Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
jan53
Nový Člen

Karma uživatele jan53 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 49


Zdravím mam podobný problém.Stejný problém sem už našel, ale nenašel sem jeho řešení. myslím si že je to plíseň, ale nejsem si tak jistý. Mám 4 kytky a objevilo se to zatím jen na jedné . prozatím sem ji vytáhnul a ostříhal poškozené listí. děkuji za každou radu , či názor.

Old Post 15-04-2008 v 17:30 PM
jan53 je offline   Profil uživatele jan53   Find more posts by jan53   Foto galerie člena jan53   Click here to Send jan53 a Private Message   Add jan53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milo185
Nový Člen

Karma uživatele milo185 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 50

zdravim...chcem sa opytat ci ma vobec nejaky vyznam pre kitku svetlo z neonky...

Old Post 17-04-2008 v 18:24 PM
milo185 je offline   Profil uživatele milo185   Find more posts by milo185   Foto galerie člena milo185   Click here to Send milo185 a Private Message   Add milo185 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve Stifler
Nový Člen

Karma uživatele Steve Stifler - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 9  

Dotaz Příspěvek č. 51


zdravim, chci se poradit viz. foto zacinaji zloutnout listy od koncu. Myslim ze to muze byt vysokym ph protoze hlina je namichana 1:1 s hlinou z lesa nebo malou provzdusnenosti hliny. Co myslite?

Steve`s outdoor 08

Naposledy upravil Steve Stifler 04-05-2008 v 18:27 PM

Old Post 04-05-2008 v 18:09 PM
Steve Stifler je offline   Profil uživatele Steve Stifler   Find more posts by Steve Stifler   Foto galerie člena Steve Stifler   Click here to Send Steve Stifler a Private Message   Add Steve Stifler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Steve Stifler
zdravim, chci se poradit viz. foto zacinaji zloutnout listy od koncu. Myslim ze to muze byt vysokym ph protoze hlina je namichana 1:1 s hlinou z lesa nebo malou provzdusnenosti hliny. Co myslite?

mas to premrzly!

DEN/NOC

Old Post 07-05-2008 v 16:31 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xXx
Nový Člen

Karma uživatele xXx - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 53

Mam takovej dotaz Mam par kytek ve skeniku a svítí na ně celej den přimi sluničko a voni mi tam vadnou ale přes noc se mi zase zpomatujou čim to ????

Old Post 02-06-2008 v 17:30 PM
xXx je offline   Profil uživatele xXx   Find more posts by xXx   Foto galerie člena xXx   Click here to Send xXx a Private Message   Add xXx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MacMillian
Nový Člen

Karma uživatele MacMillian - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 54

xXx- asi jim je teplo zkus větrat

Old Post 10-06-2008 v 15:22 PM
MacMillian je offline   Profil uživatele MacMillian   Find more posts by MacMillian   Foto galerie člena MacMillian   Click here to Send MacMillian a Private Message   Add MacMillian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrus
Nový Člen

Karma uživatele Ondrus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 55



Zdarec.Mám problém,pěstím prvním rokem a mám kytky které jsou měsíc staré(začínám hnojit až dneska) a četl jsem tu že je normální že se kytka zbavuje spodních listů.No takže mateční uschly,první listy taky a teď začínájí schnout i ty nad něma.Je to normální,ze se kytka zbavuje i těchhle lístků?Díky za odpověď
přikládám foto:
1. obrázek rostlinky
2.obrázek usychajícího listu

Naposledy upravil Ondrus 14-06-2008 v 11:35 AM

Old Post 14-06-2008 v 11:25 AM
Ondrus je offline   Profil uživatele Ondrus   Find more posts by Ondrus   Foto galerie člena Ondrus   Click here to Send Ondrus a Private Message   Add Ondrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrus
Nový Člen

Karma uživatele Ondrus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 56

nic?

Old Post 15-06-2008 v 10:37 AM
Ondrus je offline   Profil uživatele Ondrus   Find more posts by Ondrus   Foto galerie člena Ondrus   Click here to Send Ondrus a Private Message   Add Ondrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Ondrus
nic?


Chlape, tohle normalne nevypada...

Podle toho jak ti to zloutne, tak bych si tipnul nedostatek dusiku (taky s tim tedka bojuju .

Jestli jsi to nehnojil, zkus je teda zahojit a snad by to melo byt ok

Jinak je mas docela dost vytahly... mas to koukam za oknem... Asi je tam dost malo svetla. Mozna by bylo dobry je dat uz ven, tedka uz je venku dost teplo, kyti to v pohode zvladnou, pze je mas fakt dost vytahly.

Az je budes presazovat tak rozhodne hod cast stonku do hliny.

Old Post 15-06-2008 v 13:27 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrus
Nový Člen

Karma uživatele Ondrus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od xaralis


Chlape, tohle normalne nevypada...

Podle toho jak ti to zloutne, tak bych si tipnul nedostatek dusiku (taky s tim tedka bojuju .

Jestli jsi to nehnojil, zkus je teda zahojit a snad by to melo byt ok

Jinak je mas docela dost vytahly... mas to koukam za oknem... Asi je tam dost malo svetla. Mozna by bylo dobry je dat uz ven, tedka uz je venku dost teplo, kyti to v pohode zvladnou, pze je mas fakt dost vytahly.

Az je budes presazovat tak rozhodne hod cast stonku do hliny.

jj přesazovat to budu ve čtvrtek už ven,včera sem začal hnojit takže doufám že se uzdraví..

Old Post 15-06-2008 v 13:41 PM
Ondrus je offline   Profil uživatele Ondrus   Find more posts by Ondrus   Foto galerie člena Ondrus   Click here to Send Ondrus a Private Message   Add Ondrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Ondrus

jj přesazovat to budu ve čtvrtek už ven,včera sem začal hnojit takže doufám že se uzdraví..


Tyhle listy uz nejspis nezezelenaj, ale novy by mely uz bejt ok.

Old Post 15-06-2008 v 13:45 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 60

Prosím o radu. Moje kytky zlobí jako nikdy když je jedna v pohodě tak na místo toho je něco s dalšíma dvěma! Teďka je to následující problém.

Čím mladší listy tím víc se mi jejich okraje ohýbají nahoru.

Hul co ti plíce stačí!
Měj rád přírodu a ona bude mít ráda tebe.
Kytka je krásné stvoření a proto legalizuj!
Nečórujte kytky! Jaké by vám bylo kdyby si někdo odnesl vaše kytky?

Old Post 21-06-2008 v 11:30 AM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61


Najde se dobrý lékař.Na listech jedné kytky mam rezavé žilky,EC aPh hlídám,hnojeno Plagronem a Metropem jednou týdně,10 dní na květu-už se mi to jednou objevilo asi na 50 dni květu ale v poho to dozrálo tak jsem to neřešil ale ted mi to dělá starost-ještě dlouho do sklizně.Hledal jsem ale žádný podobný obrazek jsem nenašel.Díky za pomoc

Old Post 01-07-2008 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od sopka
Najde se dobrý lékař.Na listech jedné kytky mam rezavé žilky,EC aPh hlídám,hnojeno Plagronem a Metropem jednou týdně,10 dní na květu-už se mi to jednou objevilo asi na 50 dni květu ale v poho to dozrálo tak jsem to neřešil ale ted mi to dělá starost-ještě dlouho do sklizně.Hledal jsem ale žádný podobný obrazek jsem nenašel.Díky za pomoc

a to se to obevilo ze dne na den?
mas to na vsech listech? jesi ne,tak bych ty postizeny listy radej odstranil,aby se to nesirilo dal,je-li to nejaka choroba.
nemas nahodou neco na tech listech zespodu,nejaky broucky?
neni to nahodou popaleny od vybojky,i kdyz to asi ne...

DEN/NOC

Old Post 02-07-2008 v 15:18 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

objevilo se to pozvolna-během 7-10 dnů,šíří se to ze spodku navrch,spodky listů jsou zdravé,je to jen z vrchu.Spálené od lampy to nebude,kytka není pod lampou ale u stěny,ofuk kytek mám v pořádku

Old Post 02-07-2008 v 23:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 64

tak skus ty postizeny listy odstranit,jesi se to siri jak rikas,tak bych je rozhodne dal rpyc ty listy! skus to a uvidis co to udela
a je to pouze na 1 kytce?

DEN/NOC

Old Post 03-07-2008 v 15:28 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3446490 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív