Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Hašiš - Čaras - Scuff - fotogalerie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49


......

Old Post 01-06-2008 v 21:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 50



Cau Hašišáci, vylet holandsko model Super polm

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Naposledy upravil lukapa 05-06-2008 v 14:30 PM

Old Post 04-06-2008 v 20:27 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 51



A tohle je Manai a Afgán....jen se kochejte..

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 18-06-2008 v 15:30 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52


Zase neco novyho cca 11 g ....................................

Old Post 22-06-2008 v 09:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53




Dnesni pokracovani zatial prinieslo vysledek ........

Zitra jeste pokracovani s vyrobou kdyz uz je tak horko ven

Old Post 22-06-2008 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 54


trocha maroka z dnesniho vecera

p s y c h o 8 4

Old Post 22-06-2008 v 21:46 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55



neco z dnesniho skoreho rana...du kostovat

Old Post 27-07-2008 v 09:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 56

Tak mám za sebou svoji první výrobu hasche pomocí vody. Bylo to velice zajímavý a celí sem to pokládal spíš za experiment a pokus do kterýho jsem žádný nadělej nevkládal.

Vzal jsem listí který jsem doma měl, takový zavadlý polosuchý- asi dve větší hrstě. Nasypal jsem je do mixeru a přilil asi půl sklenice vody. Celí jsem to zozmychoval aby to bylo tekutý ale zase né moc, takový hrubá kaše. Kaši jsem přecedil přez běžný kuchynský síto, který mohlo mít průměr děr asi 0,5mm ( nevim kolik je mikron a jak se to převádí ) ). Vytekla z toho taková zelená voda, tu jsem ještě jednou přefiltroval přez običejnej plátenej kapesník. Na kapesníku zůstala taková zelená kaše, seškrábal jsem jí skalpelem a rozprostřel na velkej talíř. Ten jsem dal do mikrovlnky a asi dvě minuty sušil. Sešrábal jsem to z talíře, měl jsem takovej zelenej prášek. Zabalil jserm ho do několika vrstev alobalu a do igelitu a dal vařit do malího hnce s vodou. Vařil jsem to asi jenom pět minut takže byl výsledek furt zelenej a ani se to neslepilo. Kdybych to vařil aspon 20m tak se to určitě změní. No nic, nabyl jsem to do fajky. Hoří to velice hustým dýmem velice nelibé chuti Fakt hnus Ale chut přičítám té rychlovýrobě, kdybych to nesušil v mikrovlnce a vařil dýl určitě by se zlepšila. Ostatně i v tom hnusným kouři byla cítit jakejsi hashisovej "ocas" Ale stav perfektní, tři prdy a skouřilo to tak že se mi klepaly ruce a to se mi stává velice vyjímečně jen při extra modelech......

A pak že je to nejaká věda :-) Vím že to s hashem nemá moc společnýho ale pokus to byl zajímavej a určitě se ho pokusím nejak vypilovat. Škoda že jsem neudělal žádnou fotku když mi leží digitál na stole...

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 07-08-2008 v 18:16 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 57

hej-rup: chyběl jenom led. při mokrej metodě to musíš zchladit někam k nule, aby se oddělila pryskyřice od matroše ..a ten kapesník je dobrej leda tak na pročištění od NEčistot. pryskyřice ti to neoddělí.
nejlevnější alternativy jsou gumby metoda (gravitace taky práce ) nebo za dvacku sejtko (filtr?) na autolaky. keep on trying

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 07-08-2008 v 21:03 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 58






Tak sem taky neco pridam byl to jen odpad z lonska a preci to neco dalo a mazec pokoureni hehe jinak metoda gravitacni a zatim se mi libi nejvic...ale ted sem si sehnal sitko tak sem zvedav

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 10-08-2008 v 15:11 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 59




neco z listi co jsem mel

Old Post 20-08-2008 v 18:26 PM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 60


Vlastni vyroba suchou cestou pres syto.Bordel z palic z lonske produkce.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 29-08-2008 v 16:41 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61


A tady je hašík co jsem dostal od kámoše taková malá kostička a má necelýho pů gramu.A je to docela dobrůtka

Old Post 06-09-2008 v 09:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 62




Tak ukazte co se vam podarilo usmoulat... tady je muj z XXXtractor pytle. Libil se mi tak moc ze jsem do ni primichal zlato abych ho poznal mezi ostatni kulicky.
P

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 17-09-2008 v 15:57 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 63


nevim jesli to sem patri, ale byl vybornej...
rozmackal sem jednu palicku a presil pres sito a vyhulil jenom s cigem a krasne vynikla ta jeho chut. paradni brcko to bylo

FIRST INDOOR 150W

Old Post 30-09-2008 v 00:05 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 64






taky jsem pozbiral nejake spodky a listy nahodil do to sklenice zmrazil a presil pres (3x vrstva silonek) kdyby nekdo nevedel co je ,,silonka,, tak to co si davají zenske na nohy kdyz si je zapomenou oholit mno a pak uz jen třepete a ja to udelal na trikrat vzdy jsem natřepal ---> namrazil ----->.... mno a pak uz jen udusat udelat tvary dle libosti a na tyden mate vystarane chcete dukaz tady je --->

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 06-10-2008 v 01:33 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6946920 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív