Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » TAG: Pěstování pomocí opravdového Aerosolu (úvod do problematiky)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Vysokotlaké aeroponické pěstování:
Mě hodně zaujalo, půjdu do toho!
Mi připadá příliš komplikované, raději bych jel (jedu) nízkotlaké pseudo-aero.
Aeroponie není nic pro mě, zlatá hlína / hydro.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PetrP
Stálý Člen

Karma uživatele PetrP - 86% PěstitelskáKarma uživatele PetrP - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17  

aero levně Příspěvek č. 33



co na to říkáte je to aero?

Old Post 31-07-2008 v 10:19 AM
PetrP je offline   Profil uživatele PetrP   Find more posts by PetrP   Foto galerie člena PetrP   Click here to Send PetrP a Private Message   Add PetrP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Spinani Příspěvek č. 34

Jak umoznyt stridani mokra a sucha u korenu->staci elektromagneticky ventil(da se sehnat uz za 600) a tlakovej ventil,kterej v pripade narustu tlaku na urcitou uroven bude schopnej vypoustet vsechnu vodu.El.Ventil se umisti pred rozvod do trysek a jeste pred nej se da tlakovej ventil s hadici,ktera povede z5 do rezervoaru....Nebude se cerpadlo tolik kur*it spinanim a rozepinanim...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 01-08-2008 v 19:24 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.G
Nový Člen

Karma uživatele Dr.G - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 35

v aerosolu je budoucnost je to jedna z technik hydra a PREDEVSIM NEJVIC UCINA ZE VSECH...
takze cilem je aby kazdy jsi jel aero ... co nejdriv... ale o to je to slozitejsi s technikou at uz na roztok ci na ostatni komponenty systemu ...

ale takovy mala perlicka v aero jedou na mezinarodni vesmirne stanice jidlo pro posadku po aero de NFT s kombinaci s dripem...


je par napadu na netu jak udelat nejlepsi aero ale nechame se prekvapit s cim prijdou clenove grower.cz

jinak vynosnot by mela byt vetsi kolem 30% na kytku pri dodrzeni vsech ostatni parametru

hlavne pouzivejte dve svetla na rust a na kvet ... to je u INDOOR zaklad

Dr.G

Old Post 31-08-2008 v 21:43 PM
Dr.G je offline   Profil uživatele Dr.G   Find more posts by Dr.G   Foto galerie člena Dr.G   Click here to Send Dr.G a Private Message   Add Dr.G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.G
Nový Člen

Karma uživatele Dr.G - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 36

helke pokud se tady dohodnem na nejakym vzoru s cca cenama bych mohl zaridit o 20%nizsi ceny nez na kramu ale musim se dopracovat k "ultimate aero set"

Dr.G

Old Post 31-08-2008 v 21:46 PM
Dr.G je offline   Profil uživatele Dr.G   Find more posts by Dr.G   Foto galerie člena Dr.G   Click here to Send Dr.G a Private Message   Add Dr.G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 37

CO ?? HOCHU CO TY BEREŠ ??

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 01-09-2008 v 03:05 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

vzduch Příspěvek č. 38

vim ze ten vzduch staci malo ale to bylo u pseudoaera,u tohohle bude nadoba plna microkapicek,tak nevim jestli to tam vzduch pusti?nedaval jsem na chemii pozor.ale zase na druhou stranu rika se tomu aerosol takze vzduch z toho aero by tam mel bejt:-)


jo a ja nespinal po minutach ale jel jsem nonstop a nevadilo to-baze prej je to tak lepsi,co vy na to,proc ted resite spinani?v hydru jsou koreny nonstop ve vode.

Old Post 25-09-2008 v 16:38 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 39

vodárna je příšerně hlučná, do paneláku naprosto nevhodná.....argumentace ceny je zavádějící, za 130$ se dá koupit vhodné čerpadlo na 12V , což je i bezpečnější. Údaj o velký spotřebě 600W vodárny je taky zavádějící, není to pravda, vodárna natlakuje expanzi a sepne až poklesne tlak na nastavenou spodní hranici . Úbytek tlaku pro pár trysek bude minimální, takže vodárna zas tolikrát nesepne a spotřeba elektriky bude pravděpodobně stejná jako u čerpadla 40-60W, který sepne mohem víckrát. Jo hoši, fyziku neošidíte
Doporučenej tlak na všech forech je :PSI > 30, 50=Ideal, 100 psi ještě lepší. Tzn. , že 2 bary je nejmenší možnej tlak , 3,5 ideál
pro převod tabulka : http://www.jednotky.cz/tlak/
Zasírání trysek není velkej problém, filtr se sítem 200mikronů je plně postačující, stojí kolem 380Kč........

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 29-09-2008 v 15:51 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 40

odkaz na čerpadlo 220V , 100psi ... http://www.systemacc.com/catalog/pr...f156ac39122a666

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 30-09-2008 v 10:47 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan_chodny
Nový Člen

Karma uživatele pan_chodny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 41

nevíte někdo jak je hlučné to čerpadlo na 12V z karavan.cz?

Old Post 03-10-2008 v 12:01 PM
pan_chodny je offline   Profil uživatele pan_chodny   Find more posts by pan_chodny   Foto galerie člena pan_chodny   Click here to Send pan_chodny a Private Message   Add pan_chodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaryn13
Stálý Člen

Karma uživatele Jaryn13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 42


ha

Old Post 15-10-2008 v 01:33 AM
Jaryn13 je offline   Profil uživatele Jaryn13   Find more posts by Jaryn13   Foto galerie člena Jaryn13   Click here to Send Jaryn13 a Private Message   Add Jaryn13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 43

Jaryn: a co jako? Posli sem vic fotek, a info o pouzitych komponentech.

Old Post 15-10-2008 v 09:28 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

mnotaky sem zvedavej

Old Post 23-10-2008 v 19:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaryn13
Stálý Člen

Karma uživatele Jaryn13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 45



dobra tedy info popisu ,jen co budu mnet chvilu vic casu-skousel sem vse mozne od hydra DRIP mne nevysel podle myho o cekavani,bubblery mne bavily,ale to mnozstviii hnojiv-uf.penez a peneztoto sem rozjel na skousku a hle od riznutiii MAZARA sem po trech dnech mnel koreny asi 3-5 cm.a za dalsi 3 dny prepinal na kvet,az se mi temu verit nechtelo.namiiisto 180L.roztoku mnenim 1x tydne+-dohromady 20Ltiim paadem mne vydrzi namiiisto 1 kvetu 3-4=1rok+-!!!jen co se tedy urvu popisu vic a pridam i nejaky ty foty-tu je ochutnaavka

Old Post 25-10-2008 v 04:08 AM
Jaryn13 je offline   Profil uživatele Jaryn13   Find more posts by Jaryn13   Foto galerie člena Jaryn13   Click here to Send Jaryn13 a Private Message   Add Jaryn13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

maš foto spodní části?(kořeny) mas to povedene !..fakt ti to zkorenilo po 3dnech ?co ja zakořenoval v mlze tak tyden v aeru taky tak ...

Old Post 25-10-2008 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 47

Cau, Jaryne, jasny, dik, posli vic fotek spodku jak pise aeroš a presne popis nazvy pouzitych komponentu, od trysek az po cerpadlo, diky moc


EDIT: asi nemate cas, ale kurva tak me serete, ze nejste shopny sem napsat hned vic informaci, skoro to vypada, ze se jen vytahujete tak to sem dopiste a popiste detailne, dik

Naposledy upravil Celller 28-10-2008 v 12:11 PM

Old Post 25-10-2008 v 11:42 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 48

Hallo Growers :-D lidicki nemam moc skusenosti s aeroponiemi....ale co jsem tady videl ty systemy fakt mooc masakr!!!! jsou vsechny delane vlastni rukou....jak jsem rikal nejsem takovy expert. nasel jsem na netu nabidky kompletnich aeroponickych systemu......to jsou takove ty ,,pseudoaeroponie¨ jak to tady bylo psano???

např... http://www.growmania.cz/aeroponicky...on-8-p-582.html

Diky moc za pripadne odpovedi dost by me zajimaly vase nazory :-D

Adios and Let´s GROW :-D

Old Post 10-01-2009 v 11:34 AM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2835780 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív