Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Erdbeer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Flow
Nový Člen

Karma uživatele Flow - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 97

Cannabis-helvetica objednáno Erdbeer sativa a Swiss Mix. Místo 15 seeds v pytlíku dorazilo 20. S klíčivostí žádný problém, po dvou dnech ze semen vyrostli 3 cm vocasy. Testováno 20 semen /10 erdbeer a 10 mix/ z toho dvě za dva dny nevyklíčili /1 erdbeer a 1 mix/. Start to byl docela rychlej, tak sem zvědav co se bude dít dál.
Klíčil jsem v navhlčenejch papírovej kapesníkach položenejch v plastový vaničce zabalený do igelitu - jenom vlhko, žádná stojící voda.

Old Post 26-04-2008 v 11:41 AM
Flow je offline   Profil uživatele Flow   Find more posts by Flow   Foto galerie člena Flow   Click here to Send Flow a Private Message   Add Flow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

Neměl jsem nic na práci, tak jsem se pokusil o překlad jednoho esbeho postu. Neumím eng, tak některé věty jsem radši ani nepřekládal a některými si nejsem jistý(část z nich jsem označil otazníkem), takže budu rád, když na to někdo koukne a část dopřeloží případně mě upozorní na chyby..
------------------------------

Nevím, zda-li je erdbeer čistý afghani, říká se, že 80%.... take care of those beans bro, very few left for now. heres what i know….

Erdpurt nebo erdbeer x purpurea ticinensis je originální kříženec švýcarského chlápka jménem Knospe. Erdbeer má vtipnou historii:

„Erdbeer je průmyslová odrůda s rychlým květem, odolností proti plísni a palicemi tvrdými jak kámen. Říká se, že byl vyšlechtěn v rámci školního projektu na švýcarské univerzitě s cílem vytvořit perfektní švýcarskou průmyslovou marihuanu. ?Některá semena se nějak ztratila.?
Poprvé se ke mně tato odrůda dostala v roce 1999, kdy byla k dispozici pouze z klonů.
Velmi na mě zapůsobil jejich výkon/kvalita. Snažil jsem se nashromáždit informace z lidí, kteří klony prodávali. Nikdo však nebyl schopen přesně určit původ natož šlechtitele této odrůdy.
?Stále však zůstává 1 tvrdohlavý podivín?, který říká, že hemphipíci žijící v mnoha squatech ve velkém factorycomplexu v Curychu jsou tvůrci původních semen. Pravděpodobně nebylo nikdy jejich úmyslem prodávat tato semena. Squat byl posléze sestřelen/rozehnán policií. Erdbeer byl k dispozici u několika producentů klonů v Zürichu. Následně se pomalu šířil napříč celým švýcarskem a byl dostupný ve většině hempshopů v podobě klonů & sušeného květu.
"in 2001 i grew a few 100 erdbeers, 1 of them grew out a single male branch pollinating the "freakhermie" and a few other erdbeers. i was lucky enough to harvest these seeds.. Pak jsem z nich začal vytvářet různé křížence erdbeeru.
V roce 2003 jsem testoval několik různých odrůd, také jsem pěstoval "erdbeer # erdbeer".
?Ty byly zhotoveny lepším způsobem než původní klon?. Došlo k mírným změnám, ale kytky byly stále velmi jednotné a nehermafroditní. Nejlepší z "erdbeer # erdbeer" byly sprášeny 3 samci: Purpureou ticinensis, liztiskunk #1 a #2. (Btw. stejný samec purpurey byl použit v tomtéž roce na magic bud#purp.)

Všechny krosy jsem vytvořil s originálním erdbeerem a všimnul jsem si, že erdbeer geny jsou velice dominantní. Erdbeer je malý kulatý keř s těžkými tvrdými palicemi. "
V průběhu posledních let vyhrál už několik švýcarských soutěží. Purpurea ticinensis je od Felixe z owls productions. (http://www.icmag.com/ic/showthread....urea+ticinensis)

Ta má krátký vtipný příběh (prakticky už omleté to co zde jednou napsal IqTyqe):
"Tato odrůda byla selektována a šlechtěna Felixem z Owl Productions od roku 1988. Ten ji získal od nějaké postarší švýcarsko-německé dámy z horské vesnice, které ji pěstovala na své zahradě po mnoho desetiletí k okrasným účelům. Felix byl příjemně překvapen výkoností/kvalitou. Jedná se o velmi rannou odrůdu hotovou cca v polovině září. Rostliny vykazují mimořádně fialové větve se zeleno-fialovými palicemi. Jedná se o velice aklimatizovanou švýcarskou odrůdu, kterou sám Breeder Steve označil jako „fantastický komerční outdoor“. Velice silná/vytrvalá/robustní odrůda.

Purpurea je Felixovým a Knospeho favoritem (?favortní odrůdou k šlechtění?). And especially the new freak free seeds rocks. i tried the pure erdbeer here but it was unfortunally to late so i tried the cross with pt and became very happy with it (?že by: zkusil jsem zde čistý erdbeer, ale byl zde bohužel pozdní a tak jsem vytvořil kros s PT a byl jsem z něj velice nadšen?). Jeho barvy jsou excelentní, z červené do černé a stříbrné a kouř je dobrý, těžký indikózní se zemitou a lesních chutí. V mnoha nových křížencích s ní se projevuje velká dominance erdpurtu a doufám, že někteří z nich budou více výnosnější než samotný erdpurt.

Old Post 19-05-2008 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 99


zdarec,tady prikladam foto jak klici erdbeer sativa (helvetica).A to jsem objednaval pouze 15ks.Asi 4 bobule byli napraskle,ale taky jich poslali jednou tolik .Na fotce jsou 2 dny na kliceni,ale jeste se tlaci dalsi klicky.

edit-pak doplnim jak to dopadlo s klicenim celkove
edit 2-tkze 25 rostlinek z 30 semen (z toho byly 4 napraskle)
postupne se pokusim aktualizovat jak to s nima vypada

Naposledy upravil františekzeleny 04-12-2008 v 20:35 PM

Old Post 29-11-2008 v 13:44 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 100

Mozna jsi nemel stesti na phenotypy,muj nazor je zas,ze helvetica ma nejlepsiho erdbeera co jsem kdy jel (nebo videl).S timto erdbeerem jsem mel tu cest dvakrat a pokazde to byly krasne silne rostliny s velkymi plody a paradnim orosenim.
A to by v tom byl cert,aby z nynejsich 25 rostlin neco rozumneho nevylezlo .

Naposledy upravil františekzeleny 04-12-2008 v 20:53 PM

Old Post 29-11-2008 v 15:33 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 101

Nechcu tvrdit, že všechny samice Fraise sativa byly úžasné (mnoho jich bylo nahovíno), ale z každé selekce se podařila jedna brutální matička, která rozsévala smrt a hrůzu po místních hospodách a axich, které jsem po sklizni navštívil. Hlavním znakem takovéto smrtonošky jsou maximalně tlusté listy, robustní indica stavba, spirálovitě vinuté květy z tvrdých (golfballs) paliček a komatózní bodystone kombinované s psychickou úlevou a celkovou pohodou mysli. ( šak františek aspol. ví :-)). Maximálně držím palec, ať se selekce povede, už teď sliním jako Pavlovův pes.

" Yeah, i know "

Old Post 04-12-2008 v 10:12 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

IqTyq
no na zaklade tveho popisu sem si ho objednal asi sem nemel to stesti rostlo stoho fialove huleni spis sativoveho tipu s minimalnim ucinkem 5 semen sem poslal exodusovi jak dopadl nevim

Old Post 04-12-2008 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 103

Chtel bych tu zde pochvalit Iqmu jeho Erdbeera, snad nejlepsi outdoorova kytka co sem mel, co se tyce vune, stavby, a hutnost palic, skoro jak podlampa, palice jako kaminky a nejen vrchni, ale i ze stredni casti rostliny, ke konci fialovela, a sklizena byla driv nez PT, jelikoz sem nechtel, aby mi takovy poklad nekdo ukradl

Old Post 04-12-2008 v 10:38 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od AEROMAN
no na zaklade tveho popisu sem si ho objednal asi sem nemel to stesti rostlo stoho fialove huleni spis sativoveho tipu s minimalnim ucinkem 5 semen sem poslal exodusovi jak dopadl nevim

Zdravím,
též sem měl sativového typu, bylo to řídké, orošené a voňavé, ale nějak mě to nezaujalo. Ale veřím tomu, že je to dobrá genetika, jen mít více semen a doufat ve správný phenotyp.

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 04-12-2008 v 18:05 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 105


ahoj,tak tady je aktualni foto.Jak dobre vidite nejake mostly indica pheno se tam najde .

Naposledy upravil františekzeleny 27-12-2008 v 23:30 PM

Old Post 27-12-2008 v 17:50 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 106



Erdbeer bo purpurea, at prosím urči IqTyq podle fotky sou zároven podekovani za poskytnute klacky Nebyl cas zakladat dred, pracovni duvody
Díky za ně, krásná genetika

Edit: Celller diky za identifikaci
Edit ll: Jj asi to bude ta purpurea, purpurovy listy to melo!
Fotek mam mrak, dystak PM a ja to nekam nasypu ,ll..

Kafe bylo málo sladký!

Naposledy upravil golgotha 21-01-2009 v 21:00 PM

Old Post 03-01-2009 v 15:06 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od golgotha
Erdbeer bo purpurea, at prosím urči IqTyq podle fotky sou zároven podekovani za poskytnute klacky Nebyl cas zakladat dred, pracovni duvody
Díky za ně, krásná genetika


Cau, podle perfektni stavby palic, bych si dovolil odpoved, ze to vypada na Erbeera

taky EDIT: dej spis na Iq, ale jestli si mel Erdx Heaven, jakoze asi jo, kdyz se ptas, Erd voni vic ovocne, PT ma takovou silnou vuni koreni, jinak uz fakt nevim

Naposledy upravil Celller 16-01-2009 v 14:30 PM

Old Post 03-01-2009 v 21:45 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od golgotha
Erdbeer bo purpurea, at prosím urči IqTyq podle fotky sou zároven podekovani za poskytnute klacky Nebyl cas zakladat dred, pracovni duvody
Díky za ně, krásná genetika


Myslím že je to spíš Purpurea #3. Loňský Erdbeer od GreenHornet ( Swiss Strawberry) nebyl tak pěkně orosený (navíc ta charakteristická barva listů...). Pro porovnání zkoukněte Ra2ncanovi fotky http://www.icmag.com/ic/showpost.ph...733&postcount=4 a tady http://www.icmag.com/ic/showpost.ph...12&postcount=32 . Snad jedině jestli to není Erdbeer x Heaven, ale to nevím, jestli jsi měl.

BTW : krásná fota, Dikes Muchas Companiero, Ježíš Tě miluje .

" Yeah, i know "

Naposledy upravil IqTyq 16-01-2009 v 14:02 PM

Old Post 16-01-2009 v 13:23 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Turky
Nový Člen

Karma uživatele Turky - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 109

jel jsem ho loni,dobrej kouř.

Old Post 28-03-2009 v 17:55 PM
Turky je offline   Profil uživatele Turky   Find more posts by Turky   Foto galerie člena Turky   Click here to Send Turky a Private Message   Add Turky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahar
Nový Člen

Karma uživatele Lahar - 28% PěstitelskáKarma uživatele Lahar - 28% PěstitelskáKarma uživatele Lahar - 28% PěstitelskáKarma uživatele Lahar - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 110


Erdbeer
Cannabis Helvetica

Old Post 29-06-2009 v 10:53 AM
Lahar je offline   Profil uživatele Lahar   Find more posts by Lahar   Foto galerie člena Lahar   Click here to Send Lahar a Private Message   Add Lahar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malejcernousek*
Nový Člen

Karma uživatele malejcernousek* - 83% PěstitelskáKarma uživatele malejcernousek* - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 111



erdbeer z klonu od kamose,sklizeno zacatkem rijna 2008 ...skoda,ze sem nemuzu dat vic fotek...hodne se mi libila tahle kvetinka :-)
zasazena na zacatku cervna do 30l kyblu..byla mensiho vzrustu...ca 1,4m ..sazel jsem ji celkem pozde..krasne vonela po ovoci,stacilo o ni byt jen zavadit a hned se prsty lepily k sobe :-) na podzim zacala celkem fialovet..byly dost chladny noci na tuhle dobu.. palky mensi,ale tvrdy jak sutr..dost mi pripominala lampovejsi modely...180g suchyho matrose si myslim, docela ujde

prvni fotka je z 23. zari,druha je z 27. zari..uz odlistena,pripravena na sklizen..sory za kvalitu fotek..foceno sony ericsonem W810 2M fotacek
:-D

Old Post 09-07-2009 v 13:02 PM
malejcernousek* je offline   Profil uživatele malejcernousek*   Find more posts by malejcernousek*   Foto galerie člena malejcernousek*   Click here to Send malejcernousek* a Private Message   Add malejcernousek* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speedyam
Stálý Člen

Karma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 112



zdarec měl bych dotaz mám erbeera který je v cca 20 dnů květu a vedle něj mám the pure který mi včera ukázal první koule myslítě že když nechám oprcat erbeera že semínka co bude mít stihnout dojet?

Outdoor 07 Skunk1 a Afghan + Outdoor 09 WW mix

Old Post 12-09-2010 v 10:10 AM
speedyam je offline   Profil uživatele speedyam   Find more posts by speedyam   Foto galerie člena speedyam   Click here to Send speedyam a Private Message   Add speedyam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5437120 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív