Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » rozdělujete trávu na venky a lampy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Dělíte trávu na venek a lampu?
JO
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

rozdělujete trávu na venky a lampy? Příspěvek č. 1

zajímalo by mě kolik lidí tady má ve zvyku říkat o trávě venek a lampa. popřípadě skleník
a popravdě !
OT si prosím strčte víte kam :p

nic víc, nic míň


edit:
tohle je jako JO
citace:
Původní příspěvek od denyg
Já to dělím na outdoor/skleník/indoor (záleží na tom, kde byla kytka vypěstovaná) a na skunk/noname. Někdy použiju i kombinaci - například skunk vypěstovaný venku nebo noname ze skleníku ... Co mám v anketě zaškrtnout?


a taky jakýkoliv jednodušší srovnání jako skunk/ostatní , noname / hustej model a podobně znamená taky JO

Naposledy upravil 12-05-2008 v 22:42 PM

Old Post 12-05-2008 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 2

ano, ale je to nekdy dost zavadejici

nekteri to taky rozdeluji na venek a skunk coz se mi moc nezda

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 12-05-2008 v 21:50 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Já to dělím na outdoor/skleník/indoor (záleží na tom, kde byla kytka vypěstovaná) a na skunk/noname. Někdy použiju i kombinaci - například skunk vypěstovaný venku nebo noname ze skleníku ... Co mám v anketě zaškrtnout?

Old Post 12-05-2008 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GeorgeJung
Stálý Člen

Karma uživatele GeorgeJung - 53% PěstitelskáKarma uživatele GeorgeJung - 53% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 4

Ne. Dělim na špatnou a dobrou!

Old Post 12-05-2008 v 21:56 PM
GeorgeJung je offline   Profil uživatele GeorgeJung   Find more posts by GeorgeJung   Foto galerie člena GeorgeJung   Click here to Send GeorgeJung a Private Message   Add GeorgeJung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 5

Ne, já dělím podle odrůd ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 13-05-2008 v 03:48 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve Stifler
Nový Člen

Karma uživatele Steve Stifler - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

souhlas s Figarem podle odrud, jinak je to dosti zavadejici

Steve`s outdoor 08

Old Post 13-05-2008 v 06:28 AM
Steve Stifler je offline   Profil uživatele Steve Stifler   Find more posts by Steve Stifler   Foto galerie člena Steve Stifler   Click here to Send Steve Stifler a Private Message   Add Steve Stifler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Steve Stifler
souhlas s Figarem podle odrud, jinak je to dosti zavadejici


stejná odrůda- venek/skleník/lampa- pokaždý uplně jiný kafe§

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 13-05-2008 v 07:19 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 8

Zdravím
U nás to každý delí na SKUNK a OUTDOOR pritom ten "skunk" môže byť kľudne trošku silnejší noname pestovaný outdoor, hneď je to SKUUNK!
Komukoľvek keď to chcete vysvetliť tak vás vysmeje že trepeš k*k*tiny.
Mne sa zdá rozdelenie lampa/venkofka/sklenník celkom v pohode keď ide o noname, keď značkový model tak by sa to mohlo skrížiť...napr. Papaya-sklenník a ták

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 13-05-2008 v 07:21 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 9

tayem : nj, jiný, ale nikdy nevíš jaký, někdo to může vypěstovat perfektně ve skříni, někdo má nějak gore pořešenej skleník a někdo má takový prostředí pro venky, že indoor se tomu jen tak nevyrovná... já to obecně dělim jenom na sativy/indiky, prostě speed/relax

kaktusx : presne, ja se taky kolikrat nekomu snazil vysvetlit, ze skunk neznamena indoor, ze skunk je odruda, ze venkovky muzou bejt lepsi, atd... proste ty nepestici hulici sou naky divny :-P

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 13-05-2008 v 07:23 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 10

Prirodzene, aj ked konecny efekt je vacsinou velmi podobny

Old Post 13-05-2008 v 07:39 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od berrea
tayem : ....někdo má takový prostředí pro venky, že indoor se tomu jen tak nevyrovná...


tak tohle je dobrá blbost

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 13-05-2008 v 07:52 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

u nás se to dělí na češtinu nebo hydroskéro s pod lampy

JO,rozděluju.Jinakost lze vnímat.Nejen lampa nebo venek,ale i ten venek je každý jiný,podle toho kde to bylo.
A tak některému materiálu říkam ,,dvorek paní mámy,zahrádka,kopřivy...,,
A to není všechno.Jeden druh může být jiný nejen podle fleku,ale taky podle typu sušení.Jiné je co se sušilo ,,normálně,, a jiné je co prošlo mrazíkama a visí to tak ještě teď.Répalové nechť věří,že je to plazmatické,pořád jakoby nedosušené.A sušení venku je úplně nej.To jsou pak názvy jako ,,kladivo na zmrdy,utrpení Maří Magdalény...
Tak teda spadám pod jo

Old Post 13-05-2008 v 08:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 13

áá tak tohle táma sem už chtěl založit

já jsem na tohle rozdělování naprosto alergickej zvláště když to někdo dělí na skéro a ganju a dělá jak se v tom vyzná...

Já to dělim jednoznačně podle modelů a pokud jde o noname tak podle toho jak a kde to rostlo, jak to vypadalo a jaký to je a podle toho se také odvíjí naše názvy, ale nikdy bych neřek že je to skéro nenávidim to slovo připadá mi, že dělá z konopí uplně obyčejnou drogu dětí s placatejma kšiltama... A slovo skunk/skank bych použil jen v případě že se jedná o skunk n1

tak to je můj skromný názor prosim nekamenujte mě

Old Post 13-05-2008 v 09:37 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od berrea
... proste ty nepestici hulici sou naky divny :-P

přesně tak .) a že jich je...když narážim na hulící lidi ...většinou čim mladší tim víc takhle...
to vypovídá trochu i o průměrnejch zkušenostech...

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
já jsem na tohle rozdělování naprosto alergickej zvláště když to někdo dělí na skéro a ganju a dělá jak se v tom vyzná...

taky sem na to trochu alergickej


taxe to rozjelo a je vidět že většina lidí zatim tedaaa...
svůj názor sem nechtěl říct hned, pak by mín lidí zašktrlo jo .D
já dělím různě...a dohromady to dává unikátní celek (a těch kombinací co jde ! - třeba ovocný haši body stoned "venek" může strčit do kapsy "podlampu skunk" při dobrejch podmínkách. měl sem "venky", který mi dávaly víc než klasický podlampy ultrahydroskéra - to hulení možná nesmrdělo na dvacet metrů ale bylo to fajn a veselejší, žádný hnusný dojezdy (mám pocit že ty dojezdy záleží i na hnojivech nemůžu si pomoct)... )
- podle chuti a vůně (citrus, haši, ovocný, seno, skunk, čokoládový (nebo spíš kakaový), kořeněný, atd atd)
- podle stavu (energický buzz, body stoned, body buzz, energy stoned ... )
- podle vzhledu (třeba bílý dorůdy - zabijárny docela )
- podle způsobu pěstování (dobrý podmínky, nic moc podmínky...s tím souvisí i hnojiva a způsob sušení, umělý světlo, slunce...)
- podle doby zrání, náročnosti pšstování

...ani mě ten prozatimní výsledek nepřekvapuje...potvrzuje to s čim se setkávám v praxi

Naposledy upravil 13-05-2008 v 10:11 AM

Old Post 13-05-2008 v 09:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 15

No dělím... nědělím, já hulím... Ale když to není moje, tak se ze zvědavosti vždycky zeptám, co to je, kdo to pěstoval, jak se to jmenuje... A fakt mě nasere, když mně řeknou "to je krutá lampa". Ale třeba že bych hulil jen "venky" nebo jen "lampy", to ne. pokud opravdu vybírám, tak stylem zhulí mě to/ nezhulí mě to.
A ti profíci, dělící hulení na "skéro", "venek" a "shit" mě vždycky dojmou. Někteří dokonce v životě neviděli kytku, ale řečí mají... Za vrchol umění pokládají sehnat dealera "co má krutej maťák, woe". A tihle "profíci" jsou v dobách nouze schopní strčit do huby hnusný, černý sklo, ze kterýho pomalu kape dehet, a labužnicky vdechovat smrad spálenýho asfaltu, když ho nahřívají na zapalovačem

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 13-05-2008 v 10:13 AM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

jj samozřejmě že dělím.. faktorů je víc ale základní je asi kde to vyrostlo (venku/skleník/pod lampou) a jakýho původu byly rostlinky- od koho (venkovního/koupený-origoš/řízek/2.generace z řízku)... obecně asi na venkovky a podlampovky .. ale to nemůžete považovat za definitivní, protože dobrý rozdělení je taky podle vzhledu, chutě,
účínků..
skéro je hroznej název protože mlaďáci tak už řikaj pomalu všemu z pod lampy nebo jenom víc silnějšímu. skéro bych řek jedině Skunku.

Old Post 13-05-2008 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6248920 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív