Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » LEGALIZUJTE VŠECHNY DROGY!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 81

Karmínový Králi píšeš:
Nechtěl bys chapče legalizovat třeba granáty? A dát k nim letáky jak je používat? A napsat tam pro "nezasvěcené" co mohou způsobit?

No přece ty granáty jsou už dávno zlegalizovaný a i ty letáky k jejich použití jsou vytisklý!!! Je pravda, že je nemůže používat jen tak někdo (je to jen pro "zasvěcené"!) a taky je nemůže používat kdy se mu zachce ale jinak...
Tak co to máš za argument?


Dále píše:
Bohužel, neznám žádné (vážné nikoliv okrajové) pozitivní využití drog. Možná je to důsledek mé "povrchnosti a zaslepenosti"

To já znám a není jich málo. Je ale mnoho lidí, kteří jich znají nepřeberné množství. Jsou to lékaři. Copak heroin je jediná droga?

Dude jsi fakt skvělý!!!!!
Otone ty samo taky.

nemo

Old Post 26-07-2002 v 00:01 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Hlína Příspěvek č. 82

heroin neni jediná droga, ale i tu byste chtěli legalizovat? jistě určitě existuje nějaké pozitivní využití, ale posláním drog je jedna a jediná věc.........
Granáty nejsou legální, OK zkus třeba přejet hranice s granátem v kapse....
Aha řikáš, že je smí používat jen někdo.. To jo --- A právě proto nejsou legální - dostupné veřejnosti....
Morfium taky smí používat někdo - lékař. A taky neni legální... jj nebudu se hádat. jen jsem sem chtěl napsat svuj názor.

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 26-07-2002 v 08:05 AM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 83

No já jsem chtěl jen říct, že je třeba se naučit s drogami žít tak jako jsme se to naučili s granáty. A ti co budou mít "řidičák" na heroin a budou chtít i přesto všechno heroin užívat, ať ho užívají legálně a mají ho z bezpečných zdrojů. Určitě to bude menší škoda pro společnost než ty granáty a další svinstvo na zabíjení druhých nebo heroin od nelegálních drogových dealerů. A já si nemyslím, že bude moc těch co budou chtít získat "řidičák" na užívání heroinu a budou ho užívat. Řekl bych, že to bude míň lidí než teď. Ale co bude hlavní: to, že nebudou nějaké ilegální peníze z ilegálních zdrojů používané na věci o kterých se nikdo nedoví, dokud se něco neprovalí jako třeba že někdo chce zabít nějakou novinářku. Podívej kolik se tam pohybuje peněz o kterých nikdo neví kdo je má, odkud je získal a co si za ně chce koupit

nemo

Old Post 27-07-2002 v 18:06 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Nemo má pravdu, Crimsone Příspěvek č. 84

Žádný zákaz nikdy nic a nikde nevyřešil, s drogama se prostě jako společnost musíme naučit žít. A stát nám dluží regulaci toho problému, nikoliv represivní zákony a přístup. Stát sámse musí stát zodpovědným (přátelským) dealerem, jinak ponechává tuto aktivitu v rukou lidem, kteří serou na naše životy a zajímají je jen naše peníze.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-07-2002 v 08:40 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Dotaz Příspěvek č. 85

ok, kingu tag jinak - ty si myslíš že současná situace je v pohodě? takhl e to má bejt? jak bys si situaci vyřešil ty? Postřílet všechny dealery? Nechat smažky chcípnout? nastiň svoje řešení...
Čau Dude

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 28-07-2002 v 16:35 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Palec dolů Ještě k heroinu Příspěvek č. 86

Že heroin nemá pozitivní využití?Tak to už je fakt směšný.Samozřejmě že má-je to nejsilnější analgetikum(lék proti bolestem) jaký byl lidmi objeven a jestli je to někomu málo tak ať zkusí vymyslet něco lepšího.
To že se nepoužívá je druhá věc(návyk naběhne moc rychle),ale řekněme u posledních stádií rakoviny je podle mě jedno jestli ten člověk má návyk nebo ne-stejně se používá morfium což je to samý v bleděmodrým a já nevidím důvod proč nepodat to nejsilnější co existuje-heroin.

Old Post 29-07-2002 v 11:29 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 87

to Roman Dirda: jojo, moje řeč, když bych věděl že mám raka a že už je se mnou ámen, a mít bolesti tak ten herák do sebe budu klidně taky ládovat, aspoň si před smrtí ještě něco užiju! závislost nezávislost

PS: a věděli jste že naše český PIKO má velkou tradici využití ve speciálních jednotkách ať ruských či USA a jiných! dokonce maj pervitin i v jejich tzv. krabičce poslední záchrany, protože jak víme piko je naspíduje a oni jsou schopní vydat ze sebe všechno! jsou pak neuvěřitelně výkonní! samozřejmě jsou na to cvičení a nedávaj si peří jak se jim zachce, žádný smažky!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-07-2002 v 11:37 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 88

Díky hh-tope. Řeks´ to přesně.

Ty Otone, četl jsi včerejší rozhovor (v MF Dnes nebo LN nevím) s vítězem Tour de France Armstrongem? On prodělal rakovinu a dávali mu šanci na přežití snad 60 nebo 40%. Víš co ten chlap řekl? Že je vděčný za tu rakovinu a kdyby si měl vybrat mezi rakovinou a vítězstvím v Tour de France, tak že by si vybral rakovinu! To sem teda čuměl. Schválně si ten článek najdi a přečti.
I když...., kdybych věděl že mám raka, tak bych se (aspoň teď teoreticky) přiklonil k tvému řešní. Na druhé straně mi řekli, že moje máma si přála raději žít na vozíčku než umřít ve 30 letech. Takže opravdu jen teoretizuju.

A to využití toho PIKA v armádě mi teď připadá dost hnusný a ne pozitivní. V každém případě to říkám pod dojem včerejšího filmu Stalingrad.

nemo

Old Post 30-07-2002 v 02:30 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

2nemo Příspěvek č. 89

ad Armstrong: Profesionalne jsem zavodil naejakou dobu na kole a Armstrong uz podle me neni clovek, obycejny clovek nemuze byt schopen se vypracovat na takovou uroven jen treninkem, je to laboratorni stroj, ktery je pod neustalym sledovanim a porad musi do sebe neco ladovat. Ted nemam nemyslim zrovna doping, ale i ten tam samozrejme patri. Ikdyz ted to jeste neni dopink, protoze protidopinkova kontrola nevi, ze tu a tu latku nekdo pouziva ;-)

...silny zazitek byl kdyz jsem byl jako divak na Tour de France. Stal jsem u cile nejvetsi horske etapy a jenom cumel. Dojel typek, zhroutil se na zem. Maseri ho zvedli, odnesli do kamionu, polozili na lehatku, napichli kapacky a rano ho zvedli, posadili na kolo a dotlacili na start...

moc velky offtopic, ale trochu to prece jenom souvisi ;-)


btw: ta knizka se jmenovala: Thimoty Leary- Neuropolityka

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 30-07-2002 v 08:21 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 90

No mě zaujalo to, že by si radši vybral tu rakovinu, než vítězství v Tour de France. Já jsem tim chtěl říct, že člověk nikdy neví... Nic o cyklistice.

Jo a k tomu zážitku, já jsem měl docela silnej zážitek na Brněnském kilometru. To je plavecký "závod" otužilců. Měl jsem možnost vidět co to s nima se všema dělalo po tom co vylezli z vody a pokoušeli se oblíct. Nebyli schopni udržet sklínku a trefit se s ní do huby, jak se třásli. No hroznej pohled. A dělali to zadarmo. Takže co se divíš? Za ty prachy. Lidi jsou divní. Už se s tím smiř.

Dík. Já myslel, že je to nějaká vědecká publikace...

nemo

Old Post 01-08-2002 v 00:27 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 91

bump

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-01-2003 v 15:53 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 92

nikdy bych nelegalizoval vsechny drogy!!!!Jak by to tu vypadalo??vsichni zfetly na kasi!!ja bych legalizoval jen THC products!!ale stejne mame smulu jaxvina!!!

roll,roll,roll a joint...

Old Post 06-01-2003 v 18:12 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

legalizácia Příspěvek č. 93

Legalizácia všetkých návykových látok by priniesla niekoľko okamžitých pozitívnych javov, ale musela by sa udiať tak, že štát by začal produkovať všetky návykové látky (nielen alkohol a tabak) a predávať ich za rozumnú cenu (o niečo vyššiu ako výrobná, ale nie o moc) napr. v lekárňach. Negatívne aspekty:
1. muselo by sa to stať súčasne na veľkom území (EU?), inak by sa z dotyčného štátu stalo feťácke územie.
2. nárast počtu tvrdých konzumentov (tipujem takých 100%), primeraný nárast násilia pod vplyvom.
Pozitívne aspekty:
1. pád nelegálnych trhov, narkomafie by sa museli preorientovať na niečo iné.
2. podstatné zníženie čiernej ekonomiky, pretože v narkobiznise sa točia najväčšie prachy, spolu s tým vymiznutie násilných súbojov mafií o územie.
3. vymiznutie násilia pri získavaní drogy, toto násilie je podstatne vyššie ako samoúčelné násilie pod vplyvom.
4. dealeri by prestali podstrkovať mládeži tvrdý fet, aby vyrobili závislákov.

Zabudol som niečo?
Na záver: štát nie je povinný chrániť občana pred jeho vlastnou blbosťou (dokonca ani nemá právo mu brániť).
Odborníci vedia, že nútené liečenie drogovej závislosti je stopercentne neefektívne (vyhodené peniaze), ergo liečiť iba dobrovoľníkov.

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 07-01-2003 v 09:17 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Re: legalizácia Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od gunman
2. nárast počtu tvrdých konzumentov (tipujem takých 100%), primeraný nárast násilia pod vplyvom.


toho bych se zas tolik nebál a k tomu násilí, něgde mam doma na HD studii o spojení drog a násilí, co je zajímavý, že alkohol je jediná droga, která má přímou spojitost s násilím pod vlivem (nemyslim pár jedinců, ale celospolečensky), něco jinýho je násilí spojené s úsilím o získání peněz na drogy, ale za to už může ta prohibice...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 07-01-2003 v 11:02 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

Tohle téma je celkem zajímavý,ale musíš se na to dívat z obou úhlů pohledu,jinak by to mohlo mít nedozírný následky,nebo taky ne.

Old Post 02-02-2003 v 09:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 96

dude je 20.2.2003 a toho Lhimotyho knížku si přečtu hned jak na ni budu mít energii. Takovovou dlouhou cestu jsem od 1.8.2002 urazil. Sám na to čumím.

to unregistered (doufám, že to není ten provokatér z vedlejšího diskuzního vlákna): A který je ten druhý úhel pohledu? Že ten stav prohibice někomu vyhovuje protože se na tom nabalí? Tak to jo. A stejně, kde seš ty?

virusi ty seš ťula. Myslíš, že sou všichni jako ty?

gunmane je to přibližně tak jak pravíš.

nemo

Old Post 20-02-2003 v 19:22 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2963810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív