Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 1/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Brise
Stálý Člen

Karma uživatele Brise - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od SmallDudeZombie
takze by to teoreticky mohlo byt tim co ? :-/ to bude mit very hard solution (( dikec


Cest, myslim ze teplotou to nebude.Mam podobny problem, ale teplotu v noci mam 18-20 °C.Dela mne to jen jedna kytka.Problem bude v necem jinym.

Old Post 09-12-2006 v 09:28 AM
Brise je offline   Profil uživatele Brise   Find more posts by Brise   Foto galerie člena Brise   Click here to Send Brise a Private Message   Add Brise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maquor
Nový Člen

Karma uživatele Maquor - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 66




čau groweři, pomůžete mi s tímhle? Týden starý kytky, v hydrošce, EC 1,2 teplota 24 stupňů, pH 6....dělá mi to asi polovina kytek ostatní jsou v klidu. Myslel jsem že to je způsobený kolísáním pH, ale to už je teď stabilní a stejně. Možná uhnilý kořínky? Ty nejpostiženějším ještě ani nevylezly kořínky z květináčků. Každopádně jsem nasadil enzymy... Za každý nápad čím by to mohlo být dík

Old Post 15-12-2006 v 19:38 PM
Maquor je offline   Profil uživatele Maquor   Find more posts by Maquor   Foto galerie člena Maquor   Click here to Send Maquor a Private Message   Add Maquor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 67

bude mi stacit na waterculture upravena voda a AH Bloom na zacetk?? .)

...#77

Old Post 21-02-2007 v 15:39 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.hollowmannn
Nový Člen

Karma uživatele j.hollowmannn - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 68

Zdravim. nemam problemy ani s PH, ani s EC, ale stejne mi nejak zloutnou listy. ne ze by uplne zloutly, ale ztratily tu krasnou zelenou barvu a hlavne lesk. Mam 400w v cooltubu a chladim to vykonym turbo vetrakem TD 125. Cim to teda je???? muze to byt spalenim od svetla???? jak vysoko mam tu lampu povesit?????

Old Post 08-03-2007 v 12:39 PM
j.hollowmannn je offline   Profil uživatele j.hollowmannn   Find more posts by j.hollowmannn   Foto galerie člena j.hollowmannn     Add j.hollowmannn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.hollowmannn
Nový Člen

Karma uživatele j.hollowmannn - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 69

Hele maquore 1,2 Ec je na tyden stary kytky docela dost. Vypada to ze je mas prehnojeny a v kombinaci se svetlem to udela s listama to co ti to udelalo.

Old Post 08-03-2007 v 13:00 PM
j.hollowmannn je offline   Profil uživatele j.hollowmannn   Find more posts by j.hollowmannn   Foto galerie člena j.hollowmannn     Add j.hollowmannn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokii
Nový Člen

Karma uživatele Smokii - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 5  

fleky na kyti :-( Příspěvek č. 70

zdárek..mám malý problém. mám kyti předpěstovávaný doma v kelímkách, díry ve dně, klasika. mám namíchanou trošku horší půdu, směs písku a normální hlíny sebraný před barákem. kyti jsou tak 15cm vysoký. zalívám když je hezky, tak každý den trochu, jinak dle potřeby obden.. zaačaly se mi ale objevovat nějaký fíčky, netuším co to je.. je to jen na některých, ale pomaličku se to rozšiřuje.. jinak vypadají zdravě, svěže.
..sorry za kvalitu, je to z mobilu :-/ ...díky.

Old Post 23-05-2007 v 16:25 PM
Smokii je offline   Profil uživatele Smokii   Find more posts by Smokii   Foto galerie člena Smokii   Click here to Send Smokii a Private Message   Add Smokii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 71

chybi naka zivina .) kup hlinu z growshopu nakou levnejsi a nebude problem.. nebo jam ma na pelargonie z baumaxu a nemam zadnej problem balkon se mi krasne zelena

...#77

Old Post 04-06-2007 v 12:35 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GANJOS
Nový Člen

Karma uživatele GANJOS - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 72

mam kytku a mam problem je tak 2 mesice stara a hnednou ji listy a ma plyskiřice a nejake se zbarvuji do fialovohneda co s nimi je dik za odpoved
¨

Old Post 06-06-2007 v 20:39 PM
GANJOS je offline   Profil uživatele GANJOS   Find more posts by GANJOS   Foto galerie člena GANJOS   Click here to Send GANJOS a Private Message   Add GANJOS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haggy
Stálý Člen

Karma uživatele Haggy - 88% PěstitelskáKarma uživatele Haggy - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 73



Zdravim lidicky! mam tedka druhej tyden kyticku Early mysty pod zarivkou, je ze seminka, a projevuje se mi u ni na listech jakoby cesticky...viz obrazky...pls poradte, pomozte, trapi me to..

Fantazie uz dosahuje takovych rozmeru, ze si clovek mysli, ze mluvi...

Old Post 12-06-2007 v 11:59 AM
Haggy je offline   Profil uživatele Haggy   Find more posts by Haggy   Foto galerie člena Haggy   Click here to Send Haggy a Private Message   Add Haggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mage
Nový Člen

Karma uživatele Mage - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 74

Neví někdo z vás čím je to, že se mi na kytce začali po nějaké době oběvovat místo 5ti-listů a 7mi-listů, pouze jednolisty a hlavně na hlavní špičce.

Old Post 12-06-2007 v 19:36 PM
Mage je offline   Profil uživatele Mage   Find more posts by Mage   Foto galerie člena Mage   Click here to Send Mage a Private Message   Add Mage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

zdarec groweři totalně mi na kytce žloutnou listy je v třetim tydnu květu . Potřebuju poradit hnojim kristalonem plof květ. Kytka je 1 metr vysoka v 13l květinači. Už fakt nevim čím to muže byt dik za každou radu

Old Post 17-08-2007 v 11:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od PIPER
zdarec groweři totalně mi na kytce žloutnou listy je v třetim tydnu květu . Potřebuju poradit hnojim kristalonem plof květ. Kytka je 1 metr vysoka v 13l květinači. Už fakt nevim čím to muže byt dik za každou radu


Taky mám takovejdle problém u kytky která mi roste a maník povídal, že jí chybí dusík, takže bych to doháněl nějakým hnojením s vysokým obsahem dusíku

Old Post 25-08-2007 v 19:56 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExI-Model-ExI
Nový Člen

Karma uživatele ExI-Model-ExI - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5  

Upozornění Příspěvek č. 77

To je v dža podle tohoto clanku mi vychazi ze mam kytky spaleny hnojivem ale je to divny pac sem to hnojil jen jednou ale je pravda ze sem tam toho hnojiva dal vic nez bylo napsano na obalu myslite ze to vadi kdyz sem ji stim hnojil poprve?Ted ma na listech hnede fleky.A usichají mi listy sem bezmocnej snad to chuderka rozdejchá

Old Post 21-11-2007 v 08:02 AM
ExI-Model-ExI je offline   Profil uživatele ExI-Model-ExI   Find more posts by ExI-Model-ExI   Foto galerie člena ExI-Model-ExI   Click here to Send ExI-Model-ExI a Private Message   Add ExI-Model-ExI to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ExI-Model-ExI! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Obecné tepelný stress Příspěvek č. 78

Jako začátečník jsem díky "blbuvzdorné" ukázce, jak vypadá kytka, kterou postihl tepelný stress, je�tě zachránil oba dva řízky, které jsem připekl. (400w 65cm vysoko), i kdy� je vidět, �e i ra�ící vrcholek byl také trochu posti�en, tak rostel dál. Pouze lístky dal�ího parta jsou trochu krabaté, na rozdíl od řízků, které to nepostihlo.

Naposledy upravil amper 18-12-2007 v 15:01 PM

Old Post 06-12-2007 v 02:45 AM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79



Zdravím, mám následující problém s listama. Podle fotek na začátku tohoto threadu bych řekl, že se jedná o problémy s PH.

Pěstuju venku:
Substrát ( perlit, wormhumus, substrát pro palmy a zelené rostliny, kostní moučka)
Hnojiva: plagron grow, občas do zálivky bi-algeen. Momentálně zalívám jenom vodou s dolomit. vápencem. Na postřik phytamin, bi-algeen.

Budu rád za vaše názory.

Old Post 22-06-2008 v 19:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80


tohle se mi začalo dost rychle oběvovat na kytce,před 3týdnama jsem jí přesadil do nové hlíny a 14dní se jí velice dařilo a najednou tohle....můžete mi poradit?hnojim krystalonem start

Old Post 31-07-2008 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-02-2022 - Vzhledové změny na kytkách 3/3 - 278 odpovědí
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1358780 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív