Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 17

semna nebrat,kupuji řezy z vídně mám to kousek a cena je přijatelná vždy jsem byl spokojen co jsem koupil a zatím jsem nenarazil na špatnou skušenost

Marihuana je jedna z nejobdivuhodnějších rostlin planety

Old Post 08-01-2008 v 07:39 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 18

V nejbližší době plánuju zajet si do Vídně na nákupy, naschvál zkusím vzít pár řezů nějaké z genetik které jsem měl od českých matkařů a pak dám vědět...

plha: naprosto souhlasím

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 09-01-2008 v 19:18 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od plha

Pokud jsou řízky v AT legální, tak mezi šopama musí být nějaká ta konkurence ve prospěch kvality


tak jsem se dozvěděl z rak. webu o tamní legalitě:

Ifoko: "Pflanzen egal ob M oder W fallen nicht unter das Suchmittelgesetz.
Verboten ist nur das THC.
Also ein Pflanze in der vegi ist sicherlich als Zierpflanze nicht strafbar."

Rostliny, jedno jestli samčího nebo samičího pohlaví, nespadají do zákona o návykových látkách. Zakázáno je pouze THC

Liquid: "hängt halt vom equipment ab... eine pflanze die einfach so im raum steht wird vorraussichtlich keine konsequenzen (ausser dem verlust der pflanze) mit sich bringen.
wennst 10 pflanzen in nem kasten im keller unter NDL mit AKF hast wird das argument "die schaun so schön aus" nimma ziehn"

Záleží na vybavení... jedna rostlina, která jen tak stojí v prostoru nebude s sebou pravděpodobně nést žádné následky (kromě ztráty pro květinu).
Pokud máš 10 kytek vë vaně ve sklepě pod sodíkem s AKF (netuším) tak tě nikdy nezachrání argument "ty vypadají ale pěkně"

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 23-10-2008 v 22:04 PM

Old Post 10-01-2008 v 11:45 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 20

jen tak pro info: mel sem rezy od clena DOG a ten mel matky udelany z rezu z Vidne (nevim kterej growshop (mozna wasden)), v tomhle growu: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=28939 modely WR a Skywalker dale pak zde http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=30845 sem mel modely NL, Spice, BigBud, mel sem taky zminovanou Euforii, ta byla jeta jak in tak out, na out teda dost nevhodna ale in vynikajici

- zaver: vse byli regulerne dobry rezy. imho vlstni konecnej produkt
fakt ze v tech growshopech pracujou zhulky, takze neni zarucena kvalita a clovek nakonec nevi co kupuje. koupi seminek a vlastni selekci si ji muze zarucit, rozhodne bych ale ty rezy co prodavaj neodsuzoval, asi to chce i trochu stesti

Old Post 11-01-2008 v 09:51 AM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

KTERÉ TO JSOU ?? Příspěvek č. 21

...no to je skwele ze mate dobre zkusenosti z řezy z Vidně , tak jeste napiste v kterem jste si je koupili at vsichni teda vime kde jsou dobry řezy a kde prodavaj shit , je sem s Hodinařem "pomlouval" Wassdenn , jak psal Hodinar tak to kupoval zhruba pred 2ma lety , pokud mate nekdo novejsi zkusenosti a lepsi tak aspon napiste z ktereho shopu jste to kupovali , dik Hlava

citace:
Původní příspěvek od jestedman
pro info http://www.cannabislegal.de/legalize/hanfshops/wien.htm

Old Post 11-01-2008 v 11:47 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LateNightJamm
Stálý Člen

Karma uživatele LateNightJamm - 82% PěstitelskáKarma uživatele LateNightJamm - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 22

Flowery field, Schottenfeld gasse neco... kolma na MariaHilfer

Dobry rezy.

Hlavne snad jedinej v centru co jsem nasel ze to vubec vede.

Old Post 13-01-2008 v 11:39 AM
LateNightJamm je offline   Profil uživatele LateNightJamm   Find more posts by LateNightJamm   Foto galerie člena LateNightJamm   Click here to Send LateNightJamm a Private Message   Add LateNightJamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 23

Jezdím do vídně vždy po každé urodě (mám to kousek cca 100km) jezdím už tam 5 rokem a nemůžu si vynachválit Bushplanet,Bushdoctor,Headbud mám je osvědčené aspoň co se týče odrůd BUSHMAN,HASHBERRY,AK,DESTROYER A SUPER SILVER HAZE.V bushplanetu jdou koupit i dobroty typu ZERO ZERO atd.Vždy spokojen.Cena šniclu cca 10 - 25 EUR podle toho co člověk chce......
Peace

Marihuana je jedna z nejobdivuhodnějších rostlin planety

Old Post 15-01-2008 v 08:38 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24



tak tady mám nějaké aktuální foto, 49. den květu.. White russian, Starlight, Sweet vše z Wass Denn...

Naposledy upravil 29-02-2008 v 07:17 AM

Old Post 28-02-2008 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sawers
Stálý Člen

Karma uživatele Sawers - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 8  

Cs Příspěvek č. 25

Cus ja mam z rizkama z rajchu dobre zkusenosti akorat vam neprodaju vic jak 20 rizku na osobu. Takze nejezdim sam a jezdit v utery!!!!! Pac koncem tydne nic neni ted ten rizek vyjde na 220kc a jsou velike jak ktere jedny sem tam videl ty meli tak 35 cisel ale ty sem nechtel zda se me ze tam byly dluho kdyz byly tak velke ze tu odrudu nikdo nechtel a kvalita je good jak kdy nekdy dobre nekdy napicu ale vetinu v pohode

Old Post 01-05-2008 v 21:50 PM
Sawers je offline   Profil uživatele Sawers   Find more posts by Sawers   Foto galerie člena Sawers   Click here to Send Sawers a Private Message   Add Sawers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 26

poslední zkušenost s legalitou prodeje řezů v AUT je NULA už tam nekoupíte ani šnicl už tam za to i zavírali

Old Post 31-05-2008 v 22:36 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od qzd
Zdar , nemá zvás někdo zkušenosti kupování semínek z www.bushdoctor.at? já sem skoušel si něco sehnat a pomě to chtělo číslo učtu , ale já sem slyšel že si to obědnám a mě příde abych to zaplatil na dobírku a obratem že mě to příde ? Nevíte jak to teda je????


moc tomu dotazu teda nerozumím, ale snad jsem pochopil podstatu: ze zahraničí se většinou na dobírku objednat nedá (i když jou vyjímky). Většinou se platí pay-pal nebo kartou, případně převodem na účet, tzn. až oni dostanou prachy na účet nebo potvrzenou transakci tak Ti teprve odešlou zboží....

jo a řešit způsoby objednávání a plateb ze zahraničí v threadu o zkušenostech s řezy z Vídně je docela OT

Old Post 24-01-2009 v 10:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

qzd:kamarat si objednaval semena z tej stranky,normalne mu ich priniesla postarka az domov a platil az jej.ale mohol si tu otazku napisat iinde toto je o klonoch skus http://grower.cz/forum/showthread.p...t=%2Bbushdoctor

Naposledy upravil 24-01-2009 v 10:27 AM

Old Post 24-01-2009 v 10:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

FLOWERY FIELDS-Víden Příspěvek č. 29

Áloha
Nemáte někdo zkušeností s tímto shopem prej tam mají kvalitní řízky...
Předem díky za informace...
čus...

Old Post 15-04-2009 v 19:07 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 30

jj bral sem od tud hodněkrát a vždy maximální spokojenost . Nejvíc mě uchvátil Sweet Berlin.

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 16-04-2009 v 06:27 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 31

JO TAKY JSEM SI HO TAM VZAL TAK JSU ZVĚDAVÝ CO TO BUDE..
NIKDE JSEM NENAŠEL POPIS SB

1

Old Post 24-04-2009 v 22:42 PM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 32

Hej bral som par krat od nich rezy a vzdy som bol spokojny, prekoroene velke rezy vo velkych rw kockach. Klude boli niektore rovno na prepnutie

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 24-04-2009 v 22:46 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - Máte někdo zkušenosti s těmata holkama? - 3 odpovědí
02-01-2009 - kindseed- Máte někdo zkušenost? - 2 odpovědí
05-10-2005 - Lowryder-máte někdo zkušenosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2804710 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív