Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » rozdělujete trávu na venky a lampy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Dělíte trávu na venek a lampu?
JO
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
winny
Stálý Člen

Karma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 33

Mi to nedá se nepřipojit do debaty Takže já rozděluji podle odrůd-mám rád když vím jaký model kouřím a nezapomínám (v mém případě)dodat,že jde o venek!Bo stejný model in/out se velmi často liší (mám odskoušeno a můžu potvrdit,že byl venek nejednou mnohem lepší-jó slunce)Bohužel stejných informací nazpět od týpků co mi na oplátku dopřejí se nedostává A zde jasně rozpoznávám kupující od pěstitelů!!!Čímž se dostávám k absolutnímu souhlasu s Panem Mirisem o nevědomosti nejen mládeže(i když zde to převládá):-0 Ku příkladu budíž týpek se zamženým zrakem a výrazem znalosti v ksichtu po dvou šlucích s otázkou-to byl klon že???Odpovídám s kamenou tváří zcela vážně-a to víš že jóóóó :-))))Toť vše.Všem pěstitelům ono komunistické zdarrrr!Jo abych nebyl off tak hlasuji pro jo

Naposledy upravil winny 14-05-2008 v 09:31 AM

Old Post 14-05-2008 v 08:45 AM
winny je offline   Profil uživatele winny   Find more posts by winny   Foto galerie člena winny   Click here to Send winny a Private Message   Add winny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faharadza
Stálý Člen

Karma uživatele Faharadza - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 34

On se nějakej vtipnej název pro danou várku vždycky najde (várka - určitý druh/noname pěstěný na určitém místě - zároveň) Třeba HyperFialky čti [hajpa] a vubec nejlepší na tom je, když se člověk pak zpětně dozví, že někdo vypěstoval to samé
My vždycky vime odkama to pochází, jak to bylo pěstěný a co to je za druh. Když se někdo zeptá, tak neni problem mu to říct, ale lidi stylu co chodí a chlubí se že vypěstovali nějaky noname venku, se slovy že jedná skéro jak cip, tak těm se smějem a necháváme je v blažené nevědomosti. Však oni snad taky někdy dozrajou...
Mám takový pocit že tyto lidi si myslí, že skéro znamená velmi silné pokouření na což přišli odvozením - asi že je to zkárá :p

Old Post 14-05-2008 v 09:19 AM
Faharadza je offline   Profil uživatele Faharadza   Find more posts by Faharadza   Foto galerie člena Faharadza   Click here to Send Faharadza a Private Message   Add Faharadza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od jestedman

o odrůdách, stylech pěstění atd. se bavím jen se zasvěcenýma


Zasvěcených lidí potkávám zoufale málo. Když už někdo pěstuje, tak si sotva pamatuje, co že to pěstuje za model. Takže dělím na venek a vnitřek A je to jedno, stejně většinou hulím svoje hulení (k ostatním mám lehkou nedůvěru ), takže v praxi vlastně vůbec nerozděluju. Maximálně se pousměju nad tím, kdy se mě semtam někdo zeptá, jestli je to nějaká lampa.

Old Post 14-05-2008 v 09:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 36

Já když se bavím s hlupákama tak venek/lampa a když s někým od fochu tak samozřejmě odrůda, hnojky atd... A slovo skéro a skunk (hulo který pekelně dává pyčo) fakt nesnáším, ale dík za ně, aspoň rozeznáš konzumenta hovnověda od growera.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 14-05-2008 v 09:37 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GeorgeJung
Stálý Člen

Karma uživatele GeorgeJung - 53% PěstitelskáKarma uživatele GeorgeJung - 53% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od crackonos
A slovo skéro a skunk (hulo který pekelně dává pyčo) fakt nesnáším....


Nechápu proč? Já třeba slovo skunk používám celkem běžně, je to prostě slangový označení pro marihuanu stejně jako ganja, tráva...atd. nic víc. Nikdo přece netvrdí, že je to odborná terminologie.

Old Post 14-05-2008 v 09:45 AM
GeorgeJung je offline   Profil uživatele GeorgeJung   Find more posts by GeorgeJung   Foto galerie člena GeorgeJung   Click here to Send GeorgeJung a Private Message   Add GeorgeJung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 38

krekonoš : hovnověd je geniální slovo

george : nojo, jenomže když víš, co to skunk je a trošku se v těch odrůdách už orientuješ a tak, tak člověka docela znervózní odpověď na otázku, o co že se jedná, něco ve stylu "ňákej mrskací skank"... nevim no, nemam to rád... ale když se někdy zkoušim ptát, tak to dycky končí tim, že "lampa" nebo "venek" nebo "ultraskéro" nebo "hulení, ne? co by to jako mělo bejt?"

btw. k tomu označení skunk jako slang pro ganju... ono to tak bejvá, že podle nějaký první úspěšný věci se obecně začnou nazývat všechny obdobný... viz "lux" & "vysavač" první u nás prodávaný vysavače byly značky lux a tak teď máme slova jako vyluxovat a podobně... takže nazývat ganju skunk se ještě dá (ikdyž by to asi mělo bejt jenom pro indiky pod lampou, ale co už), ovšem ten FEŤÁCKEJ výraz skéro fakt nesnášim, to zní jak pergo, ejč, dekl a podobný výrazy pro lidi, co užívaj něco, aby byli "fakt dost drsný woe"

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Naposledy upravil berrea 14-05-2008 v 10:11 AM

Old Post 14-05-2008 v 10:05 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od GeorgeJung


Nechápu proč? Já třeba slovo skunk používám celkem běžně, je to prostě slangový označení pro marihuanu stejně jako ganja, tráva...atd. nic víc. Nikdo přece netvrdí, že je to odborná terminologie.

Ono by to možná nebylo zas tak debilní, kdyby to neříkal u nás každej druhej pakoň v nažehlený kšiltovce, kterej viděl kytku leda tak z vlaku- a když mu řekneš že skunk je jen odrůda, tak na tebe čumí jaký to meleš srance. Možná jsem až moc puntičkář, nebo jsem asi na tyhle novotvary starej- hold oldschool.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 14-05-2008 v 10:06 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GeorgeJung
Stálý Člen

Karma uživatele GeorgeJung - 53% PěstitelskáKarma uživatele GeorgeJung - 53% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 40

berrea,crackonos- souhlas

Me ale zkusenosti naucili bejt k temhle lidem toleratni, protoze jinak bych se musel rozcilovat porad.
V Brne se mi stava skoro pravidelne, ze na otazku, co to kourime, dostanu odpoved, ze skvelou lampu(vetsinou s dodatkem, ze na jointy je ji skoda!!!!) A kdyz dotycnymu reknu, ze je mi jasny, ze to nepestoval pod vodotryskem, ale ze by me spis zajimala odruda, tak vetsinou zjistim, ze ten clovek ani netusi, ze nejaky odrudy jsou. Tim padem zasvecenejsi diskuze vedu jen se znamejma, kdy vim ze to ma smysl.

Old Post 14-05-2008 v 10:26 AM
GeorgeJung je offline   Profil uživatele GeorgeJung   Find more posts by GeorgeJung   Foto galerie člena GeorgeJung   Click here to Send GeorgeJung a Private Message   Add GeorgeJung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od GeorgeJung
berrea,crackonos- souhlas
V Brne se mi stava skoro pravidelne, ze na otazku, co to kourime, dostanu odpoved, ze skvelou lampu(vetsinou s dodatkem, ze na jointy je ji skoda!!!!) A kdyz dotycnymu reknu, ze je mi jasny, ze to nepestoval pod vodotryskem, ale ze by me spis zajimala odruda, tak vetsinou zjistim, ze ten clovek ani netusi, ze nejaky odrudy jsou.

Pravda pravdoucí, u nás bys právě lidi kteří vědí co mají za hulení mohl spočítat na prstech jedné ruky truhláře pracujícího mnoho let s pilami všeho druhu. A taky se mi nelíbí, že když si v době nouze-v létě- něco koupím za nekřesťanský prachy a zeptám se dotyčného co to vlastně je, tak jenom pokrčí ramenama a řekne "ňáký skéro".

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 14-05-2008 v 10:36 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od crackonos

A taky se mi nelíbí, že když si v době nouze-v létě- něco koupím za nekřesťanský prachy a zeptám se dotyčného co to vlastně je, tak jenom pokrčí ramenama a řekne "ňáký skéro".


Jo mě se to taky ješté nestalo abych si koupil pojmenovanej model.Když se to povede tak "mám tomu dotyčnému věřit?" není to jen lákavá reklama aby se to kupovalo?

Old Post 14-05-2008 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 43

Delim na out/in a co kouřim me vzdy zajíma,kolikrat kdyz neznam puvod me prejde chut.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 14-05-2008 v 12:07 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz WE GOT THE CHRONIC?? Příspěvek č. 44

prodávaný modely maj většinou tři jména...

nějakej blůbery, nějakej oranžbád, nějaká vdova... nebo nějakej podobnej provar...

hele nikdo se nenarodil s hlavou plnou vědomostí a málokdo jako první věc o konopí zjišťoval, že jsou nějaký odrůdy... zajímalo ho, že to zhuluje a tím to končilo

já jsem si v začátcích myslel, že existujou jen tři "odrůdy": indica, sativa, ruderalis (resp. konopí indické, seté a rumištní), přičemž celou rodinu setého konopí jsem považoval za nezhulující "technické" konopí

slovo skank jsem proto nějak nepobíral a bylo pro mě označením pro plody indoorově pěstované rostliny (podlampa )

až časem jsem se poučil...

nevadí mi říkal marihuaně "skank" pokud vim, že nějaký bližší označení nemá cenu... pokud se ten člověk více zajímá, klidně to rozvedu (nejen o odrůdě a odrůdách celkově... prostě taková malá growing agitka)

nevadí mi jeho použití i mezi znalými...
-"Co kouříme?"
-"...ale, nějakej skank."
prostě znamená, že hulíme něco, co bylo s téměř se stoprocentní jistotou pěstováno pod umělym osvětlenim, co má velice nejasnej genetickej původ, neví se kdo to pěstoval a jak to pěstoval, čim to hnojil a proč to tak strašně smrdí ... to vše se dá strnhnout do jednoho slova... skank...

......................

skank je prostě prosté označení pro prosté a pro chvíle kdy se chceš o marihuaně bavit prostě

marihuana může být skankem, tak jako již zmíněný vysavač luxem, televize bednou a auto károu...

btw. až to na vás zase někdo vybalí. žekněte mu, ať vám ten "skank" definuje

......................

a víte že naši afroameričtí bratři nazívají marihuanu chronic?

citace:
We Got The Chronic By Kottonmouth Kings
....
We got the chronic - And it aint no lie
I'm comin' through the door glasses straight Chinese eyed
Lookin? like an Asian, eye lids on tilt
Blazen like Jamacian, ya'll know how I feel

I'm smokin chronic - And i'm gettin super ripped
Green crack, I'm trippin on some bugged out shit
Johnny Ric's about the blow off a big bong rip
And next then he passed to Loc, Yo its time to take that hit

Bang Bang, Light 'em up, Hurry up, Wassup
Where the weed? Where the chronic? Grab the beer, roll a blunt
Double Double Double Double Double dash give a f**k
Dgaf waht the f**k, you can suck my nuts
....


citace:
Snoop Doggy Dog - Chronic Break
Can we get a motherfuckin moment of silence, for the small chronic break?
A-hah, niggaz be brown-nosing these hoes and shit.
Takin bitches out to eat, and spendin money on these hoes, knowhatI'msayin?
I treat a bitch like 7-Up I never have I never well
I tell a bitch like this
Bitch, you without me is like Harry Melvin without Bluenotes
You'll never go platinum
Hey Daz, give me a light nigga


citace:
Eligh - Chronic Lyrics

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAA
Smoke, smoke, smoke, smoke, smoke, smoke
Roll it up, roll it up, roll it up, roll it up, roll it up
Herb

Take a hit
California marijuana
Smoke a lot ??????
some call it marijuana
some of dem call it ganjah

*Chorus*
It's the chronic
Marijuana
I think I want a hit
Take a trip, a sip of bomb
Come along
It's just an herb
Mind's eye opened wide
Come inside
No need to hide

It's just the chronic
Chronic moment
It's like the omen
Givin' birth inside your chest
Invest some time in knowing what the herb can do to a man's soul
When inhaled it takes the rest, he's impaled
It'll leave a person on top of a telephone pole with Hekyll and Jekyll
I know many men who have sold the secret medium my way
I light that bowl and lose control of tracks constructed by the conductor
Never stuck in a permanent high I float around my way
Wings and things help me to the next plateau I go
Way too intense with dense ideas I never change
I flow rivers of ancient, teleportations sent to the nation
Vis-à-vis via satellite, ear to ear from here to there
They feel the beat
Don't be shy
I'm really a quiet guy
Just try!
Look what it does for an introvert
I flirt with Mary Jane and burn her body for the feeling in a pipe
I won't complain


..........................

mě třeba víc sere, že se říká "ovocný čaj" těm podivnejm věcem v papírovym pytlíku ve kterym není žádnej čaj

ale zvyknul jsem si a občas to i piju

a abych odpověděl na otázku v topicu: ANO rozděluji, ale používám jiný výrazy

Old Post 14-05-2008 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: WE GOT THE CHRONIC?? Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od mirkoff
prodávaný modely maj většinou tři jména...

nějakej blůbery, nějakej oranžbád, nějaká vdova... nebo nějakej podobnej provar...


Jo stím jsem se taktéž setkal.Hlavně nesnáším když mě poučuje někdo jak mám pěstovat.Valí srance a když mu vysvětluji pravou míru tak to stejně nepochopí.

Old Post 14-05-2008 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 46

Nevědomost je někdy vtipná vlastnost, chodil jsem do třídy s týpkem, který chtěl předemnou zamachrovat a tvrdil že hulí semínka. Pochopil jsem to jako vtip, ale když mi s vážným obličejem začal vysvětlovat, že semínka mají největší obsah THC, musel jsem prestat poslouchat. Od te doby mu rikam semenohul.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 14-05-2008 v 13:56 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Re: WE GOT THE CHRONIC?? Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od mirkoff


a víte že naši afroameričtí bratři nazívají marihuanu chronic?




podle mých informací se "chronic" slangově označuje směs marihuany a cracku

....jinak dělím na out\in ...plus model

panta rei

Old Post 14-05-2008 v 14:33 PM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: WE GOT THE CHRONIC?? Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od PERRO
podle mých informací se "chronic" slangově označuje směs marihuany a cracku


tak i tak

citace:
Chronic has two different definitions varying on your location.

East Coast: Weed (Marijuana) that is laced with Cocaine to give an added effect

I'm feeling suicidal, lemme get some chronic

West Coast: The finest weed available with no seeds or any shit

I'm looking to get some chronic, none of that crappy bullshit

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=chronic


btw. mezi další výrazy z U.S.slangu pro marihuanu patří i "skunk" nebo "sensi" či "hydro"

nebo třeba jenom DRO

citace:
HyDROponically grown marijuana, i.e., "homegrown". Pot grown indoors in hydroponic chambers, which regulate light, humidity, and temperature. Usually a higher, more pure quality of weed than that found elsewhere. Whether there are additives such as cocaine in it is a secondary matter - ask honest questions of your dealer. When in doubt - don't buy.

From Chingy's hit song "Holidae In" -

Get a 12-pack of Coronas, and a ounce o' 'dro, ya know


nejsme jediný... jak tomu asi řikaj němci?

Naposledy upravil 14-05-2008 v 15:43 PM

Old Post 14-05-2008 v 15:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7117160 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív