Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Veselé Vánoce!!!!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 33

hlava hehe tim mne uz neprekvapis
prave sem dedeckovi umyl zadek a odpojil cevku z bazanta
prezijte svatky people - zas bude lip

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 24-12-2007 v 11:11 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 34

nemám v lásce vánoce ale neberu je lidem i kdys mi prijde divny celej rok bejt na sebe hnusny a pak se sedne k večeři a je všecko jak má bejt .... proste hnus kdys se lidi maj radi tak muzou bejt spolu stasny celej rok a darky si davat muzou taky furt ...... treba i drobnosti vzdycky potesej ..... tak pekny svatky a mejte se i za usima a smejte se od ufa k ufu vsechno nej v novim roce a aby se vám splnily ty přání který chcete a spoustu urody do novyho rocku

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 24-12-2007 v 13:40 PM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 35

Ucpi kominy, nepusť Santu, použij cement nebo maltu, otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky ti přinese jedině Ježíšek.
Krásné Vánoční svátky všem growerům !!!

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 24-12-2007 v 15:04 PM

Old Post 24-12-2007 v 14:23 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 36

no mě se letos ty vánoce taky dost nehoděj do krámu, ale co se dá dělat, už je to zvyk takže fakof na kov..

dárky jsem kupoval dneska ráno, nikdy nevim co koupit, ale myslim že dobrou knihou a vínečkem člověk nic nezkazí, takže letos stejně jako dycky..

no už aby to bylo za náma.. ještě silvestr si odkroutit (ten mam teda rači ) a zas do starejch kolejí, se učit, se učit, se učit...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-12-2007 v 14:40 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
modifi
Stálý Člen

Karma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 37

Letos snad první vánoce kdy nevim ani jednu věc co dostanu (nic jsem nechtěl, vše co chci si koupim sám a na co nemám, to mi ani nikdo jinej nekoupí).... snad budu překvapenej

Každopádně přeji všem "šťastné a veselé"

Old Post 24-12-2007 v 15:02 PM
modifi je offline   Profil uživatele modifi   Find more posts by modifi   Foto galerie člena modifi   Click here to Send modifi a Private Message   Add modifi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 38

..taky nesnášim Vánoce, prostě pro mě je to den na hovno, ale i tak mějte se fajn
.. co si já myslím o vánocích ...

"Pozitivita tak normálně negativních lidí,
je tak sladká jak hořké ovoce,
sklízené po kyselém dešti."

..muj citát pro tento den

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 24-12-2007 v 16:46 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 39

tak já Vám rád popřeju ještě jednou. Šťastný a veselý a do novýho roku jen dobrou sklizeň a samou radost z pěstu.

Old Post 24-12-2007 v 17:20 PM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 40

Stastne a zelene

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 24-12-2007 v 18:36 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tqmasek
Nový Člen

Karma uživatele Tqmasek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 41

Šťastné a veselé lidičky

Ps:jestli chcete někoho potěšit přáním mám tu jeden tip
http://www.kofola.cz/postcard/?id=1313575
mě tím dostala normálně máti,tak zatím češt

PRAVDA O GLOBÁLNÍM OTEPLOVÁNÍ
video:stavba growroomu-hlína(5 dílů)]
video:I grow Chronic-hydroponie(9 dílů)
mooc pěkný 1000W

Old Post 24-12-2007 v 21:02 PM
Tqmasek je offline   Profil uživatele Tqmasek   Find more posts by Tqmasek   Foto galerie člena Tqmasek   Click here to Send Tqmasek a Private Message   Add Tqmasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

K Vánocům a na Novej rok vám všem přeju:
>
>
>
>
>
>
>
>AŤ VÁM NIKDY NEUKRADNOU KYTKY !!!!!!!

Old Post 27-12-2007 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 43

nemam rad (komercni) vanoce ale ty letosni jsou opravdu povedene a tak preju vam vsem klidne a pohodove proziti vanocnich svatku, brutalniho silvestra, a stastny rok 2008 . . .
ps hlavo ty jsi ale fekal hned to preposilam dal

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 27-12-2007 v 22:08 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 44

tak se taky připojím i když trochu pozdě.tak aspoň vše nej do nového roku a ať se to zelená!

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 28-12-2007 v 15:51 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohy
Stálý Člen

Karma uživatele Kohy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 45

Taky přeju fšem krásný svátky a jak uz tady nekdo rikal, kazdej v 0:00 povinně pořádnou larvu

Old Post 30-12-2007 v 22:57 PM
Kohy je offline   Profil uživatele Kohy   Find more posts by Kohy   Foto galerie člena Kohy   Click here to Send Kohy a Private Message   Add Kohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 46

zdravím, hezkej novej roček, ať je plnej zeleně. S tou larvou nevim hele, došly mi zásoby- ouuuu :-(..No snad se najde nějaký dobrý kamarád venku, který má to srdce od samé dobroty.

PS: jak řekl KOHY, všichni povinně larvu na půlnoc :-D taxi užijte staff v noci;-)

Old Post 31-12-2007 v 14:59 PM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siki
Stálý Člen

Karma uživatele Siki - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 47

vše nej do dalšího roku a hodně úspěchů v následujícím roce. Larva o půlnoci to jistí...

Siki

Old Post 31-12-2007 v 15:21 PM
Siki je offline   Profil uživatele Siki   Find more posts by Siki   Foto galerie člena Siki   Click here to Send Siki a Private Message   Add Siki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

čau lidi, všechno nej... do novýho roku, ať je dycky lepší než ten starej!!!

nechci nějak nabourávat morálku, ale jen tak btw od 1. ledna nehulim trávu ...do teď 1-X krát za den

Old Post 31-12-2007 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7981300 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív