľmi veľa okolností.

Marihuana je dar.

Old Post 28-09-2008 v 15:35 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 36

z31n4r: pokud kolem něj necháš dostatek prostoru nemělo by být ryziko vyhoření větší než malé (asi jako u jakýhokoliv jinýho zdroje tepla). Hlavně jej nesmíš přikrýt hadrem. Zažil jsem experty, co si na elektrikých topidlech sušili bundy. Většina nových spotřebíčů tohoto typu má integrovanou tepelnou pojistku pro případ zastavení větráku. Tan však o svém odchodu dává dost dopředu vědět hlasitým rámusem.

Old Post 28-09-2008 v 15:39 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z31n4r
Nový Člen

Karma uživatele z31n4r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 37

to Ono:
ohledne te vody - slysel jsem ze je to lepsi prolit , aby se voda dostala do vsech casti kybliku - btw prebytecna voda mi stejne odtece. Jo a jeste jeden dotaz - mam pod kybliky dat misky nebo nechavat vodu odtect?
btw diky za komenty a rady

Old Post 30-09-2008 v 13:05 PM
z31n4r je offline   Profil uživatele z31n4r   Find more posts by z31n4r   Foto galerie člena z31n4r   Click here to Send z31n4r a Private Message   Add z31n4r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 38

z31n4r:

No s tým zalievaním to robím tak, že ak mi to zloženie substrátu a podmienky dovolia, tak zalievam obdeň. Snažím sa zachovávať suché a mokré cykly. Objem zálievky prispôsobujem veľkosti rastliny. Ak sú už rastliny väčšie, zalejem ich takým množstvom, aby sa voda dostala aj na spodok kvetináčov, ale aby z nich nevytekala. Jednoducho odhadnúť správne množstvo, koľko vody môžem dať a kedy už bude vytekať. Takto mám istotu, že rastliny dostanú toľko, koľko potrebujú a zbytočne ich neprelievam.

Misky pod nádoby rozhodne odporúčam, ale to najmä preto, že si potrpím na čistotu a presnosť zálievky. A záleží to aj od typu kvetináčov a drenáže na spodku kvetináčov. Ja dávam na spodok kvetináčov keramzit, aby pri prípadnom preliatí neležali korene vo vode, keramzit ich ochráni. Inak by bol na spodku kvetináčov mokrý substrát a v ňom korene, ktoré by mohli začať hniť. Preto vždy aj tak pre istotu prebytočnú vodu vylejem - samozrejme, ak je jej veľa. Ale tomu sa vždy snažím zabrániť.

Marihuana je dar.

Old Post 02-10-2008 v 11:59 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

chladno v pěstírně čím topit? Příspěvek č. 39

Je moudré řešení teplovzudušný ventilátor??? kdyš svití světlo tak je tam teplota 24 *C ale jakmile zhasne tak spadne na 12*C

Old Post 07-01-2010 v 15:19 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 40

kubis jo teplovzducny ventilator je spravna volba

nebo jestli mas pritah od zeme tak zkus udelat aby ti to bralo vzduh od stropu, je tam prece jen vetsi teplo, taky sem s tim mel problemy, pres noc 12-14 stupnu a pres den 22-25 - a kdyz sem udelal "pritah od stropu mistnosti" tak se teplota zvysila o dva stupne, neni to nic moc, ale aspon to nebere tolik zimy od zeme,

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 07-01-2010 v 17:35 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 41

no právě přítah tam nemám pouze odtah a ten sem ted v zymních mněsících uplně uzavřel. nekolikrát za den otvírám mistnost kde je pěstírna at se tam aspon trochu mnění vzduch samotné rozmněry pěstírny sou 120-70-250 cm. na 250W je to hodně velké ale zase nemám problém s chlazením v létě. jinak aš se naskytnou nejaké ty koruny na material tak samozřejmně postavim box.

Old Post 07-01-2010 v 18:00 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 42

Taky mám problem se zimou v pěstírně. Přez den se teplota drží na příjemejch 25C ale v noci klesá na 11C. Budu to řešit elektrckým přímotopem se spínačkama, kterej umístím někde na podlahu před přítah. Nejlepší řešení by byl termostat kterej by mi držel pořád stejnou teplotu ale na něj nemám, asi to poladím tak že přez noc bude přímotop spínat každejch druhejch 15min.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 07-01-2010 v 19:54 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 43

kubis toz mozna bych ti doporucil si koupit regulator vykonu (triakovy regulator vykonu - muzes si to postavit kdyz umis pajet do necelych 200kč) a zmensit prutok vzduchu pres noc bud koupit rele, a nebo (jestli nemas moc praxi v elektrice a elektronice) dalsi spinacky a spinat ten horkovzduch pres noc

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 08-01-2010 v 00:28 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 44

http://www.nasezahrady.cz/pla107-PT...ny-exoterra-15w
topny kabel

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 08-01-2010 v 11:45 AM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 45

ma nekdo skošenosti s těma topnýma kablama??

Old Post 08-01-2010 v 14:25 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 46

to lupus:no právě bych potřeboval neco co tolik nežere ty ohřívače maji 1000-2000W a to by mi dobře protočilo elektromněrem kdyby jel třeba 6 hodin z 12h tmy, proto přemýšlím nad topmou rohoží.

http://eshop.v-system.cz/DetailPage.asp?DPG=22014

mohlo by to být v klidu má 100W a rozmněr 2na0.3 metru kdyby mněl někdo skušenosti uvítám jakékolif info zatim se mnějte. ať se daří

Old Post 09-01-2010 v 11:02 AM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 47

kubis no chtelo by to koupit idealne neco s termostatem a termostat namontovat do skrine
taky ten ohrivac ani nemusi byt zaply celou dobu, proste jenom na par minut, a nebo s tim termostatem, ja sem ten problem u sebe proste neresil

ale teplota pod 17°C uz zastavuje vymenu nekterych zivin v kytce

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 09-01-2010 v 11:25 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koloušek
Stálý Člen

Karma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 48

Čau, před 2 dnama mi přišel topnej kabel do terárii. Nečekej zázraky, ale pokud nechceš používat přímotop, tak je to dobrá a poměrně levná volba. U mě to zvedlo teplotu ze 13 st na 16 st. To už se dle mýho dá. Mám ten nejsilnější co měli tzn. 9m dlouhý a příkon 80W.

Tým, že človek sleduje svoj osobný záujem, obhajuje záujem spoločnosti účinnejšie, ako keby sa o to v skutočnosti usiloval. Nikdy som nevidel, že by vzišlo veľa dobrého od ľudí, ktorí sú oddaní činnostiam zameraným na verejné blaho…
Velmi zajímavý dokument> Zajatci bíleho boha

Můj první indoor, pro radost, 400W

Old Post 09-01-2010 v 19:18 PM
Koloušek je offline   Profil uživatele Koloušek   Find more posts by Koloušek   Foto galerie člena Koloušek   Click here to Send Koloušek a Private Message   Add Koloušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1012020 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív