Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Historie seedbanek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 17

Další odkaz:


http://www.hg420.com/showthread.php...eeder+Histories

Old Post 14-01-2007 v 10:07 AM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 18

Zdravím, na překlady není vůbec čas.. takže se všem omlouvám, ale skenuju ten high times - strain guide, a pokud chcete tak bych ho mohl uvolnit takhle na groweru. Takže jak ? bude zájem (zatím se ozval jen Čepra)

[size=1]

Old Post 22-01-2007 v 14:55 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 19

zdarek,kdyby nekdo mel zajem o nejake geny od subcoolu,tak tady je odkazek,kde se daji za relativne rozumny peniz vydrazit (oproti jinym seeds disributorum).Maji v nabidce i dannyho boye,obcas se objevi i krizenec deep chunku od bodhiseeds.
http://www.breedbay.co.uk/auction/index.php
edit-for wad-hod si to do prispevku subcool,ja to pak smazu

Naposledy upravil františekzeleny 17-11-2007 v 11:53 AM

Old Post 17-11-2007 v 11:38 AM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Zdarec...A Ministry of Cannabis nejedou dobrý odrůdy? že se o nich nikdy nikdo nezminuje? já od nich jedu bílou vdovu tak jsem zvědavý co mi z toho vyroste...

Old Post 23-08-2010 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od TopsyKreets
Zdarec...A Ministry of Cannabis nejedou dobrý odrůdy? že se o nich nikdy nikdo nezminuje? já od nich jedu bílou vdovu tak jsem zvědavý co mi z toho vyroste...


Nazdárek TopsyKreets

S M.O.C mám zkušenosti jen s jejich autoflower odrůdou Little Devil(viz. podpis), teď již májí novou revizi Devilmatic (jinak zde jsou kluci co pětují Angelmatic http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=43 ). Jinak sem nic moc o nich také nenašel, podle jejich webu a nabídky mají pár klonů různých značek...,ale i svoje výpěstky, za ten rok co jsem u nich kupoval Devila se jim nabídka rozšíříla... a já sem byl spokojen, jak s dodávkou(i když i tam byly problémy, ale za to mohla pošta..), tak kvalita i výnosnost byla úžasná, viz. můj podpis.


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 25-08-2010 v 09:05 AM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 22

Zdravím
Nevím kam jinam to dát...
Zajímají mě vaše zkušenosti s těmato bankama:Super Strains
Bomb seeds
Big budha seeds
World of seeds
Spliff seeds
Mají celkem zajímavý modely na out tak by mě zajímalo jak sou na tom??
O těchhle bankách sem tady nic nenašel tak se ptám tady.Potom to klidně smažte.
Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 30-01-2015 v 04:36 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 23

tak já mám dost neblahé zkušenosti s bankou World of Seeds a rád bych se o ně podělil aby se někdo nespálil jako já..nakoupil jsem od nich cca 8 odrůd za víc jak 7000 kč a s radostí je pěstil ve skleníku s tím že byly fakt vitální feminizované a zdály se i stabilní s tím že jsem sklidil a ouha při prvním zakouření jsem to ještě dával za vinu špatné volbě kytky ale nakonec jsem zjistil že jsem celou dobu pěstoval seno které se nedá hulit páč nemá žádný THC nebo jen minimum..pro doplnění info na balení semen je černou fixou přeškrtnut obsah THC a CBD a to ptám se sám sebe z jakého důvodu..ví snad banka že prodává sračky a pod fixou přitom slibuje až 20 % thc??? Rozhodně Rozhodně!! bych už nikdy nekoupil ani zrno od této banky od které jsem toho zkusil tolik že mě to bude do smrti mrzet..

Old Post 08-04-2015 v 13:48 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 24

to je docela pruser jestli to posilaji ven, kazdopadne bych jim napsal a vzal si z toho ponauceni pro priste... jenom jsi blazen ze jsi hned napoprvy jim poslal 7000 bez zkusenosti s tou seedbankou....

Old Post 02-06-2015 v 19:27 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
houkan
Nový Člen

Karma uživatele houkan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 25

[účet odstraněn]

Old Post 23-08-2016 v 07:41 AM
houkan je offline   Profil uživatele houkan   Find more posts by houkan   Foto galerie člena houkan   Click here to Send houkan a Private Message   Add houkan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 26

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 16:20 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5798870 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív