Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak by jste zhodnotili uplynulou sezónu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Tak jak to letos dopadlo?
Khámo, perfektní, následující roky pěstím jen pro radost
Na rok mám zase vystaráno, co víc si přát :-)
Zimu zlehka prohulím.
Na Silvestra dám poslední brčko :-(
Dealer, please!!!!
Zahulí si ty zapráskaný čorky!!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 65

na ho..o

Old Post 22-11-2007 v 08:24 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 66

Tak letos to vidim na veselou zimu, jaro i léto, sklizeň vcelku bohatá, ale mohlo bejt víc..samozřejmě..

Jinak v anketě mi chybí něco jako..

Na rok zas vystaráno, ale pěstovat budu, bo mě to prostě baví...

Mějte se

...zkušenosti získáváme postřehy a radami...proto Grower.cz

Old Post 26-11-2007 v 19:14 PM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 67

Proste aspon na rok vystarano. Ale tesim se na jar jak svina

Old Post 26-11-2007 v 19:43 PM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 68

:-D ja sem spokojen....neco bylo...sice sem to zhulil skoro hned...ale to se podda...jenom me letos sraly srny.....na jaro se tesim upe moc...pac bude genetika, vsechno!!

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 27-11-2007 v 11:39 AM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
winny
Stálý Člen

Karma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 69

tak já dávám letos za dva!pravda je toho nejméně za posledních cca pět let pěstění,ale zároveň nejlepšího takže do příštího roku pohoda.Taky se člověk nesmí moc rozežírat,bo hůře může být vždy!Je potřeba na to pamatovat

Old Post 29-11-2007 v 18:28 PM
winny je offline   Profil uživatele winny   Find more posts by winny   Foto galerie člena winny   Click here to Send winny a Private Message   Add winny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 70

Chjo
letosni uroda se mi nejak nepovedla, jen tak tak mi to vydrzi, kdyz vetsinu zhulim na Silvestra .
-doufam, ze rok 08 bude mnohem lepsi a urodnejsi to preju vsem

Old Post 21-12-2007 v 14:35 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od milan pacholik
kua ogaři, více jak90% zvás je spokojených....já souhlasím se svahadjim...
letos to stálo za prd, pukat sice bude co až do příští sklizně a nebudu se muset omezovat, ale kvalita se z loňskem srovnávat nedá...
...počasí stálo za prd, kytky díky parnu v srpnu pořád rostly a nechtěli moc nasazovat do palic, pak přišlo studené září a palicím to taky moc nepřidalo...(je to oproti loňsku jakési listové...)
outdoorové vzory dopadly ještě fklidu, ale indoory letos venku žádná sláva...


toto je kvalitni nazor musim souhlasit mnozstvi pohoda, ale kvalita nesrovnatelna s jinejma rokama ... navic jeste zadnej rok se mi nestalo, ze by mi tolik kytek nedozralo jako letos.vzdycky to byla jedna dve kytky ale letos dvanact kousku a vetsina zrovna tech nejhezcich rostlin ... snad to bude pristi rok lepsi

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Old Post 21-12-2007 v 14:43 PM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mengele
Nový Člen

Karma uživatele mengele - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 72

po tomto brku jsem uz nepouzitelny.letosek nebyl spatny,ale mohlo byt lip.co naplat,sezona je teeeemer na dohled,tak snad pocasi dopreje a budem moct slechtit a pecovat,vsak to delame pro radost sobe vlastni,nevyjimaje okoli.nezbyva nez doufat a nic nezanedbavat,nadeje umira posledni...

Old Post 22-12-2007 v 01:36 AM
mengele je offline   Profil uživatele mengele   Find more posts by mengele   Foto galerie člena mengele   Click here to Send mengele a Private Message   Add mengele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipoboy
Stálý Člen

Karma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 73

moja sezona bola velmi pestra kytky boli a tak aj zmizli fnuk...vyskli, opelila sa jedna a par zmizlo takze nemal som zo svojho nic.....

Old Post 28-12-2007 v 20:22 PM
pipoboy je offline   Profil uživatele pipoboy   Find more posts by pipoboy   Foto galerie člena pipoboy   Click here to Send pipoboy a Private Message   Add pipoboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 74

pekne na pycu kdyz uz nemam nic poradnyho do huby. na druhou stranu toho bylo hafo..... zato muze muj apetit....

Old Post 29-12-2007 v 15:21 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

tak to já měl zatim nejlepší sezónu, v červnu 4 kytky ze 400W skříňky, no a potom asi 15 litrů kouře, dakže mám do dalšího podzimu co hulit i všichni okolo dávám za 2 protože to určitě mohlo bejt mnohem lepší!

Old Post 31-12-2007 v 18:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 76

nemůžu si stěžovat
mé heslo je JE DOBŘE A BUDE JEŠTĚ LÍP

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Old Post 04-01-2008 v 20:38 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remow
Nový Člen

Karma uživatele remow - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 77

kdyby v kukuřici nejezdili kombajny tak mám taky vysstaráno, tak to byla jenom jedna kytka z balkonu...jo at už mám skřín

Old Post 05-01-2008 v 10:20 AM
remow je offline   Profil uživatele remow   Find more posts by remow   Foto galerie člena remow   Click here to Send remow a Private Message   Add remow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 78

já jsem sice sklízel poslední kytku až v novém roce, ale týden před sklizní jsem uštípnul paličku na okoštování a nebyl zklamán už se těším, až mi doschne IP2000, jsou to docela mordy....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 05-01-2008 v 17:04 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Re: Jak by jste zhodnotili sezónu 2007? Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Nesss
Jaká byla právě ta Vaše sezóna 2007?

lampa normal, venky jsem nesadil

p s y c h o 8 4

Old Post 08-01-2008 v 22:08 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joejoe
Nový Člen

Karma uživatele joejoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 80

Zdarec vše vypadalo paradně,ale mraz mě pokazil všechny naděje!!!!!No hold přiště sklenik

Old Post 10-01-2008 v 18:07 PM
joejoe je offline   Profil uživatele joejoe   Find more posts by joejoe   Foto galerie člena joejoe   Click here to Send joejoe a Private Message   Add joejoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6501210 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív