Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně? Příspěvek č. 1

ahoj groweři...
při projíždění groweru jsem našel téma http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33102 kde Bredmen napsal že se dají sehnat ve Vídni řezy 25cm vysoké 10e/ks.. to mě docela zaujalo, tak bych se chtěl zeptat zda-li má někdo další zkušenost...a další otázka, ve Vídni je prodej řízků legální? bredmen umístil do příspěvku odkazy, a jak jsem pochopil tak tam se dají řezy objednat????...při představě že budu mít řízky 25cm vysoké, tak je akorát přivezu domů a přepnu na květ...možná nechám týden dva růst..to by bylo super... jestli sem to téma nepatří omlouvám se..

jo a ty odkazy: http://www.indras-planet.at/
http://www.was-denn.at/.

Old Post 31-12-2007 v 11:29 AM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NorN2
Stálý Člen

Karma uživatele NorN2 - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2

ahoj..vozim je pravidelne kousek od westbanhofu funguji uz vazne dlouho, rezy ti neposlou a prodej je legalni (kdyz tu trochu pobrouzdas najdes dalsi 4 growshopy ktery v okoli centra prodavaji genetiky vetsiny vetsich seedbank) klidne napis do pm..

Old Post 31-12-2007 v 12:25 PM
NorN2 je offline   Profil uživatele NorN2   Find more posts by NorN2   Foto galerie člena NorN2   Click here to Send NorN2 a Private Message   Add NorN2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

NorN2: už máš vzkaz v PM a děkuju moc

Old Post 31-12-2007 v 12:47 PM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4

..no počitej s tim ze zaplatis za klon 300 a bude to mrdka , mej se a pozdravuj ve Vidni

Old Post 01-01-2008 v 06:21 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Hlava
..no počitej s tim ze zaplatis za klon 300 a bude to mrdka , mej se a pozdravuj ve Vidni

werbuňk ?

Old Post 01-01-2008 v 07:19 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NorN2
Stálý Člen

Karma uživatele NorN2 - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 6

btw: rezy nekupuju ani v jednom shopu na ktery si postnul link....

Old Post 01-01-2008 v 07:35 AM
NorN2 je offline   Profil uživatele NorN2   Find more posts by NorN2   Foto galerie člena NorN2   Click here to Send NorN2 a Private Message   Add NorN2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 7

Ked vravite ze 25 cm, tak netreba ani moc svietit cyklom 18h, len asi tyzden a tam sa vrati ta investicia 300 korun, ci si myslim zle?

400W

Old Post 01-01-2008 v 09:08 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 8

wasco123: no právě proto mě to zaujalo, ale Hlava píše že to sou mrdky, tak teď nwm....

Old Post 01-01-2008 v 11:21 AM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od wasco123
Ked vravite ze 25 cm, tak netreba ani moc svietit cyklom 18h, len asi tyzden a tam sa vrati ta investicia 300 korun, ci si myslim zle?

Záleží na tom, jakou svítíš wattáží...každopádně bych do toho asi nešel za tu cenu, jen kdybych to měl blízko a neměl nějakou lepší možnost...

Old Post 01-01-2008 v 12:19 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10




citace:
Původní příspěvek od Hlava
..no počitej s tim ze zaplatis za klon 300 a bude to mrdka , mej se a pozdravuj ve Vidni


no mě přijdou v pohodě, tohle je Starlight po 20 dnech růstu...

Naposledy upravil 01-01-2008 v 19:28 PM

Old Post 01-01-2008 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Bredmen


no mě přijdou v pohodě, tohle je Starlight po 20 dnech růstu...


..no ted sem se bavil s nekym kdo tomu rozumi a prej to fakt byl shit , tak radsi varuji , je tady mnoho jinejch kloňaků a nemyslim ted sebe ,, no počkej do konce kwetu jestli se dočkaš , ja myslim ze tio bude dost dlouho ,mej se Hlava

Old Post 02-01-2008 v 00:27 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NorN2
Stálý Člen

Karma uživatele NorN2 - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 12



..no mel sem tu cest pestovat i Hlavo rezy 8) ty ktere jsem si z Flowery Fields privezl byli vzdy 100 procentni. Ted to vypada jako werbunk, ale chci verit, ze mi vzdy prodali to co avizovali vcetne puvodu (ktery je asi vzdy neoveritelny, ale takovou paranoou zatim netrpim).Flowery Fields

Naposledy upravil NorN2 02-01-2008 v 11:35 AM

Old Post 02-01-2008 v 09:19 AM
NorN2 je offline   Profil uživatele NorN2   Find more posts by NorN2   Foto galerie člena NorN2   Click here to Send NorN2 a Private Message   Add NorN2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 13

pro info http://www.cannabislegal.de/legalize/hanfshops/wien.htm

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 02-01-2008 v 09:38 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 14

Už sem to někde psal Wasdenn-předloni sem si zajel pro pár klacků-4genetiky.všechny stáli ve finále, jak píše Hlava, za hovno.

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Naposledy upravil Hodinář 02-01-2008 v 09:59 AM

Old Post 02-01-2008 v 09:43 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 15

Prodej řízků není oficiálně legální, was denn je nejprovařenější shop ve Vídni, hodně rakušáku na něj nadává. money money money, must be funny....

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 02-01-2008 v 10:09 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Hlava


..no ted sem se bavil s nekym kdo tomu rozumi a prej to fakt byl shit , tak radsi varuji , je tady mnoho jinejch kloňaků a nemyslim ted sebe ,, n počkej do konce kwetu jestli se dočkaš , ja myslim ze tio bude dost dlouho ,mej se woe Hlava


na minulej indoorek jsem měl White Russian, Skywalker, Spice, Euphoria a Maple Leaf Indica, vše po 2 řezech z Was Denn, dozrálo všechno +- v termínu, kromě MLI která dozrála o 10 dnů později a byla taková celkově nic moc.... takže já jsem spokojenej... WR, Spice a Euph. jsem si nařízkoval do foliaku, kromě Skywalkera dozrálo taky všechno v pohodě... koumu že je to spíš o tom, jakej klon přivezeš...

naposledy jsem tam strávil 30 minut ve sklepě, kde jsem si mohl vybrat klon jaký jsem chtěl (vyhrála to WR, Sweet a Starlight)... což mi přijde minimálně stejná záruka kvality a férového jednání, jako když si kupuju řezy od někoho koho jsem v životě neviděl na benzince :-) - tím nehaním zdejší clonery, povětšinou mám řezy odsud a v 99% spokojenost, ale když už do tý Vídně pracovně jezdim, tak si sem tam nějakej kaufnu :-)

Naposledy upravil 23-07-2008 v 07:09 AM

Old Post 02-01-2008 v 13:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - Máte někdo zkušenosti s těmata holkama? - 3 odpovědí
02-01-2009 - kindseed- Máte někdo zkušenost? - 2 odpovědí
05-10-2005 - Lowryder-máte někdo zkušenosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1764210 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív