Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co na steny? alobal barva folie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
dr. sklenenka
Stálý Člen

Karma uživatele dr. sklenenka - 13% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 60 

Pohodička Příspěvek č. 65

zalezi jakym zpusobem budes chtit pestovat, ale pocitej asi tak 3, ale lze to prizpusobit. a na to odrazeni bych ti doporucil folii vod advanced hydroponics. osvedcena..

Old Post 21-12-2002 v 11:14 AM
dr. sklenenka je offline   Profil uživatele dr. sklenenka   Find more posts by dr. sklenenka   Foto galerie člena dr. sklenenka   Click here to Send dr. sklenenka a Private Message   Add dr. sklenenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drak55
Nový Člen

Karma uživatele Drak55 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 6 

kolik to stojí Příspěvek č. 66

Jo sorry že tě zase otravuju ale potřeboval bych vědět kolik stojí metr 2 te folie a kde by se to dalo sehnat....Dik

Old Post 21-12-2002 v 13:56 PM
Drak55 je offline   Profil uživatele Drak55   Find more posts by Drak55   Foto galerie člena Drak55   Click here to Send Drak55 a Private Message   Add Drak55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NM
Nový Člen

Karma uživatele NM - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 1 

Obecné Re: kolik to stojí Příspěvek č. 67

Zdravíčko,no to záleží v jakým městě bydlíš.Ale ten Alobal je pro začátek dobrej.Ale doporučoval bych Ti kdyby jsi vlezl na Archiv FAQ a tam najdeš úplně všechno. Tam máš dokonce i procentuální odrážlivost světla. No souhlasím že do té skříně bych dal tak ty 3 kytky.Možná když rád experimentuješ tak mě osobně hodně nadchlo hydro pěstovaní -Bubbler. Možná bych to být tebou dobře pročetl a dal bych do té skříně 2 kytky v tom bubleru. No to je na tobě.Já to budu zkoušet až po úrodě tak za 2 měsíce.No nic hodně zdaru...NM

NM

Old Post 21-12-2002 v 14:10 PM
NM je offline   Profil uživatele NM   Find more posts by NM   Foto galerie člena NM   Click here to Send NM a Private Message   Add NM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné skříň Příspěvek č. 68

1) kytek 6-12 ... záleží jak je budeš pěstovat (mám na mysli velikost)

2) lepší je bílá folie ... např. z http://www.hydroponieplus.cz

3) bude stačit ... mám to taky

zdar


[Edited by olik on 27-12-2002 at 04:58 AM]

Old Post 21-12-2002 v 17:06 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Stálý Člen

Karma uživatele Arab - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 69

alobal odrazi hodne malo svetla, zkousel sem to a nic moc, rozhodne doporucuju odrazovou folii, maj v praze v growshopu, a myslim ze stoji neco kolem 30kc za metr, ale radsi bych se mrknul na stranky, nejsem si jistej
mela by odrazit kolem 97% svetla coz je luxus...

co se tyce kytek tak bych rek ze 4 - 8 podle zpusobu pestovani, neni to moc hluboky takze tam ke konci kvetu muze bejt docela tesno -))

Old Post 24-12-2002 v 21:50 PM
Arab je offline   Profil uživatele Arab   Find more posts by Arab   Foto galerie člena Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Add Arab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

ceny a typy Příspěvek č. 70

protoze stavim novou skrinku, samozrejme jsem patral i po mylaru za rozumnou cenu... growshop mi prisel predrazeny, tazke jsem na dobirku objednal mylarovou foli 5x0,78m za cca 500,- urcenou pro odraz a rozptyl svetla ve fotografii... ma jiste perfektni vlastnosti, ovsem vzapeti jsem pozastavil platbu, protoze jsem si vzpomnel, ze se mylar pouziva i na stavbu modelu. podival jsem se na cenik modelarstvi Pecka a hle, stribrny mylar 3x0,75m za 105,- Kc... imho ferova cena. ma ovsem malou gramaz, takze se na nej pujdu podivat a poreferuju, jestli je pouzitelny, btw stavim mensi skrinku, takze mi mala sirka prilis nevadi, spis naopak, nemusim to tolik rezat.
Co se tyce folii pro zachranu podchlazenych, pouzivaji to i horolezci, delavaji se take z Mylaru a cenove vychazi asi uplne nejlip, takze myslim, ze by nemel byt problem...

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 28-12-2002 v 09:03 AM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

to tervi Příspěvek č. 71

Tak dej prosím co nejdřív vědět jak si dopadl s tím hledáním.Taky mi se mi hodil a nechci zbytečně utrácet.Dík moc a mějte se všici fajn.

Old Post 29-12-2002 v 10:04 AM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

2 Bohour Příspěvek č. 72

Jo o této folii vím,ale nevím zda je to mylar, o kterém zde píšeme.Vím,že je to střešní folie ,která se používá na izolacii.

Old Post 29-12-2002 v 19:16 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 73

Zdarek, takze nesu prvni zpravy, btw, ta izolace na fotce mi jako mylar rozhodne neprijde a na nejakou zvlast extra odrazivost svetla (v porovnani s mylarem) bych to nevidel... vypada to podobne jako reflexni folie za topeni, ale tu jsem nakonec zavrhl.

Sehnal jsem folii proti podchlazeni, v obi za 99,- patrne pujde sehnat i levneji. Rozmery 1600x2100mm, stribrna strana vypada oproti alobalu i beznym stribrnym izolackam velice schopne, zkousim na nove matkarne.
Zitra se jdu podivat na tem modelarsky mylar, pokud bude stat za to, vezmu ho a nafotim.

[Edited by Tervi on 02-01-2003 at 03:01 PM]

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 02-01-2003 v 13:32 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 74

ale samozrejme, vsechno se ceni a rozdil v odrazivosti mezi izolackama a mylarem je nekde kolem 8%, takze to je spis pro dobrej pocit z fajn veci
jde o to, ze mylar based zalezitosti, pokud se nenakupujou v growshopu, vubec nejsou drahe, vychazi to na 47,- (modelarsky mylar) resp. 30,- (zachranna termofolie) za m^2...
Tak proc si nedoprat kvalitu v americkem stylu,o-)

[Edited by Tervi on 02-01-2003 at 04:54 PM]

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 02-01-2003 v 14:58 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr. sklenenka
Stálý Člen

Karma uživatele dr. sklenenka - 13% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 60 

Příspěvek č. 75

doporučuju http://www.hydroponieplus.cz mas tam i ceny a da se to objednat poštou. ale zkus radej vyhledavače, je tam vše. zdar. du dat kour

Old Post 03-01-2003 v 15:43 PM
dr. sklenenka je offline   Profil uživatele dr. sklenenka   Find more posts by dr. sklenenka   Foto galerie člena dr. sklenenka   Click here to Send dr. sklenenka a Private Message   Add dr. sklenenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 76

ad reflexni materialy, neco ted resime tady:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3348

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 03-01-2003 v 18:23 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 77

2tervi: myslis Pecku jak je treba u národní třídy? tak tam maj ten mylar?

Old Post 07-01-2003 v 07:26 AM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 78

Meli by (je to tusim taky ve zlatnicky, kde je btw docela dobra drogerie pro chemiky), maj ho v ceniku na netu. Jsem trochu nachcipanej, takze jsem se tam jeste nedostal, striham doma termoprikryvku, ale na fotkach vypadal ten mylar stejne schopne, jako ten, co jsem chtel puvodne objednat u toho dtp studia.

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 07-01-2003 v 09:28 AM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 79

Tervi(mu):
A kde jsi si objednaval puvodne ten mylar? To jak pises 5x0,78 za 500? Ja mam obavu, ze ten modelarskej bude moc slabej...
Dik

Old Post 07-01-2003 v 13:08 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 80

http://www.dtpstudio.cz, ale byl tam v akci, takze v aktualnich cenach je trochu zmatek, zkus to pres jejich online obchod, tam ti vypadne i cena.
jinak mala tloustka by nemela nijak zvlast vadit, odrazivost s ni primo nesouvisi (lisi se tloustka vlastniho Mylaru, ne jeho pokoveni, pro zajimavost dela se i ciry, ktery nam pochopitelne moc nepomuze) a pokud se k tomu chovas trochu slusne, folie by mela montaz na steny vydrzet.
Jinak jeste komentar k te termofolii, chova se zatim naprosto perfektne, myslim, ze muzu s klidnym svedomim doporucit jako ekvivalent mylaru z Growshopu s naprosto skvelou cenou za 1m...

[Edited by Tervi on 07-01-2003 at 03:41 PM]

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 07-01-2003 v 13:18 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6476760 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív