Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak nepřijít o řidičák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Plesnivá želva

Karma uživatele Plesnivá želva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 65535  

Palec nahoru Jak nepřijít o řidičák Příspěvek č. 1

V týdeníku Reflex jsem koncem listopadu publikoval nížeuvedený článek, který by se mohl hodit i uživatelům Groweru. Proto jej zde přetiskuji:

Poslední týdny mi chodí čím dál víc e-mailů a dopisů na téma, jak policie zabavuje uživatelům konopí řidičáky. Ukazuje se však, že policisté sami přesně nevědí, co s řidiči, kterým naměří orientační zkouškou přítomnost marihuany, dělat. Proto jsem se rozhodl napsat návod, jak postupovat, když neřídíte zkouření, a přesto vám úřady chtějí sebrat řidičák.
Jako první mi napsal student Masarykovy univerzity v Brně, kterého zastavila policie k namátkové kontrole. Udělala mu orientační test - stěr slin na tampónek - a pak ho odvezla do nemocnice na lékařské vyšetření. Tam mu odebrali vzorek moči a našli v ní metabolity cannabinoidů, výsledky přeměny látek z konopí v těle. Student dostal pět tisíc pokuty a přišel o řidičák. Celá causa měla jednu nevýhodu. Mladý muž, přestože tvrdil, že neřídil zkouřený, nechtěl vyvolávat soudní při a radši zaplatil. U soudu by však pravděpodobně vyhrál.

Marihuana se chová v organismu zcela jinak než třeba alkohol, který umí policie za volantem najít bez problémů. Pokud řidič při orientační zkoušce nadýchá alkohol, je odvezen na odběr krve. V nemocnici rozborem zjistí, jestli v ní alkohol je, či není. Pouze přítomnost drogy v krvi totiž spolehlivě prokazuje, že jedinec je pod jejím vlivem. Alkohol se odbourává z těla rychle, je po těle roznášen rovnoměrně a s jeho zjišťováním je to velmi prosté.

Účinné látky konopí se chovají jinak. Kouří-li člověk marihuanu, do krve se mu dostává celá řada cannabinoidů. Látka, která způsobí rauš, známá pod zkratkou THC, se v těle do šesti, v krajním případě do dvanácti hodin rozloží. Jestli je, nebo není člověk zkouřenej, se dá zjistit jedině z krve, když se změří hladina THC. Stěrem slin, potu i testem moči se měří i úroveň psychiku neovlivňujících zbytků látek z trávy. Ty má kuřák v moči ještě týdny po posledním jointu.

Policie a lékaři tedy v případě našeho mladého muže zjevně nepostupovali správně a neshromáždili důkazy o tom, jestli byl, nebo nebyl zkouřenej. Pokud by se však něco podobného stalo řidiči, který sice trávu kouří, ale nikoliv před jízdou - to jest řídí v situaci, kdy není pod jejím vlivem -, dostal by se nevinně do problémů a byl by nejspíš nespravedlivě potrestán.


"Přiznal jsem se, že jsem měl asi hodinu před jízdou dva prásky," říká další mladý muž, který přišel o řidičák. Raději nechce uvádět své jméno. I jeho zastavila náhodná kontrola, i jemu orientační slinný test ukázal na marihuanu, i jeho odvezli do nemocnice, na záchytnou stanici nemocnice Bulovka, a vzali mu moč. V té, jak čtu z lékařské zprávy, naměřili "THC". Pak mu policie vzala řidičák. K jízdě pod vlivem drogy se přiznal, takže není co řešit. Ale v nemocnici mu zase testovali jinou tělesnou tekutinu, než měli. Kdyby před jízdou nekouřil, naměřili by mu totéž jako nyní.

Obrátím se tedy přímo na nemocnici - jestli mají nějaká specializovaná zařízení, která skutečně umějí změřit přesně přítomnost psychotropního THC, a proč nevzali "mému" řidiči krev. "Vyšetření na alkohol a drogy se provádí dle požadavků zadavatele, tedy policie," sdělil mi doktor Petr Mach, mluvčí nemocnice. "Pokud by policie chtěla test krve, tak jim ho uděláme," dodává. Jinak řečeno, doktoři říkají, že za nesprávné testování může policie, která si vyšetření krve neobjednala.

Tak jdu na policii. Vrchní komisař kapitán Pavel Hanták z tiskového oddělení tvrdí, že všechno záleží na rozhodnutí doktora. Policisté řidiče do nemocnice jen dovezou a on sám si může požádat o odběr krve. Policie prostě v daném případě svaluje vinu na doktory.

Tak jsem celý tento text ještě před zveřejněním poslal řediteli dopravní policie s prosbou, ať svým mužům dá jednoznačný metodický pokyn, že řidiče s pozitivním orientačním testem na drogy budou vozit na odběr krve jako v případě alkoholu, ne na odběr moči.

Vzápětí přišla dojemná odpověď, podle níž "Policie ČR nebude žádným způsobem poskytovat komentář k článku, který radí uživatelům drog, jak mají postupovat v případě, kdy řídí vozidlo a je jim orientačním testem zjištěno požití návykové látky". Média by prý raději měla informovat o nebezpečí, která hrozí v souvislosti s užíváním návykových látek, a nepodporovat je nějakými radami. Podepsána vrchní komisařka kapitánka Petra Srnková, tiskové oddělení Policejního prezídia. Buď můj text nečetla, nebo nepochopila.

Hledat viníky "naší" causy je bezpředmětné, protože "můj" řidič prostě zkouřenej byl a sám se přiznal. Je ale zapotřebí najít nejlepší kroky pro ty, kteří budou řídit střízliví a policie jim najde neaktivní zbytky z kouření v minulosti. Udělat jakousi kuchařku. U tohoto článku ji máte k dispozici.
JAK ZBYTEČNĚ NEPŘIJÍT O ŘIDIČÁK - URČENO PRO VYHULENÉ: Co dělat v případě, že řídíte střízliví, ale policisté vám naměří orientačním testem z potu či slin marihuanu? U lékaře, kam vás odvezou, požadujte odběr krve, nikoliv moči. Pokud vám lékař nevyhoví, požádejte o vyšetření krve s tím, že je uhradíte z vlastní kapsy (může to stát řádově několik tisícikorun). Získáte tím důkaz pro pozdější správní řízení. Také žádejte - v případě nezbytí i za vlastní peníze - orientační vyšetření a zprávu o tom, zda dle názoru lékaře jste pod vlivem drog. Pokud vám to lékař odmítne, vyhledejte okamžitě jinou nemocnici, kde si nechte udělat odběr a rozbor krve. Policisté vám nejspíše seberou papíry a předají věc do správního řízení a do jeho termínu budete jezdit tramvají. Ale k úřednímu jednání pak budete mít rozbor krve s nálezem BEZ THC. A když to úředník neuzná, odvolejte se k soudu, protože jedině hladina drogy v krvi je důkazem toho, že je jedinec pod jejím vlivem. Pokud řídíte zkouření a chytnou vás, nenechávejte si rozbor krve dělat a radši rovnou zaplaťte pokutu. Drahý krevní rozbor neobelstíte.

djX

Naposledy upravil Plesnivá želva 08-12-2007 v 20:20 PM

Old Post 06-12-2007 v 15:00 PM
Plesnivá želva je offline   Profil uživatele Plesnivá želva   Find more posts by Plesnivá želva   Foto galerie člena Plesnivá želva   Click here to Send Plesnivá želva a Private Message   Add Plesnivá želva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Plesnivá želva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Jak nepřijít o řidičák Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Plesnivá želva
V týdeníku Reflex jsem koncem listopadu publikoval nížeuvedený článek, který by se mohl hodit i uživatelům Groweru. Proto jej zde přetiskuji:

Poslední týdny mi chodí čím dál víc e-mailů a dopisů na téma, jak policie zabavuje uživatelům konopí řidičáky. Ukazuje se však, že policisté sami přesně nevědí, co s řidiči, kterým naměří orientační zkouškou přítomnost marihuany, dělat. Proto jsem se rozhodl napsat návod, jak postupovat, když neřídíte zkouření, a přesto vám úřady chtějí sebrat řidičák.
Jako první mi napsal student Masarykovy univerzity v Brně, kterého zastavila policie k namátkové kontrole. Udělala mu orientační test - stěr slin na tampónek - a pak ho odvezla do nemocnice na lékařské vyšetření. Tam mu odebrali vzorek moči a našli v ní metabolity cannabinoidů, výsledky přeměny látek z konopí v těle. Student dostal pět tisíc pokuty a přišel o řidičák. Celá causa měla jednu nevýhodu. Mladý muž, přestože tvrdil, že neřídil zkouřený, nechtěl vyvolávat soudní při a radši zaplatil. U soudu by však pravděpodobně vyhrál.

Marihuana se chová v organismu zcela jinak než třeba alkohol, který umí policie za volantem najít bez problémů. Pokud řidič při orientační zkoušce nadýchá alkohol, je odvezen na odběr krve. V nemocnici rozborem zjistí, jestli v ní alkohol je, či není. Pouze přítomnost drogy v krvi totiž spolehlivě prokazuje, že jedinec je pod jejím vlivem. Alkohol se odbourává z těla rychle, je po těle roznášen rovnoměrně a s jeho zjišťováním je to velmi prosté.

Účinné látky konopí se chovají jinak. Kouří-li člověk marihuanu, do krve se mu dostává celá řada cannabinoidů. Látka, která způsobí rauš, známá pod zkratkou THC, se v těle do šesti, v krajním případě do dvanácti hodin rozloží. Jestli je, nebo není člověk zkouřenej, se dá zjistit jedině z krve, když se změří hladina THC. Stěrem slin, potu i testem moči se měří i úroveň psychiku neovlivňujících zbytků látek z trávy. Ty má kuřák v moči ještě týdny po posledním jointu.

Policie a lékaři tedy v případě našeho mladého muže zjevně nepostupovali správně a neshromáždili důkazy o tom, jestli byl, nebo nebyl zkouřenej. Pokud by se však něco podobného stalo řidiči, který sice trávu kouří, ale nikoliv před jízdou - to jest řídí v situaci, kdy není pod jejím vlivem -, dostal by se nevinně do problémů a byl by nejspíš nespravedlivě potrestán.


"Přiznal jsem se, že jsem měl asi hodinu před jízdou dva prásky," říká další mladý muž, který přišel o řidičák. Raději nechce uvádět své jméno. I jeho zastavila náhodná kontrola, i jemu orientační slinný test ukázal na marihuanu, i jeho odvezli do nemocnice, na záchytnou stanici nemocnice Bulovka, a vzali mu moč. V té, jak čtu z lékařské zprávy, naměřili "THC". Pak mu policie vzala řidičák. K jízdě pod vlivem drogy se přiznal, takže není co řešit. Ale v nemocnici mu zase testovali jinou tělesnou tekutinu, než měli. Kdyby před jízdou nekouřil, naměřili by mu totéž jako nyní.

Obrátím se tedy přímo na nemocnici - jestli mají nějaká specializovaná zařízení, která skutečně umějí změřit přesně přítomnost psychotropního THC, a proč nevzali "mému" řidiči krev. "Vyšetření na alkohol a drogy se provádí dle požadavků zadavatele, tedy policie," sdělil mi doktor Petr Mach, mluvčí nemocnice. "Pokud by policie chtěla test krve, tak jim ho uděláme," dodává. Jinak řečeno, doktoři říkají, že za nesprávné testování může policie, která si vyšetření krve neobjednala.

Tak jdu na policii. Vrchní komisař kapitán Pavel Hanták z tiskového oddělení tvrdí, že všechno záleží na rozhodnutí doktora. Policisté řidiče do nemocnice jen dovezou a on sám si může požádat o odběr krve. Policie prostě v daném případě svaluje vinu na doktory.

Tak jsem celý tento text ještě před zveřejněním poslal řediteli dopravní policie s prosbou, ať svým mužům dá jednoznačný metodický pokyn, že řidiče s pozitivním orientačním testem na drogy budou vozit na odběr krve jako v případě alkoholu, ne na odběr moči.

Vzápětí přišla dojemná odpověď, podle níž "Policie ČR nebude žádným způsobem poskytovat komentář k článku, který radí uživatelům drog, jak mají postupovat v případě, kdy řídí vozidlo a je jim orientačním testem zjištěno požití návykové látky". Média by prý raději měla informovat o nebezpečí, která hrozí v souvislosti s užíváním návykových látek, a nepodporovat je nějakými radami. Podepsána vrchní komisařka kapitánka Petra Srnková, tiskové oddělení Policejního prezídia. Buď můj text nečetla, nebo nepochopila.

Hledat viníky "naší" causy je bezpředmětné, protože "můj" řidič prostě zkouřenej byl a sám se přiznal. Je ale zapotřebí najít nejlepší kroky pro ty, kteří budou řídit střízliví a policie jim najde neaktivní zbytky z kouření v minulosti. Udělat jakousi kuchařku. U tohoto článku ji máte k dispozici.
JAK ZBYTEČNĚ NEPŘIJÍT O ŘIDIČÁK - URČENO PRO VYHULENÉ: Co dělat v případě, že řídíte střízliví, ale policisté vám naměří orientačním testem z potu či slin marihuanu? U lékaře, kam vás odvezou, požadujte odběr krve, nikoliv moči. Pokud vám lékař nevyhoví, požádejte o vyšetření krve s tím, že je uhradíte z vlastní kapsy (může to stát řádově několik tisícikorun). Získáte tím důkaz pro pozdější správní řízení. Také žádejte - v případě nezbytí i za vlastní peníze - orientační vyšetření a zprávu o tom, zda dle názoru lékaře jste pod vlivem drog. Pokud vám to lékař odmítne, vyhledejte okamžitě jinou nemocnici, kde si nechte udělat odběr a rozbor krve. Policisté vám nejspíše seberou papíry a předají věc do správního řízení a do jeho termínu budete jezdit tramvají. Ale k úřednímu jednání pak budete mít rozbor krve s nálezem BEZ THC. A když to úředník neuzná, odvolejte se k soudu, protože jedině hladina drogy v krvi je důkazem toho, že je jedinec pod jejím vlivem. Pokud řídíte zkouření a chytnou vás, nenechávejte si rozbor krve dělat a radši rovnou zaplaťte pokutu. Drahý krevní rozbor neobelstíte.



no JxD byl opet smazan , tak aby se vam to lepe cetlo

Old Post 18-12-2007 v 07:50 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 3

hehe mel by napsat clanek o tom, jak neprijit o ucet

no show

Old Post 18-12-2007 v 09:37 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 4

Chcete dat radu jak neprijit o papiry??Nehulit:-d

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 25-12-2007 v 19:24 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 5

Jo nebo taky chodit pěšky.

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Old Post 27-12-2007 v 13:40 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Nejlepší rada je nehulit nebo aspoň ten den nehulit. Přesně taková věc potkala mě, 18.10. mě v Hradci zastavili fízlové, a potom co jim digitální mašinka (pravděpodobně) ukízala nějaké stopy THC si mě odvezli, mohl jsem si vybrat krevní nebo močový test, tak jsem vzal močový a potom se u správního řízení vymlouval na metabolity THC, což jsou ty zbytkové hodnoty poté, co ganja už přímo neúčinkuje. Dělali mi taky test pozornosti a měřili tep, u správního řízení jsem lhal, že jsem naposled kouřil den předtím a že mě to "napravilo" a dostal jsem tu nižší hranici za tenhle přestupek - 10.000 a půl roku řidičák v čistírně... Musim přiznat že ten den jsem měl asi 7 nebo 10 špeků a posledního před jízdou, takže si to možná zasloužim, ale nikdy jsem za volantem neměl pod vlivem trávy problémy...
Ale proč o tom píšu, policajti, když viděli mě (dready) a spolujezdce (máničky), tak se ani nezeptal na doklady a už šel rovnou po tomhle, ptal se mě co jsem bral a doklady chtěl vidět až po testu, takže všichni řidiči-huliči dejte si bacha, pokud na to vypadáte tak za volantem fakt nehulte anebo jezděte na kole...

Old Post 31-12-2007 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 7

littl_grouwr: mno hradecaci sou svine dopadli sme stejne:-D
Myslim ze z digitalni masinky jim to na 100% nevylezlo..ta je jen na chlast.
Museli ti delat test ze slin nebo potu...a pokud ne tak to na tebe jen skouseli a ty si podlehl natlaku.....a....vlastne se priznal co??
Ale divim se ze ti dali vybrat testy. Me suverene tvrdily ze na THC se dela POUZE z moci . Ale tak jesli treba meli podezreni na jiny drogy tak se nediv..
A muzu te uklidnit....zjevem to nemuselo byt....ja osobne sy myslim ze jako smazka nevypadam( ten den jsem mel dziny , cernou kosily a vlasy v celence) a taky to na me skusily...
Mno a kamose v okoli co chytaj taky furt skousej...tak dlouho hustej dotycnymu do hlavy jak je na nem zhulenost videt a vetsina se nakonec prizna sama....

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 03-01-2008 v 23:38 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Jpt: nojo nevim no. ale asi 10 dní předtím proběhla v médiích zpráva že policajti dostali pár novejch digitálů který jsou schopný ukázat krom alkoholu taky THC a ostatní drogy. jestli to byla kachna tak sem jim dobře naletěl...
Ten policajt kouknul na přístrojek a dělal důležitýho, že mě musej někam odvýzt. Třeba mě fakt jenom zkoušel a já se jim nepřímo prásknul tím chováním, ale nevylučuju ani možnost že to nehrál a že měl fakt ten novej přístroj... Ale nepřiznal sem se přímo.
Zjevem to být nemuselo, ale osobně už mám už víc zkušeností, že když policajti zjistí že ten člověk má dlouhý vlasy nedejbože dredy tak se jejich chování o dost změnilo ...

Old Post 04-01-2008 v 12:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 9

Mě taky chytli v Praze před zhruba půl rokem, stejně jako většinu tady si nejprve udělal ten orientační test (zapomněl jsem dodat, že nás viděli hulit u auta, jen počkali za rohem a hned mě brali, takže si byli jistý), kterej jim vyšel negativní (ze slin a jinak hulím denně), což nechápali, tak si mě v KLEPETECH odvezli na stanici, kde mě nechali cca 2-3 hodiny sedět na židli, pak jeden přišel s tím stejným testem já ho zas olízl a zas negativní.
Bohužel mě nějak v tu chvíli (byl jsem totál v prdeli z toho chování -klepeta apod., jako nějakej zločinec) nenapadlo, že když pak už úplně hotový přišli a nechápali, jak je to možný řekli, že jedem na moč, což jsem mohl odmítnout, ale neučinil jsem tak a jel na Bulovku (kretén), kde samo z moči přítomnost MJ zjistili, takže mě vzali zpět na stanici dali mi paragraf "řízení pod vlivem.......", ale papíry mi dali zase zpět a dodneška čekám a furt se nic neděje, takže nevím co se děje a ani jak dlouho to můžou mít v šuplíku a za rok si nějaký pako vzpomene a dostanu 20.000,- a rok a půl papíry do čistírny. Já se samo po tý moči přiznal, takže maj všechno co potřebujou, ale nic se neděje, takže myslíte, že je nějaká šance, že jim tam třeba haprovaly ty testy na sliny a vyserou se na to? Asi né co, ale je mi i divný, že papíry furt mám (že si je rovnou nenechali) a jezdím dál jakoby nic a čekám a modlím se, i když prostě počítám, že to jen tak neprojde.
Co si o tom myslíte Vy?
Dík a zatím hezkej den

23

Old Post 04-01-2008 v 12:41 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 10

to littl-
je skoda ze ses takhle nechal napalit, pac pri dechove skouzce se neda ''jednoduse'' zjistit pritomnost thc v krvi, takze po tom co te zkouknul usoudil ze musis hulit, tak na tebe zahral habaduru a ty ses mu lechce podal, jestli si nemel alkohol v krvy, tak jeho domenka ze si zhulenej neni dostacujici k tomu aby te odvezli na stanici a dali krevni zkouzku, jeho domenku si mel overit jinym zpusobem na miste, ale nebylo zapotrebi, pac ses mu hned doznal. v takovych to pripadech je potreba vypadat nezhulene ( vim kdyz je clovek zhulenej de to tezko), a nenechat se nachytat jejich levnejma trikama.
ja sem byl zastavenej zhulenej mnohokrat po cely Evrope, ale zaplat Pan Buh se vse odehralo ok.
zajimavy odkaz na drogovou problematiku- TADY


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Naposledy upravil cajovnik 04-01-2008 v 13:01 PM

Old Post 04-01-2008 v 12:55 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od dvojka-trojka
ale papíry mi dali zase zpět a dodneška čekám a furt se nic neděje, takže nevím co se děje a ani jak dlouho to můžou mít v šuplíku a za rok si nějaký pako vzpomene a dostanu 20.000,- a rok a půl papíry do čistírny. Já se samo po tý moči přiznal, takže maj všechno co potřebujou, ale nic se neděje, takže myslíte, že je nějaká šance, že jim tam třeba haprovaly ty testy na sliny a vyserou se na to? Asi né co, ale je mi i divný, že papíry furt mám (že si je rovnou nenechali) a jezdím dál jakoby nic a čekám a modlím se, i když prostě počítám, že to jen tak neprojde.
Co si o tom myslíte Vy?
Dík a zatím hezkej den

23

tohele uz nersej policajti, ale dostanes pozvanku k prestupkove komisi a tam te poresi.muzes doufat, ze to nekam zasily a bude to zasity dost dlouho a pak je nejaka promlceci doba, ale nevim jak dlouho,tak stoho vyvaznes ok. drzim palec
caj


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 04-01-2008 v 13:06 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 12

Jednu vec porad jeste nechapu jestli ze plati presumce neviny jakoze clovek je nevynnej dokud mu to nedokazou jak muzou nekomu vzit papiry kvuli testum na obsah THC v moci kdyz tim neprokazou zadnej trestnej cin ?

Old Post 04-01-2008 v 13:49 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GeorgeJung
Stálý Člen

Karma uživatele GeorgeJung - 53% PěstitelskáKarma uživatele GeorgeJung - 53% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 13

toEvildoer: Pokud řídíš a naměřěj ti thc, tak to sice neni trestnej čin, ale je to přestupek, jak blázen (aspoň podle nich:-)

Old Post 08-01-2008 v 06:35 AM
GeorgeJung je offline   Profil uživatele GeorgeJung   Find more posts by GeorgeJung   Foto galerie člena GeorgeJung   Click here to Send GeorgeJung a Private Message   Add GeorgeJung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 14

dobre ale musej ti dokazat ze si pod vlivem coz z moci nejde tak jak z toho pak muzou neco vyvozovat ?

Old Post 08-01-2008 v 14:15 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 15

Georgejung: Chlapce . Od te doby co probehla novela noveho silnicniho zakona( bodovy system) je Rizeni pod vlivem alkoholu nebo jine omamne latky TRESTNY CIN.
Jinak testy na THC z dechu jsou KRAVINA . Je to jen sikovnej tah na oblbnuti zblblejch hulicu. Kamaradovi rekli ze jim to namerilo pozitivni hodnotu....on jim nakonec priznal ze hulil...ale pred 3mi tydny ( coz je pravda) jel tedy s nimi na moc.....a tam se ukazalo stopove mnozstvi THC ( tedy mnozstvi ktere prokazuje ze nekdy dlouuuho zpatky hulil ale pod vlivem neni) tento test stoji 2000Kc. Proc by tedy delali testy za dva klacky kdyz by jim to mohl digital ukazat za cenu jednoho nahubku??
Dvojka-trojka: TAk to ti taky preju aby to zustalo v supliku pekne dlouho. Myslim ze doba na promlceni je 10let ale nejsem si jisty.
Jinak testy muze odmitnout kazdy ale je v tom jeden hacek.
Pokud prijmes testy a budes pozitivni : Hrozi ti odebrani RP az na 2 roky a pokuta 10-20tis kc ( v pripade ze jsi neudelal jiny prestupek jen ridil pod vlivem....)
pokud odmitnes testy...je to defakto jako kdyby jsi se priznal.......hrozi odneti az na 2 roky.....a sazba je 25-50tis. Kc
takze takhle mno......

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 11-01-2008 v 21:36 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Jpt
Georgejung: Chlapce . Od te doby co probehla novela noveho silnicniho zakona( bodovy system) je Rizeni pod vlivem alkoholu nebo jine omamne latky TRESTNY CIN.
Jinak testy na THC z dechu jsou KRAVINA . Je to jen sikovnej tah na oblbnuti zblblejch hulicu. Kamaradovi rekli ze jim to namerilo pozitivni hodnotu....on jim nakonec priznal ze hulil...ale pred 3mi tydny ( coz je pravda) jel tedy s nimi na moc.....a tam se ukazalo stopove mnozstvi THC ( tedy mnozstvi ktere prokazuje ze nekdy dlouuuho zpatky hulil ale pod vlivem neni) tento test stoji 2000Kc. Proc by tedy delali testy za dva klacky kdyz by jim to mohl digital ukazat za cenu jednoho nahubku??
Dvojka-trojka: TAk to ti taky preju aby to zustalo v supliku pekne dlouho. Myslim ze doba na promlceni je 10let ale nejsem si jisty.
Jinak testy muze odmitnout kazdy ale je v tom jeden hacek.
Pokud prijmes testy a budes pozitivni : Hrozi ti odebrani RP az na 2 roky a pokuta 10-20tis kc ( v pripade ze jsi neudelal jiny prestupek jen ridil pod vlivem....)
pokud odmitnes testy...je to defakto jako kdyby jsi se priznal.......hrozi odneti az na 2 roky.....a sazba je 25-50tis. Kc
takze takhle mno......


Sorry, ale píšeš tu nesmysly. Pokud přijmeš odběr krve a ten bude pozitivní, tak ti hrozí 1 rok vězení. Když ho však odmítneš, tak se jedná pouze o přestupek, jelikož pro soudní jednání je nezbytný právě ten rozbor krve, orientační test se jako důkaz nepřipouští. Dostaneš sice pokutu a seberou ti papíry, ale nezavřou tě.

Old Post 17-01-2008 v 17:17 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0361810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív