Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

( Vania ) - kurince jsou jedno znaj hnojek na venky..mi sadime jenom cisto do hnuje na svk viz. muj thryd Jungle brothersa rastou po tem o vela lepsie nez po ruznych jinich hnojkach a to aj kupenskych za tezky prachy. a jeste kdyz jichdvas na vrch tak paradne drzej vlhkost a zivini jsou vzdy pri dezdi prisuvany niz do zeme ku korenum.

Apofiis...vyser se na Plagron..chod do BiooBizuu bloom to na kvet bohate staci. Nebo PK 13/14 od Bcuzzu je tez na out dotacujicim, kuli tomu ze dusik uz v zemi bude..taky ti slepacince jsou fakt na kvet supr

Old Post 11-08-2008 v 16:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajong
Stálý Člen

Karma uživatele pajong - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 66

Ja pouzivam zihlavový výluh miešaný s popolom a som velmi spokojny....a pridam do toho este aj slepačince a potom to bude pecka......MEGAMIX.....

1. Grow 100 W sodík http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
[url]



.....po tráve sa nechodí, po tráve sa smeje.....
.....BioGrowu zdar.....

Old Post 13-08-2008 v 09:43 AM
pajong je offline   Profil uživatele pajong   Find more posts by pajong   Foto galerie člena pajong   Click here to Send pajong a Private Message   Add pajong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolecnakonec
Nový Člen

Karma uživatele lolecnakonec - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 67

Nemá někdo s tímhle zkušenosti? http://www.hobby-garden.cz/stimulat...tovy-200-ml-112

Old Post 18-08-2008 v 19:39 PM
lolecnakonec je offline   Profil uživatele lolecnakonec   Find more posts by lolecnakonec   Foto galerie člena lolecnakonec   Click here to Send lolecnakonec a Private Message   Add lolecnakonec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emils
Nový Člen

Karma uživatele Emils - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od lolecnakonec
Nemá někdo s tímhle zkušenosti? http://www.hobby-garden.cz/stimulat...tovy-200-ml-112


Dolezite je zlozenie stimulatora. Su tam enzymy, mineraly a stopove prvky? Moze sa to miesat s inymi hnojivami? Kedze odporucanie na pouzivanie je 1x za mesiac, neviem neviem... Hnojivo ci stimulatory by mali ist do takmer kazdej zalievky.

Tento rok skusam BioBizz a som velmi spokojny. Rastliny su zdrave a nadherne. Oplati sa trosku investovat, vonku je kazdy rok len jedna sezona

Old Post 19-08-2008 v 09:50 AM
Emils je offline   Profil uživatele Emils   Find more posts by Emils   Foto galerie člena Emils   Click here to Send Emils a Private Message   Add Emils to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

ja experimentuju,skousim rok od roku jine hnojiva,ruzne je kombinuji.treba muj prvni indoor sem daval na kvet,kristalon plod a kvet,alga bloom od plagronu,a Advanced hydroponics kvet...a vzdy na konec final solutions...

Old Post 21-08-2008 v 11:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 70

Queens:

Ahoj. A ako si teda s jednotlivými hnojivami spokojný?

Marihuana je dar.

Old Post 29-08-2008 v 21:22 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Apofis
Hej lidi jakou hnojku na květ byste doporučili, plagron- alga bloom, terra bloom, repro forte nebo úpl. něco jinýho, dík za odpověď


no, ono je každé něco trochu jiného - alga bloom je 100 % organické hnojivo (převážně z mořských řas), terra bloom je hnojivo na bio-minerální bázi, ne úplně přírodní, je o něco levnější - o tom nemůžu nic říct, používám alga bloom a jsem s ním velmi spokojený - kytky mají výbornou chuť, když to člověk přežene s dávkováním, nepálí to v krku jako z kristalonu , ale maximálně je to takové nepřirozeně nasládlé, dávám 5-6 ml/L tak jednou za 6-7 dní a je to tak akorát; repro forte je nějakej doplněk výživy - já osobně používám jako doplněk k hnojivu phyt amin, aplikuje se postřikem v květu i růstu (osobně vysadím, když začínají mohutnět pálky, netroufám si to jet až do konce - jak vy ostatní??) ten dává rostlinkám takovou tu krásně sytě zelenou barvu toť můj skromný názor

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 29-08-2008 v 23:01 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 72

zdravim, ked budem OT tak ma prosim nasmerujte.

- Tak za 2-3 tyzdne chcem kosit. Teraz im davam uz len superfosfat. Otazka je kedy mam posledny krat prihnojit ? Aby to nebolo vo vysledku citit.

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 01-09-2008 v 15:58 PM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 73

Tak týden před sklizní vysad hnojky,jen prolívej vodou a ona se pročistí.

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 01-09-2008 v 19:47 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

Ono zdravim
S Plagronem sem spokojenej,a AH zatim newim,Krystalon tak to je totalni chemie ze,ale taky hodne dobry ale myslim ze to AH bude perfektni...uvidime casem

Old Post 01-09-2008 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obycaj
Nový Člen

Karma uživatele Obycaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Pohodička Příspěvek č. 75

BioBizz... a som nad mieru spokojny...

Old Post 11-09-2008 v 07:32 AM
Obycaj je offline   Profil uživatele Obycaj   Find more posts by Obycaj   Foto galerie člena Obycaj   Click here to Send Obycaj a Private Message   Add Obycaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rene195
Stálý Člen

Karma uživatele rene195 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 76

daj tam kristalo na jesen, jesen podzim

Škreňo indoor 08 2x usporka 23w 4 fun

Old Post 05-10-2008 v 07:56 AM
rene195 je offline   Profil uživatele rene195   Find more posts by rene195   Foto galerie člena rene195   Click here to Send rene195 a Private Message   Add rene195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 77

Já valím kristalon start a i květ.Posléze jsem zkoušel kostní moučku,prý to nejde přepálit.Na přestrok zkusím bio,kuřince atak............

Roll It

Old Post 04-11-2008 v 19:07 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rene195
Stálý Člen

Karma uživatele rene195 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 78

no jooo to je asi naj

Škreňo indoor 08 2x usporka 23w 4 fun

Old Post 04-11-2008 v 20:08 PM
rene195 je offline   Profil uživatele rene195   Find more posts by rene195   Foto galerie člena rene195   Click here to Send rene195 a Private Message   Add rene195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

jedu metrop 1,2a callgreen
na matky mam 8 a callgreen

metrop je top !

Old Post 05-11-2008 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 80

jedu atami A+B hlinu a nevím jestli mám být spokojenej.... ješte sem bez hnojek nepestoval tak nevím jakej by byl rozdíl
pak plagron alga bloom a to stejný...

chtěl bych zkusit canna něco na kvet.... pokud by byl někdo tak hodnej a chtěl mi poradit tak PM , vím že je to tu někde psaný ale nikde není psaný "používám canna ------ sem naprosto spokojenej, mohu doporučit

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 05-11-2008 v 21:35 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2007 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - 1281 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4611960 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív