Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak jednoduše postavit pěstírnu..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 33

Jsem skoro ve čtvrtým týdnu květu a zatím to není cítit, když nemám puštěnou ventilaci a zajde sluníčko. Ale předpokládám, že v tak v pátým týdnu to už bude nezbytné, počítám s tím, ale zatím je to fajn..předpokládám a doufám, že to nebude cítit nikdy do bytu, bydlím s člověkem, kterému to zrovna nevoní a bylo to podmínkou stavby, chci být tolerantní.

Uvidíme, pak každopádně napíšu jak to dopadlo..

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 20-05-2007 v 19:17 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jah-BB
Nový Člen

Karma uživatele Jah-BB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 34

velmi pekne ja mam teraz problem s tym ako schladit 2x 6OOW sodik ked to mam v skrini neuveritelne teplo neviete poradit?

Old Post 23-05-2007 v 12:20 PM
Jah-BB je offline   Profil uživatele Jah-BB   Find more posts by Jah-BB   Foto galerie člena Jah-BB   Click here to Send Jah-BB a Private Message   Add Jah-BB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Jah-BB
velmi pekne ja mam teraz problem s tym ako schladit 2x 6OOW sodik ked to mam v skrini neuveritelne teplo neviete poradit?


musis tam dat poradnou ventilaci, poradny odtah

p s y c h o 8 4

Old Post 23-05-2007 v 12:24 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Palec nahoru Upgrade Příspěvek č. 36



Čuo...

tak z toho důvodu, že jsem chtěl snížit teplotu ve skříni (u vrcholků to dělalo cca 35°C), tak jsem udělal jedno udělátko.

Upravuji tedy návod. Toto je také třeba

Dalo by se to nazvat "usměrnovač toku vzduchu", ale "udělátko" je lepší. Je to vlastně jen korýtko z kartonové krabice, výše už je o tom psáno, ale zde jsem to ještě zvětšil a jede to fakt dobře.(ještě, až bude čas, udělám pokus s PET lahví) pěkně to fouká ze spodu na kytky, takže se plísně vůbec nebojím.

No a druhá věc byl ofuk, byl tam prostě nějaký třeba, jen se mi nechtělo investovat peníze, tak jsem hledal nejlevnější řešení, bylo by to asi za 168,-Kč větrák z Baumaxu, ale mě se tam nevejde a jelikož mám svou Pandořinu skříňku rád, tak jsem koupil klasický klipsňák. Mají je ale jen growshopech. Nejlevnější má Growshop.cz 390,-Kč, ale já chtěl vědět jak fouká, když má tak malý příkon (16W). Tak jsem ho koupil v Brně v kamenném obchodě (Bioplants) za 500,--Kč a zjistil jsem, že je dobrý. Fouká to pěkně nijak zvlášť moc, ale na můj prostor to bohatě stačí.

Chtěl jsem to přidělat na nějakou tyčku, co se používá na ručníky (takovou tu umělou), ale nemohl jsem sehnat nic levného a dobře použitelného a tak jsem koupil klasické dřevěné El-ko. Mají to všude, kde prodávají dřevěné lišty a to jsem tam prostě našrouboval. Je to levné (25,-Kč) a drží to na tom dobře.

Nyní je teplota u vrcholů 28-29°C

A pro PsYcHo84: myslím, že důkaz, že to funguje je ZDE .. snad se bude líbit

Ray W.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 11-12-2008 v 18:27 PM

Old Post 29-05-2007 v 19:33 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oukej
Nový Člen

Karma uživatele oukej - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 37

no moc pekny kamo!!! ta posledni fotka ta ma říz!!!!!!!! uz se tesim az priletim a ochutnam to!!!! siaa dvasto

SENSEY-HIGH

Old Post 29-06-2007 v 13:55 PM
oukej je offline   Profil uživatele oukej   Find more posts by oukej   Foto galerie člena oukej   Click here to Send oukej a Private Message   Add oukej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 38

Kup to....postavit UFO opravdu aerodynamicky je dle mého názoru nemožné, udělat takový výkon .... to nevím pane ....

z dovolením vyberu jeden z growshopů...jde koupit i malinko levněji, když pohledáš pořádně...cena je vyšší, ale rozhodně srovnatelná s kvalitou!!! To mi věř..

UFO: http://shop.growshop.cz/katalog/sez...93991781dd7ba95

Napiš mi ICQ a pokecáme, jestli chceš další info...ale s CO2 nemám zkušenosti, do toho bych nešel, být tebou řeším teplotu a ventilaci skříně a na CO2 se zatím vykašlu...

Najdi si k němu víc informací, ale dle mého názoru je to pro začátek dost extrémní, to je můj názor.

Grow up

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 17-08-2007 v 16:21 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 39

ud zdrav Ray.Wost....jsem uplny zacatecnik.....a je par weci s cim si newim rady....tady je takowa sestava co bych si chtel obednat..nechal jsem se inspirovat twoji skrini.....tak te chci poprosit o twou radu,kritiku...
jinak skrin mam 1 v155*š70*h55 a nad ti mam jeste skrinku na elekt.

stavebnice 400 W, výbojka Plantastar (rozšířené spektrum, růst a květ), velké stínidlo, předřadník 400 W 2 450KC
http://shop.growshop.cz/katalog/det...0c5a2e82eafbefb

Ventilátor UFO UFO 365 m3/hod - průměr 125 mm – 3 100,-Kč
http://shop.growshop.cz/katalog/det...0c5a2e82eafbefb

Pachový filtr (koncový) - Home edition 240 m3; napojení = 125 mm – 1 300,-Kč
http://shop.growshop.cz/katalog/det...0c5a2e82eafbefb


Ventilátor na nádech Euro 3 - průměr 150 cm 280 m3/h 650 kc
http://shop.growshop.cz/katalog/det...0c5a2e82eafbefb

myslis ze mi to bude spravne fungovat???pak jsem se chtel optat...nekde jsem slysel ze potrebuju vybojku,starter....jak to stim je??moc ti dekuju za jakoukoilv odpoved....

......Torm

Old Post 28-08-2007 v 07:25 AM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 40

Čuo Torme..
myslím, že konfigurace je dobrá, klidně se vykašli na přítahový větráček a kup místo toho ofuk (ventilátor na klipsně nebo jiný ofuk).

Jinak když koupíš "stavebnici" tak v tom je i výbojka, startér atd.
(mně se sestavení elektriky pomáhal kámoš, jsem na to Matěj).

Jinak myslím OK...

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 28-08-2007 v 17:46 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 41

Hoj Ray.Wost jeste jedou jsem se koukal na to osvetleni a co kdybich to udelal takle???Pozmenil jsem tam ten ventilator na ofuk a to osvetleni.....muzes plz doporucit naky hnojivo?scim uz mas zkusenosti?diky....

Kit 400 W Cooltube + Plantastar
http://shop.growshop.cz/katalog/det...0c5a2e82eafbefb

Ventilátor UFO UFO 365 m3/hod - průměr 125 mm – 3 100,-Kč
http://shop.growshop.cz/katalog/det...0c5a2e82eafbefb

Pachový filtr (koncový) - Home edition 240 m3; napojení = 125 mm – 1 300,-Kč
http://shop.growshop.cz/katalog/det...0c5a2e82eafbefb

Ventilátor s klipsnou
http://shop.growshop.cz/katalog/det...0c5a2e82eafbefb

......Torm

Old Post 29-08-2007 v 17:36 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 42

Myslis ze ten pachový filtr bude stacit???

......Torm

Old Post 29-08-2007 v 17:39 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Trochu povytáhlý ze tmy :-) Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Pumpkin
čau, máš to fajn, ohledně tý teploty, mnoho lidí řeší odtah od lampy ze zvrchu, má to prej mnohem lepší účinnost než z boku, tak se pokoukni po groweru a uvidíš ;-)


Cuss.
Odtah nad lampu je efektivnější už jen proto,že tah je přímý a vzhůru.
př.Minulý týden jsem jednomu známému pomáhal s novým boxem,kde jsme schválně vyzkoušeli odtah nad lampou i přes tubu.EURO 3 napojené mezi stínítko a 150ku pacháč spoko-spoko uchladilo 250W v porovnání s pokusem v tubě to vyšlo mnohom líp,protože z tuby to euro mělo problém profouknout ten filtr,při té větší délce rukávu a taky zatáčce hned u tuby a pochvíli se teplo začalo kumulovat,pomoha až výměna EURA za nejmenší 125kové UFO...(cenový rozdíl skoro dva litry)

Někteří co jsem viděl mají oddělený okruh zbytečně složitě do zatáček.třeba do U kdy jeden rukáv má i přes metr.
Což si myslím že je zbytečné plýtvání výkonem ventilátoru.
Je lepší plynulému proudění vzduchu v potrubí pomoct třeba tím,že necháme nasávat zespod.(o snížení hlučnosti nemluvě)

Old Post 04-09-2007 v 09:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remow
Nový Člen

Karma uživatele remow - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 44

čau chlape vypadá to hodně zajímavě

Old Post 29-09-2007 v 10:40 AM
remow je offline   Profil uživatele remow   Find more posts by remow   Foto galerie člena remow   Click here to Send remow a Private Message   Add remow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remow
Nový Člen

Karma uživatele remow - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 45

přečet jsem si to a zajímalo by mě o kolik se ti zvýšil odběr elektřiny za měsíc.napiš mi to prosímě v Kč.dost jsem začal uvažovat o skříni

Old Post 29-09-2007 v 10:49 AM
remow je offline   Profil uživatele remow   Find more posts by remow   Foto galerie člena remow   Click here to Send remow a Private Message   Add remow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 46

Jinak prosim o tu cenu v Kč za elektřinu!Bodlo by to vědět

Old Post 14-11-2007 v 14:45 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark156
Stálý Člen

Karma uživatele dark156 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 47

ahoj rad bych udelal pestirnucca.4m2a dal do ni 4kyti.aby mela kayda 1m.do vysky asi dva.co si o tom myslite?a nevim jakou genetiku popr.poradte.svetla budou ze zhora.ze spoda.i ze strany.jde my o to dostat z jedne kyti co nejvic.myslim ye takto by to mohlo jit ne?diky...

Old Post 20-11-2007 v 19:11 PM
dark156 je offline   Profil uživatele dark156   Find more posts by dark156   Foto galerie člena dark156   Click here to Send dark156 a Private Message   Add dark156 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 48

dark156: cece asi te tu za chvili ukamenujou s timhle pristupem

1. precti si http://grower.cz/pestovani/navody/?

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 20-11-2007 v 19:36 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2006 - Jak na pěstírnu - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9905020 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív