Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 33

Tak si typněte kolik g jsem sklidil.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-07-2008 v 23:49 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 34

299 dží

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 23-07-2008 v 11:33 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bench_NM
Stálý Člen

Karma uživatele Bench_NM - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 97  

gramaz Příspěvek č. 35

315 gramov suchého

PSYCHADELIC»ŢRANCE

Old Post 23-07-2008 v 16:04 PM
Bench_NM je offline   Profil uživatele Bench_NM   Find more posts by Bench_NM   Foto galerie člena Bench_NM   Click here to Send Bench_NM a Private Message   Add Bench_NM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 36

333 G

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Naposledy upravil zizik 25-07-2008 v 17:44 PM

Old Post 23-07-2008 v 17:49 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wejdas
Stálý Člen

Karma uživatele Wejdas - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 37

415g

Old Post 23-07-2008 v 20:28 PM
Wejdas je offline   Profil uživatele Wejdas   Find more posts by Wejdas   Foto galerie člena Wejdas   Click here to Send Wejdas a Private Message   Add Wejdas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Tip 274g, ale bude víc

Old Post 23-07-2008 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 39

kvalitne 240g

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 24-07-2008 v 08:18 AM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 40

225g

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 24-07-2008 v 10:55 AM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 41

385
gggg

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 24-07-2008 v 20:59 PM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

285.5G suchého a přeji ti víc maš to moc pěkné

Old Post 24-07-2008 v 22:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONko
Stálý Člen

Karma uživatele ONko - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 43

307g?

Old Post 26-07-2008 v 14:40 PM
ONko je offline   Profil uživatele ONko   Find more posts by ONko   Foto galerie člena ONko   Click here to Send ONko a Private Message   Add ONko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ONko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 44

210g

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 26-07-2008 v 15:12 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 45

tak 234,5g

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 27-07-2008 v 14:05 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

313,5 g

Old Post 27-07-2008 v 15:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Pohodička SmokeReport Příspěvek č. 47







Tak vám všem děkuji za velké čísla mojí sklizně.
Ale sklidil jsem něco kolem 100 g co není úplně nejvíc ale je to kvalita na úkor kvantitě. Ale na můj InDoor #2 bych řekl že dobrý, příště toho bude doufám víc.

Shiva Shanti 2:

Vůně je jak lesní plody taková zajímavá příjemná vůně když si čichnu k sáčku, není taková agresivní jak třeba u manga je to jemná vůně. Kouř je lehký nasládlí, trochu jako osvěžující čokoláda. Zkouření se rozjíždí pomalu ale zase trvá opravdu dlouho, nedá se v tom zapřít indika je to dost sliny. Je to tak 50/50 High a Stoned příjemné zkouření.




VIDEO!







Všem děkuji že jste se mrkli na můj druhý indoor a dík za K+.













































Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 07-03-2009 v 23:58 PM

Old Post 27-07-2008 v 16:39 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Cooking Příspěvek č. 48






< GHÍ je přepuštěny máslo bylo trochu nažloutlé ale nějak zezelenalo.
_________________

Tak tady přihazuji ještě pár fotek jak jsem kuchtil.

Jako hlavní surovinou jsem nejprve udělal GHÍ ze všech listů co jsem měl. Jak jsem dodělal GHI tak jsem listy co nejvíc vymačkal od tuku a hodil jsem je do mléka, pár minut jsem vařil přecedil a začal dělat puding.

Bílé koláčky z Marrakéše jsem udělal z připraveného GHÍ. A jsou opravdu docela silné.

A na konec se vám musím pochlubit se svím luxusním borůvkovým bluntem.
_________________


< Puding posypaný trochou skořice


















< Koláčky ze skořicí














< Blunt











< Blunt makro

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 06-08-2008 v 01:39 AM

Old Post 06-08-2008 v 01:18 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0019630 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív